Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. 30. aprill 2015, kl 20.51
20. 41
Varem käitusin tõesti totakalt.
Nüüd olen muutunud, maru hilja küll.

Kahju, et seda varem ei juhtunud.
moosimadu 30. aprill 2015, kl 20.53
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Moosimadu
> Seal oli mind nii puudutav teema
> , kuidas nn. "sõbranna" soovitusel tehti ab
> orti, kuigi see vist oli väga - väga rumal
> nali.


Nali või mitte, kuid kui sa seal jätkad, teed end väga narriks. Unusta see teema, sa oled samast asjast saanud siin seletada juba nii pikalt, et kui seda oleks pidanud suuliselt tegema oleks sul juba suurest kulumisest titaanist alalõua liigesed pandud.
Ära käitu lihtsameelselt.
"Varem käitusin küll totakalt"- kui nii lihtsasse lõksu hüppad, siis on ka praegu "varem".



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 30.04.2015 20.54.
 
3,14 30. aprill 2015, kl 20.56
Koerte ja kasside pidamise eeskirjas on vaid üks säte, et mitmekorterilises elamus lähtutakse loomapidamisel lisaks käesolevale eeskirjale ka korteriühistu põhikirjast, kodukorrast, ühise tegevuse lepingust ja muudest elamu ühist haldamist käsitlevatest dokumentidest.

kui põhikirjas pole loomapidamise keelamise kohta sätet (millest olen paraku üliharva kuulnud), siis on kõik ok.

või arvate, et nendes suurtes kortermajades on iga tädike oma kassipoja jaoks mööda kortereid käinud luba mangumas? kahtlen.
 
ta rambib lõksu 30. aprill 2015, kl 20.56
no pilleke lausa trambib seda lõksu, et teda ikka sisse lastaks ja lõks jälle kinni kukuks. . irw.
 
3,14 30. aprill 2015, kl 20.58
20.47
ma ei viitsi su komme lugeda.
sama soovitus sulle. kui mu kommid sulle ei sobi, skrolli üle.
 
ära mängige kaaside eluga. 30. aprill 2015, kl 20.59
mind ei huvita, kas mammid käisid mööda maja kassid kaenlas või mitte.
on olemas seadus ja koteriühistu põhikiri jne jne.

kindlasti on seal punkte ka koduloomade pidamise
kohta.
kuskil ühikatoas kassi pidada küll ei soovitaks. juba see kusehais, kuigi on liivakast jne. lihtsalt ruumi napib.
ja kass voodis.. öök.
 
3,14 30. aprill 2015, kl 21.02
moosimadu
aga miks sa neid trolle korrale ei kutsu?
need ju figureerivad seal mujal selle P teemaga 3 x rohkem justkui?
lihtsalt huvitab.
 
kassi hind 30. aprill 2015, kl 21.06
trahv omavoliliselt korterisse toodud ja reegisteerimata lemmikloomale on kohaliku omavalistuse pädevuses.

trahv oli nii 400 eurot vastavalt omavalitsusele.
nii. et kohalik omavalitsus ja koretriühistu reguleerivad lemmikloomade teemat.
 
3,14 30. aprill 2015, kl 21.09
esimest korda kuulen. palun viidet

siit ma sellist ei leidnud.
https://www.riigiteataja.ee/akt/414092012033
moosimadu 30. aprill 2015, kl 21.10
3,14 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> moosimadu
> aga miks sa neid trolle korrale ei ku
> tsu?
> need ju figureerivad seal mujal selle P te
> emaga 3 x rohkem justkui?
> lihtsalt huvitab.

Ma ei ole foorumi politseinik, sa oled siin ju ise üritanud korda luua, kuid näed sa mingit tulemust?

P, ära nüüd solvu, aga kui keegi näeb kedagi näiteks tänaval püksata kõndimas, siis kumb on tulemusrikkam - kas käia püksatul järgi ja kõiki teda jõllitavaid ja kommenteerivaid inimesi korrale kutsuda või paluda sel õnnetul end korda seada ja lõpetada niimoodi ebameeldiv osatamine?
 
