Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. 27. september 2014, kl 13.03
Ei copy siin keegi, olen ikka mina ning kõik kirjutatu ei ole eelnevalt sõnasõnalt kirjas ka.
Kunagi keegi copys, aga praegu küll mitte.

Kes see ohver veel oli ? 23.15
Osad ilmselt tõesti maksavad kätte nõrgemale.

Selle naisega oligi nii. Teised naised mõnitasid teda, neile ta vastu öelda ei julgenud ning siis mõnitas omakorda mind, sest minu peale hammas hakkas.

Endale tundub loogiline hoopis see, et kui sind on mõnitatud, siis muutud just tundeliseks ja ei suuda iial nõrgemale halvasti öelda.
Et nõrgemat nähes tuleb just hellus hinge.

Seepärast on mul väga raske seda naist mõista, sest ise mõtlen täiesti vastupidi.
 
teadmiseks kirjutajale: 27. september 2014, kl 16.30
pisikest kilpkonna meenutav robot liiguks laevavrakis omapäi ega peksaks propelleritega muda üles.
„Meie roboti eripära on esiteks see, et ta on väga väike. Enamik allveeroboteid on suured ja kallid. Nad pole võimelised vraki sees manööverdama või on see neil palju raskem, seepärast võivad nad ainult merepinda ja vraki ümbrust uurida,” iseloomustas Tallinna tehnikaülikooli doktorant Taavi Salumäe. Tema arendab TTÜ ja veel hulga teiste Euroopa teadlastega allveearheoloogia projektis ARROWS just sellist robotit, mis oleks võimeline sukelduma 80 meetri sügavusel lebava Estonia vraki juurde.
----------
Teadmiseks kirjutab:
kl 22.08 ja 22.11 autorile: Ma ei ole selle teema autor ja ei ole mingit seost selle teemaga. Kas oli sul vaja veel torkida? Saad seda mida oled ära teeninud. Kas imen? Aga hammustada võin ime hästi:) Võin ka ''lehm'' olla, aga kellelt enam piima ei tule. Ära kõneta mind siin enam. Ma ei vasta sulle siin. Puhka rahus ja rahu sinu põrmule!:)
-------------
aga muidu imed siis või mitte? vasta küsimusele.
 
Teadmiseks 27. september 2014, kl 17.39
Ma kirjutasin, et võin hammustada või hoian suu kinni ja see tähendab, et ei ime:) Tolmuimeja ja elevant londiga imevad, aga mitte mina:)
 
sataniidid 27. september 2014, kl 17.43
a ütlen sulle, miks su professor statiinide kasutamist vältis:
a) Kolesterool ei ole saatanast, vaid ta on täiesti loomulik ja ka vajalik. Pole mingit kasu ravimite abil - millel on alati tõsised kõrvalmõjud - kolesteroolitaseme alandamisest, kui ladestumisev tegelik põhjus ravimata jätta. Muide, eksisteerib väga kõrge kolesteroolitasemega inimesi, kel pole kunagi olnud mingeid südame-veresoonkonna haigusi.
b) Vältida tuleb soodsaid tingimusi kroonilise põletiku tekkeks, mitte aga kolesteroolitaset ravimitega langetada ja end uude ohtu seada. Diabeet näiteks on väga kannatusterohke haigus.
c) Haigestumise põhjus ei ole kõrge kolesteroolitase , vaid krooniline põletik. Alles pärast põletiku teket hakkab muidu vabalt ringlev kolesterool ka veresoonte siseseintele ladestuma.
Vältige kroonilise põletiku teket!
Ja nüüd küsige oma arstilt, miks ta uuemat meditsiinilist kirjandust ei loe, vaid kordab järjekindlalt samu vigu, mida on tehtud enne teda ja mida tehakse veel vähemalt kümme aastat.
Klikin südamel;-)
 
69 27. september 2014, kl 17.45
Milline sina P nendest oled
https://www.google.ee/search?q=koristus%2Brobot&hl=et&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=Wc0mVLfHJKOBywOH6IL4Cg&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1242&bih=585
 
Teadmiseks 27. september 2014, kl 17.46
Minu suu on söömiseks ja hambad on toidu mälumiseks:)
 
Teadmiseks 27. september 2014, kl 17.51
teadmiseks kirjutajale: Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> pisikest kilpkonna meenutav robot liiguks laevavra
> kis omapäi ega peksaks propelleritega muda üles.

