Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
Helenavanje 10. november 2014, kl 15.25
P. to Helenavanje Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Niimoodi röökis ukse peal me ühine meestutta
> v, kes oli sõbranna aseaine.
> Mina teda me
> hena ei võtnud, tema mind naisena ka mitte.
>
> See mees elab minuga ühes majas, aga me
> enam täpselt 10 aastat ei räägi.
>
> Lä
> ksime tülli siis, kui ma esimest korda tele
> fonis talle vastu hakkasin.

So what?
Mis vahet seal on kes ta oli ja kuidas te suhteliste?
Point on selles, et sa olid piisavalt pugeja ja lömitaja, et seda kõike talusid.
 
no tore siis ju 10. november 2014, kl 15.31
no tore siis. Sa oled täiega imelik, Peee. Kui kisas sõbranna aseaine, siis miks kirjutad sõbranna arvele? Pudru ja kapsad. Kes oli see, kellele sa telefonis vastu hakkasid? Milleks sa helistad inimestele, kes ei taha sinuga tegemist teha? Sa käitud nagu ahistaja.
 
Helenavanje 10. november 2014, kl 15.34
P ongi ahistaja, psühhopaat, pugeja.
Käis ja koogutas uksetaguseid pidi ja hoolimata sellest, et teda kuupeale saadeti ja temast lahti taheti saada käis ja ahisas ta inimesi edasi.
Nüüd vähemalt koorub selle loo tõeline pale välja.
Hale inimene oled Pille!
 
P. to No tore siis ju 10. november 2014, kl 15.36
Kuidas nii ?
Kirjutasin ju selgelt: meie ÜHINE tuttav.

Vaata, helistasin peale seda, kui inimene oli ise korrutanud: sõbranna on kõige tähtsam, sest sõbranna oli enne, jäta peigmees maha.

Ega mina seda ei korrutanud ju.
 
P. to Helenavanje 10. november 2014, kl 15.46
See mees oli meie ühine tuttav ning tavaliselt käisin koos naistuttavaga seal.

Ja ei koogutanud ma teadlikult. Uskusin, et ma olengi selline vilets ning peangi niimoodi käituma.
Temapoolne sõimlemine tundus mulle loogiline, uskusin, et minu peale peabki röökima.

Kui ta oleks otse öelnud, et ära tule, ma ei oleks läinud.
Seda ta kunagi ei öelnud.

Peale röökimist helistas mulle ise, kutsus külla ning kõik see vaheldus röökimisega, kui tuju selline oli.

----
10 aastat tagasi hakkasin esimest korda vastu. See lõppes sellega, et käratas mulle, et kui ta nii halb on, ära siia enam tule.
Ja ma ei läinudki.

Hiljem tuli mu ukse taha, et ta ei ole pahane. Läbi ukse ütles, ma olin toas vait. Mille peale tal pahane küll olla ?
 
Helenavanje 10. november 2014, kl 15.47
AHAHH
No mida iganes...
Eks sa jaura siis edasi siin, mina lõpetan oma närvide raiskamise sinusuguse peale.
 
no tore siis ju 10. november 2014, kl 15.48
No korrutas, mis ta korrutas, seda palus või, et helista? Sinust teada jah, et sina enda eest ei vastuta - seisa sinu kõrvale korraks ja korruta midagi - sina lähed ja teed. :)
 
P, sa oledki lömitaja ja pugeja 10. november 2014, kl 17.03
Ma poleks küll vahtima jäänud ega enda peale röökida lasknud. P, SA OLEDKI LÖMITAJA JA HALE PUGEJA! Ma oleks vastu röökinud ja minema läinud.

Mis küll toimus selle peas, mis küll toimus tolle peas 10 a tagasi!?
 
PANGE SEE TEEMA LUKKU 10. november 2014, kl 17.03
 
palun pange lukku 10. november 2014, kl 17.32
palun pange see psühhopaadi haige lugu lukku.
 
ajukirurg 10. november 2014, kl 17.47
monteerime lahti sõbranna kolba ja uurime, mis seal siis toimub, ehk peee saab edasi elada oma elu siis.
või monteerime peee enda kolba lahti ja uurime, mis seal toimub, et see teema kord lahendada.
 
küss 10. november 2014, kl 17.51
P, mida su tädi koolis õpetas ja millises maakonnas/vallas ta oli õpetaja. nüüd ta peaks ju pensil olema ja pole probleemi enam sellest rääkida...

kui sinu teema on aus, siis sa sellele küsimusele vastad, kui su teema on vale mingit moodi, siis sa hiilid kõrvale.
ootan ausat vastust
ja ma räägin sinuga edasi siis
 
lukk 10. november 2014, kl 17.59
Teema lukku panemisest pole kasu. See algab taas algusest. Ega praegune teema pole ju P tehtud, ta imbus siia sujuvalt sisse.
 
Pillekas 10. november 2014, kl 18.06
Teema lukku panemisest pole jah mingit kasu.
P teeb kohe uue valmis või siis võtab üle kellegi teise tehtud teema, nii nagu selle. Tüüpiline manipulaatori ja psühhopaadi käitumine muidugi.
 
P. 10. november 2014, kl 18.41
Küss
Kooli ei ütle, aga matemaatikat.

P, sa oledki lömitaja
Röökimine oli peamiselt 20-ndates, 30-ndate algul vähem, siis rohkem susis.

Praegu mõeldes olin ohmu, täiesti ilma naljata ei tulnud mulle pähegi mõtet minema kõndida.
Nüüd kõnniks muidugi minema, aga vastu karjumist ta ei kannata, tuleb kallale.

