Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
doktor peeeele 28. september 2014, kl 17.53
nähhh 27. september 2014, kl 17.17
ma olen ammu rääkinud, et see nn doktor seal noortekas on täielik hillarkohv. selline ei tohiks kellelegi nõu anda. peaks ise kuskil ullaris istuma.
 
P. to Kogemused 28. september 2014, kl 19.09
Kas see on mees, kes kirjutas, et koju naisi kutsuda ohtlik ?
Arvan, et naine ikka nii ei kirjutanud või kirjutas ?
 
P. to Kogemused 28. september 2014, kl 19.12
Ise seda naist ei kutsunud, ta tuli ise. Ja ega mina teda ei huvitanud, peigmeest tuli ära ajama.
Ei meeldinud talle minu juures, peigmehe äraajamise protsess meeldis.
 
tõsi see ongi: 28. september 2014, kl 19.20
oma asi 28. september 2014, kl 18.46
pole midagi tarka teha ja elus pole positiivsust.Mõtted jäävad samaks!
 
sa aluga, täitsa blond bondiga pole tahtnud tutvuda? 28. september 2014, kl 19.30
Täitsa Bond 27. september 2014, kl 18.33
Ahjaa. Veel üks kuldreegel. Otsivad naised on keskealised, isegi siis, kui nad end poole nooremaks valetavad.
Reelikale-eimaksa nüüd ikka loota, et igamees on kliimaksitehnik. Et sa aga seda loodad, siis tähendab see üht-vanakooli naine otsib vanakooli meest:-)
 
aua aua auuuuu 28. september 2014, kl 19.37
Alju, aluu, auuuuu.
 
P. 28. september 2014, kl 19.40
Vaatan, siin on teemad sassi läinud.
 
intelligensus naised 28. september 2014, kl 19.49
Palume siin teemas ainult P postitusi, ja ainult õige P.
 
P. 28. september 2014, kl 20.05
Olen õige P. Siia kas kogemata või meelega kirjutati teised teema kommid.

Loen vahel komme ja mõtlen, kui halvasti ja teravalt mõni naine oskab öelda, see vist on anne.

Ma ei oska ja ei tunne vajadust ka.
Kuigi vahel, kui mõni teravalt susima hakkab, peaksin ikka vastu ütlema, aga eriti ei oska.
 
matemaatikat Peeele 28. september 2014, kl 20.06
alu talu maast 20% on metsa all ja 2/3 metsavabast maast on põllumaa. Kogu ülejäänud maa (32ha) on heinamaa. Kui palju on talul maad ja mitu hektarit sellest on metsa all?
Vastused on: 120ha ja 24ha , aga sooviks lahenduskäiku.
 
P. 28. september 2014, kl 21.57
Jutt siin kuidagi kummaliseks kiskunud.
 
P. 28. september 2014, kl 23.22
Kohe ei saa rahu, eks-naistuttava käitumine ja peigmehe äraajamine kohe PIINAB mind, kohe pean kirjutama.

Küll sel naisel on ikka tohutu mõju mu üle, siiamaani piinlen. Tuleb välja, et halval on meeletu energia. Ei saa kuidagi sellest üle.
 
no siis on tore ju 28. september 2014, kl 23.44
no siis on tore ju ja las aga piinab. ju pole veel piisavalt piinanud, Edu!
 
aja kokkuhoiu mõttes 28. september 2014, kl 23.46
no sa võiks oma vana mögga ju lugeda, hakka kohe algusest pihta..mis sest trükid siia ikka ja jälle. oleks nagu ajavõit kah, peeeele.
 
Mölapidamatus 29. september 2014, kl 00.07
Sa P ei pea enam väga kirjutamisega vaeva nägemagi, enamiku saad oma varasemate jahumiste copy-paste abil ära öeldud ;)
 
peeele peee peale 29. september 2014, kl 01.51
Minu argument on, et lapse karistamine talle füüsilise valuga selgeks tehes, et nii ei tohi, õpetab tegelikult vaid seda, et probleeme saab lahendada teisele haiget tehes. Tegelikult tuleb aga selgitada, selgitada, selgitada. Ja veelkord selgitada. Meie peres on lastel järelemõtlemise padi. Kui laps teeb pahandust, läheb padjale istuma ja mõtlema. Minu asi on minuti-kahe pärast lapse juurde tulla ja kogu situatsioon uuesti üle rääkida. Selgitada veelkord. Küsida lapselt, kas ta sai aru, leppida, teha musi-kalli-pai ja teema sinnapaika jätta. See tundus neile kui maailmaime! Lapsega nii rääkida, ta ei saa ju midagi aru.
 
