Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
3,14 25. aprill 2015, kl 00.55
või siis esialgu pakkuda lihtsalt ajutiselt hoiukodu mõnele triibikule. ka võimalus. ei pea päris endale võtma.

veel vaatasin, et näiteks Tallinna Kassiabis otsitakse vabatahtlikke, kes käiksid regulaarselt hoopis koha peal kassidega mängimas, neid hooldamas.
ehk ka Tartus on sellistest inimestest vajaka?
seega seal suhtlemine nii toredate karvakerade kui ka sealsete inimestega garanteeritud.

mis arvad?
 
P. naudinguhetked 25. aprill 2015, kl 01.29
Nii lihtne asi, aga samas on seda nii raske meelde jätta, sest miks me seda kogu aeg unustame? Pole tähtis, kui vanad me oleme. Tähtis on hoopis see, et me oskaksime elu nautida. Istuda maha ja olla tänulik selle eest, mis meil on. Igas eas.
-------

P. naudinguhetked elus. juba 4 aastat.
 
P. 25. aprill 2015, kl 02.06
3, 14
Kassike on tõesti hea mõte.

Sõbrannadega on nii, et kui on pereinimene, kel vaja lastega tegeleda, leiab tõesti harva aega.

Aga üksik üksinda elav inimene võib soovi korral sõbrannaga suhelda kasvõi iga päev peale tööd.

Leian et üksinda elavad inimesed sobivad teiste üksinda elavatega ning pereinimesed pereinimestega.

Üksinda elaval keskealisel inimesel loogiliselt võttes on aega suhelda vast ikka rohkem, kui paar kordsa kuus, kui muidugi TAHTMIST on.

Näen poes käies või väljas jalutades ühte nii 30 + naist vanema sõbrannaga, nemad ilmselt kohtuvad iga päev.
 
P. 25. aprill 2015, kl 02.14
3, 14
Ma nüüd ei mõelnud sõbrannaga iga päev suhelda.

Olen ju nii harjunud, et olen iga päev ÜKSINDA.

Vaevalt suudan teise äärmusse üle minna.

Lihtsalt tõin näiteid.

Kas ma pereinimesega sobingi, seal olen küll viies ratas vankri all.

Sobin paremini nendega, kes ka üksikud, lapsi ei ole või on juba suured.

Pereinimestel oma kohustused ja tegevused, seal oleksin ainult tüütu segaja.
 
aga muidu naudid seda kirjutamist? 25. aprill 2015, kl 02.20
aga muidu naudid seda kirjutamist? et õnnelikumad hetked ööpäevast?
mida naudiks veel ja veel..
 
P. Eelmisele 25. aprill 2015, kl 02.22
See on mul AINUKE võimalus suhelda.
 
jajah 25. aprill 2015, kl 02.24
Iga päev sõbrannaga kokku saada ja suhelda?? Sul on vaja inimest, kelle seljas sõita jälle!

Pole ime, et kõik inimesed sinust suures kaares mööda käivad.

Jah, nüüd kiidad küll takka, et "kassike on tõesti hea mõte", aga kui sulle juba varem seda soojalt soovitatud on, siis on sul sada sõna vastu öelda olnud.

Küll sulle ikka meeldib sõdida ja vastu vaielda. Tüütu inimeseloom oled!
 
P. to Jajah 25. aprill 2015, kl 03.17
Kas lugemisega raskusi ?

Kirjutasin selgelt, et olen harjunud üksinda olema ning vaevalt olen võimeline teise äärmusse minema.

Kui aga tekib kellegagi selline klapp, et me MÕLEMAD soovime iga päev kohtuda, siis miks mitte.

Selleks peab olema ikka VASTASTIKUNE soov.

Loomulikult ei ole võimalik suhelda, kui üks pool ei taha.

Kui teine pool ei taha, siis mingit suhtlemist ei tekigi.

Kas sinu suhtlemine sõbrannadega seisneb selles, et sa sõidad nende seljas ?

Kuule vaielda armastav inimene, ma ei ole kordagi öelnud, et kassike ei sobi.

Ütlesin seda, et sooviks ka reaalselt inimesega suhelda, pidev ISEENDAGA rääkimine käib närvidele ja on maru tüütu.
 
ma ei küsinud seda 25. aprill 2015, kl 03.19
ma ei küsinud, kas see on ainus võimalus suhelda.

ma küsisin, kas see pakub sulle naudingut? elu parimad ja säravamad tipp hetked, mille juurde mõetetes tagasi tulla?
 
