Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
Helenavanje 18. november 2014, kl 13.30
Noh tulidki hiljem, tulid sada korda tulid tuhat korda.
Mis sa sellest õppisid?
Mis sa sellest targemaks said?
Vastati sulle???
Mida sa idioot veel tahad meie käest?
 
no tore siis ju 18. november 2014, kl 13.31
P. to No tore siis ju 09.42 ja Helenavanje Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Keegi veel ei teadnudki, kuida
> s asjad olid, ma ei olnud jõudnud veel kir
> jutada, aga juba oldi vihased.
>
> Asjaliku
> d, sõbralikud kommid tulid muide hiljem.

Saaaaaaaaaaviiiii!
 
P. to Helenavanje 18. november 2014, kl 13.34
Mis sa õppisid, mis sa said, mis sa halad....õuõuõuõuõu mömömömömömmmmmmmmmmööööööööööööö
 
Helenavanje 18. november 2014, kl 13.38
Kuule sina väärakas kes sa P-d järgi teed, sa võiks ka ära nagu lõpetada. Meil on ühest idioodist siin küll ja veel. Pole teisi Peesid vaja.
 
P. to Helenavanje 18. november 2014, kl 13.48
Ei saa su mõttest aru, kas sa siis aru ei saa, et seda tegi teisik. See selleks.

Ma pole kuskil lamisenud ega saa aru, mida sellega täpselt möeldakse.
 
no tore siis ju 18. november 2014, kl 13.49
no tore siis ju. Saaaaaaaaviiiii!
 
P. to No tore siis ju 18. november 2014, kl 13.53
Vaata, ei ole nii lihtne alateadvusest seda välja saada, mis sulle sinna lapsest saadik raiuti.
Sa ainult arvad, et jube lihtne on.

Mõistusega võid aru saada, et see naine on kade, ta tahab sulle halba, hullumeelsus on peigmeest ära ajada.

Kõik oli mõistusega selge, aga alateadvusest tulevad need süütunded ja kohustus täita käske.
Alateadvusega võidelda on väga raske.

Nagu näen, sa ei saa sellest aru.

Sul on jube hea tänitada.
Mul ei olnud võimalust teisiti käituda. See oleks kutsunud esile paanilise hüsteeriahoo kodus.

Mu isa võiksid rahule jätta, tema ei öelnud midagi. Seda olen ka palju kordi öelnud.

Sulle kõrvalseisjana tundub kõik nii lihtne.

Ma ei kujuta ette, mis siis oleks saanud, kui ma oleks vastu hakanud. See oleks kutsunud kodus esile paanilisi hüsteeriahooge ning mind ei oleks võib - olla kooli lastud, oleks minuga koos kooli kaasa tuldud ja korraldatud kogu klassi ees hüsteeriline palagan.

Kui näiteks laupäeviti koolist koju tulin, siis hirmunult vaadati akna peal, et kas ma tulen ikka üksinda.
Kui näiteks minu klassiõde kõndis mu kõrval, oldi akna peal paanikas ja hirmunud ning kodus tuli pahandus.

Või kui õues üritasin tüdrukutega mängida, hakati aknast pöörase häälega karjuma: tule kohe tuppa.
Nagu oleks mingi suur katastroof või sõda lahti.

Sa räägid kaasa teemal, millest sul tegelikult üldse aimu ei ole.
 
Helenavanje 18. november 2014, kl 14.16
P. to Helenavanje Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei saa su mõttest aru, kas sa siis aru ei saa, et
> seda tegi teisik. See selleks.
>
> Ma pole kusk
> il lamisenud ega saa aru, mida sellega täpselt möe
> ldakse.
Mida tegi teisik?
Nüüd ajad kogu selle ila mida sa siin kokku oled kirjutanud ainult teisiku süüks? Saa aru napakas, et su jutust on kõigil ammu siiber. Kao ära siit.
 
to No tore siis ju. 18. november 2014, kl 14.27
Saan aru, et sul ei ole ka just mustervanemad olnud, kuid oled sellegipoolest elus toime tulev inimene. See on tore ja tean ise ka ühte naist, kelle vanemad olid alkohoolikud ja kes lapsena oli must ja näljas ja karjus jne, aga nüüd töötab Soomes ja on ise laste ema, saab hakkama. Aga kõik ei saa. Suur hulk on neid, kellel hilisemas elus suuremaid või väiksemaid probleeme. Ise kuulun ka nende hulka.
 
no tore siis ju 18. november 2014, kl 14.37
No on ikka probleem - lastakse oma elu juhtida kellelgi, kellest on teada, et tal mingit sümpaatiavirvendustki ei ole juhitava suhtes ja pärast nutame - "Whyyyyyyy? Whyyyyyyy? Gooooood, whyyyyyyyyy me?"
 
