Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. to No kas kohe peab ? 12. november 2014, kl 19.07
Ütle, mille üle mul irvitada on ?
Oma nässuläinud elu üle, selle üle, milline möku olin ?

Seda, mida teised P - d mõtlevad, ma ei tea.
Vaevalt nad irvitavad, teevad mu teemaga lihtsalt pulli.

Seda, mis mõttega viimased P - d kirjutavad, ma ei oska öelda.


Istun õhtud otsa üksinda, mille üle mul siin irvitada on, oma üksinduse ja õnnetuse üle või ?

Või selle üle, et kellegagi suhelda ei ole ?
Minu jaoks see küll naljakas ei ole.

Abort, peigmehe äraajamine, selle naise mõnitav käitumine on minu jaoks naljast väga kaugel.
 
P. to P. veel 12. november 2014, kl 19.14
Sa ei saanud loetust üldse aru.

Küsin uuesti.
Kas sina siis nn. lipitsed ( mu meelest vastik, pubekalik sõna ! ) mehe ees, kes sind üldse ei taha ?
Niimoodi teed ju ennast päris naeruväärseks.
 
P. veel 12. november 2014, kl 19.20
See kõik pole naljaasi. Ma ei tea miks teised siin nalja teevad.

Õhtuti olen üksi, hommikuti töötan.
 
P.veel 12. november 2014, kl 19.30
ja jälle ma imestan ja imestan ja imestan. Pole üldse naljakas ja jälle imestan.
 
P. ja veel 12. november 2014, kl 19.32
ja siis mina mõtlen, mitu kilomeetrit naljast on kaugel see sõbranna mõnitav käitumine. Ja jälle imestan.
 
P. to P. ja veel 12. november 2014, kl 19.49
MÕned siin teevad oma arust nalja, kuid teema on tõsine.

Paneb imestama inimeste pahatahtlikkus,
 
issand 12. november 2014, kl 19.56
no mida palagan tõesti
 
P. veel selgituseks 12. november 2014, kl 19.57
Alatu naine oli ainult omakasu peal väljas, mina mitte. Tahtsin omakasupüüdmatut sõprust ja sellepärast ei mahugi pähe ega suuda uskuda sellist alatut käitumist.

See naine oskas mind peigmehe pärast häbi tundma panna ja ajasingi peigmehe ära.
 
no tore siis ju 12. november 2014, kl 19.57
No tore siis ju. Sul pidada ju ilgelt hea huumorisoon olema ja naerda oskad enda üle. :) Sa oled nagu imik või sklerootik - kõik paneb sind imestama, iga päev värsked uudised ja uued naljad.
 
no tore siis ju 12. november 2014, kl 19.58
P. veel selgituseks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See naine oskas mind peigmehe p
> ärast häbi tundma panna ja ajasingi peigmehe ära.

Loll saab kirikus ka peksa.
 
P. to no tore siis ju 12. november 2014, kl 20.10
Kas just loll, aga heausklik oli ma küll "sõbranna" suhtes.
 
P. to P. veel selgituseks 12. november 2014, kl 20.19
Ei tundnud ma peigmehe pärast mingit häbi. Miks oleksin pidanud kena ja nii head meesterahvast häbenema ?
Häbenesin hoopis ISEENNAST.
SÜÜTUNNET tundsin teiste naiste ja "sõbranna" ees.
Et kuidas nii kena mees minusugust nõmedikku üldse tahab.

Teisikut mängib siin ilmselt väga noor inimene, sest noored kasutavad väljendit "lipitses peigmehe ees". Vaevalt keskealine nii ütleb.

Vanemad inimesed saavad aru, et on muid moodusi kedagi lahku ajada.
Pealegi naistuttav üldse peigmehele ei meeldinud ning ta sai sellest väga hästi aru.
 
P to P. selgitab 12. november 2014, kl 20.26
Siin tegutseb keegi noor inimene, kes on mu teema üle võtnud ja teeb nalja, kas ta ise teab, mis teemadel ta naljatab?

Alatu naine sisendas mulle, et ma pole peigmeest väärt ja et peigmees on ka väärakas ja et kaks väärakat ei sobi kokku.
 
issand 12. november 2014, kl 20.30
no see peika ju ei tahtnudki sind ilmselt,kui oleks ikka armastus küll oleks ikka su kõrvale jäänud ,olenemata su sõbrannast ja abordist,ju oli siis samasugune tossike ja lasi ka kohe jalga kui keegi käskis
 
issand 12. november 2014, kl 20.36
mida su peika muidu üldse tegi et sind endale hoida jaet sa sõbrannat ei kuulaks? ilmselt midagi eks
 
P. to issand 12. november 2014, kl 20.38
"Sõbranna" elab minu olematut elu. Ta varastas mu elu.
 
Argo Ader, 20000 12. november 2014, kl 20.40
Elus tuleb olla kaval ja leidlik ;)
 
P. to eelmistele 12. november 2014, kl 20.46
Pärast aborti olin nagu unes ja "sõbrannal" oli hea meel, ütles, et tegite endale teene. Ta keeras mu osavalt ümber sõrme.

