Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
3,14 eelmisele 22. aprill 2015, kl 10.31
Olen P. teemasid jälginud aastaid, kuid alles nüüd otsustasin vastata, sest õelus on väljunud kontrolli alt. Kindlasti oled õelustseja ka sina, kes nüüd ennast üritab puhtaks pesta. Siin on palju libakirjutajaid, kes kirjutavad P. eest ja kurjustaja on erinevate nimede all esinev isik.
 
4,13 22. aprill 2015, kl 11.02
Pii, sa teed oma manitsevate sõnavõttudega peele rohkem halba kui head, taipad? Kihutad mõlemat poolt veelgi rohkem üles.
 
P. to 4, 13 22. aprill 2015, kl 12.05
Kuidas 3, 14 mind üles kihutab ?
Tema kommid mõjuvad just rahustavalt.

Kuidas üldse saab midagi taolist mõelda .

ÜLES KIHUTAVAD HALVUSTAVAD KOMMID, SEST NEED TEKITAVAD NEGATYIIVSUSUST JA HALBU TUNDEID ning tekib vajadus rohkem kirjutada ja jälle ja jälle üle korrutada, mida juba korduvalt kirjutanud olen.
 
Lugenud 22. aprill 2015, kl 12.12
Olen ka P teemadega kursis, küll mitte aastaid, aga selle teema siin olen läbi lugenud. Mulle on selge, et P on olemas päriselt, ja talle vastajad kirjutavad tõelisele inimesele. 3, 14 pisut läheb ka liiale, nagu võib lugeda tema viimasest kirjast "kindlasti oled õelutseja ka sina ". Aga äkki ei ole? Üldiselt mulle 3, 14 meeldib, vaatamata kohatistele liialdustele. Ta on nõrgema poolt ja see on tervitatav.
 
P. veel to 4, 13 22. aprill 2015, kl 12.25
Palun ütle, kuidas saab mõistev ja heatahtlik komm mind tagant kihutada ????

Just rahustab maha.

Kui aga näiteks kirjutatakse, et sa oled selline ja asjad olid tegelikult hoopis niipidi, siis olen sunńitud UUESTI selgitama, kuidas lood olid.

Olen korduvalt öelnud, et kordamine on vastuseks kommidele, aga sellest ei ole aru saadud.

Vahel olen küll ise omal algatusel üle korranud, kui on hinge peal, aga rohkematel kordadel ikka vastuseks kommidele, kus on öeldud, et mina olin selline ja selline ning sellepärast naistuttav ka käitus nii.

Siis pean jälle ja jälle üle kordama, kuidas asjad olid.
 
P. veel to 3, 14 22. aprill 2015, kl 12.30
Näiteks eile peale 3, 14 kirjutist ma eriti enam ei kirjutanudki.
 
Halleluuja 22. aprill 2015, kl 12.54
P on lõpuks kirjutamise lõpetanud.
Palun P, jää nüüd siis vait.
 
P. Eelmisele 22. aprill 2015, kl 12.59
Mõistmine on tõesti südantsoojendav.

Sinu komm tekitab aga täiesti vastupidiseid tundeid.
Kamandav toon, et jää vait jne.

See tekitab just negatiivsust, tundub, et sa sellest aru ei saa või kirjutad nii meelega, ei tea su mõtteid.
 
Halleluuja 22. aprill 2015, kl 13.01
Ise ju ütlesiud, et peale 3,14 postitust enam ei soovinud kirjutada. Tee siis seda nüüd. LÕPETA.
 
ahh 22. aprill 2015, kl 13.16
Pee, sa oled ikka soe peast. Ei pea selgitama vahetpidamata, kes tahab, loeb eestpoolt, kes ei taha, see ei loe ka korduvaid üleseletamisi.
 
Arvamus 22. aprill 2015, kl 13.43
Midagi see P. siin varjab ja ei taha, et teda ära tuntakse ning seda ta ka kirjutas siin. Ei usu sedagi, et on koristaja kusagil asutuses. Võib olla käib kusagil koristamas, aga mitte ametlikult. Kuidas on võimalik, et inimene öösiti ei maga/puhka? Arvata võib tõesti, et on kusagil öösel valvuriks ja valetab, et on koristaja, sest ei taha, et keegi teda ära tunneb siin.
 