3,14 30. aprill 2015, kl 21.18
moosimadu.
noh, kui nüüd kõrvalt vaadata, siis justkui nagu natuke ikka oled mingi politseiniku rolli endale võtnud, kui kõrvaltfoorumis kellegi teise teemaalgatuse suhtes nii kindla käega reguleerid, kes seal kirjutada võib ja kes mitte. seda enam, et teema pealkiri oli väga P isikliku teemaga haakuv.
või kuidas sulle endale tundub oma roll?
 
sa oledki rumal, 3.14 30. aprill 2015, kl 21.19
majuba kordasin, sa oled dki rumal ju, 3,14. kes sind siis arukask saab pidada ja mille elusel? need mõned eneseabiraamatud ei näita ju su haritust.
juba see, et üritad seadustest kõrvale hiilida ja havtleda seda tegema ka teisi, on ääretult vastutustundetu.

aga mis seda reguleerib, seda koduloomapidamist, uuri nüüd ise välja.
Riigi teatajas on see isegi kirjas.
 
3,14 30. aprill 2015, kl 21.23
mis liik on arukask?
mis elusel? segane jutt. edasi ei viitsinud lugeda.
 
no sõpsike 3,14 30. aprill 2015, kl 21.30
no sõpsike 3,14, sul ongi piiratud ajumaht.
ses mõttes tõesti ära koorma end tekstidest aru saamisega.
teeb su nii rahutuks.
mis uudissõna see "skroll" muidu nagu oleks?

irw, seda rumala inimese suurt ego.. kus eneseeabiraamatus sellest nüüd räägitigi?
moosimadu 30. aprill 2015, kl 21.34
3,14 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> moosimadu.
> noh, kui nüüd kõrvalt vaadata, siis
> justkui nagu natuke ikka oled mingi politseiniku r
> olli endale võtnud, kui kõrvaltfoorumis kellegi te
> ise teemaalgatuse suhtes nii kindla käega reguleer
> id, kes seal kirjutada võib ja kes mitte. seda ena
> m, et teema pealkiri oli väga P isikliku teemaga h
> aakuv.
> või kuidas sulle endale tundub oma roll?

Sa oled vaba inimene vabal maal, kui sulle tundub heasoovlik soovitus (mitte käsk, ole palun täpsem) politsei mängimisena, siis mul pole selle vastu midagi. Sinu isiklik arvamus, mis minu oma ei mõjuta.
Ma ei keela, see oli soovitus.
Kas sina ei juhiks mõne emotsioonidest raskustega aru saava inimese tähelepanu olukorrale, kus teda ära kasutatakse ja kus ta ise saaks selle valusa hetke lõpetada? Ära pea P-d nii rumalaks, et ta ise ei oskaks end sellisest mõnitamiseks madaldunud teemast lahti rebida. Pigem võiks teda julgustada seda sammu astuma.


P - vabandust, et sinust praegu niimoodi, sust endast mööda, kõnelesin.
 
ei saa muigamata, sõps 3,14 30. aprill 2015, kl 21.43
ei saa muigamata neid 3,14 tekste lugeda? need pöördumised:
aga kuidas sa ise tunned?

kuidas sulle tundub sinu enda roll..
nüüd peaks veel lisma: ME juba paraneme?
Kuidas ME täna end tunneme? kuidas me magasime täna öösel?

kas ME võtame need rohud nüüd ära?" jne jne..

sa ikka kuskil isehakanud terapeut oled vä?
irw, hästi naljakas tekst.
 
aiaia 30. aprill 2015, kl 22.36
Ongi asi niikaugel, et kari p teema sõltlasi siin omavahel kähmlusse kisuvad.
Ju siis see teema oma eemärki ikka täidab.

Keegi siin pakkus, et Pille V... ja jutt juurde.
Päriselt, mindki paneb mõtlema, kas KÕIK Pilled siis sarnasel moel imelikud koos oma sõbrannaga...

Vähe usutav, et väikesel Eestimaal MITMEL Pillel nii sarnane elukäik


Aga, miskipärast Liza väidab, et tema teab P perenime... hallooo, kas ikka tead? Arvad ainult, et tead.
Arvestades, kuidas P püüab siin olulist tõde varjata, ja õigesti teeb, siis pole välistatud, et Liza ei tea seda perekonnanime ka. MIks oleks P pidanud talle end paljastama?
Mis loeb see, et kokku saite, mis loeb see, et kirjutate omavahel.
Eriti, kui P juba varasest lapsepõlvest alates sai kodust kasvatust, et KARTMA peab kõiki, HIRM peab olema ja kunagi pole teada, kas viiakse Siberisse, lubatakse ülikooli või kes teab, mis hirmsaid asju võib juhtuda....Parem ole vagur loomake, kooguta ja ära enda viha ja vihkamist välja näita ega enda tõelist loomust paljasta....ainult kooguta ja lömita, siis ehk jääd ellu...

