Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
Liza 31. oktoober 2014, kl 22.24
Lugesin kõik need leheküljed läbi. P, tunnen sulle kaasa. Kindlasti on kõik alguse saanud juba su lapsepõlves. Mina kristlasena soovitan sul pöörduda Jumala poole. Tema aitab saada hingerahu ja eluga edasi minna. Hea meelega kirjutaks sinuga meili teel. Kui oled huvitatud, kirjuta oma meiliaadress. Igal juhul soovin sulle jõudu ja kõike head edaspidiseks.
 
P. veel to Eriti 31. oktoober 2014, kl 22.29
Praktiliselt kohe, kui peigmees oli ära läinud, hakkas "sõbrannal" jutt, et mul VANAMUTI HÄÄL.

Siis kui mul tekkis üks sõber, kes oli 3a noorem, siis jälle, et sa oled tema jaoks liiga vana.
Ega meil midagi tõsist ei tekkinud ka.

Ise tegi 34a naisena 22a kutile abieluettepaneku, see muidugi ükspuha.
Tahtsin ;elda seda, et VANAMUTITAMINE oli minu enesetunde nullimiseks.

Siiani huvitab, MIKS tal seda vaja oli, MIDA see talle pakkus.

Ei soovi targutavaid vastuseid, soovin t6siselt teiste arvamust.

Oskab keegi selgitada.
 
issand 31. oktoober 2014, kl 22.36
Kaua sa ketrad seda, P!
 
P. 31. oktoober 2014, kl 22.40
Liza
Jah, sealt alguse sai.
Aitäh südamliku kommi eest.

Eriti
Kuidas sa seda seletad, et peigmehe ajal olin "sõbranna" arust nii noor, lausa 22 vist, aega oli kohe nii palju uus peika leida.

Sisuliselt kohe, kui meil oli peigmehega kõik läbi, hakkas "sõbrannal" sekundipealt jutt: sa pead vaatama mehi 50+, sinu vanuses nooremaid ei saa.

Eelmisel päeval siis olin 22 ja järgmisel päeval 50.

See oli ju jõhker tümaks tegemine, aga MIKS.

Olin kõik kaotanud ja niimoodi maaslamajat tümitada.

Ära nüüd õiendama hakka, ma ei kurda, püüan lihtsalt mõista, MIKS, kuidas ta suutis nii julm olla.
 
oehh 31. oktoober 2014, kl 22.51
Mis siin keerulist.
Sa püüa parem mõista, kuidas nimetatakse seda, kes teise naise soovil aborti teeb. Selline roomajalikkus ajab lihtsalt oksele. Loomulikult suhtutakse siis sinusse nagu kaltsu.
 
koputus valele uksele 31. oktoober 2014, kl 23.45
miks see P oma sõbrannalt ometi ei küsi, miks ja miks?
miks tegi, miks tegemata jättis?
see siin sama hea kui minna buldooserijuhilt aborti küsima.
selle abordiga taipas P ikka arstile minna, kas sõbranna ise nagu ei tahtnud seda lihtsat tööd ette võtta?
 
issand 01. november 2014, kl 00.42
hommikuks sulle P,räägi nüüd veidi sellest abordile minekust,et nagu sõbranna vedas käe otsas või,peika lükkas tagant,et mine mine,mis sul muud üle jääb ,sõbranna käsib ju. Minuarust pole see abordi tegemine midagi nii lihtne eriti kui veel vanust ka juba,ikka isegi arstil tekib ju küsimusi,kuidas sa siis põhjendasid seda,et sõbranna käsib teha või?
 
eeeeeei 01. november 2014, kl 00.58
ära räägi enam mingist abordist, sõbrannast, peikast ja endast ka enam ära räägi!
paluks vahelduseks millestki muust. kas sulle meeldib rohkem Johnny Depp või Brad Pitt? ja millistes filmides?
 
Kaili 01. november 2014, kl 07.35
Puhtalt viisakuse pärast oleks võinud ju oma tööst kirjutada. Leidub ka neid, kes teemaga põgusamalt kursis ja pole sattunud sellest lugema. Tuua põhjenduseks, et oled sellest varem kirjutanud, on jube lapsik ja naeruväärne. Mida muud sa siin kogu aeg siis teed kui kordad seda, mida juba sadu kordi oled kirjutanud?
 
P. 01. november 2014, kl 10.57
Kuidas ma saan seda kõike mitte uuesti üle ja üle korrata kui see juhtus minuga ja reaalselt juhtus!
 
ei 01. november 2014, kl 12.45
See ei ole õige P. Õige P kukkus eile jooma.
 
kuule P 01. november 2014, kl 14.27
Miks sa ei võta lemmiklooma endale, kassi või koera? Väga suur selts üksikule inimesele. Mõtle, kui tore on kedagi pehmet ja karvast kaisus hoida.