P. veel to Jajah 25. aprill 2015, kl 03.22
Kohtla - Järve kandis elades Vene daamis suhtlesidki absoluutselt iga päev.

Kui ilm vähegi lubas, istusid iga päev maja ees pingil, vanuses 27 - 70.

Ma küll ei näinud, et nad üksteisel seljas sõitsid.

Väga sõbralikus jutuhoos olid ja seda aprill - september iga päev, kui just paduvihma ei sadanud.
 
P. to Ma ei küsinud seda 25. aprill 2015, kl 03.23
Halvustavad ja mõnitavad kommid on elu parimad tipphetked ?
 
P. to Jajah 25. aprill 2015, kl 03.26
Kui sinu meelest suhtlemine on kellegi seljas sõitmine, siis ära tule siia minu seljas sõitma.

Otsi endale uus ohver, kelle kallal närida.
 
P. to Jajah 25. aprill 2015, kl 03.39
JAJAH sai oma kommist mõnutunde kätte.

Muide see " kellegi seljas sõitmine " on ehtne tobe vanade naiste väljend.

Kes suhelda ei taha, ei suhtlegi.

Mitte keegi ei hakka kellegagi vastu tahtmist suhtlema.

Milleks sellised totakas fraasid teisele ärapanemiseks ?

Selge on see, et suhtlema hakkab see, kes tahab ja suhtleb nii palju, kui tahab.

Kui inimene tahab kedagi näha kord aastas, siis nii ta ka teeb.

Kui tahab näha tihedamini, siis ka nii teeb.

Naistuttavaga saime ainult siis kokku, kui naistuttav tahtis.

Olen harjunud, et minu arvamusega ei arvestata.

Kui ka kunagi õnnestub kellegagi suhelda, siis suhtleme nii palju, kui teine pool soovib.

Ega siis minu arvamust ei küsita, nii on alati olnud.
 
issand 25. aprill 2015, kl 08.18
3,14 pakkus varjandi üksinduse leevendamiseks,ja mida P vastas,KASSIKE ON TORE JAH,inimene kirjutas pika kirja ,saatis pilte ja värki,üritas pingutada välja häid kogemusi P elust,ja sellise vastusega P piirduski,KASSIKE ON TORE???? Tõsiselt või???
Kas sa siis tahad kassi või ei,tahad et 3,14 aitab sind või ei???
 
haha 25. aprill 2015, kl 09.35
P ei taha kassi, ta tahab inimesi reaalis ahistada ja netis sõimata.
 
daya 25. aprill 2015, kl 11.11
issand

P ju ütleb selge sõnaga, et ta on harjunud oma eluga nagu see on, et ta ei teagi, kas ta päriselt kedagi tahabki. kui muidugi see teine nii tungivalt tahab P ellu tulla, ise tahab P sõber olla, siis küll. muidu aga P ei tea, kas ta tahabki mingit muudmoodi olla ja elada. P on harjunud juba sedasi ja paistab, et ta pole muutusteks valmiski. kass segaks samuti, kuigi on tore ja armas.

P võtaks sõbranna ainult oma ellu tagasi, aga kahjuks see ei tule enam.
samas P teadvustab endale, et ongi üksik ja mingi osake temast ootab siiski, et keegi teine tuleks ise, raputaks P sellest tardumusest välja. aga kedagi ei tule ja P aina kibestub edasi ja vaidleb kõigele vastu.

oot, millest eitamine siiski tekib ja mis on selle põhjus ja millele see lisandub.
see on millegi sümptom ju.
 
dayale 25. aprill 2015, kl 11.39
See on see sümptom, et inimene on korraldanud endale sellise elu, et käib päevas paar tundi tööl, kus tõenäoliselt kellegagi kokku ei puutu, ja ülejäänud aeg siis igavleb, vahib lolle tõsieluseriaale ja loeb enda vihastamiseks foorumeid. Igaüks muutuks niimoodi segaseks.
 
P. 25. aprill 2015, kl 13.29
Issand
Tõin ju headest kogemustest mitu näidet.
MIKS sa niimoodi liialdad, et midagi ei toonud ?

Haha
Suhtlemine ei saa mitte kuidagi ahistamine olla, sest kui inimene minuga suhelda ei taha, siis ta ei suhtlegi.

Ega siis keegi vastu tahtmist minuga suhtlema ei hakka.

Hakkab ikka see, kes TAHAB ning kelle jaoks see ahistamine ei ole.

Paraku kahjuks keegi ei taha.
 
Mjau 25. aprill 2015, kl 13.44
Kuidas siis kassiga jääks??
 
kitsetalleke 25. aprill 2015, kl 14.40
kahju, et sa, P, maal ei ela, soovitaksin sulle kitsekest. mul endal on kitsekesed, alles hakkasin nendega tegutsema, ja pole võrratumaid loomakesi maa peal. nii armunud olen neisse.
 
samas 25. aprill 2015, kl 14.52
Ega lambatalleke või varsakene pole ka halvad variandid, nii nunnukesed.
 
