Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
armasta ennast, P 04. november 2014, kl 13.40
Ebapiisavas enesearmastuses elav inimene:

• madal enesehinnang

• alaväärsustunne

• väldib vastutust, otsib põhjusi väljast

• madal eneseusk ja rõhuv süütunne

• langetab otsuseid hirmu, viha, pettumuse pinnalt

• ärritunud, ärev, pinges, murelik

• ennast ja teisi pidevalt kontrolliv

• maailma suhtes kahtlustav ja skeptiline

• elab kiituse, tunnustuse ja tänu ootuses

• minapilt on katkendlik, välja kujunemata

• nõrgemapoolne tervis, kaootilised tervisehädad, negatiivsust kiirgav

• tegutseb väliste motivaatorite ajel

• tõestab end iga teoga

• püüab armastust välja teenida

• on kas liigpealetükkiv või liigalandlik

• võistluslik ja võitleva hoiakuga

• tajub ressursside vähesust ja pingutab pidevalt
 
no tore siis ju 04. november 2014, kl 13.40
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No tore siis ju
> Ah, jäta. Jätsin mõlemile
> oma emaili, ju kõik ei tea, et tuleb aut
> ori peale vajutada.

Kindlasti ei tea. :) Oled juba mõne saand ka vä?
 
Kadriko 04. november 2014, kl 14.05
Eks mehed said aru juba siis, et P-sugune naine on täielik psühhopaat ja isegi ei üritanud temaga midagi intiimset.
 
P. to Armasta ennast, P ja Kadriko 04. november 2014, kl 14.43
Osad punktid minu kohta ei käi.

Teisi ma nüüd küll kontrollinud ei ole.

Armastust ma välja teenida ei püüdnud. Teadsin, et ei meeldi teistele naistele nagunii.

Võitleva hoiakuga ei olnud. Olin allaandja tüüp.

Ei tõestanud ma mitte midagi. Uskusin, et ma ei kõlba nagunii mitte kuhugi.

Ei kahtlustanud ma "sõbranna" juures midagi hullu. Ta käitumine oli shokk.

KADRIKO

Ära võta kõike enda järgi. Kui sinuga kõik mehed ainult intiimsust tahavad, siis on asi sinus.

Tee endale selgeks mõiste psühhopaat. Loe kirjandusest.
Mina olin psühhopaadi vastand.
 
no tore siis ju 04. november 2014, kl 14.49
No tore siis ju, P, kui mehed ei taha sinuga "intiimsust", siis on samuti asi sinus. :) Kui naised ei taha sinuga suhelda, siis on ka asi sinus. Kui keegi tahab sulle okseämbri pähe lüüa, siis on ka asi sinus. See, et sa ei ei ole psühhopaat, ei tähenda, et sa pole psühhootiline või muud moodi vaimselt häiritud. Ja mismõttes sa arvasid, et ei kõlba kuhugi - värvikalt oled siin kirjeldanud, kuidas sinu eesmärk oli olla naissoo heategijaks, et tüdrukud ja naised saaksid sinu kõrval end ilusa ja targana tunda, see on sama skaala miinuspool. :)
 
kle P 04. november 2014, kl 15.01
Miks sa kogu aeg endast minevikus räägid? Sa oled ju praegu ka olemas, või ei ole?
 
P. 04. november 2014, kl 15.11
Ei saa aru, kas peab siis meestega alati sedasamust asja tegema, niisama rääkida ei tohigi ?

Olen olemas veel.

Kadriko
Su mõttemaailm on eriskummaline.
Et psühhopaadiga rääkida tahetakse, aga seda värki ei taheta. Reeglina on asi ikka vastupidi.

Paljudel meestel ükspuha, on temaga voodis vaimuhaige või nõrgamõistuslik. Peale seda värki nagunii kiirelt punuma.
 
P. 04. november 2014, kl 15.15
No tore siis ju
Ainult mina olen süüdi ? On see siis ise täiesti normaalne inimene, kellele oma okseämbri teisele pähekallamine nalja teeb ?
Või kellele üldse selline mõte pähe tuleb.

Ja kui inimene ei meeldi, siis sa ei suhtlegi temaga. "Sõbrannal" oli algusest peale minusse sama suhtumine.
Samuti mina käitusin ALGUSEST PEALE ÜHTEMOODI.
 
no tore siis ju 04. november 2014, kl 16.00
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No tore siis ju
> Ainult mina olen süüdi ?