P. to eriti huvitatutele 29. september 2014, kl 02.03
Minu pea on täiega pers.ses.
 
filmivaataja 29. september 2014, kl 07.56
Pr Hüatsint Ämber/Bukett ka ei saa aru, et temaga suhelda ei soovita. Ta ei saa isegi sellest aru, et ei soovita.
Kardina vahelt aga jälgitakse teda küll. Ja kui veel kõigi filmivaatajate peale mõelda ...
Omapära tekitab huvi, kuid teatud juhtudel on hea seda huvi distantsilt rahuldada.
Nagu selleski juhtumis siin, ega ei tahaks olla P naaber või töökaaslane, ammugi mitte lähem suhtluspartner.
Pole ju vahet, kas huvipakkuv isik on enesekindel snoob, ebakindel tossike, valesti programmeeritud või muul moel kinnikiilunud mõtetega, hea on sellist vaid eemalt jälgida.
 
omg 29. september 2014, kl 11.02
vaatan aeg-ajalt teemat, et kas P. veel elus on...P. sa oled ebanormaalne.
 
P. to Omg 29. september 2014, kl 12.04
Ei vaidlegi vastu, olemegi selle naisega teistsugused kui teised naised.

Ainuke vahe on, et MINA SEDA TUNNISTAN, aga eks - naistuttav ei tunnista. Tema tahtis kangesti olla enesekindlate tibide moodi, aga seda ta ei tunnista, et üle oma varju ei hüppa.

Enesekindlate beibede mõõtu ei andnud me kumbki välja. Mina sain sellest aru ja võimatut ei ihaldanud.

Ebanormaalne ongi teise pilli järgi tantsida, eriti kui eks - naistuttav sulle halba soovis.

Ma ju teadsin, et on peigmehe pärast kade, aga ikka tegin seda, mida see naine tahtis.
 
P. to Filmivaataja 29. september 2014, kl 12.18
Mitte keegi ei sundinud seda naist minuga suhtlema. Seda ta tegi omal algatusel, sest MINA OLIN TALLE KASULIK.

Mind oli hea ära kasutada, minu elu hävitada oli ju nii mõnus.

Kui kellegagi suhelda ei taha, ei lähe ju tema koju korrutama: " küll ta on sulle kõige tähtsam sõbranna, sõbranna ongi kõige tähtsam ".

Selles see paradoks ongi, tahad eemalt piiluda, aga lähed inimese koju jahuma, kui tähtis ta sulle on ning jätku peigmees maha.

----
Kes keelas sel naisel peigmehe ajal minust eemale hoida ja eemalt piiluda ?

Ta oleks võinud mind juba 26 aastat tagasi eemalt piiluda, mina oleksin küll rahul olnud.

----
Mõtle natuke, kes alustas suhtlust, kes passis mu pool 2 aastat ja rääkis, kui tähtis sõbranna ma olen, et peigmees ei saaks tulla.

Miks sa mind sõimad, ega mina seda suhtlust ei algatanud, samuti ei jahunud, et sõbranna kõige tähtsam.

Samuti ei ajanud mina kellegi teise peigmeest ära.

Täiesti ülekohtuselt sõimad mind.
Minu pärast oleks võinud see suhtlemine üldse olemata olla, mina EI OLNUD aktiivne pool.

See naine ALUSTAS suhtlemist, sest nägi, et mind on hea ära kasutada.
Ja keegi teine temaga suhelda ei tahtnud.

----
Mina seda suhtlemist ja olukorda ei tekitanud, et mind siin naeruvääristad.
 
P. veel to Filmivaataja 29. september 2014, kl 12.27
Sa keksid eemalt piilumisega, aga see naine ise alustas minuga suhtlemist.
Kes teda sundis ?

Piilunud siis eemalt edasi ja kõik oleks praegu korras olnud, ei oleks olnud minu pidevat alavääristamist ja minu elu hävitamist.

Kuidas sa aru ei saa, et sinu komm on minu haavades torkimine, arvan, sa ei saa aru.

