Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. to No tore siis ju 30. aprill 2015, kl 13.23
Mu meelest on pugeja see, kes tahab meeldida, kes saab mingit kasu.

Lömitaja on see, kes teab, et ei meeldi nagunii ja teeb oma käitumisega endale ainult halba, aga ta lihtsalt ei oska teisiti käituda.

Lömitajal on MADAL ENESEHINNANG.

Pugejal madalat enesehinnangut olla ei pruugi.
 
vanem eit 30. aprill 2015, kl 13.23
huvitav, miks see pee siis ei suhtle normaalselt sellesama lizaga, huvitav, miks teda ikkagi huvitab siit neid negatiivseid emotsioone otsida.?
 
P. to Vanem eit 30. aprill 2015, kl 13.26
Kui mul oli peigmees, siis mul EI olnud vaja naistuttavale vajalik olla.

Pealegi MA EI OLENUD NAISTUTTAVALE MITTE KUNAGI VAJALIK.

Kas ma olin sinu meelest idioot, et sellest aru ei saanud.

Teadsin, et ma ei ole talle vajalik.

Et on minuga, sest paremat ei saa.

Peigmehe ajal aga tundsin, et teen naistuttavale haiget oma õnnega.

Seda ma küll ei arvanud, et vajslik olen.
Ei olnud, teadsin seda algusest peale.
 
vanem eit 30. aprill 2015, kl 13.27
võta nüüd lahti google, seal on selgelt kirjas, et pugeja, kintsukaapija, lömitaja, tallalakkuja, lipitseja on kõik üks ja seesama.
 
P. to Vanem eit 30. aprill 2015, kl 13.28
Kui vahetan Lizaga emaile, siis ei tohigi siin kirjutada ?
 
P. to Võimalik 30. aprill 2015, kl 13.30
Kas ma pean ütlen, et jah, käitusin niimoodi teadlikult, kui see tegelikult nii ei olnud ?

Pean valesüüdistuse omaks võtma ?
 
vanem eit 30. aprill 2015, kl 13.31
jah, minu arust oled sa idioot. kui sa teadsid, et sa naistuttavale vajalik pole, siis milleks lömitasid, sellepärast ikka, et sul oli sõbrannat vaja. omakasupüüdlikel eesmärkidel ikkagi, eksole.
 
vanem eit 30. aprill 2015, kl 13.33
miks ei tohi, tohid ikka. lihtsalt huvitab, milleks?
mind huvitabki ainult see, et milleks sa siia kribad ja kui sa sellest naistuttavast kribad, siis ainuke mõte on, et nojamissiis?
 
P. to Vanem eit 30. aprill 2015, kl 13.35
Sa ju mängid lausa mõnuga lolli.

Teadsin kogu aeg, et naistuttav on MINUGA PAREMA PUUDUMISEL.

Oled sa päriselt nii naiivne, et usud, kui keegi sind ei taha, sa talle ei meeldi, et see suhtumine kunagi muutub ?

Ohh, ei ole sa nii juhm tegelikult, väga hästi saad aru, et teise inimese suhtumist muuta ei saa.

Mängid siin lolli lihtsalt.
 
vanem eit 30. aprill 2015, kl 13.37
no oli kole lapsepõlv, oli. no oli kole naistuttav, no oli. no olid ka muud koledad asjad, no olid. aga mis siis? kellel pole elus midagi halba olnud, kõigil on, elu ongi selline, polegi see miski eedeni aed siin. no kirjutasid, said selle sopa endast välja, selle vihkamise no ja edasi? mis siis nagu edasi?
 
P. to Vanem eit 30. aprill 2015, kl 13.38
Mis mõttes milleks ?
Selleks, et SUHELDA, asju arutada.

Liaga küll vahetan emaile, ta elkab kaugel.

Aga REAALIS ei ole mul mitte kedagi, kellega rääkida.
Reaalselt olen kogu aeg IHUÜKSINDA.
 
vanem eit 30. aprill 2015, kl 13.39
miks sa lizaga ei suhtle, miks sulle siin ikkagi huvitavam tundub?
 
P. to Vanem eit 30. aprill 2015, kl 13.39
Lizaga küll vahetan emaile, aga ta elab kaugel.
 
vanem eit 30. aprill 2015, kl 13.41
ahaa, lõpuks ometi jõudsime selleni, et suhelda tahad. aga selleks ju anti sulle siin tuhat korda head nõu, et suhtlemiseks ei pea koguaeg kedagi taga rääkima, suhelda võib hoopiski ilusamatel teemadel ning keegi ei viitsi lõpmatuseni negatiivsest rääkida, kõik tahavad kergemat ja lõbusamat suhtlust.
 
P. to Vanem eit 30. aprill 2015, kl 13.42
Miks sa mind ründad ?

Kirjutasin ju, et hakkasin kirjutama, sest mind SÜÜDISTATI ÜLEKOHTUSELT.

Kirjutasingi vastuseks süüdistustele.

Väga ebameeldiv on, kui sind süüdistatakse milleski, mida sa mõelnud ei olnud.
Kas sulle meeldiks ?
 
