Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
kes lubas kõhu alla, pilleke? 04. mai 2015, kl 23.23
pille kirjutab:P. to 18.31 04. mai 2015, kl 18.34
Uskusingi, et mul ei ole õigus ise otsuseid vastu võtta.

Mehele minek on suur asi ning selleks oli vaja targa naise luba.
Nii ma tundsin.
------------
aga kes sind sinna mehe kõhu alla sundis minema? KUIdas sa selle OTSUSE täiesti iseseisvalt langetasid? kes käskis? kuidas sa selle mehe peenise üles leidsid?
kas KEEGI oligi see TARK naine, kes käskis sind sextööga tegelema asuda?
 
P. 04. mai 2015, kl 23.54
18.46
Kui manipulaator olen, kuidas siis kogu aeg naistuttava pilli järgi tantsisin ning temalt hiljem sõnumi sain "PUGEMINE ON SINU TÖÖ" ?

3, 14
Jah, nii see on, aga selleks, et halba unustada, tuleb kõik endale selgeks teha.

18. 51
Lapsena oligi unistus, et tulevikus elan maal ja o mitu lehma.

Loomad on vahvad.
Kanapojad jooksid järel, nii armsad olid.

Vanaemal oli terve kanakari järel, kui väljas oli.
Teise vanaema juures oinas oli tige, puksis mu pikali ja valvas, et ma ei liigutaks.

Aga maaslamajat ei puksinud, seda peaksid inimesed oinalt õppima.

Lambad olid vahvad, talled suured sõbrad.

Tädil oli mitu lehma, vanad juba ja tige pull, kellega tädimees tegeles.
 
kes sundis? pillekese patu teele. 04. mai 2015, kl 23.55
kes lubas kõhu alla, pilleke? 04. mai 2015, kl 23.23
pille kirjutab:P. to 18.31 04. mai 2015, kl 18.34
Uskusingi, et mul ei ole õigus ise otsuseid vastu võtta.

Mehele minek on suur asi ning selleks oli vaja targa naise luba.
Nii ma tundsin.
------------
aga kes sind sinna mehe kõhu alla sundis minema? KUIdas sa selle OTSUSE täiesti iseseisvalt langetasid? kes käskis? kuidas sa selle mehe peenise üles leidsid?
kas KEEGI oligi see TARK naine, kes käskis sind sextööga tegelema asuda?
 
pilleke ostsustab küll ja veel 04. mai 2015, kl 23.59
pilleke, kui sulle ükski siinsetest pakutud variantidest ei sobi, midasulle elu elamiseks on pakutud, mis imet sa siis nagu ootad?
mis selle jaurajmise mõte on?

Mis on sinu motivatsioon siin igapäev lapsnaist etendada, kes iial ei saagi täiskavanuks.

samas oled sa väga keerulisi otsuseid elus ju täiesti ise vastu võtnud.
ses mõttes unusta see ulumine ära, et keegi käskis.. kogu aeg. ilmselgelt ju valetad.
 
P. Eelmisele 05. mai 2015, kl 00.30
Millise keerulise otsuse siis su meelest vastu võtsin ?

Elu KÕIGE TÄHTSAMA otsuse jätsin naistuttava otsustada.

Tegelikult ma üldse ei imesta, et naistuttav mind lollakaks, jobuks ja viimaseks haledaks kujuks peab ??

Milline normaalne naine laseb nii elutähtsaid otsuseid teisel naisel otsustada ??

Kui nüüd objektiivselt vaadata, siis pole midagi imestada, kui naistuttav uue sõbrannaga irvitas, et JUHMAKAS helistab.

Naistuttav täiesti otse andis teada, MA OLEN HALE IDIOOT.
 
ja kes lükkas mehe alla? 05. mai 2015, kl 00.46
kes su siis ehe alla lükkas? nii, kes sundis, lükkas baorte tegema?
kes lükkas peugmehena esinenud mehe kõhu alla?
teavasti lähevad korralikud tüdrukud mehele süütult.

sa tegid ise nii tähtsad ostused ju täiesti kaine peaga ja normaalses meeleseidundis?
 
P. Eelmisele 05. mai 2015, kl 00.51
Ta esinenenud peigmehena, oligi peigmees.

Lihtsalt minul oli vaja naistuttava ees koogutada.

Ütlesin küll ja küll peigmehele " ei ", sest uskusin, teised naised tahavad ka, aga peigmees neid külastama ei läinud.