> > „Meie roboti eripära on esiteks see, et ta on vä
> ga väike. Enamik allveeroboteid on suured ja kalli
> d. Nad pole võimelised vraki sees manööverdama või
> on see neil palju raskem, seepärast võivad nad ai
> nult merepinda ja vraki ümbrust uurida,” iseloomus
> tas Tallinna tehnikaülikooli doktorant Taavi Salum
> äe. Tema arendab TTÜ ja veel hulga teiste Euroopa
> teadlastega allveearheoloogia projektis ARROWS jus
> t sellist robotit, mis oleks võimeline sukelduma 8
> 0 meetri sügavusel lebava Estonia vraki juurde.
>
> ----------
> Teadmiseks kirjutab:
> kl 22.08 j
> a 22.11 autorile: Ma ei ole selle teema autor ja e
> i ole mingit seost selle teemaga. Kas oli sul vaja
> veel torkida? Saad seda mida oled ära teeninud. K
> as imen? Aga hammustada võin ime hästi:) Võin ka '
> 'lehm'' olla, aga kellelt enam piima ei tule. Ära
> kõneta mind siin enam. Ma ei vasta sulle siin. Puh
> ka rahus ja rahu sinu põrmule!:)
> -------------
>
> aga muidu imed siis või mitte? vasta küsimusele
> .

Aga mis sinul sellest, kas imen või mitte? Ootan vastust:)
 
P. 27. september 2014, kl 18.19
69
Nii pikk rodu. Hiljem löön sisse.
 
Teadmiseks 27. september 2014, kl 18.29
Siin ju teemaks-halb kogemus. Lähen siit minema. Võib veel endalegi siit saada halva kogemuse. P-le:Kui sa sams vaimus jätkad ketramist ''sõbrannast'', siis sa ei suudagi unustada. Anna temale see tegu andeks ja proovi unustada selline ''sõbranna''-soovitus!
 
Teadmiseks 27. september 2014, kl 18.33
Parandus-samas
 
69 27. september 2014, kl 18.37
Lööd sisse???
Teed siniseks ja parema klahviga valid: Go to..

Robot nii saamatu??
 
teadustöö nimega Peee 27. september 2014, kl 18.39
Pila-Nobeli nime all tuntud preemiaid annab välja ajakiri Annals of Improbable Research. Auhinna saavad kümme kõige veidramat teadustööd, mis on aasta jooksul ilmunud nimekates teadusajakirjades. Žürii hinnangul peab Ig Nobeli vääriline uurimus ajama inimese kõigepealt naerma ja seejärel panema mõtlema.

Neuroteadustes võidutsesid sel aastal Kanada ja Hiina teadlased, kes uurisid, mis juhtub ajus siis, kui inimene näeb oma hommikusel röstsaiaviilul Jeesuse kujutist. Nimelt on inimesel sünnipärane omadus näha enda ümbruses tähenduslikke kujundeid – nägu Marsi maastikel või pilvedes jooksvat hobust. See, mida me näeme, sõltub omakorda meie kogemustest ja uskumustest. Budist näeb oma taldrikul pigem Buddhat, kristlane aga Jeesuse nägu.
 
no tore siis ju. 27. september 2014, kl 21.35
Mulle hakkab muret tegema kuutõbiste hulk sellel reisil ...
 
P. 27. september 2014, kl 22.33
69
Siniseks läks küll, aga go to-d parema klahviga ette ei tulnud.

Teadmiseks
See on kahe otsaga asi. Ühelt poolt on kergem, kui alandust endast välja elada saan.
Palju hullem on, kui teen näo, et kõik on korras, aga tegelikult alandus jääb sisse.

Kusjuures mõelnud olen selle loo peale juba üle 10 aasta nagunii.
Parem on endast välja kasvõi karjuda, kuigi ma ei ole karjuja tüüp.

Ja mõeldes suurendan samuti enda piinu.

Teisalt on jällegi õigusi. Halba meelde tuletades raske unustada.
Tegelikult on nii või naa unustada raske, aga mulle tundub, et sellest rääkides on kergem üle saada.
 
no ja tore siis ju. 27. september 2014, kl 23.05
no ja tore siis ju. Aint, et sa ei räägi, s...tud omale mutrite vahele kõigest.
 
69 27. september 2014, kl 23.59
lingi kõik kaks rida teed siniseks ja siis tuleb Go to..

Kuidas robotid nii saamatud on?
 
kes püüab... 28. september 2014, kl 00.23
kes püüab kõigest väest, saab üle igast mäest...
pühendatud peeele
 
Ahv 28. september 2014, kl 10.31
kes püüab... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kes püüab kõigest väest, saab üle igast mäest...