*** 22. aprill 2015, kl 13.48
minul jälle tekib õudukas, kui loen 3.14 komme. täiesti laia kaarega laseb kõigist üle, täiesti valimatult, täiesti jõhkralt.

olen isegi siin püüdnud P-d mõista ja teda aidata ja seda täiesti siiralt ja mitte mingisuguse pahatahtlikkusega. olen kirjutanud iseenda elust olukordi, kus tundsin, et rohkem ei jaksa, aga tänu kas õnnelikule saatusele või ma ei tea, millele täpselt, olen siiski suutnud kõigest halvast välja tulla ja üsnagi rahulikult edasi elada. partimal viisil, mida olen suutnud ja osanud. olen ehk lihtsameelsena uskunud, et minu elukogemused ja eluraskustest omandatud õppetunnid saavad P-d kuidagi aidata.

jah, ehk poleks pidanud seda kõike siia kirjutama, ehk polnudki seda vaja. aga lihtsalt inimlikust soovist aidata, tegin seda nagu oskasin. mõtlesin vabadel hetkedel palju P peale, mõtlesin, mida ma saaksin veel tema heaks teha, püüdsin teda mõista, püüdsin leida seda nõksu, mis P-d aitaks. jah, kulutasin selleks palju oma hingeaega, juba niisama mõeldes, kui siia kirjutades....

ja nüüd siis tuleb 3.14 ja valab kõik solgiga üle, tuuseldab mutta ja tambib kõik ühte patta.
see tegelikult ei saa tõsi olla, et alles nüüd sekkus pii3.14 teemasse.
lugesin kogu selle teema otsast otsani läbi ja juba varemalt oli pii siia kirjutanud.
miks arvab pii3.14 et, kui tema on kolm psühholoogilist raamatut läbi lugenud, siis on asi selge ja see annab talle õiguse sellist sõnakasutust absoluutselt kõigi suhtes kasutada.
väga jõhker, hoolimatu ja orjapidajalik. et nagu siis see, kes on mingipärast "valitseja" soosingu ära teeninud, saab kaitstud, aga teised orjad saavad 100 piitsahoopi..valimatult ja kõik võrdselt.

võib olla on siia isegi kirjutanud need, kes on lausa psühholoogiat õppinud ja töötavadki sel alal. usun, et neil on palju rohkem sellealaseid raamatuid läbi loetud ja tööalased kogemused lisaks.

mõtlen just praegu, kuidas saab kõiketeadvalt väita, et siin puha kaarnakari koos P-d rappimas, kui see tegelikult pole nii. väga liialdatud ja väga jõhker, häbematult lahmiv hoopis.

milleks siis siia teema teha üldse, kui keegi ei tohi seda kommenteerida ja kaasa rääkida?

inimesed on ometi erinevate taustadega, erinevate eluteedega, erinevate elu õppetükkidega - miks seda ei tohi siis kirjutada.

pole siis imestada, kui soovitatakse siia enam mitte kirjutada, soovitakse, et teema lukku pandaks jm.
loogiline ju, sest mida sest teemast, kui sekkumine toob virtsalaraka vastu vahtimist valimatult kõigile.

praegu ütlen samamoodi - PALUN, ÄRGE SEDA TEEMAT ENAM TORKIGE, LAS TA LÄHEB...
pole seda vaenuõhutamist kellelegi vaja, nagunii on seda üle taluvuse piiri igas valdkonnas.
 
tärnidele 22. aprill 2015, kl 14.00
Mis sa's nii hinge võtad? Ma ei loegi 3,14 kommentaare, kohe alguses oli ju selge, et tegemist on mingi enda arvates õilishingega, no las ta olla selline, eks korvab ka mingeid puudujääke.
 
3,14 22. aprill 2015, kl 16.06
10.22 P teemadega tuttav

miks ma enamikke pahatahtlikke ühe mütsi alla panen, oli küsimus?
olen justkui selgitanud seda korduvalt. seetõttu, et ka siin, anonüümses foorumis EI JULGE kommentaatorid mingil põhjusel ühe ja sama aliase alt kirjutada. minu jaoks on see see ainus signaal: nad EI JULGE oma sõnade eest vastutada. eri nimede alt kirjutamine sarnaneb vassimise ja vingerdamisega. tihtilugu see ongi lihtsalt P-le ära panemine, millest ei puudu rõvedus ja solvangud.
seega olen öelnud: kõik need vassijad ja vingerdajad muutuvadki täiesti samaseks, kuna nimesid on nii palju. tihtilugu tundub, et ka normaalselt arutleda püüdvad inimesed mingil hetkel ikkagi püüavad P-le ära äsada, kuna P nende argumentidega ei nõustu.
olen öelnud: kullaksed, te ise loote selle olukorra enda jaoks, et teid ühte patta pannakse rõvedikega.
nüüd aga tuleb küsimus, miks kõiki ühte patta panen.
mis võimalusi veel on?
kusjuures osad registreeritud püsikommentaatorid on olnud samuti P suhtes negatiivsel seisukohal seal eespool. siiski: respekt minu poolt. selle eest, et nad on kes nad on ja ei häbene seda.
kuigi tegemist on ju ka vaid anonüümsete püsialiastega. siiski tähendab see ikkagi just nende inimeste enda mõtteid. nad ei häbene iseennast, ei vassi ja ei äsa nurga tagant. enamikel juhtudel, julgen olla optimistlik.
olen selles osas tõepoolest arvamusel, et kõik inimeste teod ja sõnad misiganes nime lähevad sellesma inimese hingearvele. misiganes arvamuse iseendana väljaütlemine nõuab julgust. teised mõjuvad paraku silmakirjatsejate ja agpüksidena. eriti libajad. nii lihtsalt on.
selline on minu filosoofia.
kui see ei meeldi - fine. kuid mis võimalus on mul edaspidi kellessegi erinevalt suhtuda siis?
P on samas kogu aeg siin teemas oma aliase all. mõtlemapanev, mis?