Seda on sulle enne ka soovitatud, aga alati põikled sa sellest teemast kõrvale ... MIS takistab sul looma võtmast?
 
Max 01. november 2014, kl 14.52
P! Minu meelest otsisid sa sõbrannat - ja nüüd Liza tahab sinuga suhelda, aga sina ei võta vedu. Või ehmusid sõnast "kristlane"? Minu tutvusringkonnas on kristlasi, no jah, baari nendega minna ei saa, aga muidu toredad lahked inimesed. Mida siin karta?
 
P. 01. november 2014, kl 21.41
Õige P hommikul tõesti ei olnud, aga jooma ma ei kukkunud ka.

Issand
Mu teada arstid ei küsigi, miks aborti tahad teha, neil ükskõik, kas teed või ei.

Võib-olla mõni arst küsib, isiklikult küll ei ole kuulnud.
Sest enne seda olen ka kahjuks teinud ja arst küll midagi ei küsinud.

Nii 35-36 oli üks lühiajaline suhe. Rasedaks ei jäänud, läksin murega arsti juurde.
Arst ütles: VANA inimene ja tahab last.

Mu meelest arstil küll nii öelda ei sobi.
Igatahes ei osanud üllatusest midagi vastu öelda.

Max
Ei ehmunud, kristlane on vägagi huvipakkuv.
Emaili panin ka.

Kuule P
Loomad on toredad muidugi, aga päris inimest ei asenda.

Kaili
Momendil lihtlabane koristaja.
 
P. 01. november 2014, kl 21.48
Koputus valele uksele
"Sõbranna" ei andnud mulle mingit normaalselt vastust. Ainult hämas ja lausa segast ajas.

Näiteks et mina soovisin, et ta peigmehe ajal minu pool oleks, tema ei tahtnud, tahtis oma hädaabi-peoka pool olla.

See peika ei huvitanud teda üldse ja seal ta olla ei tahtnud. Tõi ettekäändeid, et maja külm ja maja ei meeldi.

Abordist ei ole ma iial "sõbrannaga" rääkinudki, ei ole suutnud, ei taha ka.
Ei taha kuulda, mis lollusi rääkima hakkas.

Issand
Veenis ja tuli arsti juurde kaasa, ootas koridoris,d.t. ooteruumis.
 
normaalne vastus 01. november 2014, kl 23.17
vaata P, et su sõbranna ei vastanud sulle sinumeelest normaalset ei tähenda veel, et see vastus sõbranna meelest normaalne polnud. Tõlgendamise küsimus ju. kas kavatsed nagu sõbranna geenide muutumist oodata?
mida ta tegelikult mõtles, teab vaid tema ise, siinsed oletused siiski puhas luule ju..
 
kuule P 02. november 2014, kl 04.44
kas sina oledki see rets, kes hiljuti vanglast välja sai ja nüüd ei oska ka päriselus enam nelja seina vahelt kaugemale jalutada? mille eest kinni istusid? nii pikaks ajaks moosivarguse eest pokri ei saadeta.
 
Miks üldse täiskasvanud 02. november 2014, kl 08.18
naisterahvale sõbrannad? Kas siis peret ja lapsi polegi? Pole vaja iga päev väljas litutamas ja seksist plärada! Elus on tähtsad ikka püsiväärtused!
 
peaga vastu tammepuud 02. november 2014, kl 08.59
no kui keegi siinses plämas seksi leidis, siis olen mina neverlandi piraat ja teen kohe praegu konksuga harakiri.
 
a miks mitte 02. november 2014, kl 09.35
P on meil suur seksihuviline ja -spetsialist, võtab iga mehe rajalt maha, keda tahab.
 
klm 02. november 2014, kl 17.49
P on täiesti psühhopaatiline isiksus.

Tema meelest on ainult temal KÕIGE suuremad probleemid, teiste mured on nagu kerge tuuleke, mis ei ole olulised, ehk siis kuidagi võrreldavad TEMA murega.
P pole rahul teiste arvamustega, teiste soovitustega, teiste lahendustega, üldiselt ei ainsa kellegi teise sõnaga...sest ainult temal ON õigus ja ainuõige arusaam.
Lisaks ei lase P ennast häirida sellest, kui teda aetakse tema loba pärast siit minema, kurjustatakse temaga, öeldakse pisut kõvem sõnagi, P lihtsalt leiab, et teised on õelad ja susivad vaid ja et TEMAL ON õigus siin rääkida palju tema soovib..
Lisaks loeb ja uurib P psühholoogilisi raamatuid, et leida alati õigustusi ja paika panna teisi, sest tema juba teab, kuna tema on lugenud ja puha ja nii on.