Mu viimane sealkäik 10 aastat tagasi oligi nii, et naersin vastu, tundsin, olen sisimas muutunud.

Tema õiendas ja mina naersin ning ütlesin vastu. Selle peale kaotas ta enesevalitsuse ja tuli kallale.
 
mis jama 10. november 2014, kl 18.46
Mis siin arusaamatut. Kuna sarnane tõmbab sarnast, siis ongi kamp psühhopaate koos, vbl ühes hullumajas kõik tuttavaks saanud või kusagilt mujalt üksteist leidnud, sellel pole vahet.
 
tundub nii 10. november 2014, kl 18.48
tundub nii, et psühopaat otsib järjekordset ohvrit, kellega manipuleerida ja keda oma olematutes õnnetustes süüdistada...
haige eit P otsib teist omasugust...
 
P. to Mis jama 10. november 2014, kl 18.52
Naistuttavaga hakkasin suhtlema 26a tagasi ning umbes kuu hiljem tutvusime selle mehega.
Keskealiste tantsuõhtul, kuigi olime 20a, aga mina noorte diskole minna ei julgenud.

Sul on täiesti õigus. Me 3-si olimegi omamoodi imelikud, aga mina üksinda tunnistan seda.
Nemad kumbki seda ei tunnista.
 
P. to Tundub nii 10. november 2014, kl 18.55
Paneb imestama, kuidas sul üldse sellised mõtted pähe tulevad.
Mulle ei tule midagi taolist pähegi, et keegi üldse võib niimoodi käituda.
 
küss 10. november 2014, kl 20.02
P, niiet, sa ei tahagi tõtt rääkida. nii arvasingi. No lihtsalt "matemaatikat" öelda, nalja teed või mõnitad meid siin kõiki.
mis häda on mitte öelda maakonda, valda nt. kas harjumaalt leiaks nt su tädi hoobilt üles, või sind ennast nt.
kas ma kooli küsisin või?
ei küsinud, küsisin, kus maakonnas/vallas su tädi õpetajana töötas.
sa valetad ja jamad siin millegipärast, sa täidad oma aega, sest oled kuskil, kus pole midagi muud tarka teha ja aeg tiksub liiga aeglaselt.
mina ei usu sinu lugu, sa venitad nagu kummi seda teemat, peaasi, et saaks venitada.
sa oled nagu A.A, kes mängib inimeste kaastundel omakasu saamise eesmärgil.
 
Argo, 20000 10. november 2014, kl 20.05
küss Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sa oled nagu A.A, kes m
> ängib inimeste kaastundel omakasu saamise eesmärgi
> l.

Selle all ei mõelda Anonüümsed alkohoolikut vaid Argo Ader'it.
Täpsustus siis, kes ei ole kursis päevasündmustega.
 
tuline vaidlus 10. november 2014, kl 20.14
jälle lahti läinud siin. mida te vastate talle.

ja P. sa ju valetad. alguses kirjutasid, et sõbranna röökis ja sina ei saanud sõnagi suust, nüüd kirjutad, et naersid vastu..
 
küssiga nõus 10. november 2014, kl 21.26
Mõned leheküljed tagasi kirjutasin P.-ga emotsioonidest ja P. küsis, et kas kurbus polegi siis emotsioon. See on ju P. poolt mõnitamine ja manipuleerimine.
 
P. 11. november 2014, kl 00.06
Küss
Kas sa ise ütled oma lähisugulase täisnime, endise või praeguse töökoha ?
Ei ole näinud, et keegi siia niimoodi lähedase inimese täielikke andmeid kirjutab.

Pealegi Eesti on nii pisike ja mu tädi oli seal koolis õpetaja palju aastaid, kogu elu.
Kui ütlen maakonna, siis on ilmselt selge, meil ei ole koole ju nii palju.

Tuline vaidlus
Kus kirjutasin, et nn. "sõbranna" röökis ? Kirjutasin ju, et TUTTAV röökis.
Kuna eelnevalt mainisin, et meil oli ühine tuttav, siis automaatselt jätsin täpsemalt selgitamata.
Minu viga.
 
P. to Küssiga nõus 11. november 2014, kl 00.10
Ma olen ilmselt pooletoobine, muud olla ei saa, sest ma ei saa sinust aru, mida öelda tahad.

Täiesti ilma naljata ma ei taipa, mida sa silmas pead. Nii juhm olen.
Tahad öelda, et kurbus ei ole emotsioon ?
Tõsiselt ei saa su mõttest aru.
Selgita palun.
 
P. to Tuline vaidlus 11. november 2014, kl 00.16
14.50 kommis kirjutasin, et olen saamatu möku, hädavares, nagu ühine meestuttav ütles.
Ühine tuttav närviline, kui mind nägi, lausa röökis.

Mitte kuskil ei maininud nn. "sõbrannat".
 
jah, sa oled pooletoobine 11. november 2014, kl 00.17
sa keerutad. sinu peale pole mõtet aega raisata.
 
P. eelmisele 11. november 2014, kl 00.41
Mida ma keerutan ?
Kui maakonna ütlen, võidakse aru saada, sest tädi oli ju nii kaua ühes ja samas koolis õpetaja.
Kuigi tädi juba eakas, aga ikkagi. Ta oli 60+, kui edasi töötas.

Emotsioonide jutust ei saa ikka aru. Järelikult siis kurbus, solvumine, kahjutunne, kahetsus ei ole emotsioonid ?
 
savi 11. november 2014, kl 00.45
mul savi, mida sa saad või ei saa.
 
P. 11. november 2014, kl 00.49
Mida siis peetakse silmas emotsioonide all, kui kurbus emotsioon ei ole ?
Täiesti tõsiselt huvitab.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!