see aga, et sõimamine P-i suunas, tema kottimine ja alandused on siiski läbi aastate valdav ja muutumatu, paraku on see fakt.

ja veel kord: MA EI OLE MINGI ÕILISHING. ei ole ilmatark ega kõiketeadja. vähemalt mitte rohkem, kui igaüks ise siin endast arvab. :) pole oma liigteadlikkust kuskil väitnud, õppida ja avastada on veel küll ja küll. kannatlikust meelest on mul ka ilmselgelt päris kõvasti puudus. heatahtlikkusest ka nilbikute ja rõvetsejate suunas ilmselt samuti. eks ole omamoodi õnnetud ometi nemadki.
oma arvamus on mul aga samamoodi nagu kõigil teistel ja selle ma ka välja siin ütlen. see, et see vastandab siin enamikule P kottijatele ja neid iga kord ka minu suunas ropendama, libama ja rõvetsema sunnib, see mind ei sega. sest keegi teine ju neile midagi ei ütle justkui? seega tunnevadki nad end siin P arvelt mõnusalt nagu nälkjad oma lima sees.

pealegi mida ma siis ütlen neile? ütlen, et vaadake eelkõige iseennast.
nad halvustavad ja sõimavad P-d, kuid seda, et neis endas on ilmselged väljaelamata viha ressursid, kohati veel suuremad alaväärsuskompleksid ja võimalik ka et sügavad neuroosid, on täiesti ilmselge. P-le pannakse aga diagnoose üks hullem kui teine.
tegelege endaga, inimesed. oma viha ja oma kompleksitega. vihaga omaenda lähedaste suhtes, alaväärsusega puuduliku hariduse või eluarguse suhtes. pinnast on selleks küll ja küll.
pole meist keegi suurt P-st parem sisimas ja enda vastu aus olles.
tõepoolest valdavalt ei parem ega ka hullem.
ka mina.
see ongi mu põhisõnum.
 
3,14 22. aprill 2015, kl 16.26
olukord, kus kari nokib ühe kallal. kari, mass, kamp - mis iganes. misiganes on selle ühe, kotitava positsioon või probleemid või teod, sellise negatiivse massihüsteeria tolereerimine on minu jaoks endiselt võimatu.
olen tõesti ka ise siin suure küsimärgi ees, et kuidas see aina ülejäänutele siin paistab sobivat???
see, mis sõnu ja väljendeid P suhtes kasutatakse on ikkagi jahmatav.
ning jah, on küll VALDAV suhtumine negatiivne. pole mõtet tagntjärgi endale siin üksikutel rinda taguda, kui mõistev on püütud olla.
mõni on jah, püüdnud, kuid valdav mass mitte. ja enamik esinevad ikka saja eri nimega nagu ka paharetid, seega sotti suht raske saada.

samas ütlus, et lihtsalt vaadatakse vihkavatest ja alandavatest kommidest mööda on mulle siiski kergelt arusaamatu. ok, kogu delfi soperdajatega võidelda pole põhjust. kes jõuakski? kuid ehk olen liiga temperamentne, kuid mulle tundub, et selline järjekindel "mööda vaatamine" tähendab ikkagi nende rõvetsejata automaatset tolereerimist. sama on, kui minna tänaval mööda kambast, kus ühte pekstakse ilma, et kuidagigi seda ühte pekstavat aidata proovida. jah, mina ei saa sellisest vaatepildist niisama mööda minna. ei reaalis ega siin.
seega palun harjuda ka selle minu eripäraga, lugupeetavad. maailma koosneb erisustest, sry. :)
 
ABCDEFGHIJKLMNOPRSTUVÕÄÖÜ 22. aprill 2015, kl 16.28
abcdefghijklmnoprstuvõäöü
 
ABCDEFGHIJKLMNOPRSTUVÕÄÖÜ 22. aprill 2015, kl 16.32
abcdefghijklmnoprstuvõäöü - köhh
 
issand 22. aprill 2015, kl 16.40
A kus sa tead,et kirjutatakse erinevate nimede alt? Ja see teema ka ,et inimesed peaksid oma koolid ja tööd siia kirja panema,no pole ju probleem,aga sa 3,14 alusta siis ise,mida õppisid,kus töötad,kellena? P hakkab igavlema ju siis,kui äkki kõik siin omavahel suhtlema hakkaksid ja teda ignoreeriksid. Sest tal on ju suhtlemisvaegus,aga ühestki muust teemast ta rääkida ei soovi.Saa siis aru:)
 
