Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
jaa kolmekordne kõrgkool 30. aprill 2015, kl 14.34
kus õpetati, et pugeja ja lömitaja on erinevad asjad. irw
 
P. Eelmisele 30. aprill 2015, kl 14.34
Jõhvit nimetati ka Kohtla - Järveks.
Kõik oligi üks Kohtla - Järve.

Miks pean TÄPSELT DETAILSELT kirjutama, kus elasin.
Kas sina kirjutad TÄPSE AADRESSI, kus elasid ja mis su nimi on ?
Ei kirjuta sa ju.
 
P. 30. aprill 2015, kl 14.36
Koolist öeldakse, et oli jah lollakas pooletoobine, keegi teda ei sallinud.
 
Võimalik 30. aprill 2015, kl 14.50
Ma ei ole kuskil öelnud, et sa pead mingeid valesüüdistusi omaks võtma, ära ole nii ründav ja närviline. Vihjasin lihtsalt, et ära ole pettunud, kui 3, 14 mingil ajal vastamast tüdineb.
 
P. to Võimalik 30. aprill 2015, kl 14.53
Probleem on ju " saad sa aru" ja " vanem eit " kommides, kes muudkui raiuvad, et käitusid jah teadlikult, käitusid jah.
 
issand 30. aprill 2015, kl 15.02
Issand küll,nad ei raiu midagi,inimesed ütlevad oma arvamuse,püüa vahet teha,kõigil on oma arvamus,nagu sul endalgi ju,sa ka raiud oma arvamust siin,teised teevad sama
 
P. to Issand 30. aprill 2015, kl 15.34
See ei olnud ju minu arvamus, vaid oligi nii.

Ma ei kujutanudki ette, et teistmoodi ka käituda saan.
 
4 + 1 aborti 30. aprill 2015, kl 16.30
guvitav, et need 4 eelnevat rasedust polenud nagu midagi, pohh, aga vot selle viimase noore mehe elu ei õnnestunud P-l persssse keerata, nüüd ulub siiamaani.
mees ju õnnetu pole, elab rõõmuga oma pere ja noore naisega.

aga ikka vaja susida. sa oled nagu see sõbranna sinu suhtes, oled nüüd hammastega selle noore mehe pere küljes..

et vot kus oli ikka kepp ja õnn.sa oleks lausa totakusest lahti saanud. see ikka geneetikaga seotud, P. ses mõttes seööe, kes sind ja su isa samasuguseks mökuks pidas, oli ka õigus ju.
 
Heidi ja Leena 30. aprill 2015, kl 16.39
kas need Heidi ja Leena sind ära siit ei tunne siis? ja teised lapsed, kes kõik ju nüüd täiskavanud ammu?
või tabas neid üleüldine mälukaotus?

või olid nad kõik venelased ses mõttes, et eesti keelset delfikat ei loe?
ju siis, su kaaslased olidki vene keelt kõnelevad eestlased, sest see seletab ära, miks sa arvad, et keegi sind ära ei tunne ja võid valetada valimatult.

see sõbranna oli siis ka venelane? ja peigmees ja peigmehe naine?
 
muutub, muutub, iseloom muutub 30. aprill 2015, kl 17.01
just noorena, kui kodust välja saad, iseloom võib ikka kardinaalselt muutuda.
see vabadus, et keegi enam ei kamanda ja pugeda kah vaja pole, annab tiivad. Võid ikka täiesti teistmoodi kuvandi enddast luua. Ise ka imestad.

teisalt meil on ju elu jookusl palju rolle kanda, et sobituda paremini ühiskonda, ja vastata ka teiste ootustele.
naine on tavaliselt näiteks ühel ajahetkel päeva jooksul, või nädala, või kuus... kokk, koristja, õpetaja, logistik, meikija, triikija, põetaja, kodupsühholoog, jutukaaslane, muinasjutuvestja, töökaaslane, arvutispetsialist, autojuht, heegeldaja, maalija, juuksur, stilist, aednik jne jne.

võivad täiesti erineva kuvandi anda inimesest kui just üks episood inimese eleust võtta.

P. le õpetatud näitlemine saavutas parima tulemuse pugemise osas. see sobis talle. selle omandas täiuslikult, aga armatsajat temast ei saanudki, head sexpartenerit ka mitte, rääkimata logistik , spetsiualist mingil alala, või aednik olemast jne jne.
 
