Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
sooh 28. oktoober 2014, kl 13.16
Nojah, eks see oleneb inimesest. Sulle saab sellist 'käsku' anda, normaalsetele inimestele ei saa, saadavad kuu peale.
 
P. to Ang 28. oktoober 2014, kl 13.19
Muide niimoodi öeldes oleks naistuttav ennast kohe paljastanud, ega ta rumal ei ole.
Mängis ikka palju kavalamat mängu.
 
P. to Sooh 28. oktoober 2014, kl 13.24
Kui mina oleksin nii öelnud, oleks naistuttav mu kohe pikalt saatnud.

Kui näiteks olime naistuttavaga baaris. Peigmees helistas ja palus koju minna.
"Sõbranna" läks sellest hüsteeriasse, et mida ta sind kamandab, ta ju vaimuhaige, lõpeta temaga suhtlemine, tal ei ole mingit õigust sinda kamandada.

Kui aga ükskord Tallinnas saime naistuttavaga päeval korraks kokku, tal mees helistas ning ta kohe jooksis.

Aga kui mulle helistati, käskis pikalt saata.
Masendav.
 
sooh 28. oktoober 2014, kl 13.35
Sa oled seda juba kirjutanud. No ja mis siis oleks olnud, kui sa oleks ta kuu peale saatnud ja tema omakorda sind pikalt? Seleta mulle, miks sul oli ja on enda ellu vaja halba inimest. Sa oled nagu naine, kes laseb ennast alkohoolikul peksta, aga ikka on rahul, peaasi et mingi mees kodus on. Masendav tõesti.
 
P nii õelda sõbranna 28. oktoober 2014, kl 13.50
Olen juba mitu kuud saanud vihjeid, et kas see olen mina kellest keegi kodanik P kuskil delfi foorumis teemasid teeb ja nüüd tundub, et peale kogu loo läbi lugemist, et olen vist jah :)

Mina olen siis see sõbranna kellest P väidetavalt on saanud oma elus selline trauma, et pole võimeline edasi liikuma oma eluga.

Esiteks tahan ma ütelda, et see kogu jutt mida P oma peas on minu ja oma peigmehe kohta välja mõelnud on P puhas fantaasia. Tegelikkuses ei olnud mina see kes teda kogu meie tutvuse vältel maha tegi ja aina peale pressis oma sõprust. Reaalsuses oli P see kes mulle sadu kordi päevas helistas ja kirjutas ja oma sõprust peale pressis. Ja siis kui mul temast lihtsalt hale hakkas ja ma temaga suhtlesin natuke rohkem, sai temast täielik armukade fuuria.
Igapäevased sõnumid ja pidev kontrollimine kus ma olen ja kellega ma olen olid tavaline. Kuna arvasin, et tegemist peab olema kas lesbilise inimesega või lihtsalt vaimse puudega naisterahvaga, hakkasin ma teda endast eemale tõrjuma.

Teiseks see n.ö peigmees polnud mitte kunagi tema mees, nad suhtlesid põgusalt ja kui meesterahvas sai aru kui vaimselt ebastabiilne see naine on, eemaldus ta temast ja kuna meie saime temaga omavahel hästi läbi, siis sai meist paar.

Igatahes on P oma elust siin toreda romaani kokku luuletanud. Ütlen talle seda mida ütlesin juba siis - otsi abi inimene!
 
issand 28. oktoober 2014, kl 13.52
Miks sa peikat tagasi ei võtnud kui sõbrants oli silmapiirilt kadund? KUI ikka tunded olid,kuhu need siis kadusid ?
 
ohoh 28. oktoober 2014, kl 13.53
Ometigi! See nö sõbranna jutt kõlab juba täitsa usutavalt.
 
P. eelmisele 28. oktoober 2014, kl 13.54
Väga vaimukas.

Muide armukade ei ole ma iial olnud.
Samuti ei pressinud ma nooremana ennast mitte kellelegi peale, olin kindel, et mind nagunii ei taheta.
 
P. to Ohoh ja Issand 28. oktoober 2014, kl 14.02
Kui keegi oli armukade, oli ju see naine.

Mitte ükski normaalne mees ei tohtinud mind tahta.
Tema arust pidin mina olema paar mõne joodiku või asotsiaaliga või mõne sellisega, kes on tema arust hirmus nõme.

