Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
3,14 22. aprill 2015, kl 17.41
no
saan asjast aru nii, et oma olukorra parandamiseks P kirjutabki siin teemas.
lisaks esineb ühe ja sama nime all (mis nõuab üksjagu vaprust, sest soppa ikka lendab tema suunas kõvasti).
teiseks on ta aus. aus eelkõige enda suhtes, tunnistades nii oma vigu kui eluolulisi möödalaskmisi.
paljudel võivad olla tegelikult ju sarnased olukorrad, kuid neid olukordi siiski häbenetakse tunnistada. isegi anonüümsena.
aususest räägib ka tema oma tunnete jälgimine. ei püüa ta end seejuures teha paremaks või õilsamaks, räägib nagu on tundnud ja tajub praegu.
kuid ilus on see, et selle kõige selle juures on temas ikkagi püüd mõista ja andestada neile, kes talle liiga on teinud. see eristab teda teistes väga suurel määral.
kiruvad paljud, kuid mõista püüavad vähesed.
mis aga mind kõige rohkem veetleb, on tema kannatlik meel ja vägivallatus. te ei madaldu ka kõige rõvedamatele vastuseks.
minu jaoks on see tõepoolest hämmastav.
mina näiteks nii ei oska. seega on, mida õppida P-lt.

et nii veatu- küsivad nüüd paljud õhku täis minnes? ilmselt mitte. kuid neid vigu ei pea mina küll enam vajalikuks loetleda. neid on talle tuhandeid kordi küll vürtsikamalt, küll leebemalt juba ette loetud siin niigi.
lisaks lapsepõlvest, koolist ja mujalt.
pealegi, vaadake, kullakesed, vigu on meis siiski kõigis.
ja alustama peakski ikka iseendast.
viskamaks seda esimest kivi või sorteerimaks palke teise silmas.
 
aga mis kool see siiski oli? 22. aprill 2015, kl 17.42
aga mis koolist P. siis raamatupidamise diplomi sai?
see koht ikkagi ju vastuseta.

3,14 sõnavõtud nii ebaloogilised, et jätab külmaks. halvasti sõnastatud, õeöad ja ässitavad. Rumalad ka ääretult.
 
oled ka utist vä, 3,14 22. aprill 2015, kl 17.45
3,14 kirjutab: mis aga mind kõige rohkem veetleb, on tema kannatlik meel.

kui sa teaksid kui kannatlikud on autistid oma asja ajama ja oma mõtetes kinni olemisega. ikka aastaid.
elavad ja surevad oma väikeses maailmas, millega suurel maailmal vähe ühist.
sul oma jura propageerimisega sama vaev kui P.l enda olematute kannatuste kirjeldamisel.

kergematel juhtudel kinnismõtete küüsis, kes näevad igal pool mõistamatust.
 
3,14 22. aprill 2015, kl 17.46
17.42
sinu sõnavõtud aga tekitavad alati vaimustusvärinaid. on reeglina väga ilmekalt sõnastatud, hea grammatikaga, teemad on kogu aeg erinevad ja põnevad (eriti see diplomiteema! ikka wau!), lisaks hiilgavad eruditsiooni ja puhta tarkusega.
ei jäta külmaks kedagi. südantsoojendavad ja nunnud!
aitäh sulle!
 
3,14 22. aprill 2015, kl 17.48
17.45
see, et sa autismi diagnoosiga inimeste eest siin alati välja astud, on sinu poolt õilis ja ilus. küllap omad pikka ja hindamatut kogemust.
sinusuguseid inimesi on väga vähe. aitäh ka sulle.

ilusat õhtut.
 
3,14 väga puuduliku tasemega esineja: 22. aprill 2015, kl 17.49
3.14 väga puudulik: tead, mind mingid P koolid või dokumendid nagu üldse ei huvita. miks seda pinnitakse, pole aimugi. õiemini aimu on. arvan, et selliseid asju pinnivad need, kellel endal samades teemades mingid oma pinnud ja ikka omaenda kannas.
---------
kas keegi nagu küsis 3,14 arvamust?
pole küll kuskilt lugeda olnud.
ja kui sind ei huvita kooli ja diplomi saamise lugu, siis mind huvitab küll.
kas ma pean huvideks sult 3,14 nagu luba küsima vä?
 