Muidugi, jah. Igal hetkel oli sul võimalik katkestada, aga sa ei teinud seda. Kama kaks, miks.

> On see siis ise täiesti normaalne inimene,
> kellele oma okseämbri teisele pähekallamine
> nalja teeb ?

Ära suhtle ebanormaalsetega siis ja ongi õnn sinu õuel.

> Või kellele üldse selline mõt
> e pähe tuleb.

Selline mõte tuleb pähe inimesele, kes sind jäölestab. Pelaegi, nagu ma aru sain, ta siiski ei kalland seda ämbritäit sulle pähe, väljendas kõigest emotsiooni. Miks sina peale seda paigale jäid on hoopis rohkem arusaamatu. Ma olen shokis, P! Üllatunud ja hämmastunud, müstika!

> Ja kui inimene ei meeld
> i, siis sa ei suhtlegi temaga.

Väga õige. Miks sa siis suhtlesid? Või sulle meeldis see okseämbrijutt?


"Sõbrannal"
> oli algusest peale minusse sama suhtumine.
>
> Samuti mina käitusin ALGUSEST PEALE ÜHTEMOOD
> I.

No seda minagi, et miks sa iga kord erinevat tulemust ootad või ootasid?
 
P. to No tore siis ju 04. november 2014, kl 16.22
Okseämbri pähekallamise jutt oli mulle täielik shokk.
Kust ma pidin ette teadma, et 5 või 10 aasta pärast niimoodi käituma hakkab ?
Täiesti ootamatu oli selline asi.

Minul ei olnud 13 aastat mingi probleem naistuttavaga suhelda ning kust ma pidin ette teadma, et ta selline on .

Minul ei olnud ju häda. Naistuttaval oli häda, et ma nõme ja tobe, talle ei kõlba.
Miks siis suhtles minuga, kui ma nii vilets ?

Olin juba 13 aastat suhelnud ja peigmees oli ära saadetud, kui okseämbri jutt hakkas.

Kui niimoodi oleks öelnud peigmehe ajal või enne, siis oleksin küll suutnud suhtlemise lõpetada.
 
P. veel to No tore siis ju 04. november 2014, kl 16.28
Saad aru, naistuttaval oli kõik ära arvestatud.

Ega ta okseämbri pähekallamisest siis ei rääkinud, kui mind vaja oli või kui mind peigmehest lahutada soovis.

Kui oli minu puhul kõik juba saavutanud ning enam vaja ei olnud, alles siis hakkas tal okseämbri pähekallamine.

Kuidagi veider on sinu tänitamine, et miks ära ei katkestanud. Kõik need 13 aastat KAHJUKS ei olnud okseämbrist juttugi.

Jutt hakkas siis, kui mul abort oli tehtud, peigmees ära aetud ... ning olin omadega täiesti läbi...
 
kujuta ette 04. november 2014, kl 16.30
Nüüd P kaitseb mehi, et näe, kus naised, kujutavad ette, et mehed seksist vaid mõtlevad....
Kust sa seda meeste värki NIIII hästi tead, olles ise naine.
Ja kust sa seda naiste värki ja suhtumisi NIIII hästi tead, kui sul pole naistega kogemusi olla nagu väidad.

Mis, see on mingi targutus siin või katse, et koguda materjali.
Ma ei saa aru, mis toimub.
Ja see, et sa,P, ainult minevikus elad ja räägid, siis, mis toimub, kus oled, et olevik su jaoks kadunud on ja tulevikku nagu ei saakski tulla ...

Mis toimub, ma aru ei saa. Isegi vaimust täiega äraolijad oleksid ammuilma midagi teisiti teinud.

Ainult P kükitab ikka seal, kus oli ja sorgib sõbranna ajus, ahastades ja ennast õigustades, et saage ometi aru, ma pole süüdi, ma tegin valesti, aga ma olen ju ometi hea, ma olen vagur talleke, kes täitis vaid käsku ja ei mõelnud, mis teeb...
Issand, sa ajad hirmu nahka..
Kus sa oled?
 
geneetika 04. november 2014, kl 16.36
no P tahab gennetikat muuta, ta ei saa aru, et inimestel on erinevad geenikombinatsionid, osades rohkem kurjusegeene kui teistel.
samas oma jäikusega ja vaimse passiivse agresiooniga näitab ta, et ka tal endal need geenid täiesti tublid, vaid võimalused ja olud ja olukord pole neil aktiivselt veel senini ilmneda lasknud.
Minu arvates tegu väga kurja, kadeda, õela, oma tahet ja mõtet ja arusaamu teistele pealepressiva inimesega.
 