ABCDEFGHIJKLMNOPRSTUVÕÄÖÜ 22. aprill 2015, kl 16.46
abcdefghijklmnoprstuvõäöü - möhh
 
3,14 22. aprill 2015, kl 17.01
issand,
tead, mind mingid P koolid või dokumendid nagu üldse ei huvita. miks seda pinnitakse, pole aimugi. õiemini aimu on. arvan, et selliseid asju pinnivad need, kellel endal samades teemades mingid oma pinnud ja ikka omaenda kannas.
samas võib muidugi teha hea tava kohaselt, et see, kes mingi ettepaneku teeb, see ka esimesena alustab.
et siis sinu enda koolid, kus töötad, kellena, mitu diplomit endal, palju sinu vanematel, õdedel, vendadel, kus nemad töötavad, kes kasvatas neid, kes hoidja oli, mis vanuseni? samad andmed vanavanemate kohta ja naabrite kohta.
go!
 
P. 22. aprill 2015, kl 17.08
3.14
Aitäh Sulle!
 
issand 22. aprill 2015, kl 17.08
Ma ei alustanud seda,sinul oli see probleem ju,et kõik nokivad P kallal,et pangu oma koolid ja muud asjad siia ka kirja,mitte ärgu nokkigu teise kallal,need olid sinu sõnad,mitte minu.Minul pole selle vaese inimesega probleem siin,mul on kahju P-st,et ta omadega õnnetu on.Ma vahest loen siin,vahest ütlen midagi,öid ma siim ei veeda,ma arvan et minuga on hästi:)
 
P. 22. aprill 2015, kl 17.12
issand
Aitäh Sulle!
 
no 22. aprill 2015, kl 17.12
Kas sa 3,14 aru ei saa, et P. Vajab Ravi ja tema motlemisega pole koik korras. Kirjutamine on tal sundkaitumine. Inimene nammutab ja kordab yhte ja sedasama juba neli aastat. Reaalselt pole ta oma elu parandamiseks midagi ette votnud.
 
3,14 22. aprill 2015, kl 17.18
erinevad nimed.
siin lehel justkui paar arutlevamat kommi, üks nime alt "P teemadega tuttav", teine "***". mõlemad väidavad, et on P suhtes head ja mõistvad, et miks neid nüüd rõvetsejatega ühe mütsi alla pannakse.
otsin sama nimega kommijaid eestpoolt. et mis nad siis õieti kirjutanud enne on. et kui head ja kui mõistvad.
ei leia nende komme. kasutan isegi otsingumootorit. no ei leia mitte.
mis me siis siit nüüd järeldame?
kust ma nüüd siis tean, mida nad enne kirjutanud või väitnud on? ja veel kõigi oma erinevate nimede alt.
samasuguste ebamääraste, pidevalt muutuvate nimedega ropendajaid aga hordide viisi.
milleks siis nendel heakestel nüüd solvunut mängida, et vaat kus paha 3,14 neist laia joaga üle lasi.
sry, polnud plaanis. aga no ega olukorra lihtsustamiseks pole just palju eeldusi ka antud.
 
3,14 22. aprill 2015, kl 17.24
issand
"Ma ei alustanud seda,sinul oli see probleem ju,et kõik nokivad P kallal,et pangu oma koolid ja muud asjad siia ka kirja,mitte ärgu nokkigu teise kallal,need olid sinu sõnad,mitte minu."

ei meenu enda selline komm. palun viidet.
mind kellegi koolid ikka tõsiselt ei huvita.
nokkimise all mõtlen alalisi alandusi, solvanguid, diagnoose, ropendamist, nilbitsemist, libamist jne.
ka seda, kui pinnitakse mingid andmed inimeselt välja ja siis hakatakse nende andmete põhjal P-d veel enam alandama, panema diagnoose ka tema lähedastele, solvama ka tema pereliikmeid jne. jah, leian, et selline tegevus on kiuslik ja inetu.
seda pole vaja teha.
kas olen nüüd arusaadavam?
 
ajavool 22. aprill 2015, kl 17.25
Täna pole ma see, kes ma olin eile ja homme pole ma see, kes ma olen täna.

P aga ei muutu ei täna, homme, ülehomme ja eile oli ta ka täpselt sama.

Paha, väga paha.
 
P. 22. aprill 2015, kl 17.27
Aitäh NO!
 
P. 22. aprill 2015, kl 17.29
to 3.14
Aitäh Sulle!
 
P. 22. aprill 2015, kl 17.31
to 3.14
Aitäh Sulle veelkord!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!