Tagantjärgi keksid, et hea on eemalt piiluda.
Aga kahjuks see naine ju EI piilunud eemalt, tuli ju mulle ligi kahju ja valu tekitama !!!!!!!!!!
Vaevalt sa aru saad, et su komm on tagantjargi kohatu.
 
no tore siis ju. 29. september 2014, kl 12.50
no tore siis ju. Peeee, piilujateks peeti sinu teema lugejaid, mitte sinu sõbrannet - sa ei saa üldse midagi aru, i....s.
 
filmivaataja 29. september 2014, kl 13.33
Oh sa jutas, milline reageering mu süütule katsele viidata, miks mõnest inimesest eemale hoitakse ning nende vastu vaid eemalt huvi tuntakse.
Eks ma isegi tunne mõningast huvi, kas P kunagi hakkab natukenegi mõistma, et ta mineviku pidev ülekordamine on tüütu. Eemalt ja pisteliselt saab vaadatud, kas on mingit nihet paista. Seni pole olnud.
Ma isegi ei loe sõnasõnalt P kommentaare, sest pildi saab kokku vaid pilguheitmisega tervikule. Kui P hakkaks kirjutama kaasajast ning minevikku enam ei puudutaks, ju hakkaksin minagi ta kirjutisi algusest lõpuni lugema.
 
ang 29. september 2014, kl 14.43
filmivaataja kommentaar ja P. sellele järgnev valulik vastus peaks kõigile asja selgeks tegema. P. näeb maailma läbi sõbrannaprisma ning ei ole võimeline olevikus elama. Aga see selleks.

Pange tähele, et P. arvab, et filmivaataja SÕIMAS teda. Ma kerisin tagasi ja lugesin filmivaataja kommentaari uuesti läbi. Sõimu ei kusagil, isegi mitte otsest teemaalgataja poole pöördumist. Aga P.-le tundub, et filmivaataja sõimas teda. Mõelge nüüd kõigile neile kordadele, kui P. on meile rääkinud, kuidas teda on sõimatud, küll tuttavate, küll võõraste poolt tänaval ja mõelge, kui suur protsent neist sõimamistest võis toimuda vaid P. enda peas.
 
nõus 29. september 2014, kl 14.47
Angile lisaks - ilmselgelt pannakse ka sõbrannale süüks asju, mida pole toimunud.
 
P. to Filmivaataja 29. september 2014, kl 16.47
Kahjuks ongi nii, et sa ei saanud aru, kurb.
Lihtsalt ANTUD OLUKORRAS on see noaga veritsevas haavas susimine.

Ang
Täiesti arusaadav, et Filmivaataja ei ole minu olukorras ning vaatab asju üldistavalt.
Üldistavalt tal ongi õigus, aga ANTUD OLUKORRAS olid asjad teisiti.

Selge see, et tema selles situatsioonis ei olnud ja ei peagi aru saama. Selge see, et inimsed ei ole selgeltnägijad.

Nõus
Nii see ei olnud. See naine suhtles kuigipalju minuga, vähemalt teadis ta väga hästi, kuidas mulle haiget teha.

Siinsed kommijad muidugi ei tea, selle koha pealt sul õigus, aga nn. "sõbranna" TEADIS VÄGA HÄSTI, mida ta teeb.
 
näpuosav P kirjarobot 29. september 2014, kl 16.55
vaatan neid vastamise kellaaegu. mina küll nii kiiresti ei jõua lugeda, mõelada loetu üle, vastus välja mõelda ja see ka ära siia korrekteselt rühmitades kirja panna...selliste väikeste lühikeste minutite jooksul..
kas P seletaks seda enda kirjutamise ja mõtlemise osavust ja kiirust?
 
P. to Nõus 29. september 2014, kl 16.57
Seda usun, et kommijad on võõrad inimesed, kes muidugi täpselt ei tea.
Reageerisin liiga valuliselt.

Aga nn. "sõbranna" teadis väga hästi, kuidas mulle öelda, et ma põdema hakkan.
Ja ütles ta täiesti meelega asju, et näha mind valust vingerdamas.

Siinsed inimesed ütlevad üldistavaid arvamusi, siin kedagi selle naisega võrrelda ei saa.

----
Seda on "sõbranna" ise öelnud, et mu näost on kohe näha, kui ma põen või asju südamesse võtan. ET SEE OLEVAT NII NALJAKAS, TEDA AJAVAT NAERMA.

Ja nii ütleb pea keskealine naine - appi.
Talle teeb nalja, kui saab halvasti öelda ning teine valust vingerdab.

----
Õelusi ütles ta mulle üsna tihti ka enne peigmeest.
Ja ma alati mõtlesin, et mina talle küll nii iial ei ütleks.

Tegelikult oli vastupidi hoopis.
Sisendasin endale, et kõik on hästi, naistuttav on ju nii hea ja unustasin halva ära.
Meelde tuli mulle alles siis, kui peigmees oli minema aetud ja tõeline õelutsemine pihta hakkas.
 
P. to Näpuosav P 29. september 2014, kl 17.01
Siin ei ole kahjuks mitte midagi mõelda.

Tean ju täpselt, mida see kaval naistuttav mõtles ja kuidas minuga käitus ja kuidas mina käitusin ja mõtlesin.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!