P. 04. november 2014, kl 16.57
Kujuta ette
Ma ei tea naiste värki. LOEN komme, seal ju öeldakse, mida arvatakse.

Geneetika
Kuidas mul ei olnud võimalust naistuttavale vastu hakata selle 13 aasta jooksul ?

Mitte midagi ei oleks juhtunud sellest, ainult naistuttav tõenäoselt oleks mu kallal õelutsemise järgi jätnud.

Halb inimestetundja oled.
Kuna olin koolis tõrjutu, siis eluaeg olen mõelnud, et ei suuda süütule inimsele iial halba teha, sest tean, kui valus see on.

Sa arvad, et oled kangesti tark, aga mina ju tean, mida ma mõelnud olen.

Sellepärast naistuttava käitumine mind hämmastas. Ta oli sel ajal tõrjutu, teistelt nahutada saanud.
Uskusin, et selline inimene ei tee iial halba, kuna on ise kannatanud ja teab, kui valus see on.
 
no tore siis ju 04. november 2014, kl 17.01
Kurjusegeeni pole olemas, nagu ka headusegeeni. Iseloom olevat küll jah olulisel määral pärilik, aga see ei tähenda, et sita iseloomuga inimesel ei saaks heasüdamlikku järglast olla.

Peee, naiivitar, nõue aborti teha või peigmehest lahku minna pole nagu põhjus suhete katkestamiseks? Aga lubadus sulle okset pähe kallata aastaid hiljem hämmastab sind ometi palju, palju rohkem. :) Tgantjärgi hea hüpata, küll ma oleks ja küll ma poleks. Kooli ajal Juuditit programmis ei olnudki vä?
 
P. veel 04. november 2014, kl 17.03
Geneetika
Iial ei ole pähe tulnud süütule inimesele halvasti öelda.
See on äärmiselt vastik ja ei paku mulle mitte midagi.

Kui keegi on minu pihuks ja põrmuks teinud ning nende rusude peal veel tallab, siis sellise pahategija peale olen tige küll.

Ära hakka valetama, et sa ise sellisesw olukorras pahane ei ole. Ei ole meist keegi üliinimene.
 
no tore siis ju 04. november 2014, kl 17.08
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Halb inimestetundja oled.
> Kuna olin koolis t
> õrjutu, siis eluaeg olen mõelnud, et ei suu
> da süütule inimsele iial halba teha, sest t
> ean, kui valus see on.

Defineeri "süütu". Nigu Džiisas ütles, kes süüta, see visaku esimene kivi. Kuidas oli süütu embrüo või peigmehega, kuidas neile sai valu tehtud ja nüüd mõnele "süütule" ei saa?

> Sa arvad, et
> oled kangesti tark, aga mina ju tean, mida
> ma mõelnud olen.

Ma pean ütlema, et see, mis sa ise endast arvad ja mis teistele paistab on väga erinev.

> Sellepärast naistuttav
> a käitumine mind hämmastas. Ta oli sel ajal
> tõrjutu, teistelt nahutada saanud.
> Uskusin
> , et selline inimene ei tee iial halba, ku
> na on ise kannatanud ja teab, kui valus see
> on.

Eilane olid ve? Kogu sinu kogemus rääkis vastupidisest, aga sa uskusid siiski või no vähemalt kaheldagi võinuks. Kes peaks olema vastutav selle eest, et sina usud midagi? Või sinu kõrval muutusid ilusad ja targad tüdrukud ainult ilusamaks ja targemaks? Ilusalt tüdrukult oleksid ju rahulikult sama käitumismustri vastu võtnud ja küsind lisagi. :) Kogu sinu tõrjutusse juures on ime, et alalhoiu instinkti pole sul ollagi. Sul on andurid sassis, sellepärast oledki sihuke. Ja küllap on sõbrannil ka, lepi sellega.
 
no tore siis ju 04. november 2014, kl 17.11
P. veel Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Kui keegi on minu pihuks ja põrmuks tei
> nud ning nende rusude peal veel tallab, sii
> s sellise pahategija peale olen tige küll.

No ja? Oled tige, aga olukorrast mitte kui midagi ei õpi? Et läheks nagu talla alt ära või vähemalt ei tikuks ise sinna alla?
 