10 a. mõtlesin olnu peale, 3 a kirjutan siin. "Sõbrannat" pole ma aastaid näinud kuid tean, et ta sai mu peigmehega lapsed ja elab õnnelikku pereelu.
 
P. 12. november 2014, kl 20.49
Istun ja mõtisklen mida teevad praegu teised naised kus ja kuidas nad seltsielu elavad kuidas tutvuvad.

Olen üritanud tutvuda, kuid asjata.
 
P. veel 12. november 2014, kl 20.58
Meie ühine meestuttav röökis mu peale, kuid olin juba muutunud ja naersin vastu tema aga röökis ja olinäost punane.
 
P. to Helenavanje 12. november 2014, kl 20.59
Ehk selgitad lähemalt, mida mõtled õnneliku elu all?
 
P. veel 12. november 2014, kl 21.10
Õnneliku elu sai endale "sõbranna" ja seda minu arvelt. Õnnelik elu on teistel naistel.
 
P. 12. november 2014, kl 21.16
Siin on keegi, kes end minu kulul lõbustab. JÕudu.
 
P. veel 12. november 2014, kl 21.25
Ei suuda rohkem kirjutada kuigi kirjutan terapeutilises mõttes. Lähem magama teadmisega et kuskil uinub ekssõbranna ekspeigmehe kaisus.
 
P. veel 12. november 2014, kl 23.48
ja imestan ja imestan ja imestan.
 
P. to Issand 12. november 2014, kl 23.49
Vahepeal on siin keegi väga hoogu läinud.
Mu viimane komm on 20.19.

Issand
Peigmees isegi kannatas 2 aastat seda jama, nii mõnigi mees oleks palju kiiremini ära lõpetanud.
Kui ta ei oleks tahtnud, mille üle mul siis üldse põdeda ?

Peigmees ei olnud selline nahhaalne tüüp, kes lööb rusikaga vastu lauda.
Ütles ta mulle korduvalt, et me ei ole sõbrannad ja ma peaksin temaga suhtlemise lõpetama.

Palus ilusasti, ta ei olnud seda tüüpi, kes tuleb ja nõuab.
Peigmees ütles ka seda, et ei olnud kindel, kas mina teda nii väga tahan ning ta ei julgenudki väga sõjakalt peale käia.

Peigmees oli lihtsalt liiga leebe.

Muide, kui olime lahus, saatis peigmees mulle sõnumi: loodan, et leiad endale ÕIGED SÕBRAD.
 
P.veel 13. november 2014, kl 02.56
ja nüüd ma imestan ja imestan ja imestan..
 
no tore siis ju 13. november 2014, kl 07.58
P. to no tore siis ju Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas just loll, aga heausklik oli ma küll "sõbranna
> " suhtes.

No olgem ausad, ikka loll, mis loll ja oled siiamaani, sest sa ei õppinud sellest midagi. Loll olemine on selline vaimne seisund, kus reaalsus sinu pealt tagasi põrkab ja loll oled niikaua, kui ühel päeval mingil müstilisel põhjusel see reaalsus ennast lõpuks sinuni end koputab. Aga sul on vähe lootust, sest sind ei õpeta miski.
 
P. to no tore siis ju 13. november 2014, kl 13.47
Oled kõigest valesti aru saanud, minu ja nõuandjate öeldut moonutanud.

"Sõbranna" oleks minuga edasi suhelnud küll kui ma aborti poleks teinudja poleks peigmeest ära ajanud.

Ta oleks siis vaadanud, et olen kange naine ega anna alla. Mul oleks siis prestiis olnud ja see naine oleks mind austanud.
Juba selle pärast oleks ta minuga edasi suhelnud.
 
P. to No tore siis ju 13. november 2014, kl 13.50
Eelmise kommiga vastasid teisikule.

Kuidas ma sellest ei õppinud ?
Õppisin, et ükski heategu ei jää karistamata.
Teed head, saad vastu pead.
Väga õiged ütlused.
Ka seda, et ualdama peab sisetunnet.

Viimast selgitan. Esimest korda nägin naistuttavat, kui olin 18, sisseastumisel, mina sain sisse, tema ei saanud.
Juba siis tekkis mul väga paha tunne seda naist nähes ning mõtlesin, et kui õudne on temaga ühel kursusel olla.
Lausa HIRM hakkas, mul need tunded väga hästi meeles.

Seega õppisin, et usaldada tuleb ALGSET SISETUNNET. Muidugi võib see vahel petta, aga tihti mitte.

Ja seda, et koogutada ei maksa.

Huvitaval kombel peetakse lugu ülbest üle laipade minejast.
Aga heasüdamlik tossike on põlgust väärt. Nii kahjuks elus on.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!