Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. to Peegeldus 28. aprill 2015, kl 17.14
Päris nii ikka ei ole.

Minul ei olnud kõige vähematki vajadust kedagi mõnitada, kellega suhtlen.
See oli täiesti mõeldamatu.

Ma olin just vägagi tänulik, et minuga keegi suhtleb.

Kui ees on peegeldus, siis mul oleks ka olnud vajadus kaaslasega õelutseda, aga seda vajdust minus absoluutselt ei olnud.

Ma ei saanud aru, miks naistuttav ei võinud hoida seda õnne, et on kellegagi suhelda, milleks ta norima peab, ma ei saanud sellest aru.

Mu meelest oli suur õnn, kui on keegi sookaaslane, kellega suhelda ning kuidagi ei mõstnud, miks naistuttav seda üldse ei hinda ja õelutsemisega mürgitab.

Ma võin vaadata endasst palju tahan, aga naistuttava õelutsemisest aru ei saa, sest minus seda vajadust ei olnud.
 
nauding, juba teine 28. aprill 2015, kl 17.23
sa P. oled ikka orgasmimaias moor. et naudingu tekitaja iseeendale. kirjaread netti delfikasse, ja nauding käes.

ai- ai- ai.
 
P. veel to Peegeldus 28. aprill 2015, kl 17.41
Vaata, ei saanud aru.

Minu jaoks oli sookaaslasega suhtlemine SUUR ASI, asi, mida hoida ja hinnata.

Algusest peale ma ei saanud aru, miks naistuttav seda õnne NORMISE JA ÕELUTSEMISEGA MÜRGITAB.

Nüüd natuke saan aru, aga meie suhtlemise ajal ei mõistnud ma midagi.

Tundub kohutavalt kummaline, miks naistuttav ei taha meie sõprust hoida, minu jaoks oli sookaaslasest sõber suur asi.

Tuli välja, et sõbrad me ei olnudki, aga siis uskusin, et oleme või vähemalt meist saavad sõbrad.

Ei saanud kahjuks.

Võin vaadata peeglisse palju tahan, aga suhtluskaaslase mõnitamine on asi, mida ma ei mõista.

Mul seda vajadust ei olnud.
Suhelda kellegagi, teda mõnitada - mu meelest on see haige.
 
P. veel to Peegeldus 28. aprill 2015, kl 17.45
Ennast mõistan väga hästi. Saan aru, miks nii käitusin, miks praegu nii käitun.

Enda puhul olen kõik risti - põiki selgeks teinud.

Naistuttava käitumine on kummaline.
Suhtles inimesega, keda armastas mõnitada - juba see on müstika.

Hiljem tegi näo, et me üleüldse ei olegi suhelnud.
Ka kummaline.
 
naudinguotsija 28. aprill 2015, kl 17.49
vaata moori, aga muudkui krutib naudinguid iseendast..
me ju tgeleme asjadega, mis mõnu ja naudinguid pakuvad?

P. parim, naudingute rohke osa on minevikus sorkida.

Kes teeb kaasa?
 
meeste rpdu ja naudingud 28. aprill 2015, kl 17.51
sa P. oled ju 5 aborti teinud ja mehi enne ja päeast seda ärapõlatud peigmeest.

miks see peigmehe koha meenutamine ja temast abort nagu kõige mõnusam meenutada on?
 
P. veelkord to Peegeldus 28. aprill 2015, kl 18.18
Juba 4.-s kiri.
Täiesti huvitab, kus olen kirjutanud, et endast aru ei saa.
Väga hästi saan.

Naistuttavaga olime teineteise peegeldus selles mõttes, et TEISED NAISED MEID EI SALLINUD, MEID OMA KAMPA EI VÕTNUD, OLIME KAKS MUSTA LAMAST.
 
P veelkord to Peegeldus 28. aprill 2015, kl 18.20
 
kogenud 28. aprill 2015, kl 18.22
Mina näiteks ei tahagi ühtegi sõbrannat.Enamus on s..tta keerajad ja ei taha seda "haisu" kaugelt tunda.Pidev tagarääkimine ja siis veel omalt poolt sinna juurde luuletamine.Tänan ei ,mul on üksi samuti hea.Tee käsitööd,vaata telekat ,käi jalutamas jne,jne.Jube hea on üksinda!
 
P. to Kogenud 28. aprill 2015, kl 18.24
Aastakümneid üksinda jalutamine tüütab ju ära.
 
kirjelda oma naudinguid, P. 28. aprill 2015, kl 18.27
sa kirjelda oma naudinguid, kui klahvidele siin lööd.
et mis mõnu sa saad ja kuidas see mõnulaine sind vallutab?
 
P. to Kogenud 28. aprill 2015, kl 18.32
Mul on küll IGAV lõpmatuseni üksinda jalutada.
 
aga naudingud? 28. aprill 2015, kl 18.41
kirjelda oma naudinguid, kui siin peigmehest mõtled?
ja sõbrannast?
 