Pille parim roll on valetaja. 30. aprill 2015, kl 17.05
no suurima täisulikkuse on P. saavutanud valetamise alala. st ta usub täiesti siiralt oma kujtletud läbielamistesse.
ainult väga head bnäitlejad suudavad nii ümber kehatsuda.
------
kuidas sa tead, Pille, et see sõbranna tänaseni elus on?
ja kas kaaslased, keda nüüd taga räägid, olidki vene keelt kõnelevad inimesed?
su enda ema ja isa ka?
 
vene kanalid telekast ja Pille 30. aprill 2015, kl 17.12
no need ameerika tõsieluseriaalid tulevad kuskilt vene sateliidilt siis?

mis seriaalist sa selle loo maha kirjutasid P. ja nüüd usud, siiralt usud, et peategelena olid seal sina?
 
P. 30. aprill 2015, kl 17.51
Kõiki 3-e aborti kahetsen.

Peigmehega oli meil vastastikune huvi, selles on erinevus.

Isa kohta ei saa öelda mitte ühtegi paha sõna.

17.01
Oleneb, kui tugevalt on kedagi lapsena maha surutud.

Kui sulle ikka kümneid tuhandeid kordi on räägitud, kui head ja targad kõik teised tüdrukud on, aga sina ei saa iial selliseks, siis hakkad uskuma.

Kui näiteks Heidi mu kirjutise põhjalikult läbi loeb, siis võib - olla võib taibata ka, aga vaevalt ma tal üldse nii meeles olen, me ju ei suhelnud üldse, olime ühes majas viimati 30 aastat tagasi, Heidi on aasta vanem.
 
P. to 17.01 30. aprill 2015, kl 17.53
Põhiolemus ikka ei muutu.
Inimene on 18 aastaselt juba VÄLJA KUJUNENUD.
 
seda et 30. aprill 2015, kl 17.59
ei ole õppimine ja alaväärsuskompleks erinevad asjad, ses mõttes, et intelligentne inimene kohaneb. sina ei kohane ja sellepärast keegi sinu haridust ei usu ka.
 
3,14 30. aprill 2015, kl 18.00
P,
usun küll sind.

väga tõsiselt ei maksa võtta aga laias laastus enamikke asju.
veidi huumorit ei tee kunagi paha. :)

mu küsimusele su eneseteadvustuse kohta preaguses hetkes sa aga ei vastanudki?
aga hea küll.
vastad ehk sellele: kui sul oleks praegu selline sõbranna nagu P, mida sa talle soovitaksid?
aitäh, kui vastad.
 
ja P 30. aprill 2015, kl 18.01
inimene areneb ikka eluaeg, olgu ta põhiolemus missugune tahes. sina millegipärast mitte. miks, mis sa ise arvad?
 
kas sa Lizat näinud oled? 30. aprill 2015, kl 18.14
Mainid, et oled Lizaga kirjavahetuses. Kas te reaalselt teineteist näinud ka olete?
 
loe teemat 30. aprill 2015, kl 18.18
on küll.
 
siis ikka velakeelt kõnelejad? 30. aprill 2015, kl 18.22
need,, keda sa Pille siin taga räägid, on siis vene keelt kasutavad inimesed?

ma võin sujuva rollivahetuse kohta öelda, et saab käituda väga erinervalt, ses mõttes inimesed, kellega mängitud rollimänge ( mis see elu muud ju ikka on?)
ei anna ühesugust kirjeldust ühe ja sama inimese kohta kohe mitte üldse.

seda lugu 7 pimedast ja elavaniist tead? kuidas igaüks neist katsus elavant erinevatest kohtedaest ja kirjeldasid oma kogemust väga erinevalt: üks katsus saba ja üks lonti ja üks jalgu ja kolmas silmi jne jne.
ja kõigil neil oli omamoodi õigus..

nii sinuga ka, pugeja olid sa sõbrannale aga mitte peigmehele. koolis olid hea õppija, aga kellegi jaoks olid hull peoloom ju, kui meeste tgaajamine käis mööda pubisid..
ses mõttes jah tervikpilt koosneb osakestest.
 
ma oodanuks P vastust 30. aprill 2015, kl 18.23
Kahju, et ta ise ei vastanud.
Sel on oma põhjus.
 