> > pühendatud peeele

Tegelikult ikka ei saa ju. Näiteks kui oled invaliid, siis püüa mis sa tahad, aga missivalimisi ei võida jne.
 
no tore siis ju 28. september 2014, kl 11.20
Kes püüab kõigest väest ... missivalimised pole eriti väega seotud, pluss on muidugi ilmvõimatu elus midagi saavutada, kui pole missivalimisi võitnud või vähemalt osalenud, eriti invaliidil. Heh, missikandidaat, kes murtud küüne kohal ahastab, pole isegi sellist soovitust väärt olukord. :)
 
P. 28. september 2014, kl 13.23
69
Tegin siniseks ja vajutasin parema klahviga, ei ole seal go to-d.

Ahv
Jah, selles suhtes sul õigus. Nooremaks ei saa, aega tagasi ei keera.
Sellepärast see naine ka mõnuga irvitas, sest sai aru küll, et tegin tema ässitusel suure vea, mida parandada vanuse tõttu enam ei saa.

Seepärast ta ju ilkuski, et vana, vanamutt, et mulle võimalikult haiget teha.

Sai "sõbranna" ju kõigest aru, sellepärast irvitaski.

Käis peale, et ma OMA ELU VIIMASE VÕIMALUSE ÄRA RIKUKSIN ning hiljem irvitas südamest - peab ikka ülimalt alatu ja südametu olema.
 
Teadmiseks 28. september 2014, kl 14.01
Arvamus: Kui aus olla, siis mind häirib siin midagi. Siin on eelnevalt juba kirjutatud, et P kasutab kellegi teise isiku sõnu osaliselt siin jne. Sa P loed teiste postitusi ka mujal ja kasutad siin oma tekstides, lausetes neid sõnu, mida olen mina kirjutanud kusagil mujal teemades. Olen seda juba varem tähele pannud ja see võib segadust tekitada ja lugejad võivad arvata, et on üks ja sama isik, kes siin kirjutab. Loed raamatuid ja loed teiste tekste siin foorumis mujal ja hästi ''imed'' teiste sõnu, mida siin kasutad. Oled sa robot või mitte, aga see oli tähelepanek. Kas sogad vett või milleks sa nii teed? Loe, loe teiste postitusi ja ma loen ka siin ja panen tähele seda, kui jälle osaliselt minu sõnu siin oma tekstides kasutad. Sulle on siin eelnevalt nii palju soovitusi jagatud ja ei hakka ka mina kordama, mida olen eelnevalt soovitanud. KIrjutad, et sul saab kergem, kui kirjutad, aga ei ole ju parem sul ikka. Ehk oleks sul kergem, kui loed korduvalt oma postitusi, kus on ka sulle vastatud ja soovitusi jagatud. Kas sul tõesti saab kergem, kui siin kirud oma nn. ''sõbrannat'' ja ise ka upitad sel juhul ennast. See kõik oli minevikus. Sa oled nõrk ja aastaid hiljem alandad ise ennast siin veel-see ei ole solvamine vaid arvamus! Sinu elus on kindlasti olnud ka kauneid hetki, siis meenuta neid kauneid hetki, et natukenegi mõtetega eemal olla oma ''sõbrannast''. Head paranemist sulle hingevaevast!
 
P. veel 28. september 2014, kl 14.04
Olen nii palju mõelnud, aga ikka ei mõista, mis mõnu see naine tundis tagantjärgi irvitamisest, kui ometi oli ta kõik minu puhul saavutanud, mida ta soovis.

Tegin ju nii, nagu tema tahtis. Ainult väga julm inimene sab veel hiljem irvitada.
Kust selline julmus tuleb ?
 
<<X>> 28. september 2014, kl 14.08
Idioodi nägemisest.
 
P. to Teadmiseks 28. september 2014, kl 14.14
Kirjutan lihtsalt seda üle, mis HÄIRIB, tundub ebaõiglane või solvav.
Kirjutan üle ainult neid asju, mis kuskil kirjutises häirib ja tundub ülekohtune.

See on AINUKE põhjus, miks kellegi sõnu üle kordan.
Mitte mingit muud põhjust ei ole.
Kui märkan midagi ebameeldivat, siis jah.

Appi, ma ei upita ennast. Kirjutan täpselt nii, nagu olin ja käitusin.
Mul ei hakka sellest kergem, kui näiteks mõtlen omast peast välja, et mõtlesin ja käitusin niimoodi, kui tegelikult käitusin teistpidi.