jah pean ära nad tundma 22. aprill 2015, kl 17.52
7.45
see, et sa autismi diagnoosiga inimeste eest siin alati välja astud, on sinu poolt õilis ja ilus. küllap omad pikka ja hindamatut kogemust.
sinusuguseid inimesi on väga vähe. aitäh ka sulle.

ilusat õhtut.
-------
kas teiste kogemus nagu aitaks sind või P. d
Millel sinu väide põhineb teiste pika ja hindamatu kogemuse olemasolul?
 
aitäh 22. aprill 2015, kl 17.54
3,14 22. aprill 2015, kl 17.46
17.42
sinu sõnavõtud aga tekitavad alati vaimustusvärinaid. on reeglina väga ilmekalt sõnastatud, hea grammatikaga, teemad on kogu aeg erinevad ja põnevad (eriti see diplomiteema! ikka wau!), lisaks hiilgavad eruditsiooni ja puhta tarkusega.
ei jäta külmaks kedagi. südantsoojendavad ja nunnud!
aitäh sulle!
---------
hästi tore tähelepanek. Tänud.
 
3,14 22. aprill 2015, kl 17.56
17.49.
muidugi sind huvitab. sul ju suur solvumine, et sul endal diplomit pole.
või on sul diplom? ma ju olen küsinud, sa ei vasta.
miks ei vasta? õigus - sest ei taha.
ja nüüd vaata, ka P ei taha vastata ehk? on selline võimalus? on küll. lepi sellega, et ta polegi sinust endast nii palju erinev. :)

nüüd küll ära.
 
P. 22. aprill 2015, kl 17.57
Aitäh, 3,14. Väga huvitav ja soe jutt.
 
aga mis kool see oli? 22. aprill 2015, kl 18.15
P. aga mis kool see siis oli, kus raamatupidamist õppisid?

Rakvere maajnduskool?
 
3.14 kirjutab: vaataks , aga 22. aprill 2015, kl 18.17
3,14 kirjutab: ja nüüd vaata, ka P ei taha vastata ehk? on selline võimalus? on küll. lepi sellega, et ta polegi sinust endast nii palju erinev. :)
-------
ma VAATAKS küll, aga videokõnet P. vaevalt soovib.

mul on täiesti ükskõik, kas ta on erinev või sarane, sest tõde pole ses P. kirjeldatud loos just palju nagunii.
 
Mõdriku 22. aprill 2015, kl 18.18
Võis olla Mõdriku tehnikum. Nõukaajal õpetati seal põllumajandusalast raamatupodamist.
Kahju öelda, aga Mõdrikul käisid tavalises koolis edasijõudmatud tegelased.
 
P. 22. aprill 2015, kl 21.58
Kirjutasin täna viimase kommi 12.30, aga loomulikult ütlen 3, 14 -le aitäh.

Hea, et keegi seda minu eest ka aitäh mitu korda ütles..

Olen tänulik, et 3, 14 siin kirjutab.

Arvamus
Oled märganud, et MITTE KEEGI siin foorumis ei taha, et teda ära tuntakse.

Ma olen seda lugenud mitmetest eri teemadest, korduvalt on inimesed kirjutanud, et ei taha detaile kirjutada.

Ma olen isegi detailselt kirjutanud.
 
no tore siis ju 22. aprill 2015, kl 22.14
teil on palju ühist pii3.14-ga ja ma ka rõõmustan, et te siin nüüd omavahel saate rahulikult jätkata. vähemalt leidsid, mida vajasid. parimat sulle.
 
P. 22. aprill 2015, kl 22.54
Kool ei olegi minu jaoks probleem.

Kui ainult see, et südamelähedast eriala õppima ei läinud, seda natuke kahetsen.
 
jah õnn on saabunud 22. aprill 2015, kl 22.56
kuna raamatupidamist õpetati erinevates koolides, siis mis koolis sina käisid P.?

ja sa valetasid öledes, et oled kooli maininud.
 
3.14 22. aprill 2015, kl 23.10
P
Suur Aitäh Sulle, et Sa mind tänad. Tegid mind õnnelikuks.
 
hjull 22. aprill 2015, kl 23.12
hullumaja lõbuhetk on saabunud, kohe algab grupisex.
 
nad jutlesid nii kaua, seal üle aknalaua 22. aprill 2015, kl 23.27
see 3,14 on ju ka üsna puudulik.
P. on ka üsna puudulik.

nüüd on nad üksteist suutnud ometi ära oodata.
 
