Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
üdini väärikas 17. november 2014, kl 10.34
------------------------niipaljukest minu kirjutatust, näksige peeru
 
P. 17. november 2014, kl 12.29
Teema on. Väga populaarne, sest paljudel on isiklikus elus pinged, mida nad eitavad kuid see pole. Lahendus. Kirjutamine vabastab
 
roheline mehike 17. november 2014, kl 12.35
populaarne neh. kuulge tallinna rahvas, kas seal linnapoes on juust tõesti odavam kui mujal? ja kindel, et tegu ikka juustuga, mitte mingi taimerasvaplönnist samalaadse tootega?
 
P. to Jeena 17. november 2014, kl 12.40
Keegi on juba varahommikust peale minu eest siin kirjutanud.

Jeena
Kus mul see väärikus oli ? Ükski väärikas ei lase ei lase enda kallal norida ja seda 13 aastat jutti ning veel hiljemgi.

Väärikas inimene ei suhtlegi sellisega, kes teda milleksi ei pea.

Kui mul oleks olnud eneseväärikus, siis ma ei oleks 26 aastat tagasi hakanud suhtlemagi isikuga, kes mind põlgab ja alavääristab.

Aga ma uskusin, et nii peabki olema ja ma ei ole paremat kohtlemist väärt.

Ja milline väärikas naine saadab oma peigmehe minema ning võtab teise naise kahel käel vastu nagu kuninganna ?

Kui mul kõik need aastad selle naisega suheldes ei olnud grammigi eneseväärikust, kust see siis veel vanas eas peab tulema ??????

Noorena oleks pidanud väärikus olema, siis oleks praegu ka elu korras.

See TAGANTJÄRGI väärikus on nagu HILJAKS JÄÄNUD väärikus ju, mis ei muuda enam mitte midagi.

Õigel ajal oleksin pidanud väärikas olema, mitte tagantjärgi, kus sel enam ei ole mingit mõtet.
 
Vahur 17. november 2014, kl 12.41
Keegi teab kus võiks teha auto kvaliteet altpesu?
Jõledalt roostetab.
 
marta 17. november 2014, kl 12.53
vahur, sa paaruta mööda rannaäärt, kõrs veel kõrge, küll suurema sopa maha kraabib. rooste vastu see küll eriti vist ei aita.
kas keegi teab, kus müüakse martsipanitorti roosade ja valgete roosidega?
 
elsa 17. november 2014, kl 12.58
mina jälle otsin täissuitsuvorsti. sellist, mis tehtud seakatku ja ebolavabadest loomadest.
 
kuno 17. november 2014, kl 13.02
siin on halb kogemus, seega pakkumisel ainult seakatku ja ebolaga täidetud vorstid. linnugripi sardellid kahjuks otsas juba.
 
Riina 17. november 2014, kl 13.23
Mul on kubemetäid. Sügelema ajab ja kuskilt abi ei saa :(
Aina mõtlen ja mõtlen sellele ja see on mu elu ära rikkunud.
Süüdistan selles oma eksmeest ja sõbrannat.
Mida teha?
 
seda et 17. november 2014, kl 13.29
naatike aitab, kui karvad maha ajada.
roostetamisega on suurem jama, ehk karvad külge kasvatada, ah?
 
P. to Riina, kuno, elsa 17. november 2014, kl 13.31
Nali naljaks, kuid väärikust pole mul ka vanas eas võtta. Kui oleks osanud noorena väärikas olla, siis oleks praegu peigmees, laps ja perekond.

Uskusin noorena ja osalt veel praegugi, et teised naised on minust paremad. Nüüd tean, et see pole tõsi, kui tol korral mõjutas see uskumus mu elu fataalselt
 
Helenavanje 17. november 2014, kl 13.34
P sa oled lihtsalt HALE!

Kõik on teinud sellest teemast mingi mõnitusteema ja kõik naeravad su üle juba ammu ja sina ikka ei saa sellest aru.

Ikka ja jälle nagu katkine plaat ühte ja sama jora, muudkui jaurad oma mõttetul teemal edasi.
Eks sa anna minna edasi, vaata kuidas kõik sinu üle naeravad....
 
issand 17. november 2014, kl 13.53
ole siis nüüd väärikas ja lõpeta see jahumine ära
 
tim 17. november 2014, kl 13.57
kindel, et linnugripiga sardellid otsas? kaagutama ja sabasulgi sopsutama küll ei tahaks hakata keset tööpäeva. seda enam, et müün alligaatorinahast tooteid.
 
P. to Helenavanje 17. november 2014, kl 13.58
Loomulikult olen hale.

Kas sinu meelest siis enesekindel, julge ja väärikas inimene laseb enda kallal 13 aastat ja veel hiljemgi tänitada ja ennast kamandada ?

Ainult ülimalt hale inimene laseb endaga nii käituda. Selge see, et olen hale.

Kusjuures ma ju teadsin, et naistuttav on peigmehe pärast kade, aga ometi saatsin peika selle naise meeleheaks minema.
Ometi allusin tema käskudele.
Niimoodi käitub ju viimane möku, haledusehunnik.

Otse loomulikult olingi haleduse tipp.
See on selgemast selgem.

Kui ma suure osa elust olin hale möku, siis mis mõte on praegu vanas eas selg sirgu ajada ??????
Mida see muudab ? Saab nii kõike otsast alustada ja kõike muuta või ?

Hale ma olin, AEGA TAGASI EI KEERA JA MIDAGI MUUTA EI SAA.

Mida sinu arust see TAGANTJÄRGI enesekindlus nüüd muudab ? Elu on ju UNTSU JUBA LÄINUD.

