Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
Loodus 24. aprill 2015, kl 13.47
Loodus pani käe vahele, sest näha oli, et sulle ei või last lubada.
Kui su teemat siin lugeda, siis mina ka ei laseks sul last saada. Sa pole omaendagi asju VEEL selgeks suutnud saada, no mida sa lapsega veel oleksid teinud.
Su laps oleks juba 3kordselt sama õnnetu, kui su ema oli.
Sina oled 2kordselt oma ema moodi õnnetu.

Mida see gõnekolood pidi sulle ütlema? Mõtles, et jumal tänatud, et rasedaks ei jää, kellele selise last vaja peaks olema.
Usu, nad seal nii paljud mõtlevadki.
Mullegi tundus kunagi kummaline, kui enne mind läks gün. kabinetti üks noor tüdruk, rase oli. Kui siis mina tema järel läksin, siis naersid koos õega seal, et mida sihuke küll lapsega tegema hakkab.
Oli ise ka rase tol hetkel ja oli tõesti paha sellist asja kuulda.
Praegu mõtlen teisiti. Et äkki oligi neil tol korral õigus nii rääkida. Kust mina siis teadma pidin, milles asi oli.

Ära unusta, et tühjalt kohalt ei alga midagi. Ikka on enne põhjus ja siis kogu järgnev tuleb tagajärjena järgi.
 
ehh 24. aprill 2015, kl 13.48
Okei, sinu võit :) Psühhiaater ja günekoloog olid halvad, teisiti ei saagi ju sinu puhul olla. Aga sina tegid kõik hästi ja õigesti.
 
P. to Ehh 24. aprill 2015, kl 13.53
Miks sa liialdad ?

Kas ütlesin, et halvad on ?

Nad lihtsalt EI OSANUD vastata.

Kui psühhiaater oleks midagi osanud öelda, siis ta oleks ka öelnud.

See mind üllataski, et midagi ei öelnud.
 
P. to Loodus 24. aprill 2015, kl 13.56
Rääkisin günekoloogile oma raseduse soovist, olin siis vist 35.

Günekoloog ütles, VANA INIMENE ja tahab last.
Mis meeletult kõrge vanus on 35 ?

Niimoodi küll arstil öelda ei sobi.
Sünnitatakse ka 40 ja üle.

35 küll sünnitamiseks vanur ei ole.
 
ehh 24. aprill 2015, kl 13.58
Kas siis arst, kes patsienti mitte mingil moel ei aita, on hea?
 
tõestatud 24. aprill 2015, kl 14.00
Nii sa P tõestadki ju, et nad OLID HALVAD, sest nad ei OSANUD midagi öelda.

Neil polnud sulle midagi öelda, sest nad ei tahtnud sulle otse öelda. Günekoloog ei öelnud sulle, et lapsi sa ei saa nende varasemate abortide tõttu, et sul on seal krooniline häda, mis ei lase rasedaks jääda. See häda kestab sul siiani, sest niisama su kõht ei valutaks. Või siis sai aru, et su hädad on peas kõik kinni.

Psühhiaater ei öelnud seepärast, et kuna tema vastuvõtt oli tasuline, aga sinuga oleks tulnud pikalt ja kaua tegelda, siis oligi vait, et sa mõistaksid, et on vaja otsida tasuta keegi, kel aega tasuta sinuga tegelda.
Näed ju isegi, siin 4 aastat pole sind kuigivõrd aidanud. Kust sa oleksid jaksanud sellele tasulisele psühhiaatrile 4 aastat pappi köhida?

Teinekord ongi õigem vait olla, kui olukord lootusetu tundub.
 
Loodus 24. aprill 2015, kl 14.04
Miks sa keerutad.
Sinu mure oli, et günekoloog EI OSANUD sulle öelda, miks sa rasedaks ei jää.
Nüüd tuleb välja, et pidas sind vanaks?

Kuidas siis päriselt oli?

Mu vanaema sai 52 aastaselt lapse veel, sest LOODUS arvas, et ta kasvatab oma lapsest õnneliku inimese. Kasvataski.

Looduse vastu ei saa ükski inimene, kuigi püüab jälkusi korda saata oma eesmärgi nimel.
Leppida tuleb sellega, mida on sulle võimaldatud ja ongi elu lihtsam.
 
P. 24. aprill 2015, kl 14.07
Tõestatud
Günekoloog oleks seda kindlasti öelnud, aga ta ei teadnud täpselt.

Mis jutt, et günekoloog ei tahtnud öelda ?