ära räägi kõigi eest, P 25. aprill 2015, kl 14.56
ja kuidas sa saad väita, et kahjuks keegi ei taha sinuga suhelda?!


jaa-jaa, ära nüüd hakka jälle tõestama, et oldud ja nähtud ja teada küll jne...
midagi pole kindlat.
kõik on vaid sinu väide.
kasvõi siinsamades sinu teemades oli eelnevates ja nüüdseski oli neid, kes olid nõus sinuga kokku saama, keegi kutsus sind isegi endaga kaasa, maale vist oli.
sina ise vingerdasid alt ära. täpselt samamood nagu kassigagi. viskad nii muuseas, et jah, tore on, samas tõmbad ise uttu.

minagi nt suhtleksin sinuga kasvõi ülepäeva, kui ma elaksin sinule lähemal. praegu ei tule kuidagi välja, sest elukohta ei saa muuta ja muud asjaolud ka.
nii on teisigi, tahaksid, aga pole võimalik.

aga me mõtleme sinu peale, me kirjutame siin sulle, me oleme sinuga juba kaua....sa lausa oledki nagu ammune hea tuttav naaber, lausa sõbranna...
see ometi loeb ka midagi.
on nii?
 
P. 25. aprill 2015, kl 16.19
Eelmisele
Vot selle üle imestan väga, et kuidas siin võimalik suhelda on, aga reaalis ei ole ????

Seda peaks selgitama tark psühholoog, aga palju selliseid on, selliseid andekaid inimsuhete spetsialiste otsi nagu nõela heinakuhjast.

Ei liialda absoluutselt, ei olegi MITTE ÜHTEGI SOOKAASLAST REAALIS, kes soovib suhelda.

Su komm on meeldiv, aitäh ilusate sõnade eest !!!!

Miskipärast reaalis neid ei kohta, kõigil naistel paistab nii kiire, kõik nii TÕRJUVAD, REAALIS ON NII.

Üleeelmistele
Lapsena oligi maal vanavanemate ja tädi pool loomadega mõnus tegeleda.
Eriti vanavanemate pool kanapojad jooksid järgi.

Kassi peale muidugi mõtlen.
 
Liza 25. aprill 2015, kl 16.37
Kuidas ei ole kellegagi suhelda, aga mina?
 
Liza 25. aprill 2015, kl 16.46
Eelmine komm pole minu kirjutatud. Olen tõesti P jaoks olemas, kui ta seda soovib. Kahjuks ma pole üksik ja ei ela Tartus...
 
huvitav nähtus 25. aprill 2015, kl 16.53
Nii kui Liza nime keegi kasutab, nii KOHE on õige Liza platsis.
Kust küll ta teab, et peab kirjutama ja selgitama.
See juba mitu korda nii olnud. Nagu valvaks siin kogu aeg või suhtlebki P kiibi abil mõnega. Nagu tuge või õigustajat vaja, nii käib teisel peas piiks ja ongi kõik nagu vaja.
Igatahes tore teema see, paneb igasugu fantaasiad tööle.
 
P sõnad 25. aprill 2015, kl 16.55
on tõesti solvavad inimestele, kes tahavad temaga suhelda, peale Liza on siin teisigi...
 
Dale Carnegie "Kuidas vabaneda stressist ja muretsemisest" 25. aprill 2015, kl 18.03
Lihtne on kaotada lootust, kui asjad kisuvad kogu aeg viltu. Vahel tekib tunne, et kõigist meie tegudest hoolimata ei paistamiski õigesti minevat. Järgnev mõistujutt kirjeldab teistsugust moodust elule lähenemiseks.

Kolm veepotti

Üks noor naine läks ema jutule ning rääkis talle oma elust ja sellest, kuidas kõik asjad olid tema jaoks nii rasked. Naine ei teadnud, kuidas kõigega hakkama saada, ning tahtis lihtsalt alla anda. Ta oli väsinud võitlemisest ja rabelemisest. Tundus, et kui üks probleem sai lahendatud, ilmnes kohe mõni uus. Ema juhatas naise kööki. Ta täitis kolm potti veega ja asetas need kõik pliidile. Juba varsti hakkas vesi pottides keema. Esimesse potti asetas ema porgandid, teise potti munad ja viimasesse jahvatatud kohvioad. Ta lasi neil sõnagi lausumata aeglaselt keeda.