P. 04. november 2014, kl 17.14
No tore siis ju
Lahkuajamine ja abordi nõudmine on inimlikult arusaadav, sest tal siis armastust ei olnud, peigmees talle meeldis ja oli kade.

Usun, nii mõnigi naine on tundnud sookaaslaste kadedust, ainult ei hakata süütundest lahku minema.

Okseämbri pähekallamise jutt ei ole normaalne.
 
so 04. november 2014, kl 17.19
Mingi pervert oled või, et okseämbrist pidevalt räägid? Ja kui ma ei eksi, siis sulle kõlbas ka pärast seda intsidenti sõbrannaga edasi suhelda/suhtlust otsida.
 
no tore siis ju 04. november 2014, kl 17.34
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No tore siis ju
> Lahkuajamine ja abordi nõ
> udmine on inimlikult arusaadav, sest tal sii
> s armastust ei olnud, peigmees talle meeldis
> ja oli kade.

Sõbranne poolt jah, aga sinu poolt? Sinu reaktsioon on ebaadekvaatne. Selline oletus, et abort ja lahkumineku algatamine on seda väärt, et kellelegi "head meelt" teha.

> Usun, nii mõnigi naine
> on tundnud sookaaslaste kadedust, ainult ei
> hakata süütundest lahku minema.

Normaalne, terve psüühikaga naine ei tunne süüd sellepärast, et on õnnelik. Mõni sinusugune ehk tõsti tunneb süüd sellepärast, et hingab.

> Okseäm
> bri pähekallamise jutt ei ole normaalne.

See on hulka normaalsem, kui käsukorras aborti teha ja lahku minna väidetavalt "elu armastusest", sest ses okse pähekallamise jutt jutuks jäiga, aga sina võtsid kätte ja tegidki "heameele" ära.
 
kurjus ehk vägivald 04. november 2014, kl 17.41
kurjuse ehk vägivallageene on kaks, senini avastatud. ja avaldavad inimloomusele oi kui palju mõju. samas kui P-l poleks sõbrannat olnud, ju oleks keegi teine selle koha ära kasutanud... külgetõmbeseadus, nagu öeldakse.
P agressiivsus seisneb selles, et ta ei salli testmoodi arvamust ei enda ega oma kirjandulsiku "toote" kohta.
Samas see väljapressimine kaastundele ja ootusi ense ülistuseks, kui hea tema ikka oli..
Ses mõttes ka ennast pealepressiv ja enesekeskne.
 
P. 04. november 2014, kl 19.15
Muidugi oli täielik lollus teha, ei taha selle peale mõeldagi. Paha hakkab.
 
mille üle paha 04. november 2014, kl 22.02
no keegi sai ju õnnelikuks, see su elueesmärk ju ongi: teha teisi õnnelikuks. mis nüüd siis ei meeldi enam?
su puuduseks on see, et loomult sa pole altruistlik ja omakasupüüdmatu üleüldse, tavaline enesekeskne maniakk, sa tegid "head" sest tundsid sundust..
samas pole see head tegemine su tavaloomusele üleüldse iseloomulik.
 
P. eelmisele 04. november 2014, kl 22.38
Kas sa tunned mind või ? Ei tunne ju üldse.
Heategu õigele inimesele tekitab hinge heldimustunde.

Kui inimene hiljem su üle irvitab ja kõik tagurpidi pöörab, mis heldimusest siin enam juttu saab olla.

Sa kangesti arvustad mind, aga ise oleksid samas olukorras kindlasti pahane.

Ilma süütunneteta peigmeest ära ei oleks saatnud, aga "sõbrannasse" oleksin igal juhul hästi suhtunud.

Miks ma üldse peaksin kellessegi halvasti suhtuma ?

Kui inimene mind solvab, siis solvan vastu.

Aga niimoodi lambist kedagi halvaks tembeldama ( nagu sina teed ), ei hakka ma küll iial.

Kui keegi mulle kurja teeb, siis olen muidugi nördinud ja pahane.
Aga kätte maksma ma ei hakka, isegi praegu mitte, kuigi mul ei ole midagi kaotada.

Hakata ütlema inimese kohta, keda sa üldse ei tunnegi, et heategevus pole su loomuses, on ikka väga ülbe.

Sa ei tunne mind ju üldse, näed asju oma mätta otsast ja fantaseerid oma peas.