Muide, seda ma ise küsisin, kas asi on abortides.
Ütlesid, seda ei tea.

Kui günekoloog oleks täpselt teadnud, oleks ka öelnud.

Küllalt naistele öeldud, et ei saa lapsi.

Mida günekoloog kartma peaks ? Jabur jutt.

Kui psühhiaater oleks osanud midagi öelda, siis oleks ta ka öelnud.

Ma arvan, et ta kuulis esimest korda teiste naiste ees KOOGUTAMISEST ning ei osanud midagi vastata.

Muide isegi antidepressante ei näinud mõtet määrata.

Küsis, KAS TE SOOVITE ANTIDEPRESSANTE VÕI EI ?

Ma ütlesin, et võin proovida.
 
P. to Loodus 24. aprill 2015, kl 14.10
Käisin MITMETE erinevate günekoloogide juures, et vastust saada.

See, kes mind vanaks pidas, oli ENNE suhet, siis ma ei olnud veel üritama hakanudki.

Lihtsalt minu enda see oli hirm, et ma ei jää.
Tahtsin arstilt kinnitust saada, et lootust on.

Loomulikult ma selle arsti juurde tagasi ei läinud.
 
P. veel to Loodus 24. aprill 2015, kl 14.14
Vahetasin korduvalt günekolooge, sest piinlik oli ühe juures oma nuiamisega käia.

Kui arst oli öelnud, et ei tea, siis ma ei saanud sama küsimusega tagasi minna.

Seda märkasin küll, et alates 35 hakati vanuse peale rõhuma.

Tegin tähelepaneku, et vanemaid naisi koheldakse kui tüütusi, aga noorena oli günekoloogide suhtumine hoopis teine, pean silmas alla 30.
 
P. veel to Loodus 24. aprill 2015, kl 14.18
Nüüd juba 3.-s kord.

Loodus määraski mulle mitu last.
Miks ma neid siis ei sünnitanud ?

Kui see on looduse määratud, siis sinu jutu järgi oleksid nad pidanud sündima ka.
 
niimoodi 24. aprill 2015, kl 14.21
"Loodus" pani sulle pähe õige mõtte, et parem oleks mitte sünnitada.
 
P. to Niimoodi 24. aprill 2015, kl 14.29
Loodus määras raseduse ja siis kohe määras abordi.

Nii jaburat juttu annab välja mõelda.
 
P. veel to Niimoodi 24. aprill 2015, kl 14.30
Nii veel koguni 3 korda.

On ikka loodus alles.
 
niimoodi 24. aprill 2015, kl 14.36
Ei olnudki siis loodus, põhjuseks olid sinu enda teod ja otsused, keegi teine polnudki süüdi? See on ju areng.
 
P. to Niimoodi 24. aprill 2015, kl 14.42
Seda ju räägingi, et tobe on kõike Looduse kaela ajada.

Loodus andis väikese Emily emale ka tüte, aga kuhu see välja viis ?
 
lollikari ikka 24. aprill 2015, kl 14.45
P teab,
KÕIGI jutt on JABUR,
KÕIGI mõtted on JABURAD.

Ainult P TEAB, mis on õige.
P teab, mida arst teadis, mida arst ei teadnud...
P teab ja muud võimalust POLE OLEMAS.
P teab ja jutt jätta, nagunii ajavad kõik vaid jaburat teismelise möla.
Täiskasvanud NII ei saa rääkida ometi.
 
P. Eelmisele 24. aprill 2015, kl 14.49
Kui arst oleks teadnud, mis põhjusel ma rasedaks ei jää, siis ta oleks seda ka öelnud.

Sa lähed arsti juurde probleemiga.
Arst saab aru, mis haigus sul on, aga sulle seda ei ütle ja ravima ka ei hakka.
Ütleb, ei tea.

Samuti kui psühhiaater oleks osanud midagi vastata, oleks ta ka vastanud.

Lähed arsti juurde probleemiga, arstil on su murele vastus olemas, aga sulle ei ütle ??
 
P. veel to Eelmisele 24. aprill 2015, kl 14.52
Muidugi oleks saanud arst teha eri uuringuid, aga see kõik maksab ja haigekassa ei eralda nii palju raha.
Igal arstil vist teatud summa kasutada.

Kui ma oleks kõik uuringud omast taskust kinni maksnud, siis oleks ilmselt tehtud ka.
 
P-le 24. aprill 2015, kl 14.55
Miks sa alahindad asju, millest sul aimu ei ole.