3.14 terapeutlisedd harjutused 30. aprill 2015, kl 18.25
see isehakanud psühholoog teeb ka toredaid inimkatseid Pillega.

kas sa muidu oled mingi nõustaja kuskil kinnises kliinikus?
hästi naljakas on lugeda, kui palju sa püüad Pillest normaalsusele suunata. icc.
 
kuna Pilleke ei vasta 30. aprill 2015, kl 18.31
kuna Pilleke ei vasta, siis oligi tegemist vene keelt kõnelejate ja veene keeles lugejatega.

sealt ka see vaimustus ameerika tõsielu seriaalide vastu, need tulevad vene keelse sateliidi pakkuja pealt..
sealt ka see ema hirm, kuna ise oli eestlane, elades ja töötades vene keskkonnas. mis iganes põhjusel ta kartis neid venemaalt saabunuid..
ja pandi ka plikal suu lukku. et lollusi ei räägiks ja kiidaks takka vaid õitsavat alia kodumaad.. st CCP-i
 
3,14 30. aprill 2015, kl 18.50
mitmenimeline kl 13.00:
"Mida aga märkasin - siin süüdistati P-le vastajaid, et vastamine tuleb ikka seesmisest vajadusest ja inimestel endil on seda vaja, et P on vaid vahend. Ja anti ka mõista, et see seesmine kirjtamissoov pole eriti väärikas, et selles on üleolekut, õpetamissoovi jm säärast."

- ma ei mäleta, et oleksin nii väitnud. küll aga olen öelnud, et KUI misiganes suhtlemises on soov teist madaldada, ennast selle kaudu positsioneerida, teisele ära panna või koguni sõimata ja rõvetseda, siis kõneleb see kirjutaja enda madalusest ja tema enda probleemkohtadest.

"3,14, mis ajendab sind praegu kirjutama? On selles üleolekut? Miks sellest kirjutan? Mind riivasid su lahmivad süüdistused siin. Need panid endasse vaatama, analüüsima. Aga nüüd teed sa ise täpselt sama. Küsimus on vaid selles, kui pikalt sinul kannatust jätkub."

- oma meelest olen juba korduvalt vastanud, miks siin kirjutan. olen ka öelnud, et PALJUD kommid on P suhtes inetud. kuid mitte kõik. kas sulle tundus, et terminisse "paljud" jäid justnimelt sinu kommid? olid nad siis inetud, et end minu ebakonkreetsest adressaadist ise puudutatuna tunned? samas õigus, kogu P epopöaga pole kursis, kuid viimasest ajast olen justkui välja toonud ka suurepärased kommid. lausa tänanud nende eest, kuigi need polnud mulle adresseeritud.
kas aga olen tundnud üleolekut? P suhtes mitte. ei kordagi.
trollide suhtes jah, tunnistan, olen tundnud. pole mullegi miski inimlik võõras :). olen ehk püüdnud peltsebuli peltsebuliga peletada ja seega laskunud tasemele, et neile nö. ära panna. või pilgata. või solvata. sama see muidugi.
kuid jah, misiganes ära panemises on aga alati ärapanija üleolekut. seega pole ma olnud erand. my bad. püüan end parandada.
aga pole ehk asjata seegi olnud. lisaks saanud teada, et ka see meetod neid pikemas perspektiivis ei ohjelda ega vähenda.
aga noh, kuidagi tuleb ju anda teada, et igal jõul on olemas vastandjõud. selle jõu rakendamise tehnikad on muidugi kunst omaette. aga no õpime, õpime. :)
 
aga muidu siis vanadekodu terapeut, 3,14 30. aprill 2015, kl 19.04
aga kas muidu oled erikoolis või vandekodus terapeut?

selline hästi tore tädilik sõnakasutus. ja õpetamist ja paikapanemist ikka küllaga, sa kah põed seda elvantlust, et näed ennast vaid kaunina? eriti hinge poolest? irw.
 