See on TÄNA ja PRAEGU nii ja see, mis oli veerand sajandit tagasi, sel pole täna enam mingitki tähtsust. Niiet, P ära püüagi hakata seletama, et issand, see käib kõik sõbranna kohta, sest mina ju OLIN nii vagur ja alandlik ja mis kõik veel.
 
P. 02. november 2014, kl 17.49
Miks üldse täiskasvanud naisele sõbrannad

Vaata, igal naisel ei ole peret.
Mõni naine loob aga pere 35 või 40 aastaselt ?
Kas sinnamaani peab täiesti üksinda olema ?

Sinu jaoks on tõesti litutamine ja seks ainsad teemad, millest teise naisega rääkida ?
Siis ma ei oska küll midagi öelda, kui sul nii on.

Täiskasvanuks saadakse 18a, järelikult sellest ajast peale ei tohi sõbrannasid olla.
18 on samuti täisealine ametlikult. Nagu 30 või 50.

Normaalne vastus
Mõtles ta seda, et nii mõnus ullikest õrritada.
Ega ta muidu kogu aeg oma jutu peale ei itsitanud ihiii, eheeee.

Mida rohkem mina põdesin, mida valusam mul oli, seda rohkem nalja talle tegi.
Ma EI saa sellest aru.
 
P. veel 02. november 2014, kl 17.54
Miks täiskasvanud naisele sõbrannad

Kui täiskasvanud naine sõbrannasid - naistuttavaid ei vaja ning suhtlemist ei soovi, MIKS sa siis siin oled ?
Täiesti sõbralik küsimus muide.
Siin ju samuti suhtlemine.

Miks sa siin oled ja oma pere ja lastega ei tegele ?
Miks sa oma sõnadele vastupidi toimid ?
 
Kõigile... 02. november 2014, kl 18.18
...teadmiseks, mõned AASTAD TADASI ÜRITASIN P.....d MORAALSELT AIDATA KIRJAVAHETUSE TEEL, kuid KAHJUKS TEDA EI HUVITANUD KUNGI, mida TALLE tahetkse ÖELDA, TA EI SÜVENENUD SELLESSE, ET MIKS TA KUNAGINE SÕBRANTS NII KÄITUS.

TA EI SAAGI KUNAGI ENAM ARU SAAMA, MIKS TA endine SÕBRANTS talle HALBA tegi!
TEGU ON psüühhiliselt haige inimesega, meie arvamustest siin pole TALLE mingit KASU!
 
Liza 02. november 2014, kl 18.20
P, ma ei leia sinu meili üles...Andke nõu, targemad, kuidas ma seda näen?
 
to LIZA 02. november 2014, kl 18.27
Kallis Liza ära näe palun vaeva, ma läbisin selle tee 3 a tagasi, see oli väga raske katsumus mulle, ta ei saa nagunii aru, miks üks sõbranna võis kyll niiviisi käituda!!!
Ausalt, sa ei kujuta ette, kui palju ma üritasin talle igat olukorda lahti seletada, kuid ta MÕISTUS lihtsalt ei võtnud kinni.
 
No vähemalt 02. november 2014, kl 18.42
on siis selge, et P on ikka reaalne inimene, mitte juturobot, nagu siin varemalt kahtlustatud.
 
tore oled küll, P 02. november 2014, kl 18.50
... ütled, et loom ei asenda inimest ... kuidas kellelgi, on palju inimesi, kellel JUST asendab ...
Sul endal ei ole mingit seltsi, pole ühtegi inimest, kellega suhelda, vingud siin juba aastaid ... kassist-koerast oleks palju seltsi ja oleks, kelle nimel elada ... AGA sa välistad ka SELLE võimaluse ja IKKA on sul põhjendus kohe olemas, miks ka see on sulle vastunäidustatud!

Oled vist ikka kusagil kinnimajas? Vasta, aga ausalt!
 
Tavaline inimene 02. november 2014, kl 19.12
Mida mina kogu pikast loost arvan? Kui see kõik on tõsi ja just nii, nagu P kirjutab, siis ei ole ime, et selline elu on psüühikale rängalt mõjunud. Vb oleks tõesti vaja psühholoogi abi, siit saab sekka mõnitusi, mida pole P - l vaja lugeda. P võiks siiski püüda sõbranna peale mitte mõtelda. No komistas halva inimese otsa, ilmas on igasuguseid...Otsi võimalusi heategevuseks, aita neid, kes on sinust nõrgemad ja hädas. Sul, P, on vähemalt töö ja teenistus. Ole selle üle õnnelik. Leia igast päevast pisikesi rõõme. Mõtle positiivselt.
 
@ tavaline inimene 02. november 2014, kl 19.16
Täpselt seda talle ongi ju kogu aeg ja algusest peale räägitud, aga miski ei sobi prouale.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!