Umbes kahekümne minuti pärast keeras ta pliidi kinni. Tavõttis porgandid veest välja ja pani need kaussi. Siis võttis ta veest välja munad ja asetas ka need kaussi. Viimasena tõstis ta potist kulbiga kohvi ja valas selle kaussi. Ta pöördus tütre poole ja küsis: "Ütle mulle, mida sa siin näed.""Porgandeid, mune ja kohvi," vastas tütar. Ema juhatas ta pottidele lähemale ja palus tal porgandeid katsuda. Naine tegi seda ja pani tähele, et porgandid olid pehmed. Ema palus tütrel seejärel võtta ühe muna ja selle katki teha. Kui naine oli munalt koore eemaldanud, märkas ta, et muna oli kõvaks keenud. Lõpuks palus ema tütrel kohvi rüübata. Tütar naeratas kohvi rikkalikku aroomi mekkides. Ta küsis seejärel: "Ema, aga mida see tähendab?"

Ema selgitas talle, et kõik need toiduained pidid talumasama katsumust - keevat vett. Ent kõigi reaktsioon oli erinev. Porgand sisenes vette tugeva, kõva ja järeleandmatuna. Kui porgand allutati keevale veele, muutus see aga pehmeks ja nõrgaks. Muna oli algselt olnud habras. Selle õhuke koor oli kaitsenud muna vedelat sisu, aga pärast vees keemist oli kogu muna sisu kõvastunud. Jahvatatud kohvioad olid aga ainulaadsed. Pärast keevasse vette panekut muutsid oad hoopis vett, mitte vastupidi.

"Milline neist kolmest oled sina?" küsis ema tütrelt. "Kuidas sa vastad katsumustele, kui need sinu uksele koputavad? Oled sa porgand, muna või kohviuba? "

Mõtle sellele: milline olen mina? Kas ma olen porgand, mis küll näib tugevana, aga hääbub valu ja katsumuse mõjul, muutub pehmeks ning kaotab kogu jõu? Kas ma olen muna, millel on algul küll kohanemisvõimeline südamik, aga mis kuumuse mõjul muutub? Kas mul oli voolav vaim, aga pärast mõne lähedase surma, kaaslasest lahkuminekut, majanduslikke raskusi või mõnda muud proovikivi olen ma muutunud jäigaks ja kõvaks? Kas mu koorik näib küll väljast samasugune, aga sisimas olen ma kibestunud ja kange, muutumatu vaimuga ning kalgi südamega? Või olen ma nagu kohviuba? Uba tegelikult muudab kuuma vett ennast ehk teisisõnu neid asjaolusid, mis muidu raskusi tekitavad. Kui vesi kuumeneb, siis vallandub kohvi hea lõhn ja maitse. Kui sarnaneme kohvioaga, siis hetkel, kui asjad on kõige hullemad, muutume ise paremaks ja muudame meid ümbritsevat olukorda. Kui käes on hämaraim tund ja ees ootab kõige kõvem proovikivi, kas me suudame tõusta ülesande kõrgusele? Kuidas katsumustegatoime tuleme? Kas oleme porgand, muna või kohviuba?

Kõige õnnelikumatel inimestel pole tingimata kõige paremaid asju; nad lihtsalt kasutavad kõige tõhusamalt ära seda, mis nende teele satub. Kõige eredam tulevik põhineb alati unustatud minevikule; me ei saa elus edasi minna enne seda, kui oleme lahti lasknud kunagistest ebaõnnestumistest ja südamevalust.

Ela nii, nagu ütleb vana kõnekäänd: "Me sündisime nuttes, samal ajal kui kõik meie ümber naeratasid. Me peame elama nõnda, et elu lõpul oleksime meie need, kelle näol on naeratus, samal ajal kui kõik meie ümber nutavad."

Allikas: Dale Carnegie "Kuidas vabaneda stressist ja muretsemisest"
 
P. 25. aprill 2015, kl 19.44
Olen seda raamatut kunagi lugenud.

Lizaga tutvusin siin foorumis.

Kuid reaalis ei teki sookaaslastega mingit suhtlemist.

Võin või nahast välja pugeda, aga suhtlemist ei teki ja kõik.

Naised on ehitanud endale paksu müüri ümber, mille ümber voolab sügav kärestikuline jõgi.

Minul sealt üle ujuda ei ole mingit lootust.
 
P. 25. aprill 2015, kl 23.16
Täna laupäev, võiks kuhugi istuma või tantsima minna, aga ei ole ju mitte kedagi kaasa võtta.

18 aastat tagasi sai küllalt üksinda käidud.
Võiks praegugi üksinda minna, aga maru igav ju.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!