Mina näiteks ei ütle mitte kellegi kohta, et ta loomuses ei ole heategusid teha.

Laps sünnibki heana, headus ongi iga lapse loomuses, aga et elus läbi lüüa, muudetakse käitumist.
Just sellepärast ei saagi "sõbrannast" aru. Mina ei olnud ju keegi, kellega tema võitlema pidi.

Sa oled ilmselt ise kalk ja südametu, et sul sellised mõtted peas.
 
P. veel to Mille üle paha 04. november 2014, kl 22.44
Sa oled õel ja mürki täis.

See, et ma tundsin "sõbranna" eest kohustust peigmees ära saata, ei tähenda, et ma ilma süütunneteta ei oleks "sõbranna" eest hoolitsenud.

Peigmees oleks sel juhul jäänud, aga "sõbrannale" selga ei oleks keeranud.


Tean, sa täiega kaifid oma kommi ja minu vastukirjutist.
Oled nagu nõelav uss.
 
ootoot 04. november 2014, kl 22.57
P, loe oma teksti ja täiesti erapooletult ja ära riidle, et teine sinust sellise pildi on saanud.

Laps ei sünni heana, laps sünnib sellena, kes ta on ja temas on olemas nii hea alge kui halva alge.
Kui hea ja halb on tasakaalust väljas, siis ongi häda käes. Sina ja see teine põhitegelane olete selles heaks näiteks.
Kui inimene EI julge halb olla, siis see ei tähenda veel, et temas ongi vaid headus ja kurjust polegi. Kurjus on sul lihtsalt nii maha surutud ja nurka aetud, et näe nüüd, mis sinust on seetõttu saanud.

Psühhopaatilised isikud ei oma empaatiat ja nad ajavadki oma joru, sest kellelgi pole asjast õiget pilti nende arust peale nende enda. Nii nad siis loevad psühholoogiat ja õpivad inimhinge sügavusi, et nautida enda ülistamist ja teistega manipuleerimist.
Ei ütle seda sinu kohta, P, aga jah, sinu tekste lugedes ja neid sinu olukordi visualiseerides, tundub aina enam, et miskitpidi oled psühhopaatiline sa siiski ja üsna tugevasti.

Mis tähtsust omab sinu pidev rõhutamine, et MINA EI ÜTLE KUNAGI NII ja mis õigusega keegi teine julgeb öelda. Kuidas keegi julgeb teisiti mõelda, sest sina nii ei mõtle.
Niipalju, kui on inimesi ilmas, niipalju ka erinevaid suhtumisi on ja niipalju ka öeldakse erinevaid asju.
Suudad sa, P mõista, et absoluutset tõde ei olegi olemas ja samas kõik ongi justkui tõde, oleneb, kust vaadata ja kuidas tõlgendada.
 
P. to Ootoot 04. november 2014, kl 23.09
Vaat see on juba mõistlik komm, tore lugeda.

Eelmine on ju puhta õelutsemine.

Kui oled elus kõigest ilma jäänud, siis veel irvitamist ja mõnitamist talunud, siis selline inimene ju muutub.

Osad ütlemised solvavad tõsiselt. Ma tunnen ennast, tean, mida mõtlesin ja mõtlen.

Mõni tulebki meelega solvama ja kui seda talle öelda, siis vaidleb hirmsasti vastu.

Mu isa on tõesti üdini hea inimene. Küll ei usu, et ta seda kohustusest on.
 
issnd 04. november 2014, kl 23.12
P, sulle esitati eelmises kommis küsimus, kuid sa ei osanud lugeda? Ajad ainult oma joru.
 
P. veel to Ootoot 04. november 2014, kl 23.17
Veel ka see, et perest ilma jäämine on minu ja ka enamus naiste jaoks nii suur õnnetus, et lihtsalt ei talu seda susimist, mida mõned harrastavad.

Võivad susida, aga inimest, kes on õnnelik, sellele ei mõju.
Õnnetut ja augus olevat isikut susida on julm, sauti selline on halvasti ütlejatele kerghe saak.

See on umbes nii, ema kaotab õnnetult oma pere, sest tegi teisele head, aga oma pere hukkus.
Siis hakata parastama, sa ei tahagi heategusid teha.
Sellises olukorras nii tänitada on äärmiselt julm !

Kui inimene ise sellises olukorras ei ole olnud, on tal kõrvalt lihtne tänitada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!