Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P.veel 14. november 2014, kl 17.32
ja siis ma imestan ja imestan, et keegi mu molu igaveseks kinni pole veel löönud..selle valetamise eest siin. Kui sõbranna teada saaks, teeks vist küll omakohtu. Kohe kardan nüüd. Ja siis jälle imestan.
 
P. 14. november 2014, kl 17.37
Eelmine komm pole jälle minu kirjutatud, keegi teeb oma arust nalja.

Mida on mul siin imestada? Olen naistuttava käitumisest nördinud. Uuskusin teda, olin kõigeks valmis, isegi peigmehe ajasin tema pärast minema.

Ei saa aru naljategijatest siin. See pole naljateema.
 
tunneme hästi 14. november 2014, kl 17.42
no ma arvan, et PPee lollkas lugu aitab teistel end paremini tunda. mitte nagu Pee arvab, et me oleme kõik sarnastes olukordaes olnud.. P. veel 14. november 2014, kl 15.32 Pee kirjutab:
Näha on, et teema huvitab paljusid ja nii mõnedki on sarnases olukorras.
--------
üldiselt peetakse eesti naist siiki uhkeks ja upsakak, isegi liiga. Pidavat isegi välismaal silma torkama eesti naiste isepäisus. Pole ka ühtegi tuttvat, kes sarnases lollakas loos oleks osalenud nagu P kirjeldatud väljamõeldud lugu. pole ju kogemust, ses mõttes on raske arvata, mida keegi tõesti arvas sel ajal ses kohas ja nende kaaslaste hulgas..
P pressibki heaksiitu, kaastunnest ja "mõsitmist", aga meil pole selliseid kogemusi, on olnud rohkem elamise tarkust ja läbeinägelikkust..
 
P. to tunneme hästi 14. november 2014, kl 17.57
Mul jäi suu lahti selle kommi peale.


Eesti naine ja uhke ja upsakas? Miks need uhked ja upsakad naised end siis meestel lüüa lasevad. Kui palju on perevägivalda. Üksi tõeliselt uhke ja isepäine inimene ei laseks end lüüa.
 
kuule. 14. november 2014, kl 18.05
Sa jätagi suu lahti suurest imestamisest, siis sa ei pea enam edaspidi uuesti imestama hakkama!
 
P.veel 14. november 2014, kl 18.09
ja imestan ja imestan, et enamus naistest on enesekindlad ja uhked ja perevägivallpuhul jooksevad politseisse, arsti vastuvõtule, riputavad loo nimedega internetti jne jne teevad kõik et AVALIKUSTADA, mitte ei kerja nimetult nimetule loole..

ja jälle imestan.. juba 13 aastat imestan.
jah, mu novell on jube kehvalt kirjutatud..
 
P. to No tore siis ju 14. november 2014, kl 18.51
Vahepeal on keegi minu eest kirjutanud.
Viimane mu komm oli 12.48.

P. to Hey 12.47 ka ei ole.

Kui see naine ei olnud kade, mis põhjusel teda minu suhe nii väga häiris siis, et lausa tuli mu poole elama ning lõputult lunis ja painas ?

Kui ta ei oleks kade olnud, oleks teda minu suhe täiesti külmaks jätnud, ta ei oleks selles suhtes üldse oma suud kulutanud.

Sa ajad ka umbluud.
Inimene muudkui nuiab ja selgitab ja selleks üldse mitte mingit põhjust ei olegi ???? See on ju anekdoot.

Vaata, kui peigmees oleks naistuttava arust nõme ja vastumeelne, siis ta muidugi ei oleks meid lahku ajama hakanud.
 
loo viga 14. november 2014, kl 18.54
koggu selle Pee persssses loo puhul ei teki mingit seost kirjutajaga.. raamatukangelasega samastustakse ja see käidabki lugejat.
nii väärakaid ju eestimaal palju ei leidu nagu Pee tegelaskuju siin, sellpärast jätab novell elukauge ja pastakast imetu mulje. Lõputud kordused ei tule ka teemale kasuks.
 
P.veel 14. november 2014, kl 18.56
ma ju nii püüan jälle meeldida ja kerjata tähelepanu. ja siis jälle imestan. Kas keegi selgitaks seda asja?
 
P. to Loo viga 14. november 2014, kl 19.06
Täiesti usun, et teiste täielikult tõmmata - tõugata inimesed on ülimalt haruldased.

Näiteks minu vend on samasugune ja ema - isa olid ka. Ema sättis kogu oma elu selle järgi, mida TEISED tahavad. Teiste arvamus oli ülioluline.

Kahjuks novelli kirjutada ei plaani, ei ole mõtteski.