3,14 30. aprill 2015, kl 19.07
Võimalik
"et ka 3, 14 varsti nii - öelda läbi põleb, aga seda küll ei usu, et ta siia hiljem mürgiseid kommentaare kribama hakkab. P raviks on vaja normaalset suhtlust, tegevust väljaspool kodu ja natuke imet ka!"

tunnistan, et olen juba kohati tegelikult tundnud oma läbikärssamise aimatavat lõhna. :D
soovitus minna P-l kaitstud psühholoogilise suunitlusega foorumisse, kus keegi talle enam haiget ei teeks ning tema probleemidele ka professionaalne tugi tuleks - jäänud tähelepanuta.
soovitus võtta kass, kes pakuks 24/7 seltsi ja rõõmu - jäänud tähelepanuta.
soovitus leida kohad ja tegevused, kus inimesed lihtsamini reaalis tutvuks - jäänud vastuseta.
soovitus eneseteadvustus tuua negatiivsest minevikust reaalsesse ja muutunud olevikku - ka vastuseta.
ja ei ole nendes soovitustes ilmselt tõepoolest midagi uudset. aga ehk ikka kordamine tarkusele ka ema eest? :)

muus suhtes nõus: normaalne suhtlus, hea sõna, netiväline tegevus ja ime kuluksid katkise hinge tervenemiseks ilmselt ära küll.
kusjuures ilmselt siinolijatest paljudele. :)
 
P. 30. aprill 2015, kl 19.07
Naistuttavast räägin peamiselt ju, see ei ole välistatud, et ta siia nii põhjalikult lugema satub. Äkki tuleb ka.

Kuigi kahtlen, et ta oma suure armastuse kõrvalt muude asjade vastu huvi tunneb.

Oli ta armastust 18 aastat paaniliselt otsinud. Alustas 16 aastaselt, ütles seda.

18.31
Su viimane lause on küll õige.

18. 22

Ma ei olnud peoloom.
Meeldis pubis kohvi joomas käia, et inimeste keskel olla.

Pole liha, pole kala.
Niimoodi võib mu kohta öelda.

25 aastat tagasi oli pubisid vähe, ainult mõni ning keegi hakkas õiendama küll, et sa ei sobi siia, et pole liha ega kala.

Mina, tohman, nagu ma olin nohisesin ainult vastuseks.
 
3,14 30. aprill 2015, kl 19.10
loomulikult näen ennast kaunina. arengut veel on aga pole hullu midagi.
kas sa näed ennast peletisena? ei usu. :)

oma erialaküsimusi aga siin ei aruta. tänan.

p.s. ka sinu sõnakasutus on mulle sümpaatne.
 
P. 30. aprill 2015, kl 19.16
3, 14
Ütleksin, et ei pea kellegi pilli järgi tantsima.
Seda ei hinnata.
Et kui keegi palub sul millestki või kellestki loobuda, siis sel inimesel on kurjad kavatsused.

Julgustaksin ome soove, plaane ellu viima.
Mitte kellegi pärast oma elust loobuma.
 
nii vahekokkuvõtteks Pille elust 30. aprill 2015, kl 19.31
kas vas see Pilleke siis venelaste keskel, sellest siis see piiratud keelkaustus.
ise on eestlne aga ta vanemad kartsid neid suurelt maalt saabunud spetsialiste ja muidu päästjaid. sllest ka ema põlgus selliste inimeste vastu, kuigi väliselt oli madalam kui muru.

ju see kõgkoolidiplomgi mingist vene keelsest õpperühmast..kuskil ülikoolis.

sõbranna pani Pillekes roomama ja peigmees ei pakkunud adrenaliinilaksu, ses mõttes pilleke suudab küll erinevalt käituda, ärgu üldse valetagu.
ema vaevalt ju ksäiksi pillekesl ringi aeleda ja 5 aborti teha.
ses mõttes oskab ju otsuseid vastu võtta küll ja veel.
pilleke vaatab vene sati pealt ameerika tõsielusarju.sealt ammutab siis seiku, mida kannab enda ellu tõetruult. aga värvi ja vürtsi korjab sealt.
et ikka imalam see lugu oleks.

Pilleke kerjab täheleapanu ja kaasatundmist: ikkagi aseaine suhtlemisel, ses mõttes pole olukord parem kui sõbrannaga. peks saad ka siit.
aga ka negatiivne tähelepanu on ju õnnestav pillekese joaks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!