Kuigi ütlesin peigmehele päris otse, et magagu teiste naistega.
 
pille sõja pidamine 05. mai 2015, kl 01.10
kes su siis mehe alla lükkas? nii, kes sundis, lükkas baorte tegema?
kes lükkas peugmehena esinenud mehe kõhu alla?
teavasti lähevad korralikud tüdrukud mehele süütult.

sa tegid ise nii tähtsad ostused ju täiesti kaine peaga ja normaalses meeleseidundis?
----------
see tolgus sul ka nüüd peigmees polnud, peigmehega abiellutakse. muidu oli niisama ajaviite sexpartener.ja sa ikka vabatahtlikult ronisid nii teiste meeste kõhu alla kui sellele viimase raseduse tekitajale.
ei saagi aru kuidas ee tolgus rohkem peigmees oli kui ülejäänud, kellega oma vagiinat jagasid. aga need olid sinu OTSUSED ja nii oligi.

sõrmust saju ei saanud. see oli kas sinu OTSUS. niisis oled kõik tähtsad otsused iseseisvalt vastu võtnud.
pole sa nii tohlakas midagi, nagu etendad juba 4 aastat.
 
P. Eelmisele 05. mai 2015, kl 01.37
olen mitu korda kirjutanud, et peigmees sooviski minuga abielluda, tegi abieluettepaneku.

Mina olin see, kes vedu ei võtnud.
Erinevatel põhjustel.
Küll tundsin, ma ei ole väärt.
Naistuttav segas vahele.
Oli minu jaoks ootamatu, olin üksinda elama harjunud.

Peigmeest nüüd küll mitte milleski süüdistada ei saa.
 
P. Eelmisele 05. mai 2015, kl 01.40
Et ma ei ole tohlakas või ?

Kui ma ei oleks olnud tohlakas, oleksin peigmehe abieluettepaneku vastu võtnud ja naistuttava minema saatnud.

Tohlakas just nimelt olingi.
Milline normaalne naine niimoodi käitub ?
 
täiesti suva, pilleke 05. mai 2015, kl 01.45
no see peigmees oligi paremat ja nooremat naist väärt nagu tundub. eks sa kõlbasid nagu praktikabaasiks, et sai harjutaud seda seximist kah.

mind huvitas otsuste tegemise koht. ja nagu sa rumal naine ise ka aru saad, tegid omad otsused ise: keegi ei hoidnud su jalgu kinni, kui sexiks läks, keegi ei valinud neid mehi sulle välja. täiesti ise said otsustatud.
said ka otsustatud, et emme keelud polegi reegliks, millest elus juhinduda.

kas otsustasid hästi või halvasti, polegi oluline.
aga sa ei saa ka viletsaid otsuseid teiste kaela veeretada.
ses mõttes oled ju vastutusvõimeline iski, ma arvasin et oldki piiratud teaovõimega..
 
P. Eelmisele 05. mai 2015, kl 01.53
Ma vist kirjutasin, et peigmees tegi abieluettepaneku ning isegi kaua aega kannatas.

Enamus mehi oleksid selle jama peale ammu jalga lasnud.
 
ma olen mitu korad öelnud pillele 05. mai 2015, kl 02.13
ma olen mitu korda öelnud pillele, et kõik eluliselt tähtsad otsused on teinud ise ja ei maksaks teisi süüdistada oma elukäigus, mis nüüd lõpptulemuseks väga ei meeldigi.

kõik on tehtud omaenda õrnade kätega..
sul see vaidlemine võtab ikka tohutult energiat ja aega.
ja kui sulle inimeste soovitused siit ei meeldi, mis imet sa nüüd siis ootad?

See, mis siinsetele oli selge juba 4 aastat tagasi, hakkab ehk ka sulle lõpuks nagu looma?
 
kui juba ameerika tõsielu meeldib: 05. mai 2015, kl 02.42
http://tarbija24.postimees.ee/3178221/toidu-solkimine-voib-ameeriklannale-minna-maksma-20-aastat-vanglakaristust
--------
no ja pilleke ei teinud midagi oma lugudes, et teist naist peatada.
ka mitte otsuse tegemine on otsuse vastuvõtmine.
 
