Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. to Lilian 12. november 2014, kl 12.06
Palun kirjuta lühemalt, ma ei suuda nii pikka kirjutist lugeda.
 
P . 12. november 2014, kl 12.09
Ükskord üritasin sõbrannale lähedega natuke seksuaalse, mõtlesin, et äkki ta siis ometi lepib minuga. Aga ta ei lasknud isegi endale kätte põlve peale panna.
Ainult sõimas ja karjus mu peale. Ma nii tahaks mõista mis ta peas toimub.
 
Teema 12. november 2014, kl 12.53
on veidraks kätte läinud. Mitte ei saa aru, kas P on päriselt olemas, või mitte. On see nali? Kes kirjutab, kas üks või mitu inimest? Täielik segadus. Ja väga kahtlane. Tean, et P emailile kirjutades ei tule vastust. Juba see paneb mõtlema. Tähendab, algul tuli vastus, aga hiljem vaikus. Väga ebameeldiv tunne on, nagu oleks ära kasutatud. Kahju. Tahtsin siiralt P- d aidata ja talle toeks olla. Mõtlesin tükk aega, kas kirjutada seda siia, aga peab hoiatama teisi minusuguseid.
 
P. 12. november 2014, kl 13.40
Kirjutajaid on vähemalt 3.
 
P. 12. november 2014, kl 14.06
Eelmised kommentaarid pole minu kirjuitatud.

Olen kõigile vastajatele südamest tänulik, Lilian, sinu pikk kommentaar pole adekvaatne selles osas, et ma ei pressi end peale, lihtsalt otsin suhtluspartnerit, sõbrannat.

Olen alati kõigile vastanud, ka meilidele.
 
no tore siis ju 12. november 2014, kl 14.49
Ma ei teinud aborti - ma lihtsalt otsisin suhtluspartnerit, sõbrannat; ma ei ajanud elu armastust enda juurest ära - ma lihtsalt otsin suhtluspartnerit, sõbrannat, jne jne jne. Hall, metallik, diisel ...
 
P. to Lilian ja Riina 12. november 2014, kl 14.59
Keegi on täna minuga siin rumalat nalja teinud.

Millest tulid tigedad sõnumid KOHE, kui esimest korda sellest üldse juttu tegin ?
Keegi veel üldse ei teadnudki, kuidas asjad on, ei olnud jõudnud veel kirjutadagi, aga KOHE tulid pahased kommid.

Mõistan, et tigedad kommid tulevad hiljem, kui ollakse tüdinenud, aga mis põhjusel kohe tulid, kui veel ei teatudki, kuidas lood olid ?

Riina
Ei ole teinud siia uut teemat. Kes tegi, ei tea.

See oli me ühine meestuttav, mitte "sõbranna" meestuttav, mina suhtlesin temaga ka siis, kui "sõbranna" enam mitte.
Ütles tema kohta " suvaline vanamees".

Mina olen loomulikult süüdi.
Süüdi selles, et jäin pikaks ajaks uskuma, et kõik naised ongi minust paremad ja ma olen neile midagi võlgu.
 
P. to Teema 12. november 2014, kl 15.05
Muide mina ise ei ole ühegi kirjasõbrannaga emailide saatmist lõpetanud.
Täna on siin nalja tehtud, eriti tobe on 12.09.
Kas sa oled mulle kirjutanud ? Päris kohe emailile alati vastanud ei ole, aga vastamata ka jätnud ei ole.
 
Helenavanje 12. november 2014, kl 15.06
Kaua sa selle teemaga karistada kavatsed?
 
P. to ???? 12. november 2014, kl 15.11
23.33 on ikka minu kirjutatud. Kõik õige.

Tundsin teiste tüdrukute hulgas ennast võõrkehana, nagu ma ei kuuluks sinna.
Soovin sõbrannasid, kuid suuremas naiste seltskonnas võin tunda ennast ebamugavalt.

Ideaalne on sõbrannaga 2-si või siis kahe sõbrannaga. Kuigi kahe sõbranna puhul võib tekkida tunne, et olen viies ratas vankri all.
 
Helenavanje 12. november 2014, kl 15.14
Nii ja edasi?
 
P. to Helenavanje 12. november 2014, kl 15.17
Loodan ikka mingi ime peale.
Ära arva, et meeldiv on selle peale mõelda. Ei ole.
 
P. 12. november 2014, kl 15.18
Soovin sõbrannaga käia kohvikutes, üritustel võib minna klubisse tantsima. Amigo on vist vanematele inimestele.
 
P. to Riina 12. november 2014, kl 15.31
Jah, olengi väärakas.
Milline normaalne inimene laseb endaga niimoodi käituda ?

Imestan pigem, kuidas sa aru ei saa, et uus teema on kellegi tehtud pilateema.
Täpselt nagu eelmine komm.
 
Riina 12. november 2014, kl 15.42
Normaalne inimene ei lasegi käituda endaga nii.
Minu küsimus on pigem selles, et mida uut me sinu jahumisest peaks lugema? Miks sa jätkad seda teemat siin? Ära ei väsi?
 
avatud netipäev 12. november 2014, kl 16.56
täna kuskil vanglas siis avatud ligipääs kõigile P -eedele internetis?
 
psühhopaadi tunnus 12. november 2014, kl 17.00
no üks psühhopaadi tunnuseid ongi järjepidev minevikus toimunu( kasvõi väljamäeldud sündmused ja olukorrad) kirjeldamine.
Sellist püsivust oleks võinud nagu paremini iseenda teenistusse rakendada. mõtle kui palju kasulikku oleks võinud ära teha selle tühja raisatud teiste inimeste ja Peee enda ajaga.
see, et siin "aitajate" näkku irvitatakse, on ju ka psühopaadi käitumise tunnus. Jäikus ja vaid enda mina tähtsaks pidamine.
 