Loodus ei olegi su lapsehoidja.
Loodus annab sulle lihtsalt võimaluse ja edasi tuleb sul ISE tegutseda.
Kui sina ei osanud oma rasedustega muud ette võtta, kui sulle kingitud elualged endas tappa, siis no, milles siin loodus süüdi on.
Sina ju mässasid looduse vastu, ignoreerisid seda, mida sulle pakuti ja saidki nüüd selle, mida tahtsid. Mida sa siin vingerdad siis enam.
Ise sa seda ju tahtsid ja lausa 3 korda kinnitasid oma soovi.

Sulle anti lausa 3 korda võimalus, isegi liiga helde oli loodus su vastu.
Mõtle selle peale.

Loll oled just sina, aga mitte need, kes asju sinust avaramalt ja õigemalt mõistavad, sa ....väike....
 
nooh 24. aprill 2015, kl 15.00
On ju olemas ka väljend 'looduse vingerpuss' (naljakas sõna iseenesest). Pee siin ilmekas näide sellest.
 
P. to P- le 24. aprill 2015, kl 15.01
Kas mina tegin juttu Looduse tahtest ?

Keegi teine hakkas siin Looduse teemal kirjutama.

Mina arvan, et Loodusega ei ole siin miskit pistmist, Loodus mitte ühegi naisega ei seksi.

Looduse taha pugemine on nõme.

Nii nagu lõunamaalased ütlevad, et God andis 10 või 15 last.

Väga täpselt ütles keegi vastuseks: God did not fuck your wife.

Ütlen sama, Loodus ei seksi kellegagi.
 
P. to Tõestatud 24. aprill 2015, kl 15.12
Kõhuvalu oli mul MITU AASTAT ENNE ABORTI.

Alguse sai munasarjapõletikust, ei olnud siis veel ühtegi aborti teinud.

Kohe muutus munasarjapõletik krooniliseks, nüüd on täpselt samasugune valu nagu munasarjapõletikuga, aga arst ütles, et põletikku ei ole.

Üleüldse pidi see põletik olema noorte naiste haigus, vanadel naistel seda haigust enam eriti ei ole, sest munasarjade töö ei ole aktiivne.

Nii sain ma aru.
Seda on ka mitu günekoloogi öelnud, et nii ligi 40a seda haigust naistel enam praktiliselt ei ole.
 
P. to Loodus 24. aprill 2015, kl 15.14
Unustasin öelda.

Su vanaema seksis ikka meesterahvaga, mitte Loodusega.
 
aaa 24. aprill 2015, kl 15.20
Kellelgi siin on seks ikka väga hingel :D
 
v, l, k, j, h, g, f, d - 24. aprill 2015, kl 15.25
olemegi jälle punktis, kus tahaks p-le halvasti ütlema hakata.

P lausa ise norib "kolakat".

kõik normaalsed kommarid on tema arust puht lollakad, kes millestki aru ei saa ja kogu nende jutt puhas lollus.

sellise ülbuse peale tekibki tahtmine halvasti öelda.

kui nüüd hakkab halbu komme tulema, siis pee elavneb, sest saab omas elemendis jälle sumada.

kui kohutav juhtum.
jumalale tänu, et minu tuttavad teistsugused on. jumalale tänu.

siin pole vaja ennast raisata, see on täiesti lõputu möga, kus pole ei õiget algust ega tule ka lõppu.
kestab see vaid tänu meiesugustele lootjatele, et ehk siiski miski muutub...

ei muutu siin midagi, sest programm seda ette ei näe.

mina ei usu järjekordselt ainsatki sõna siin.

kasvõi siinsamas lehelgi, kus pee kirjutab, et oli 35 ja talle öeldi, et nii vana ja tahab last.
siis eitab, et ei-ei-ei, juba enne suhet öeldi, et nii vana...
mis valu selle vanusega juba teema algusest peale.
kohutav halb kogemus.
sama ajusid kompostiv ja haigeks tegev, kui meie valitsejate rahvavaenulik poliitika ja pidev omavaheline kähmlus, mis üle 20 aasta kestnud.

pane jah, P inglist ka sekka, äksiti hakkab keegi arvama, et oled tõesti neist lollidest kommijatest kõrgemal.

lõpetuseks -
jaura iseendaga edasi ja pole oluline, mis nime all seda teed.

vihkan ennast, et siia üldse oma aega olen panustanud, et olen heast tahtest tõsimeeli abiks püüdnud olla...
täielik tüng.
keegi siin abi ei vajagi. hoopis tahetakse meid energiast tühjaks imeda.
vampiir sihuke.
 