P. Eelmisele 05. mai 2015, kl 02.47
Olin äraloputatud ajudega, ei tulnud selle pealegi, et mul üldse õigus on naistuttavale midagi öelda.
 
no jah, osta pesumasin 05. mai 2015, kl 02.58
järgmises elus osta pesumasin, läheb ajupesu kiiremini.

millal sa selle lause kasutusele võtad: jah, olen ise süüdi enda elu almises selliseks nagu see praeguseks on.
 
P. Eelmisele 05. mai 2015, kl 03.12
Olengi süüdi.
Olen seda palju kordi kirjutanud.

Muidugi olen süüdi, et lasin naistuttaval oma elu kamandada.

Mida naistuttav ütles, seda mina ka tegin.
 
aga mitte alati, pilleke 05. mai 2015, kl 03.33
kas naistuttav valis sulle ka mehed välja, kellega magada?

kuidas sa neid käskusid siis eristasid, et mida täita ja mida täitmata jätta.mille kohta teha enda otsus ja mille kohta las teised otsustavad.

keha on ikka ju su enese tempel, kuidas sa seda nii hoolimatult kasutada lasid? ise tegid sellise otsuse, et las minna ja tulgu mis tuleb?
 
issand 05. mai 2015, kl 07.04
Tead ma siin mõtlesin,et jutt käib vaid ühest abordist,et sõbrants käskis jne. Aga need 2 esimest,kes need käskis teha.Panin siin su ühes tekstis et üks nendest oli ka igati norm mees,aga sai surma,miks siis selle raseduse katkestasid,kui nii väga last tahtsid?
 
mis 05. mai 2015, kl 07.22
Mis see teie asi on, miks ta aborte tegi. Eestis on tuhandeid selliseid naisi.
 
on küll tuhandeid 05. mai 2015, kl 07.53
aga need tuhanded ei ulu foorumis, et keegi teine tegi need abordid nende eest.
 
P. Eelmisele 05. mai 2015, kl 11.51
Vaevalt teised aborti on teinud KÕRVALISE NAISE käsul.
 
- 05. mai 2015, kl 12.08
need otsused, mida peab tegema inimene oma mõistuse häält kuulda võttes ja nagu täiearuline otsustusvõimeline ikka teeb, neid P lubas teha teistel ja sedagi valikuliselt.
aga need va looduse poolt kaasa antud refleksid, need söömised, s'ttumised, magamised - ülalolemised ja sex, need läksid nagu jumal juhatas.

ainus, mis mind paneb imestama, et 17 aastaselt, kui vene neiu sundis k'ppima meestega, siis pani P jooksu ja otsustas, et pole nõus alluma NAISE/NEIU käsule. hiljem aga oli jälle kõigega nõus, kuigi oli juba vanemaks saanud ja paljuski otsusekindlam nagu.
või siiski, P tegi nagu vene neiu käskis, aga ei julge täit tõtt siin välja öelda.

see kõik, need tegevused, sex ja muu, pole aga üldse olulised, meid ei huvita, kellega sa magasid ja mida sõid.

me ei saa aga aru, kuidas sa sedasi VALIKULISELT täitsid käske, otsustasid, mida kuulad, mida mitte, millist käsku täidad, kelle käsku täidad ja kelle ees koogutad...see oli ju ometi sinu enda valik. või ütles keegi ette, et vene neiu käsku ei tohi täita, aga sõbranna käsku tuleb täita..??

siin see vastuolulisus ongi, kuigi P ikka väidab, et räägib sulatõtt ja pole neid vastuolusid kuskil.

Miks siis ikka P mõnes asjas oma peaga otsustas ja mõnes asjas allus käsule.

Kui see muidugi nii üldse oli. praegu jah, võib ette kujutada ja end lohutada küll, et mina polnud milleski süüdi, teised tegid, otsustasid ja käskisid....mina olin ohver ja mu elu pole läinud kõige paremini. süüdi on teised, mina olen süütu kannataja.

valik on siiski sinu, siis ja täna.

raske on uskuda sedagi, et P on täisealine vanemapoolne naine. jääb mulje nagu oleks puberteetikuga tegu, kes sõdib kõigi ja kõigega.
 
abort 05. mai 2015, kl 12.13
ah et nüüd siis kallis sõbranna on lausa kõrvaline naine, siiani oli väga oluline naine, kellelt pidi lausa nõu küsima, kas abielluda või mitte, kas magada peika kõrvalt teiste meestega või peika niisama ära ajada...
aborti on teinud jah tuhanded ja tuhanded...aga sina üksi ulud siin oma abordiga. teised, kust sina tead, kui paljud neist kellegi soovitusel on seda teinud.
vai-vai, aga otse loomulikult, sina ju oled erand meil kõiges, kuidas ma selle unustasin. sinu abort oli ainus selline, täitsa unustasin.
 