K.A. 28. aprill 2015, kl 18.48
Loobitakse pori, ja loobitakse pärleid; p(õrsas) teeb kõigest sellest kuhja ja istub seal otsas, ise ikka sama nõutu näoga kui ennegi. Sest selline nõutu näoga istumine on roll, mille ta endale on terveks eluks valinud. Ehk siis järgmises elus õnnestub uus ja mõistlikum roll leida.

Sa, P., ju kutsud oma ellu ainult neid inimesi, kes ehk sind veel kuidagi alandada ja alt vedada saaksid. Teistsugustest suhetest ja suhtlusvormidest, mis EI KINNITAKS sinu ohvrirolli ja teiste ebaõiglust, sa vaatad mööda, justnagu midagi niisugust ei eksisteerikski.
Sa ei taha leida sõpru/sõbrannasid, sa ei taha ennast teistega samaväärsena tunda; sa tahad ainult tõestada, et sul on õigus, et nii ongi – keegi sind ei salli! Ning sa ootad selles foorumlaste abi – et inimesed sind jälle mõnitaks ja ära põlgaks jne ja sina saaksid jälle öelda – mis ma ütlesin, keegi ei taha mind!
Masohhism, mis muud. Aga ole siis masohhist, võib-olla see tõesti annab sulle midagi, mida sa vajad.
https://www.youtube.com/watch?v=qmmtCqoA4_k
 
nauding on selle nimi, P. 28. aprill 2015, kl 18.55
no nauding, puhas nauding on selle nimi, mida P. siit korjab.
kibemagus küll, aga täiesti enda isklik nauding.
 
P. to No tore siis ju 28. aprill 2015, kl 20.10
Kui palju kordi olen rõhutanud, et positiivne oligi see, et sain sookaaslasega natukenegi rääkida ning olin talle selle niru suhtlemise eest tänulik.

Peigmehe ajal tänutundest selle naise sisse lasingi.

Minu kallal õelutsemist ja peigmehest lahutamist ei saa ka parima tahtmise juures positiivseks mõelda.
 
P. to K. A. 28. aprill 2015, kl 20.12
Loomulikult olen alati tahtnud sõbrannasid, tõelist sõprust.
Lihtsalt mina ei ole kõlvanud.
 
peegeldus 28. aprill 2015, kl 20.35
Sa P ei saa kohe mitte millestki aru. Ja vaata, sellesamuse mõistmatuse ja juhmusega, mida sa endast välja peegeldasid siis ja ka praegu muideks, sa saadki vastupeegelduseks seda, mida said sõbrannalt, mida saad ka siit.
Sa ju ei vajagi head.
Sa vajad alateadlikult vägivalda, sest sa tahad end kannatajana näidata.
Sa tahad tõestada, et näete, ma olen nii hea, nii tänulik...ja mõtleks, kui ülekohtune on maailm mu vastu...mul pole kellegagi isegi suhelda, kõik põgenevad mu juurest, kui pidalitõbise juurest.

Sulle kirjutas siin alles keegi väga heatahtliku kommi, sa isegi ei märganud seda, sest sellele ei saanud tavapäraselt vastu hakata, ennast õigustama hakata ja üldse, hea on sinu jaoks liiga lahja.

Kui sa oleksid peegeldanud sõbrannale arukust ja tänulikkust, siis oleksid saanud teistsuguse vastupeegelduse, hoopis arukama, hoopis sallivama, hoopis austavama. Võib olla oleksid isegi sõpruse osaliseks saanud.

Aga no, mis ma räägin, P räägib ikka seda, mille on pähe õppinud. Uusi mõtteid sealt ei tulegi tulema.
 
K.A. 28. aprill 2015, kl 20.39
Ja kui keegi sulle, P., praegu kirjutaks: hakkame sõpradeks! Mida sa siis vastaksid?
Ilmselt siis „eieieieiei maaa ei tahaaaaa sest ma ei kõlbaaaa!!!”

Hakka näiteks minu sõbraks! Kust sa üldse tead, et sa minu sõbraks ei kõlba? Kas oled mingi mõttelugeja? Mul on igasuguse halajutu suhtes keskmisest parem taluvus ja minu ego ei vaja teiste alandamist, et end hästi tunda.
 
no tore siis ju 28. aprill 2015, kl 21.37
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> On küll müstika, et inimene on inimene, me
> ei tea tegelikult maalma tekkest jne midagi.

No räägime ikka enda eest! Inimkond teab maailma tekkest ikka nii mõndagi.
 
P. 28. aprill 2015, kl 22.32
Peegeldus
Ei tahtnud kannatajana näida.

Mind kohutavalt häiris, kui naistuttav mu kallal õelutses. Väga ebameeldiv oli.

Kellele ma kannatajana näisin ?
Keegi ei teadnudki naistuttava tegelikust suhtumisest minusse.
Arvati, et oleme suured sõbrannad.

Päris alguses olin täielikus HÄMMINGUS.

Lõpuks ometi leidsin sookaaslasest tuttava, päris tõsiselt uskusin, et naistuttaval on samuti hea meel ja hindab meie suhtlust.