Kuidas kõik täpselt oli-P. 12. november 2014, kl 17.16
Esimest korda nägime suvel ja see naine vaatas mu rohelise kitli peale kohe halvustavalt. Tundsin sees midagi kahtlast, kuid kuna hiljem saime jutu peale, siis olin õnnelik uue tutǘuse üle.

Nii me "sõbrannaga" läbi käima hakkasime. Käisime külas, kohvikutes, kuni tutvusin peigmehega, keda sõbranna halvustas.

"Sõbranna" käskis mule peigmehest eemale hoida ja suhe lõpetada, kuid peigmehega ei suhelnud ta sugugi halval toonil. Kui rasedaks jäin, oli "sõbranna" esimene, kes sellest teada sai.

Ta oli uudist kuuldes ehmatanud ja kohe tuli abordi jutt.
 
P. jätkuks 12. november 2014, kl 17.31
"Sõbranna" käis abordiga peale, olin segaduses, rääkida ega arutada polnud kellegagi. Uskusin seda alatut naist, sest olin ju tossike, arvasin, et teistel naistel on õigus.

Pealegi oli sõbranna mu raseduse ajal toetav. Ta oli mures, et kuidas ma nii vääraks mehe last kasvatama hakkan ja mis sellest lapsest kasvab kui isa nii väärakas on.

Olin segaduses ja läksin aborti tegema. Kui abort tehtud, oli see naine väga õnnelik ja siis läks kõik käest. Siis oli vaja, et ma ka peigmehe minema ajaksin. Sõbranna töötles mu peigmeest, ma täpselt ei tea, mida ta võis minust peigmehele rääkida. Olin tossike ja täitsin käsku.
 
P. loo jätk 12. november 2014, kl 17.36
Kogun ennast kirjutamise vahepeal, sest seda kõike uuesti detailselt meenutada ja kirja panna pole lihtne.

Lõpuks kolisid ekssõbranna ja peigmees kokku ja olidki mu elu rikkunud. Sõbranna ei tahtnud minuga suhelda, meie kohtumised jäid harvemaks ja ta hakkas minu kulul nalja tegima, mõnitas, sõimas, röökis.

Ma ei hakanud vastu, kuna ei julgenud, uskusin, et tal ongi õigus ja et olen saamatu tossike. Praegu ma tean ja saan aru, et tal polnud õigus minuga nii käituda.
 
P. jötk 12. november 2014, kl 17.44
Pärast aborti tundsin kergendust, et olen teinud õige otsuse, kuid "sõbranna" edasine käitumine pani mind kahtlema.

Algas lipitsemine peigmehe ümber ja minu mõnitamine. Tol korral ei saanud ma tagamõttest aru
 
no tore siis ju 12. november 2014, kl 17.53
Diisel, metall, hall ...
 
P. to P 12. november 2014, kl 18.18
Sul siis sellised kogemused ?

Endal kogemus puudub nn. "sõbrannaga", kes peigmehe ümber käis . Kuidas üldse saab lipitseda kellegagi, kellele sa üldse ei meeldi.
 
P. to Psühhopaadi tunnus 12. november 2014, kl 18.20
Jäta nüüd oma näkku irvitamise jutt.
Loomulikult on häid, toetavaid komme, aitäh neile.
Aga halvustavad kommid küll aitamine ei ole, teevad asja palju hullemaks.
 
kuidas teada? 12. november 2014, kl 18.31
no Pee-de nägusid me ju ei näe seal kinnipidamisasutuses, kus vastuseid vorbitakse kamabakesi, kõigil päev täidetud juba 3 aastat.
 
no kas peab kohe? 12. november 2014, kl 18.33
P jutt: jäta nüüd oma näkku irvitamise jutt.
Loomulikult on häid, toetavaid komme, aitäh neile.
Aga halvustavad kommid küll aitamine ei ole, teevad asja palju hullemaks.
-----------
no kui Pee ei luba teisiti kirjutada, kui talle sobib, tuleb ju psühopaadi käsku täita.Minu arvates irvitab P ja teised Peed ikka täie mõnuga.
nii, nüüd kirjutage täpselt nii, nagu PEEE ette dikteerib ja et poleks mingeid omi mõtteid, muidu pahandate Peee ju välja.
 
P. veel 12. november 2014, kl 18.42
Pärast aborti olin nagu unes, "sõbrannal" oli hea meel ja ta käskis ka peigmehe minema ajada. Hiljem kolis peigmehega välismaale.

Mu 40-ks juubeliks saatis sõnumi: SA OLED HALE PUGEJA, PUGEMINE ON SU TÖÖ. Olin shokis, ei suutnud seda sõnumit uskuda.

Meie ühine meestuttav röökis mu peale, mina naersin vastu, sest olin muutunud.
 
P. veel 12. november 2014, kl 18.55
"Sõbranna" oli kaval ja alatu naine, kes kasutas mu nõrkust ära. Ta teadis, et olen tossike, et minuga võibki nii käituda.

Teiste naistega ta nii käituda ei julgenud, nende ees ta koogutas ise nii nagu mina tema ees. Osaliselt ma mõistan "sõbranna" käitumist, kuid paljutki jääb mõistatuseks
 
P. veel 12. november 2014, kl 18.59
ja muudkui mina imestan ja imestan ja imestan. oksendamiseni juba, aga ikka imestan.
 
P. veel 12. november 2014, kl 19.06
Imestan tõesti, sest miks suhelda inimesega, kellega tegelikult suhelda ei taha. Tookord ma aru ei saanud, et see naine ei taha minuga suhelda. Nüüd tean ja saan aru, kuid ei mõista. MIKS?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!