Täitsa mõistan sind, sa oled kasvanud teistsuguses keskkonnas ning sa ei suuda aru saada, et võib olla ka väga eluvõõraid ja imelikke inimesi.

Ma ka muide ei mõista naistuttava õelutsemist, ei mõista.
Samuti ei mõista netis susijaid, ei mõista neid, kes eestlasi üldistavalt kiruvad, kusjuures ise on ka eestlased.

Mulle tunduvad paljude inimeste arusaamad, mõttemaailm uskumatu.
Aga ometi on need inimesed reaalselt olemas.

Naistuttava hilisem käitumine on mu jaoks ulme, kahjuks juhtus see reaalselt.

Samuti hämmastavad nii mõenedki kommid.
Mõtlen, kas tõesti niimoodi päriselt mõeldakse ka ?
 
P. to P. veel 14. november 2014, kl 19.24
Eks sa siis püüa meeldida, mina küll ei püüa.
Sellest sain juba väikese lapsena aru, et meeldida püüdmise lause on totakas.
Kui meeldid, siis meeldid.
Kui ei meeldi, siis ei meeldi.
Milleks selliseid lapsikuid kilde visata ?
 
P. to P.veel 14. november 2014, kl 19.26
Viimane pole ju minu kirjutis. Kus tuli nüüd naljategija välja!

Mis netilood, mis tarumapunkt, selliste meeste juurest minnakse päevapealt ära, selliste meeste puhul on märgid, mida nähes ei kolita selliste meestega üldse kokku.

Peigmees lasi naistuttaval endale ajuloputuse teha kui temagakokku kolis.
 
pikk 14. november 2014, kl 19.53
P, palun, palun, palun lõpeta see sõbranna igale poole toppimine. Kirjuta endast ja ainult oma tänastest tegemistest.
Olen jah süüdi, et üldse selle teema avan, aga lootus, et sa ometi mineviku ja selle vastiku teema rahule jätab, on ikka veel natuke alles.
Oh, kuidas tahaks näha, et sa hakkad lõpuks ka muudest asjadest kirjutama. P, on seda liiga palju soovitud? Tahad sa tõesti enamust siin oma sõbranna-juttudega hulluks ajada? Sina, nii kaastundlik ja heasüdamlik, kas sul meist natukenegi kahju pole? Või eladki sedasi oma pahameelt naissoo vastu välja, et "sunnid" meid oma tülgastavaid heietusi lugema?
MINEVIK EI LOE ENAM!!!
 
P. to pikk 14. november 2014, kl 20.10
Ammu pole enam olnud siin teemas häid ja pikki kirjutisi, nõuandeid. Lõpetaksin kirjutamise kohe kui saaksin konkreetseid ja häid nõuandeid, kuid neid pole.

On ainult tänitamine ja vihased kommid.
 
pikk 14. november 2014, kl 22.02
"On ainult tänitamine ja vihased kommid."
Huvitav küll, miks nii?
 
P. to Pikk ja No tore siis ju 14. november 2014, kl 23.15
Uskumatu, et inimesed ei tee vahel pullitegijal ja tõsisel kirjutamisel.
20.10 ei ole mina.

19.24 on küll minu kirjutatud. On ikka küll titelik öelda, et püüab kellelegi meeldida. Oksele ajab see ütlus.

Esiteks kui inimene ei meeldi, siis ei meeldi. Püüdmisega teeb ainult ennast vastikuks ja naeruväärseks.

Alguses palju arvati, et ma ka püüdsin naistuttavale meeldida.
Tulutult selgitasin, et ei püüdnud, see on tobe. Teadsin, olen ta silmis nõme ja ei meeldi iial.

Juba lapsena oli selge, et kes ei meeldi, see ei saagi meeldima. Keda vihatakse, seda jäädakse vihkama.

No tore siis ju

Sa nii palju kordad, et naistuttav ei olnud kade.
Ütle, mis muul põhjusel ta siis nii innukalt mind peigmehest lahku ajas ?
See, et talle peigmees meeldis, oli kohe näha. Vajus näost ära, muutus kohmetuks, ei julgenud peigmehe kuuldes midagi öelda.

Enne peigmeest oli mul selliseid, keda ma ei tahtnud ning naistuttavale ka ei meeldinud.
Siis ta küll ei püüdnud meid lahku ajada.
Vastupidi.
Ütles, hoia kinni, jookseb käest ära.
 