Võin ju vanas eas uhkelt enesekindel olla, aga olnut see olematuks ei tee ja midagi EI MUUDA.
 
Helenavanje 17. november 2014, kl 14.00
JÄÄ VAIT, püha jumal :S
Sa oled ikka tõeline idioot...

JAH, kulla P JAH sa saaksid muuta oma praegust elu ja elada elu lõpuni õnnelikuna kui vaid tahaks. Aga sa ei taha.
Seega virele edasi ohmoon.
 
P. to Helenavanje 17. november 2014, kl 14.05
Ei mõista sinu ääritumise põhjuseid, KUID võin öelda, et siin keegi ei ilgu. Inimestel on rasked elud ja oma läbielamised.
 
raske elu 17. november 2014, kl 14.26
vorstikott on nii raske, et tõsta ei jaksa. kuidas ma selle koju vedin poest, ei tea isegi.
elu on täiega raske.
 
muki seapaega 17. november 2014, kl 14.46
oli mul vaja neid tädisid kuulata, kes pläägutasid, et kõikseparema süldi saab seapeast. huvitav, olid nad ikka enne näinud, mis mõõtu moluga tegu. lohistan nüüd seda lõusta kõrvupidi kodu poole ja ei jõua oma haledat elu ära kaevelda. oleksin ju võinud paar sõrga osta ja kogu moos. aga ei, ikka terve sepea. hea, et sel kaalikal vähemal keret küljes pole, mingi 120 kilo tuleks vist lisaks lohistada. pagana ülenuumatud orikad sellised, lõust ka laiem kui idioodi unenägu.
 
no tore siis ju 17. november 2014, kl 14.49
P. to Helenavanje Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Mida
> sinu arust see TAGANTJÄRGI enesekindlus nüüd
> muudab ? Elu on ju UNTSU JUBA LÄINUD. Võin ju vanas eas uhkelt enesekindel oll
> a, aga olnut see olematuks ei tee ja midag
> i EI MUUDA.

Sa tahad olnut olematuks või hetkel ja praegu elu natukenegi paremaks? Järelikult sulle meeldib selles pasas püherdada, kui isegi õhtu hakul ei viitsi korraks välja ronida. :) Kui sa midagi ei muuda, siis midagi iseenesest ei muutu ehk et kui sa ka saaksid minevikku tagasi, siis teeksid täpselt samamoodi, sest sa ju loll nagu lauajalg.
 
pekkis elu 17. november 2014, kl 14.51
mul juhtus jällegi selline jama, et unustasin seakäpad poodi. molu küll ei ostnud, ostsin käpad, kuid terve päeva kammisin poode läbi, sest ei mäletanud, kuhu ma ma nad jätsin. ei leidnudki.
terve päev pekkis, pole sülti ja väsinud nagu peni. uuuu.
 
P. to no tore siis ju 17. november 2014, kl 15.14
Minust polegi ju kunagi midagi sõltunud.Ema sisendas mulle, et teistel tüdrukutel, naistel on õigus. Sain kodust teatud ettevalmistuse.

Edasi tuli naistuttav ja tal oli lihtne mind ära kasutada, sest tol korral polnud ma sellest teadlik.

Teistele naistele on eneseväärikus kodust kaasa antud, mulle mitte. Nii ma siis koogutasin naistuttava ees ja lasin tal teha kõike, mis ta soovis.
 
no tore siis ju 17. november 2014, kl 15.30
No tore siis ju. Diisel, metallik, hall ... Saaaaavi! Ära jumala eest midagi oma elus muuda!
 
P. 17. november 2014, kl 16.56
ega midagi kurta ju polegi, ma niisama ajviiteks mõtlen lugusid välja.

tore ju vaadata, kuidas kaasa tuntakse. maailmas ju muid hädasid polegi, mina olen ise ainuke haruldus.
isegi peigmees sai aru ja sõbranna.
 
P. to no tore siis ju 17. november 2014, kl 17.03
Mul puudus eneseväärikus, olin möku, see on tõsi. OLengi hale ega taha, et naistuttav seda teaks.

Tal pole vaja teada, et ma lugu endiselt meenutan ega ole oma eluga kuhugi jõudnud.

Tema on kõik saavutanud. Tal on pere ja lapsed minu peigmehega.

Mida see enesekindlus nõõd enam maksab? Elu on rikutud, aega tagasi ei keera. Praegu pole mul enesekindlusega midagi peale hakata.

Nooremana jah, oleks saanud paljutki muuta.
 
seda et 17. november 2014, kl 17.11
ah et muudkui käivitab see p, muudkui käivitab
lootes, et ehk keegi ikka käima läheb
mööööööö, böööööö, laku panni, ega ei lähe ikka küll
 
P. 17. november 2014, kl 17.15
jah tulevikus avaldan pilte oma sexelust ja kõik peigmeeste pildid panan ka netti ülesse.
 
P. 17. november 2014, kl 17.33
tegelikult on ju haiglaselt mõnus tunnistada enda lollikstegemist.
kui susivad hinges, siis saan orgasmegi.siinsamas, arvutit näppides.
 
P. õige 17. november 2014, kl 19.41
Teisikud jälle hoos.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHH
 
P. veel eelmistele 17. november 2014, kl 20.30
Kuidas ma pidin oskama väärikas olla ja säilitama eneseväärikuse kui mu kodus ei käitunud keegi väärikalt?

Ema ja isa koogutasid teiste ees ja uskusid, et kõigil teistel on õigus. Uskusin seda minagoi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!