Kahjuks täpselt nii oligi. Kirjutan oma mõtetest, tunnetest ja tegudest. Miks peaksin seda salgama ?
 
P. to X 28. september 2014, kl 14.20
Kuidas ta ise parem oli, kui idioodiga suhtles ?

Muide hiljem küsisin ka, et miks minuga üleüldse suhtles, kui ma nii nõme ja hale olin.
Kehitas siis õlgu, et tal ei olnud siis midagi targemat teha.

Tegelikult ei ole ju ise kuidagi parem, kui idioodiga suheldakse.
Ta ei ole ju loll, saab sellest väga hästi aru, aga lihtsalt TA EI TAHA TUNNISTADA.

----
Ma muide ei teinud talle iial märkusi. Alati mõtlesin, et me ju suhtleme, kuidas mina parem olen ja mis õigus mul üldse midagiu öelda on.

See ei ole nüüd küll öeldud enese upitamiseks, päriselt mõtlesin nii.
 
jah 28. september 2014, kl 15.41
Teadmiseks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Arvamus: Kui aus olla, siis mind häirib siin midag
> i. Siin on eelnevalt juba kirjutatud, et P kasutab
> kellegi teise isiku sõnu osaliselt siin jne. Sa P
> loed teiste postitusi ka mujal ja kasutad siin om
> a tekstides, lausetes neid sõnu, mida olen mina ki
> rjutanud kusagil mujal teemades. Olen seda juba va
> rem tähele pannud ja see võib segadust tekitada ja
> lugejad võivad arvata, et on üks ja sama isik, ke
> s siin kirjutab. Loed raamatuid ja loed teiste tek
> ste siin foorumis mujal ja hästi ''imed'' teiste s
> õnu, mida siin kasutad.



Seda on ammu tähele pandud. P loeb usinalt ka teisi foorumeid, sealseid kommentaare, artikleid jne. Kasutab teiste mõtteid ja kommentaare oma kommentaarideks. Kui kuskilgi tõuseb esile mingi pikem arutelu, siis P hakkab sealseid mõtteid siin leierdama. Kuskilgi eelnevates tema teemas ta mainis, et teda huvitab psühholoogia, eks siis püüab siia ka mingeid oma "psühholoogilisi" teadmisi sisse puistata. Võib ju aru saada, et mingi teema all võib tekkida ägedaid vaidlusi, kuid P teemad on ehtne psühhoterror lugejate kallal.
 
P. Eelmisele 28. september 2014, kl 15.57
Kirjutan ainult sellest, mis mind kusagil häirib või tunnen, et mingi ütlusega tehakse kellelegi liiga.

Kui tunnen, et süütule inimesele tehakse liiga, siis tõesti kordan seda solvavat ütlust üle.

Mul on selline komme halbu asju üle korrata, sest nii on kergem sellest üle saada.
Olen ju siingi korduvalt kirjutanud, kuidas eks-naistuttav saatis sõnumi, et pugemine on sinu töö, rõve vanamutt mu 40-ndaks juubeliks jne.

Lihtsalt halb jääb pähe kumisema ning selleks, et sellest üle saada, kordangi.
Samuti kommides olev halb.

----
Ei tee mingit psühhoterrorit, ma ei oskagi seda teha ning ega siis minusuguse tossikese jutt nüüd kellelegi ei mõju.

Lihtsalt alandus piinab hinge.
 
P. veel Eelmisele 28. september 2014, kl 16.01
Väga usin lugeja ei ole, tahaksin tegelikult palju rohkem netist lugeda.
 
miks see tuvi P saia ei taha? 28. september 2014, kl 17.30
Tuvi ei taha saia“ pajatab ühe erilise tuvi ja tüdruku sõprusest. Suve viimasel päeval kohtab tuvi, kellel on villand talle pakutavast saiast, vahvat väikest tüdrukut, nimega Tiu. Tüdruk on tulnud just saiapoest ja pakub saia ka tuvile, see aga keeldub, kuid räägib siis Tiule, millest ta tegelikult unistab. Ei lähe kaua aega, kui tuvi unistus täitubki…
 
kogemused 28. september 2014, kl 17.38
bonga 28. september 2014, kl 16.41
kogemustega Kirjutas:
-------------------------------------------------------
koju naisi kutsuda on väga ohtlik, sest neil võib
seal meeldima hakata ja siis on probleem temast la
htisaamisega:)

Hakkavad just sellel ajal külla kippuma, kui teine naine alles jalad kõrgel harkis voodis. Väga ebamugav olukord, nagis pole veel ühele naisele enam kohta!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!