gün. 24. aprill 2015, kl 15.31
Sul oli suguhaigus ja selle tagajärgi sa oma kõhus valutadki.
Mis juttu sa ajad, et noorte naiste haigus on munasarjapõletik.
Mis imetarkust sa suust välja ajad.
Kas öösel nägid und ja seal öeldi.
Või lohutad ennast selle valeteadmisega.
40 aastastel naistel võib samamoodi olla äge munasarjapõletik, kui nad selle esmakordselt saavad.

noortel naistel ei pea mingit põletikku olema, kui nad hoiavad end külmetamise ja hulgi partnerite eest, ning teavad, et suguhaiguse võib saada ka pealtnäha viksi välimusega mehe käest, kui ennast kaitsta ja hoida ei mõista.

ega süüfilis ja tripper pole ainsad suguhaigused, sa mõistmatu eneseõigustaja ja tuha päheraputaja.
 
3,14 24. aprill 2015, kl 15.32
vaatan, et eile oli palju sümpaatseid komme siin. väga armas. :)

mitmenimeline
23. aprill 2015, kl 09.12

selge. tänud selgitamast seda nimedevahetamiste epideemiat siin. tunnistan, et ei osanud ise selle nurga alt seisu vaadelda. kuid ma pole ka mingi staažikas kommenteerija. aastaid tegelikult pole Naisteka kommentaariumeid üldse avanudki.
seega siis pahatahtlike trollide vastu on see nimevahetus? nojah. trollid sama meetodiga muidugi siin aina nurga tagant äsamas, võta siis kinni, mis või kus.
aga tänud selgitamast ka muid aspekte. võib nendega paljus nõustuda.

ei tea
23. aprill 2015, kl 10.05

ka selles kommis palju sümpaatset. arvan tõepoolest minagi, et sõbrannatamine pole ainus võimalik elustiil.
samas toetan väga ka ise seda mõtet, et P-l oleks mingigi psühholoogilise suunitlusega ja registreerimisega foorumis kindlasti turvalisem. sealt võiks leida ta ka sarnaste probleemidega vestluskaaslaseid, ehk ka sõpru, saades kasvõi selle läbi tõhusamaid lahendusi oma elu sõlmpunktidele. põhiline aga, ei peaks kulutama nii palju energiat sellele negatiivsusele, mis siin Delfis siiski valitsev on ning pigem alla tõmbab, kui üles aitab.

jj
suur tänu selle kommi eest. see oli tõesti niivõrd ilus ja hea.
ei oskagi muud öelda.
suur tänu selle mõistmise ja südameavatuse eest. kogu selle valdava pahna sees see mõjus see sõnum nagu haruldane roos.
P võiks selle välja trükkida ja seinale panna. kasvõi tõenduseks selleks, et maailm pole nii kehv koht midagi.:)

vita
ka sulle aitäh. head meetodid sul kirjas oma elu positiivsemaks ümberprogrammeerimiseks. lihtsad ja ka minu meelest täiesti toimivad. väga väga kena oleks, kuid P siiski prooviks neid ka ise. see oleks siiski mingigi potensiaalne muutuste võimalus.

lisaks võiks ta võtta kassi, nagu taas soovitati (ma endiselt ei väsi ka seda kordamast :D) või alustada tõepoolest õpinguid medõeks. miks mitte? see oleks ikka täiesti uus ja põnev algus.
elu ülesanne ei ole kindlasti kannatused. ikka oskus jamast teha saia, määrida sinna moosi peale ja seda uues kuues nautida. olla õnnelik, tuua rõõmu teistele ja läbi selle uuesti iseendale. :)

P
mis sina neist kommidest arvad või kas midagi kasulikku said ehk endale?
 
P. Eelmisele 24. aprill 2015, kl 15.35
Kui kõik Looduse tahe on, siis miks on me riigis nii palju aborte ?

Miks on lastekodudes lapsi ?
Miks mõni ema sureb varakult, jättes väikesed lapsed orbudeks ?

Miks arengumaades on suured pered ja lapsed nälgivad ?
Miks Loodus seda kõike lubab, kui rasedus Looduse tahe on ?

Suhe tekkiski 36a, aga kiiresti lõppes ka.

Minul oli seekord huvi, aga see mees ei olnud minust tõsiselt huviyatud, nagu selgus.
Nii on juhtunud paljude naistega, küllalt saab lugeda.
 
P. veel Eelmisele 24. aprill 2015, kl 15.36
Sinu meelest on KOHUSTUS käia ainult ühe günekoloogi juures.

Üle 30 mul kindlat günekoloogi ei olnudki.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!