P. 22. aprill 2015, kl 23.30
22. 56
Sellest on kunagi juttu olnud küll, inimesed isegi kordasid kooli mitu korda üle.
 
vale 22. aprill 2015, kl 23.44
mis teemas seda kooli mitu korda korrati, täitsa huvitab? või et jutt olnud KÜLL???
seda on sinult küsitud KÜLL, aga sina pole öelnud. **muide, olen iga ainuma sinu sõna ja sulle kirjutatud kommi läbi lugenud ja kogu see teema on mul salvestatud. ka see, millel kunagi kommimine kinni pandi ja see, mis uuesti algas, no need keskealise põrgu teemad, tead küll, ja nüüd see sõbranna teema takkaotsa.
no ainsamaski neis pole su kooli kohta kindlat sõna. miks sa valetad.
see pole oluline, see kool, aga kurb tõde on see, et sa valetad.
täpselt sama vale on pii3.14 jutt, et sa pidevalt P nime all siin kirjutad. põhiliselt jah, aga et kogu aeg, see on ka vale.

ja vaata, kui neid valekesi ja valesid koguneb, siis ei saa enam uskuda ka seda, mis tegelikult tõsi on.
 
P. 22. aprill 2015, kl 23.54
Eelmisele
Sellest oli kunagi juttu ja koides korrutati üle mõned korrad.

Oled sa tõesti kõik minu teemad läbi lugebud või ? Tuleb välja, et ei ole, mis on ka loogiline, teemad nii pikad ju.

Siin teemas olen ainult P all.
Oma teemades olen alati olnud ainult oma nime all.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------Naistuttavaga seoses veel üks alatu käitumine.

Rääkisin talle ka oma emast. USALDASIN naistuttavat ja rääkisin sellest valusast teemast.

Naistuttav aga hakkas MU EMA ÜLE IRVITAMA SÕNA OTESES MÕTTES.

Mina usaldasin naistuttavat, avasin ennast, rääkisin oma pere muesrt, NAISTUTTAV HAKKAS SEDA MULLE NINA ALLA HÕÕRUMA ning mis veel hullem - mu ema üle naerma.

Ülimalt alatu inimene !

USALDASIN inimest, olen temaga avameelne, aga tema hakkas seda ära kasutama.

Nii alatut käitumist ei osanud unes ka näha.
 
P. 22. aprill 2015, kl 23.55
Parandan.
Komides, mitte koides.

Kahjuks kõik ongi nii olnud, nagu kirjutan.
 
P. 22. aprill 2015, kl 23.56
Kommides.
 
valetaja P. 22. aprill 2015, kl 23.58
aga sa P. oled valetaja ju.

sa pole oma kooli maininud.
nii alatut käitumist sinust poleks uneski näinud..
------
kus tõiselusarjast sa episoode muidu maha siia kirjutad? mõni ameerika tõsielusari?
 
P. to Vale 23. aprill 2015, kl 00.01
Kui viitsid, loe üle ja sa leiad selle koha üles.
Kas oli siin teemas või eelmises, vist eelmises.
 
P. 23. aprill 2015, kl 00.03
Mainisin küll, kuhu õppima läksin, viimasel ajal ei ole öelnud, aga mingis teemas mainisin küll, seda kirjutati mõnes kommis üle.
 
P. le 23. aprill 2015, kl 00.04
ole siis valetaja, kui sa nii palju selle nimel siin vaeva näed, aga valele inimesele usaldasid oma muret.

Muret ja probleemi tasub kurta asjatundjale, see kes teab ja oskab aidata ja abistada.

sa pläkutasid täiesti valele inimesele ju.
miks sa perearsti poole ei pöördunud ema terviseprobleemidega?
 
3,14 23. aprill 2015, kl 00.13
vale Kirjutas:
"muide, olen iga ainuma sinu sõna ja sulle kirjutatud kommi l äbi lugenud ja kogu see teema on mul salvestatud. ka see, millel kunagi kommimine kinni pandi ja see, mis uuesti algas, no need keskealise põrgu teemad, tead küll, ja nüüd see sõbranna teema takkaotsa."

vabandust, vale, täiesti siiras küsimus sulle: miks sa neid kõiki teemasid kogud ja salvestad?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!