issand 18. november 2014, kl 14.38
no miks mul on ikke tunne, et siin on midagi rohkemat kui hullud vanemad ja loll sõbranna,need kõik on ka ilmselt õige aga selline tunne et see sõbrants pani su peikaga vehkat,ja vot see on asi mida sa ei suuda andestada ja see on see mis ei lase sul edasi elada aga ma juba vastust tean su poolt niiet ära näe vaeva kirjutamisega.Sellist asja ei suudaks ka mina andestada,aga elaks siiski edasi ja ei undaks siin
 
no tore siis ju 18. november 2014, kl 14.46
P. to No tore siis ju Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vaata, ei ole nii lihtne alateadvusest seda
> välja saada, mis sulle sinna lapsest saadik
> raiuti.
> Sa ainult arvad, et jube lihtne
> on.

Ah nii, et sinu elu valitseb kõikehõlmavalt alateadvus? Teadvusel ka oled päeva jooksul mõne hetke? Kui kaua enam kõikenägevat emasilma sinu üle vaatamas ei ole ja miks lapsepõlves kogetu väljaraiumine ei anna millimeetritki tulemust? Ikka sellepärast, et sellega ei tegelda, on ju? Sa oled nagu kolme tüdruku jagu paks pekinägu, kes ähib oma peki otsas ja räägib, kuidas tervislikust toitumisest ja sporditegemisest pole s...ttagi kasu, sest ta lihtsalt ei võta pisukestki sammukest ette, et kasvõi sinnapoole vaadatagi.
 
to No tore siis ju. 18. november 2014, kl 14.58
Mõistan sind, mida öelda tahad. Ka P-sugustel on võimalik muutuda. See ei ole kerge, aga püüda tasub igal juhul.
 
no tore siis ju 18. november 2014, kl 15.04
P kogu filosoofia ongi, et kui pole kerge-lihtne ja tulemus kohe-kohe käes, siis pole mõtet üldse ennast vaevata. Kergem on endale mulda peale kaapida ja halada, et elu on läbi, seda võib, alati, pingevabalt ja ajades kogu süü alateadvuse kraesse. :) Mõistus on talle antud lihtsalt, ma ei teagi milleks - materjal, millel pole minimaalsetki vastupanuvõimet vajub kokku omaenda kaalu all, sellepärast P ongi s...taplekk peldikuseinal.
 
P. selgituseks 18. november 2014, kl 15.05
Te ei saa asjast aru ja räägite mööda.

Ma ei saa sundida oma alateadvust. VÕin teada, et asi on alateadvuses olemas, kuid teadlikult on seda raske juhtida.

13 a tagasi polenud ka isegi teadlikult oma alateadvuses toimuvast teadlik ja ma ei saanudki midagi teha.

Jah, nüüd ma saaks midagi teha, KUID, nüüd olen juba vana ja mida ma enam teen? Peigmees on ammu läinud, lapsi ei saa, peret ei saa.

Alateadvus on maatasa tehtud ja see juhib salakavalalt mu teadvust.
 
hmhh 18. november 2014, kl 15.19
Kle lollakas, millal sa tööl käid ja mida sa öösiti peale jaburate kommide kirjutamise veel teed? Loed sõbranna sõnumeid üle või?
 
no tore siis ju 18. november 2014, kl 15.19
No mida oligi tarvis tõestada, ümberringi on kõik süüdi, aint mitte P ise. :) Saaaaaviii!
 
P. to hmhh 18. november 2014, kl 15.43
Mul on kõrgharidus raamatupidamise alal ja lollakas võid sa ise olla. See selleks.

Lapsena ma vastu ei hakanud ega julgenud seda ka naistuttava puhul teha, sest ta oleks mu hüsteeriliselt läbi sõimanud nagu meie ühine meestuttav.

Mida ma enam teen, nüüd 46 aastasena? Peredega naisi ma ei saa. Neil on oma sõbrannad ja nabrinnad
 
üllatav 18. november 2014, kl 15.44
kuidas see p oskas teid jälle ümber oma sõrmekese mässida.
küll ta proovib nii ja naa, käib nagu kass ümber palava pudru täpselt nii kaua kui keegi ikka liimile läheb, uskumatu, aga lähebki. manipuleerija on ta muidugi viimase peal.
 
P. veel 18. november 2014, kl 16.08
KUi naistuttav elas minu pool oli ta nabrinnadega väga kena, minule aga nähvas,
 
no tore siis ju 18. november 2014, kl 16.13
no tore siis ju. Saaaaaaviiiii!
 
manipuleerimise meiterklass 18. november 2014, kl 16.32
jah P on, mis ta on, aga manipuleerimise meisterklass on ta küll.
ikka mõnuga irvitab kirjutajate üle.
 