P. to Pikk ja No tore siis ju 14. november 2014, kl 23.21
Parandan.
Mitte vahel, vaid vahet.
 
P.veel 15. november 2014, kl 00.34
aga mis nõuanadeid ma ootan? vot selle üle peab mõtlema ja mõni aasta veel imestama.
 
veel P. 15. november 2014, kl 00.35
see peigmees on ka ju pooletoobine. ei teagi, miks sellest mehest tehtud abort nagu rohkem meeles. sai neid tehtud ju ridamisi.
 
P.veel 15. november 2014, kl 00.49
tegelikult see peigmees ikka kahetses kondoomita sexi minuga, kuna olin külapeal ju igaühe tallata. Ta rääkis sõbrannale, et see minu ära veenaks aborti tegema. Kahju kohe ja imestama paneb siiamaani.
 
P. to P. veel 15. november 2014, kl 02.26
On ikka õige ütlus, et v.tuviha on kõige suurem viha. Sa elad siin välja oma isiklikku probleeme kasutades ära seda teemat siin.

Peigmees ütles mulle, et ei suuda iial andestada, et ma tema lapse aborditasin. Ja seda, et tal oli valus, nägin isegi, pisarad tulid tal silma.

Kui sinus on natukenegi inimest, siis sa ei hakka ilkuma nii valusa teema kallal.
Mõnes naises, emas või tulevases emas peitub selline õelus, et kohe mõnuga susitakse teise haavades.
Mehed niimoodi ei õelutse.

Ühele eespool olevale kommile vastan, et näed, mulle jälle tunduvad sellised isikud väljamõeldud.
Ei ole ju võimalik, et on olemas naisi, kelles on sellist mürki, et täiesti võõra inimese haavades urgitseda ja siis mõnuleda, kuidas teine valust vingerdab.

Mulle tundub, et selliseid isikuid EI saa olemas olla. Inimene ei saa ju olla nii haiglaselt julm.
Täpselt nii, nagu mõne arust ei saa olla süütunnetega ullikesi.
 
P. to P. veel 00.49 15. november 2014, kl 02.31
Lapse saamise soovist muide rääkis peigmees ise esimesena.
Ning mu naistuttavaga nad omavahel ei rääkinud, nende vahel oli vimm. peigmehele naistuttav ei meeldinud ning viimane oli vihane, et tema näed ei kõlba.
Nad omavahel üldse ei rääkinudki.
 
P.veel 15. november 2014, kl 02.55
ja nüüpd ma natuke jälle imestan, kuidas peigmees ikkagi teise naise valis. Isegi tema ei tahtnud mind. rääkis, mis ta rääökis, aga ma nägin ju südamest, et ta mõnuga ikka saatis mu abordile..
see eelmine P. valetab, tema seal ju ei olnud.Kohe meeldib miimoodi susida teiste hinges.
 
P.veel 15. november 2014, kl 02.58
järgmine kord, kui vingerdama hakkan, ma lasen sõbrannal videosse võtta. ikkagi abiks susimisele ju. saadan peigmehe naisele ka selle video- las siis kannatavad ka.
 
P.veel 15. november 2014, kl 03.50
tegelikult mina ise tunnen kaasa isegi vampiiridele ulmelugudest. Miks nüüd keegi minule kaasa ei tunne ja isegi susivad veel haavades? Isegi mõnuga susivad veel?
Kas keegi seletaks seda mulle?
 
P. 15. november 2014, kl 07.56
Viimased kommid pole jälle minu omad.

Jätke sse teema rahule! Kui pole midagi öelda!
 
P. 15. november 2014, kl 08.33
Ja nii me ellu tuli keegi teine, siiskii keegi teine oli seee. öööääääõõõõ
 
P. SELGITUSEKS 15. november 2014, kl 10.41
Eelmised kommid pole minu kirjutatud, keegi teeb siin kõvasti nalja.

Te olete asjast valesti aru saanud. Ma mõtlen naistuttava käitumise peale, kuna see hävitas mu elu. Olen perekonnata. Naistuttav elab minu peigmehega minu elamata elu.
 
P. 15. november 2014, kl 12.12
02.55-st alates on keegi minu eest usinalt kirjutanud. Mis seal ikka.

Jõudu tööle, ole siis tubli, teisik.
Tesikul on ilmselt mõni meeldiv noormees hoopis naistuttava valinud, sellepärast on see teema nii väga hinge peal, et lõputult korrutab sellest.

Vaata, kui sinu elus jutus nii, et meeldiv mees valis su naistuttava, siis järelikult ei olnud ta sinu jaoks ning kurta ei ole midagi.

Kurta saab siis, kui mees sind väga tahtis, aga sa ise ära rikkusid.
 
P. 15. november 2014, kl 12.29
Ei see mees sind väga tahtnud, muidu poleks ta ära läinud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!