P. to Vanem eit 30. aprill 2015, kl 13.44
Ohh, sa haarad kohe sõnasabast kinni.
Õigem on ikkagi öelda, et soovin ALANDUSEST lahti saad.
 
vanem eit 30. aprill 2015, kl 13.51
mul kama2, ma elan endale, mitte teistele. olen nii vana ka, et ammu ennast ära tõestanud.
sind ei ole süüdistatud ülekohtuselt, lihtsalt sa oled idioot ja sa ei mõista, millest keegi kirjutab. sinu maailmapilt on nihkes, ma ei viitsi sel teemal ka enam kirjutada, see kõik on siin juba olnud, ÖELDUD ja vaevalt, et keegi midagi enam uut oskab lisada.

mul sai tööaeg läbi, sai natuke valesti aega kasutada, mõttetult, aga noh, ma lähen teen selle ruttu tasa. võtan oma kalli koera ja põrutan loodusesse, seal on omal hea ja veel parem on tunne, et saan loomakesele head meelt valmistada. see ON hea tunne, kui saad kellelegi head teha. sinust saab tunde nagu oleks teerull üle sõitnud, vastikustunde.

ülejäänutele ilusat kevadet ja suveootust. täna on ju volbriöö, naised luudade selga ja elu nautima!!
 
P. to Vanem eit 30. aprill 2015, kl 13.59
Kuidas ei süüdistatud ülekohtuselt, kui öeldi, et SPETSIAALSELT LÖMITASIN, et naistuttavale meeldida ??

Olen sada korda kirjutanud, et lömitasin lapsest saadik, sest mind õpetati, nii PEAB käituma.

Teistsugust käitumisviisi ma ei teadnudki.
 
vanem eit 30. aprill 2015, kl 14.02
NOJASIIS!
 
vanem eit 30. aprill 2015, kl 14.05
sina ära tule rääkima, et nii vanalt sina ei teadnud, milleks sina lömitasid.
et siis kõrgkooli minnes olid idioot? seda tahad tõestada või? õieti siin sel juhul keegi küsib, et kus on see idiootide kõrgkool.
mine sa ka peesse, ma ütlen selle huinjaa peale.
 
vanem eit 30. aprill 2015, kl 14.09
jah pee
must on valge ja valge on must. kui sul sellest kergem saab. kuidas see oligi, et las laps teeb, mis laps tahab, peaasi, et ta ei nuta.
idiootidega rääkimiseks peab olema vastav haridus, mida mul kahjuks pole. nii, et vabandan.

nüüd küll lähen, enne, kui oksendan klaviatuuri täis ja vampiir pee saab fiilingu, et jõudis järjekordselt kellegi tühjaks imeda.
 
P. to Vanem eit 30. aprill 2015, kl 14.18
Sa räägid teemal, mida sa ei valda.

Süütunded ja alaväärsus on väga tugev jõud.

Jah, 20 + ma uskusingi, et mul on midagi viga, olen mingi puudega, olen vigane.

Uskusin päriselt seda.

Kui sina olid enesekindel ja nii ei arvanud, siis arvad, et kompleksides inimesi ei olegi olemas.

Mängid lolli või ?

Ma ei lömitanud mitte milleks, vaid sellepärast, et teistmoodi käituda EI OSANUD, OLIN TERVE ELU NIIMOODI KÄITUNUD.

Mitte mingit milleksit ei olnud, käitusin nii, nagu olin lapsest peale harjunud.

Ei olnud nii, et sain 20+ ja hakkasin kohe risti vastupidi käituma.

Käitusin edasiu täpselt samamoodi, nagu olin TERVE ELU käitunud.

Sinu meelest on hullult lihtne oma käitumist ja enesehinnangut muuta ??
Päriselt oled nii naiivne ??
 
seda ka 30. aprill 2015, kl 14.20
et Kohtla-Järvel oli ainuke kool eestlastele, K-JÄRVE 1. Keskkool ja kui Pille on 47, siis kes viitsib, võib ju välja uurida, who is fuck is Pille. kui sellist pole, siis järelikult pole, kui on, siis saab infot.
 
P. veel to Vanem eit 30. aprill 2015, kl 14.23
Targa inimesena peaksid teadma, et 20+ inimesel on juba käitumismuster VÄLJA KUJUNENUD, inimese olemus ON JUBA KUJUNENUD.

Seda on väga raske muuta, nõuab palju - palju aastaid vaeva.

Eriti kui on kõrval naistuttav, kes tahab, et oleksid oma alaväärsuses vangis edasi, talle oli see kasulik.
 
seda et 30. aprill 2015, kl 14.23
kõrgkooliks nimetab abikooli ilmselt.
 
millest siin aru saada 30. aprill 2015, kl 14.24
süütunnetest ja alaväärsusest kasvas välja alaarenenud idioot.
 
P. to Seda ka 30. aprill 2015, kl 14.24
On siis tõesti sealkandis ainult 1 eestlaste kool ? Kohtla- Järve hõlmab ka Jõhvit, Ahtmet, Puru, Kohtla- Nõmmet.
 
P. to Seda et 30. aprill 2015, kl 14.26
Õppimine ja ALAVÄÄRSUSKOMPLEKS omavahel seotud ei ole.
 
ei hõlmanud 30. aprill 2015, kl 14.26
ära valeta P. see on praegu nii. nõukaajal oli ainult 1 Kohtla-Järve, ma ise sealt pärit.
 
seda et 30. aprill 2015, kl 14.30
P,kas sa tahad siin vett segada? sina ju elasid Järvel, milleks oli sul vaja Jõhvi koolis käia?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!