Ma kohe üldse ei saanud aru, kuidas naistuttav sõprust ei hinda ja õelutsemist vajab.

Mina seda küll ei vajanud, et naistuttav mu kallal õulutseks ja ei saanud sellest aru.

PIKAPEALE HARJUSIN ÄRA, AGA ALGUL OLI KÜLL SHOKK, ET SÕBER NIIMOODI NÄÄGUTAB JA NORIB.

Kindlasti ei vajanud ma seda, lõpuks leppisin ja harjusin.
Algul olin täielikus arusaamatuses, et miks ta SÕBRAGA NII VASTIKULT KÄITUDA TAHAB.

No ei oodanud ma sellist käitumist temalt.

K.A
Kirjuta palun, aadress on P. all.
 
P. veel to Peegeldus 28. aprill 2015, kl 22.37
Kirjutan teise kommi veel.

Võib - olla NÜÜD võin vajada alateadlikult vägivalda, aga SIIS MA KÜLL EI VAJANUD.

Olin täielikus segaduses, et mis küll lahti on, miks sõber ei tahagi sõber olla, mida ta mu kallal iriseb, mis tal häda on.

NÜÜD olen ma nii ära tümitatud, NÜÜD MA VIST EI OSKAGI TEISITI, sest olen alandamisega nii harjunud.

SIIS MA OOTASIN SÕPRUSELT IKKA MIDAGI MUUD, RÕÕMU TEINETEISEST, RÕÕMU SUHTLEMISEST.

Mitte lõputut salvamist.
 
P. veel to Peegeldus 28. aprill 2015, kl 22.43
Siin saad küll eksid.

Naistuttav sai väga hästi aru, et ma tänulik olen, ta ei olnud rumal.

Saad aru, teda minu tänu ei huvitanud.

Mingil põhjusel oli tal algusest peale minu vastu PÕLGUS.

Ma oleksin võinud ta vastu tänulikkuse tipp olla, teda see ei huvitanud.

Väga naiivne arvamus, et naistuttav oleks minusse teisiti suhtunud, kui oleks aru saanud, et ma tänulik olen.

Otse loomulikult sai aru, aga see ei huvitanud teda.

Kui ma sinu meelest nii loll olen, miks siis see tark ja arukas naine lolliga üldse suhtles ?
Kas keegi sundis ?
 
P. veel to Peegeldus 28. aprill 2015, kl 22.45
Arvad tõesti, et naistuttav on nii juhm, et ta ei saanud aru, et ma peigmehe ajal tal TÄNUTUNDEST lasin enda pool elada ?
 
P. veel to Peegeldus 28. aprill 2015, kl 23.33
Muide naistuttava arust TÄNULIKKUS = PUGEMINE.
 
sa ei tunne head ära, 28. aprill 2015, kl 23.59
sa P. ei tunne head ära enne, kui see läinud on. samas ega ju ei eruta ka.
pole kohe seda särtsu, kui asjad laabuvad.

see peigmeheks sõimatud mees ju ei sobinud sulle, sest oli üsna tasane, polnud põnev, ei tõstnud vererõhku..

ja nii ta siis läks, sa ju naudid siin ka omal moel seda näägutamist ja vastuõiendamist ja solvamaisi.


sa ainult nii elada ja suhteid luu ju oskadki. siin oled omas elemendis, kõik nii tuttav..
 
P. Eelmisele 29. aprill 2015, kl 00.11
Peigmehe puhul ma ei uskunud, et olen nii head meest väärt.
Naistuttav süvendas seda tunnet veelgi.

Peigmees erutas muidugi, aga tundsin, ma ei ole teda ära teeninud.
Naistuttav näägutas ka takka kõik see aeg.

Ei nautinud mitte kuidagi naistuttava näägutamist.
Eriti ta hilisem käitumine oli mulle shokk.

Ma ei tundnud naistuttavat üldse, tuli välja
Ma ei teadnudki, et ta nii osav näitleja ja selline jõhkard on.
 
P. to Peegeldus 29. aprill 2015, kl 00.14
Kirjutan 6.-nda kirja ka.

Naistuttava silmis oleksin siis arukas olnud, kui oleksin talle vastu õelutsema hakanud, vastu nähvanud, oma poolt teravusi öelnud ja ta pikalt saatnud.

Kahjuks ma ei suutnud taolisi asju teha, mul ei olnud selleks iseloomu ja kasvatus oli selline, et MITTE ÜHELEGI NAISELE HALVASTI ÖELDA EI TOHI.
 
nii sa oma saatuse saidki, P. 29. aprill 2015, kl 00.25
sa oled oma kehva saatuse nimel ju hirmus palju vaeva ka näinud: norm inimesed minema ajanud ja kehvad külge tõmmanud.
sitamagnet öeldakse.
aga täiesti ise tehtud ja ise valitud elu.
ses mõttes oled ju tänulik iseendale, kellele siis veel?
 
P. Eelmisele 29. aprill 2015, kl 00.32
Ära ajasin ainult peigmehe, kes on tõesti normaalne inimene.
Sitamagnet olen tõesti, naistuttavat silmas pidades.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!