Ühte asotsiaalist joodikut ( kel olid veel hirmsad vangist sõbrad ) määris see naine mulle pähe. Et hoia kinni, muidu libiseb käest ära, jääd vanatüdrukuks. Olin siis umbes 25 alles.

Issand
Kogu see jama ja eriti abort oli suhte ju ära rikkunud.
 
sooh 28. oktoober 2014, kl 14.04
Ei tahtnud sulle sõbranna ju tühja auku, kui joodikuid soovitas :D Ja muide, miks sa ta sõna ei kuulanud siis?
 
no tore siis ju 28. oktoober 2014, kl 14.05
P. selgituseks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Samamoodi keeras ta ümb
> er sõrme ka peigmehe, sest ta on selles väga osav.

See on mingi uus noodike?! Ennemalt ju peigmees ei sallind seda sõbrannat? Võlutud Ella selline, kes kohe peab tegema kõike, mis kästakse.
 
P nii õelda sõbranna 28. oktoober 2014, kl 14.06
P ära luuleta!
Sa klammerdusid minu külge nagu puuk, nagu meeleheitel inimene, kes on leidnud ainukese inimese kellega suhelda.
Nii nagu sa praegu klammerdud selle delfi foorumirahva külge. Eks on täiesti arusaadav miks sa oledki üksi jäänud ja kellegagi päriselus suhelda ei oska aga see kuidas sa praegu seda teemat siin elus hoiad ja ketrad, on suisa naeruväärne.
Tõesti on see foorum nüüd sinu elu mõte? Nii nagu olin tookord mina???
 
no tore siis ju 28. oktoober 2014, kl 14.06
P. eelmisele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Muide armukade ei ole m
> a iial olnud.
> Samuti ei pressinud ma noo
> remana ennast mitte kellelegi peale, olin ki
> ndel, et mind nagunii ei taheta.

Et siis nüüd vanemana pressid?
 
ohoh 28. oktoober 2014, kl 14.11
P, mida sa nüüd mulle vastasid? Ma lihtsalt ütlesin, et see sõbranna jutt on palju usutavam kui sinu lõputu ja vastuoluline jahumine.
 
P. eelmisele 28. oktoober 2014, kl 14.12
Ma olin nii madala enesehinnanguga ja uskusin, et mitte keegi minuga suhelda ei taha.

Ma ei julgenudki aktiivsemalt suhelda, uskusin, et mul ei ole selleks õigus, mind nagunii ei taheta.

Mulle oli lapsest peale arusaam, et teised mind ei taha, kellegagi aktiivsema suhtlemise algatamine oli mõeldamatu.

Kogu suhtlemine käis "sõbranna" algatusel, mul ei olnud mingit sõnaõigust ja ma ei julgenudki midagi öelda.

Otsi oma jama ajamiseks teine ohver.
 
issand 28. oktoober 2014, kl 14.16
selle nii öelda sõbranna jutt kõlab siin nii tõesena,olen ka arvanud et see samune sõbranna sai mehe endale ,nii nagu ta siin väidab.Huvitav et P ei reageeri selle sõbranna paljastuse peale.
 
P. to Ohoh 28. oktoober 2014, kl 14.17
Vaata, kui inimene elab reaalis nii nagu tahab, ta vajadused rahuldatud, julgeb reaalis öelda - käituda nii, nagu ise tahab, siis tal ei ole mitte mingit vajadust tulla netti kurtma.

Kui aga inimene on ennast kogu aeg maha surunud, elanud kellegi teise käskude järgi, siis tekib lõputu negatiivne energia ning see vajab väljalaskmist ning net on AINUKE võimalus.

Ei usu, et sa nii elementaarsest asjast aru ei saa.
Muidu arvasin, et ainult mina olen rumal.
 
P nii õelda sõbranna 28. oktoober 2014, kl 14.19
Mis tal ikka ongi ütelda :)
Ta oli selline juba 13.a tagasi, aina ketras on jama, ei reageerinud kunagi küsimustele, ega kriitikale. Ta on selline silmaklappidega hobune olnud nii kaua kui mina teda teadsin ja nagu näha siis on praegu. Seega ma soovitan kõigil siin kirjutajatel mitte tema jutule reageerida.
Tal puudub oskus seda lugeda, P ei suuda enda väikesesse ajukesse lasta mitte mingit kriitikat kahjuks.
 