P. 05. mai 2015, kl 12.28
12.08
Kuidas valikuliselt ?
Täpselt seda tegingi, mis naistuttav tahtis.

Tahtis, et ajaksin peigmehe ära. Ajasin.
Tahtis, et teeksin aborti. Tegin.

Muidugi on see suurim lollus, aga mis tehtud, see tehtud.

Naistuttava käsk oli põhjustatud KADEDUSEST, ta oli kade, kui mul peigmees oli ja mul tekkisid SÜÜTUNDED, et teen teisele naisele haiget ning olen paha.

Vene neiu aga mu peale kade ei olnud, ei olnud mingit põhjust, lihtsalt tahtis ULLIKESE KALLAL RÕVETSEDA.

Minu ärajooksmine sellele neiule hingeliselt haiget ei teinud.

Saad väga hästi aru, et siin on suur vahe.

Kas lased enda kallal rõvetseda karjal vanematel meestel, kusjuures ma olin siis süütu või tunned, et teed õnnelik olemisega teistele naistele liiga.
 
Laura 05. mai 2015, kl 12.39
Ärge nähke vaeva. Pillel pole plaaniski ennast muuta, mitte kunagi. Ta naudibki pugemist.
 
Helenavanje 05. mai 2015, kl 12.46
Hahahaa, ma olen nädal aega siit eema olnud lugemisest, ja 10lk juttu juures ja üllatus üllatus, 3,14 on ka P vastu närvi läinud. Ma oleks sulle seda võinud muidugi kohe ütelda 3,14. Kohe kui sa siia tulid ja P-d tulihingeliselt kaitsma kukkusid, ma oleks sulle võinud ütelda, et oota paar nädalat ja siis vaata, kas suudad ärritumata selle jobu juttu lugeda.
 
no tore siis ju 05. mai 2015, kl 12.46
See on tõesti huvitav, kes regullis Pee elu peale kodunt lahkumist ja enne sõbrannat. Kes on vastutav Pee eelnevate abortide eest ja kes tal üldse meestega magada lubas, et abordini asi üldse jõudis. Kes küll keelas ära kontratseptiivide kasutamise? Ükskõik mis on kellegagi kunagi juhtunud, Peega on seda juba enne juhtunud ja palju hullemini ja jumal hoidku, kui keegi märtri kannatusi pisendab, tema igavese tähelepanu lättest tilkagi joob. :)
 
P. 05. mai 2015, kl 12.57
Päriselt hämmastab, kuidas seks inimestele elevust pakub.

Mind näiteks absoluutselt ei huvita, kui palju foorumlased elus seksinud on, no tõesti mitte mingit huvi ei paku.

Ma lihtsalt ei saa närvikõdist aru.

Kordan veel oma jutu üle.

Naistuttavale meeldis, kui mu elus on hästi KOLE ja nõme mees, kes talle üldse ei meeldi.

Ainult meeldiv mees ei tohtinud mu elus olla, see tegi teda kadedaks ja ajas vihale
 
igakord 05. mai 2015, kl 13.05
kui me mõnd vana asja meenutame, siis meenutame tegelikult seda viimast korda, kui me seda meelde tuletasime...ja iga korraga muutub meie meenutustes midagi....//kuni lõpuks võib välja tulla hoopis uus lugu..
ja kui seda uut lugu jälle aina meenutada ja meenutada, siis iga meenutamisega see pisut muutub....kuni tuleb juba jälle päris uus lugu...

P siin juba 4 aastat kirjutab ja meenutab...niiet me ei teagi ja P ise ka ei tea, kui palju ses loos on alles seda päris esialgset, kas seda üldse on või on saanud kogu meenutusest täiesti uus lugu...võib olla ammuilma juba uue loo uus lugu...

nii et, kui usume P jutust 1/4, siis oleme 3/4 ikka petta saanud ja P petab nii ennast kui meid pidevalt, kuigi tahtmatult.
psühholoogiliselt need asjad nii lihtsalt käivad ja ime, et P, kes huvitub psühholoogiast ja on seda lugenud-uurinud, ei tunnista seda või ei taha tunnistada või on lihtsalt kinni omaenese tões ja veendumuses.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!