Mina nt usun, et sõbranna, see vihatud aferist, polnud midagi selline hull külmavereline, kade tegelane. Arvan, et tal oli väga valus lapsepõlv, väga valus hinges.
Valu paneb tihtilugu märatsema ja üsna loomuvastaselt käituma. Kahjuks keegi ei viitsi seda mõista.
See sõbranna vajas armastust, soojust ja tegelikult oli ta ju ikkagi, vaatamata elu vaenulikkusele tema vastu, südamega inimene, sest tahtis armastada, armastada oma lapse isa, oma last....mitte ei jooksnud armastatud meest kellegi soovitusel ära ajama ja tema last hävitama...
Austust väärib see sõbranna ja üsna õõvastav on lugeda Pille 4 aastat kestnud süüdistuskõnet tema vastu.
Kaua sa suudad siin salliv olla?!

Kas siis keegi saab K-Järve kandi kunagistest keskkooli nimekirjadest uurida Pille kohta.
Mitu keskkooli üldse sealkandis tol ajal olid tegevad. Ilmselt oli see segakool, kus nii vene kui eesti lapsed käisid. P siin ühes teises teemas meenutab, kuidas vene õpetaja poisile metalljoonlauaga vastu pead peksis. Ilmselt siis P käiski segakoolis. Või, kes teab, kus koolis või kus P üldse lapsena oli.
 
P. to Aiaiai 30. aprill 2015, kl 23.44
Täiesti vastupidine olin.

Kandsin naistuttavale kõik oma liigutused ette, avasin ennast, ka peale seda, kui naistuttav mind enam tunda ei tahtnud.

Lõpus oli nii, et naistuttav EI rääkinud endast ega oma elust üldse mitte midagi.

Mina aga kandsin kõik enda sammud ette, mul oli tuvumiskuulutus, absoluutselt kõik ladusin naistuttavale välja, kellega kokku sain jne.

Tõenäoselt naistuttav pidas mind lollakaks, kes kõik välja räägib.

Oma emast ja tädist rääkisin ka naistuttavale, kusjuures tema VÄGA ALATULT HAKKAS SEDA ÄRA KASUTAMA.

Näiteks hakkas mu ema ja tädi üle irvitama.

Mina avasin ennast, rääkisin talle oma lähedastest, mida tegi naistuttav - HAKKAS MINU AVAMEELSUSUST ÄRA KASUTAMA, MINU EMA JA TÄDI ÜLE NAERMA.
 
P. veel to Aiai 30. aprill 2015, kl 23.52
Austust väärib inimene, kes soovis teisele halba ??

Õnnelik olla soovib IGA NAINE, lihtsalt mina uskusin, et ma ei ole õnne väärt.

Uskusin, kõik naised on armastuse ära teeninud, aga mitte mina.

Kui peigmees ütles, et on minusse armunud, pidin pikali kukkuma.
Mõtlesin, kuidas see võimalik on, ümberringi on nii palju ilusaid ja tarku naisi.

NAISTUTTAV AINULT SÜVENDAS MINU ALAVÄÄRSUST.
 
P. veel to Aiai 01. mai 2015, kl 00.15
Kolmas veel otsa.

Mul oli just komme naistuttavale iga oma liigutus ja üldse kõik ette kanda.
Tundsin selleks kohe KOHUSTUST.

Tundsin end täielikult reedetuna, et mina räägin kõik endast üksipulgi ära, aga tema ei räägi endast, oma tegemistest, pereelust üldse mitte midagi !!!!!!!!!!!!!!!

Väga niru tunne oli.
 
aiaia 01. mai 2015, kl 00.19
P, mul on kahju, et sa ei suuda kuidagimoodi minevikust välja tulla ja tänases päevas elama hakata..
Mõelda ainult asjust, mis PRAEGU on olulised ja mõelda, KUIDAS homset aega enda jaoks paremaks muuta.