P. to Issand 28. oktoober 2014, kl 14.19
Mis paljastuse, ei saanud aru ?

"Sõbranna" mees on norrakas.
 
issand 28. oktoober 2014, kl 14.23
no keegi siin väidab su sõbranna olevat,kas siis pole või,jälle väljamõeldis või??
 
P. to 14.19 28. oktoober 2014, kl 14.26
Mina ei ketranud noorena midagi, mul oli sel ajal nii madal enesehinnang.

Sa räägid ju endale vastu.
Kui ma midagi ketrasin, kuidas siis "sõbrannal" õnnestus mind panna oma pilli järgi tantsima ?

Uskusin, et ma olin teiste naiste kõrval idioot, ma midagi ei tea, millestki aru ei saa, ma ei osanud ja ei julgenudki midagi öelda.

Netis elan kirjalikult kogu seda valu välja elan TAGANTJÄRGI,

Kuidas siis tulid hilisemad sõnumid HALE PUGEJA, S.TAHUNNIK, HALE NÕMEDIK, PUGEMINE ON SINU TÖÖ.

Kui keegi on kõva ketraja, siis selline ei halkka iial "sõbranna" pilli järgi tantsima ning peigmeest ära saatma.
Selline ketrab "sõbranna" uksest välja sellise jutu peale.

LIHTSALT KAHETSEN, ET SELLINE MÖKU OLIN NING LASIN ENDAGA KÄITUDA NAGU IDIOODIGA.
 
P. to Issand 28. oktoober 2014, kl 14.30
Sa ju ometi ei arvanud, et õige "sõbranna" nii kirjutab siin.
Ma ausalt ei usu, et sa pullitegemisest aru ei saanud. Usun, teed nalja.
 
P nii õelda sõbranna 28. oktoober 2014, kl 14.38
Viimati kui kontrollisin olin ma veel küll täiesti reaalne.
Kas ka sina oled reaalne P? Suudad sa elada ja eksisteerida reaalses maailmas?
 
P. eelmisele 28. oktoober 2014, kl 14.43
Täitsa huvitav oleks teada, kui vana inimene siin pulli teeb. Puht uudishimust.

13.50 komm on kohati naljakas, huumorinurka sobib.
 
P nii õelda sõbranna 28. oktoober 2014, kl 14.47
Mis sulle selle juures nii väga nalja teeb?
Nüüd mängid jälle lihtsameelset, et ei tea isegi kui vana ma olen? Ma arvan, et asi on naljast kaugel.
Ma austan inimese privaatsust nii palju siiski, et ma ei hakka siin kogu foorumirahvale kirjutama miks sa tegelikult aborti tegid ja kes selle lapse isa oli.
 
P. eelmisele 28. oktoober 2014, kl 14.56
Naljakas oli näiteks kontrollimise jutt, see nagu absurdianekdoot.
Samuti see, et naistuttavast ja peigmehest sai paar, hea nali.
Peigmehele see naine üldse ei meeldinud.

Peigmees oli lühemat kasvu ja peenike, minust küll nats pikem.
Naistuttav aga hästi pikk, kandiline, suur ja mehelik. Mõjuksid koos koomiliselt.
 
noo 28. oktoober 2014, kl 15.02
Sõbranna, räägi ikka lähemalt, ilma nimedeta muidugi :)
 
P. to Noo 28. oktoober 2014, kl 15.08
Enne kirjutamist oleks võinud endale asjad selgeks teha. Kirjutasin ju eespool, et "sõbranna" mees on välismaalane ja et elavad osaliselt välismaal.
Praegu muidugi ei tea.
 
P nii õelda sõbranna 28. oktoober 2014, kl 15.13
Tee ise endale enne faktid selgeks. Kes ütles, et mina ei ela koos temaga praegu välismaal?
 
P. eelmisele 28. oktoober 2014, kl 15.34
Olen peigmeest oma naise ja kahe tillukese lapsega näinud. Üks on hiljuti sündinud.
Aga mitu last neil on, täpselt ei tea.
Muide peigmees ei ole norrakas.
Lihtsalt sulle spikriks ütlen.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!