P. 18. november 2014, kl 16.42
ema juba ütles, et ma olen vigane. ma ainult ei mäleta, mis mõttes ma nagu vigane pidavat olema. käed-jalad on küljes, ma ei saagi aru, mida ema tookord silmas pidas?
kas teie oskate seda mulle ära seletada. ja palun mitte susida.
 
P. to P. 18. november 2014, kl 16.53
Viimane komm pole minult, jõudu teisikule!

Teisikutel peavad olema pinged isiklikus elus, muidu nad ei kommiks.

Ma pole kunagi manipuleerinud ei praegu ega ka minevikus. Manipuleerija oli naistuttav ja tegi ta seda nii, et aru ei saanud ma midagi.

Tema manipulatsioonid ei olnud mulle päris nähtamatud, sest aeg-ajalt ta nähvas või tegi kahemõttelist nalja ja sisetunne ütles mulle, et kõik pole korras. Et naistuttav pole siiras.

Kuid ma ei julgenud isegi küsida, mida ta mõni tema ütlemine tähendas või nali, sest mind oli kasvatatud teisi naisi austama.

Olen terve elu teisi naisi eemalt vaadanud ja austanud, kuid mind teised naised ei märka.

Olen käinud üksi pubis istumas, kuid teistel naistel on tegemist ja nad on hõivatud.

Mis toimus naistuttava peas kui ta minuga alatult käitus, kui ta sundis mind abordile!
 
no tore siis ju 18. november 2014, kl 16.55
no tore siis ju. Saaaaaaaaviiiiiii!
 
P. veel 18. november 2014, kl 16.58
Naistuttav ei leppinud sellega, et teised teda omaks ei võta.
Vähemalt tema pingutustest jäi küll mulje, et ta seda tunnistada ei taha.

Käitumine oli küll selline, et kui ta väga püüab, küll tegijad teda hindama hakkavad.

Näiteks kui paar tegijat näkki ( tema sõnad ) omavahel naljatlesid, siis "sõbranna" otsustas kontvõõrana paar ägedat kildu vahele visata ning naeris koos nendega, et seltkonda sobituda.
Aga sellest ei tulnud midagi välja.
 
P. 18. november 2014, kl 16.59
Tänane õppetund lugejatele:

Õpid, et mõnikord ongi inimesed täielikud jobud ja sinna ei saa mitte midagi parata

Need on need ussid, ülbikud ja nõmedikud, ( mina ise P),kes teavad, et nad on vastikud, aga naudivad seda. Nad klatšivad, õiendavad, kraaklevad, virisevad ja teevad sinu ja kõikide teiste elud põrguks ning istuvad siis oma s`tahunniku otsas ja naeratavad malbelt. Neist pole pääsu, tuleb lihtsalt vaikides välja kannatada.

-----------
Ja päev saigi parem, sest nii palju on mu teemale kaasaelajaid.
 
P. 18. november 2014, kl 17.01
ema ütles, et ma olen vigane, aga mis mõttes, jäigi selgusetuks. Muudkui susis mu hinges, ema suri ära, aga ikka ei tea, et mismõttes ma nagu vigane olen.

kas keegi selgitaks seda mulle?
 
P. veel 18. november 2014, kl 17.03
Pidasin tõsimeeli kõiki tüdrukuid ja naisi endast paremaks. Uskusin päriselt, et kõik tüdrukud on nii head, targad, tublid ja NEIL ON ALATI ÕIGUS.

Ja et minu kohus on teistele naistele alluda, sest nad on minust paremad.

Kas ma tegin mõnele naisele sellega liiga, et endast paremaks pidasin.

----
Sinu kommi lugedes olen kindel, et oled miskipärast kibestunud ja lihtsalt naudid haavatavale inimesele halvasti ütlemist, sest tead, et õnnetule inimesele mõjub.

Elad välja lihtsalt oma õelust ja kaifid seda.
Uskumatu, et päriselt selliseid õelusi siin on.

Olen tõsiselt üllatunud.
Tõsimeeli uskusin, et "sõbranna" on SUUR ERAND. Tuleb välja, et ei ole.
 
P. 18. november 2014, kl 17.12
ma uskusin, et sõbranna on suur erand. aga miks ma nii uskusin? ei tea. kas keegi seletaks seda mulle?

ma uskusin, et kohe tuleb katastroof, kui koolist tulin teistega koos. Kohe aknapealt oleks see katastroof laguse saanud. aga ma ei teadnud 7 aastasena tõesti, misasi on katastroof. ma tõesti ei teadnud, mida see sõna tähendab.

ega ma tänaseni ei tea, misasi on katastroof ja tõeline õnnetus. Pole sellist kogemustki ja seda peab ise läbi elama, et sellest aru saada.
mina pole katastroofi üle elanud ja õnnetust pole ka olnud.

kuidas ma siis võin tean, millest üldse jutt käib sõnade katastroof ja õnnetus taga?
kas keegi selataks seda mulle?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!