Mida, P, ma saaksin sinu heaks teha, et sa end paremini tundma hakkaksid?
Palun ütle mulle seda.
Tahan sind nii väga aidata, tahan, et su päevad oleksid helged, mitte alandatusemõtteid täis.
Palun ütle, mida sa sooviksid täna ja nüüd ja homme
 
P. to Aiaiai 01. mai 2015, kl 00.33
Reaalis suhtlemisest tunnen tohutut puudust, sookaaslastega rääkimise puudus.
 
P. veel to Aiaiai 01. mai 2015, kl 02.39
Kirjutad, naistuttav vajas soojust.

Just nimelt soojust ja sõprust ma talle pakkusingi .
Miks ta seda siis vastu ei võtnud, vaid ära põlgas ?

Seda enam, et meie nn. "suhtluse" ta ise algatas.
 
mitmenimeline 01. mai 2015, kl 08.39
P:"Mis mõttes teise nurga alt, kui seda teist nurka ei olnudki?" Jutt siis sellest, et igat asja saab mitme nurga alt vaadata.
P, just see on probleem, et oled enda nägemuses kindel ja ühes sellega omistad teistele käitumisajendeid, mis ei pruugi üldse mitte õiged olla. Alati on erinevaid tõlgendusvõimalusi ja põhjuseid.
Sellest on siin ennegi juttu olnud, et ühest küljest väidad end inimesi mitte tundvat, sest pole saanud suhelda, teisalt oled nii veendunud teiste inimeste käitumisajendites. Need viimased kipuvad sinu pilgu läbi olema alati stiilis - tunneb mõnu teist alandades.
Ja kui mõnel juhul ongi nii, et keegi naudib teise kiusamist, siis alati on "teisteks nurkadeks" sügavamad põhjused, miks ta seda teeb. Läbi mõistmise tuleb andestus. Mõista saab aga vaid siis, kui püüda asju teiste nurkade alt vaadata.
See, et sinuga SIIN FOORUMIS ka pahandatakse (ei räägi pahatahtlikest), tuleb just sellest, et sa oled keeldunud ja keeldud teiste nurkade alt vaatamast.
Miks sa nii teed, ongi üsna ilmselt su probleemi olemus - sa lihtsalt ei oska ega suuda teise nurga alt vaadata. Ilmselgelt on sellele ka mingi teaduslikum nimi ja selgitus olemas, mida sina loomulikult ei tea, kuid mille jälile siin foorumlased püüavad jõuda. Usun, et ka kiuslikud siin tõmbaksid end tunduvalt tagasi, kui teaksid diagnoosi. Viisakamalt ma väljenduda ei oska ja tegelikult pole haiguses ju miskit häbenemisväärset.
 
huvitav nähtus on see, P 01. mai 2015, kl 12.47
Täitsa müstika see, meie P kohe.

Kui keegi talle kirjutab oma arvamuse tema enda jutust tuleneva info põhjal, siis P vaidleb vastu, tunneb alandust ja, et kuidas te ometi aru ei saa, naistuttav oli paha ja mina hea. P ühesõnaga asub kaitsesse ja õigustama täie mõnuga. Pikalt ja kommentaare tuleb, kui Vändrast saelaudu. Ikka samamõttelised tõestused ja süüdistused, aga näha on, et P sai hoo sisse ja see andis talle jõudu.

Kui aga samas kirjutada P-le midagi head, näidata, et ollakse temaga ühte meelt, tahtega teda aibistada ja muu kena ja armas....siis P nagu muuseas poetab paar sõna nii möödaminnes, mõned kommid jäävad üldse märkamata....
....ja juba P jälle VÕITLEB nende enda suhtes halvemate kommaritega...

Nagu sõdur eesliinil, ikka tulevahetus peab käima. Rahu ei ole nagu väärt midagi...

Nagu vana sõjaveteran, kes ei väsi meenutamast lahinguid mitukümmend aastat tagasi...
 
P. to Mitmenimeline 01. mai 2015, kl 12.56
Siin ju süüdistati mind, et olin naistuttava ees hästi alandlik, et talle meeldida.

Tahtsin öelda, et seda nn. "nurka" ei olnud.

OLIN ALANDLIK, SEST OLINGI NIIMOODI TERVE ELU KÄITUNUD JA TEISTMOODI EI OSANUD.

Lapsena tehti mulle selgeks, et kõik tüdrukud on nii head, tublid ja targad ning sina pead VAIT OLEMA ning tegema seda, mida teised käsivad.

Nii ma siis käitusingi ja uskusin, et teistmoodi mul võimalik käituda ei olegi.
 
vait olema?? 01. mai 2015, kl 13.34
P, sa ju ei olnud sõnakuulelik. Sul kästi vait olla, aga sina laulsid sõbrannale iga oma liigutuse, mõtte, tegemise ja tunde ette.
Kuidas seda mõista, aaaah?

Sa ju ületasid piire, mida sulle oli sünnist saati sisse tambitud....sa rikkusid ema õpetusi ju.


Kas ühed õpetused olidki nagu rikkumiseks ja teised täitmiseks.
Jõuame aga jälle sinna punkti, et P siiski ise valis, mida teha.

Pealegi, sa väidad, et siin sind SÜÜDISTATI nagu selles, et sa sõbranna ees alandlik oli..?!
Ma ei loe ainsastki kommist välja süüdistusi. Loen erinevate inimeste järeldusi sinu enda tekstist tulenevalt.
Niiet, ikkagi jälle, oleneb, millise NURGA alt keegi asja näeb.
Nii palju, kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid NURKI asja mõistmiseks ja nägemiseks.
7 miljonit erinevat arusaama, erinevat vaateNURKA.

Eriti tore selle juures on aga see, et ükski neist vaatenurkadest pole vale ja pole ka puhas tõde.

Sa siin käitud nagu prokurör ja teised siis nagu advokaadid. Sul on vaja see sõbranna "kinni panna", sest sina oled veendunud, et ta on kurjategija. Teised aga leiavad, et ta pole kuritegu toime pannud.
 
vait olema?? 01. mai 2015, kl 13.36
parandan, 7 miljardit, mitte miljonit.
 
P. to Vait olema ? 01. mai 2015, kl 15.20
Appi, kui imelikult sa aru saad.

Selles suhtes vait olema, et EI tohi olla oma arvamust, omi mõtteid.
Kui keegi ütleb oma arvamuse, siis ma PEAN noogutama ja nõus olema.

See, kus ma käisin, kellega kokku puutusin, ei ole ju arvamus, see on fakt.

Kuna ma tundsin süüdi, et ma ka kuskil käisin ja kedagi nägin, siis tundsingi KOHUSTUST naistuttavale ette kanda.

Naistuttav aga mulle oma asjadest ei rääkinud, kui oli juba mehega, siis ta ei rääkinud oma elust üldse mitte midagi.
Väga solvav.

Ning selles suhtes OLINGI VÄGA SÕNAKUULELIK.

Ükskõik, mida naistuttav ütles, MA ALATI NOOGUTASIN, KÕIGEGA OLIN NÕUS.
 
P. veel to Vait olema ? 01. mai 2015, kl 15.30
Just nimelt ma vägagi sõnakuulelik olingi.

Käitusin täpselt nii, nagu mind kasvatati.

Keegi midagi ütles, mina olingi vait ja noogutasin.

See, et ma oma liigutused ette kandsin, see oli SÜÜTUNDEST, et mul on KOHUSTUS KÕIK OMA SAMMUD JA TEGEVUSED ETTE KANDA.

Naistuttav vaatas, et ma olen LOLLAKAS, et talle oma kõik sammud teada annan.

Naistuttav seda kohustust ei tundnud ning näiteks oma elust peale mehega tutvumist EI rääkinud ta üldse midagi.

Käitusingi täpselt nii, nagu mind kasvatati.

Oehh, kui raske on sulle midagi selgeks teha..

Kasvatus oligi selline, et kõiki mu samme ja liigutusi PEAVAD teised teadma.

Aga oma mõtteid, oma arvamust olla ei tohi.

Ema leidiski, et kõik peavad meie liigutusi täpselt TEADMA, see oli KOHUSTUS.

NAISTUTTAVALE KANDSINGI SELLEPÄRAST KÕIK ETTE, ET SEE OLI KOHUSTUS, MITTE SELLEPÄRAST, ET SEE MULLE MEELDIS.

Vaevalt sa midagi aru said, kahtlen sügavalt.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!