Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. 19. november 2014, kl 17.05
mina aru ei saa, millest lugejad aru peaks saama. ja miks nad mulle vastu vaidlevad? ise tahavad siis ninatargad olla või? ainult mina ju tean, mis oli. milline susija oli peigmees ja milline sõbranna.

arvestades, et peigmees oli ju minust palju noorem, olen lugenud, et vanad naised pannakse vanadekodusse. nendesamade noorte meeste poolt.

ja peigmees oleks minuga ka ju siis nii teinud? Tulevikus?
 
P to K,L 19. november 2014, kl 17.58
Te pole ise seda üle elanud ja sellepärast te ei mõista naistuttava ägeda loomulisust artektoseeriat.
 
P. to Issand ja K 19. november 2014, kl 18.02
Issand
Seda olen eespool lausa mitu korda kirjutanud, et kui invaliidiks pekstakse, siis on muidugi kurb ja teine asi.

Ära tule ütlema, et ma seda varasemalt kirjutanud ei ole.

Pidasin silmas sinikaid ja mitte tõsiseid, jäädavaid tervisekahjustusi. Said tegelikult väga hästi aru.

K
Olingi naiivne ju.

Sest selle naise hilisem käitumine on mulle siiani shokk.

Ajada sellist pada, et tal oli hea meel, et mul peigmees oli, aga ise muudkui rääkis: jäta ta maha, mis ta sinust tahab, kas teisi naisi ei olegi.

Ja inimesel on jultumust mulle hiljem öelda, et tal oli mu suhte üle hea meel.
Umbluu ju.
Kust ta selle jultumuse võtab ?

Vaata, ma saan aru küll, et susitakse meelega, aga on ikka harjumus sees hakata ennast süüdi tundma ja selgitama.
 
no tore siis ju 19. november 2014, kl 18.04
No tore siis ju. Saaaaaaaaaviiiiii!
 
K 19. november 2014, kl 18.11
P. to Issand ja K Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Issand
> Seda olen eespool lausa mitu korda
> kirjutanud, et kui invaliidiks pekstakse, si
> is on muidugi kurb ja teine asi.
>
> Ära
> tule ütlema, et ma seda varasemalt kirjutan
> ud ei ole.
>
> Pidasin silmas sinikaid ja
> mitte tõsiseid, jäädavaid tervisekahjustusi.
> Said tegelikult väga hästi aru.
>
> K
> Ol
> ingi naiivne ju.
>
> Sest selle naise hili
> sem käitumine on mulle siiani shokk.
>
> A
> jada sellist pada, et tal oli hea meel, et
> mul peigmees oli, aga ise muudkui rääkis:
> jäta ta maha, mis ta sinust tahab, kas te
> isi naisi ei olegi.
>
> Ja inimesel on ju
> ltumust mulle hiljem öelda, et tal oli mu
> suhte üle hea meel.
> Umbluu ju.
> Kust ta
> selle jultumuse võtab ?
>
> Vaata, ma saan
> aru küll, et susitakse meelega, aga on ik
> ka harjumus sees hakata ennast süüdi tundma
> ja selgitama.

-----------------------------------------

Issand küll, P - ma ei pidanud seda 13a tagasi olnud saagat silmas, vaid sind aastal 2014!
Ükskõik, mis sulle öeldakse, keerad sa alati jutu vanale sõbranna-teemale!
 
P. to L 19. november 2014, kl 18.11
Lapsik võin olla, aga mitte nii lapsik, et üldse millestki aru ei saa.

Siin küll raiutakse, et naistuttav ei tahtnud, et ma saaks lapsi.
Nii nõrgamõistuslik ma nüüd ka ei olnud, et aru ei saanud, et asi oli peigmehes, kes talle meeldis.

Ebameeldiva joodiku puhul käis lausa mulle peale: hoia kinni, tee ruttu laps, ära lase käest, muidu jääd vanatüdrukuks.

Et siis minu ainuke valik oli joodik, kes üldse ei meeldinud.

Aga kui tuli hea mees, siis järsku oli mul naistuttava arust valikut küll.

Nii lapsik ma nüüd küll ei olnud, et aru ei saanud, et naistuttav MEELEGA mulle selliseid pähe määris, kes tema arust olid KÕIGE VIIMASED.
 
P. 19. november 2014, kl 18.33
mida nad siin raiuvad, aru ei saa.

ise kah ei mäleta, miks ma mulle täiesti ebameeldivatest meestest kolm korda rasedaks jäin. kas keegi seltaks seda ebaõnnestumist?
 
õudus 19. november 2014, kl 21.40
Te mõlemad olete naistuttavaga ilged kujud,
 
P. to Õudus 19. november 2014, kl 23.20
Olime selles mõttes sarnased, et teised meid oma seltskonda ei võtnud, olime omamoodi veidrikud.
Me mõlemad mõjusime kummalistena ja meiega ei tahetud tegemist teha.

Vahe on selles, et mina TUNNISTAN seda, aga naistuttav ei tunnista midagi.

Hakkas oma uue sõbranna kuuldes telefonis itsitama, et mina üksinda olen hale, aga temaga tahtsid kõik suhelda ja väärt mehed ajasid teda abieluettepanekutega taga.

Milleks mulle hiljem umbluud ajada, mäletan ju väga hästi, kuidas lood olid.

Olime VÕRDSED, ühel pulgal, just oleksime pidanud kokku hoidma.
 
noo 19. november 2014, kl 23.33
Pee, kas on üldse mõni inimene, kes tahaks sinuga kokku hoida? Minu meelest mitte. Miks see sõbranna oleks pidanud tahtma siis? Inimene otsib ju ikka paremat, mitte ei püherda samas mudas, kui on võimalik sealt väljuda.
 
tegelt ei saa aru 19. november 2014, kl 23.41
tegelt ei saa aru, mis see sinu P-st nagu torgib enam, et sõbrannal kõik kenasti?

otsis paremat ja saigi paremat, kes sul seda keelas tegemast?
kes sul käskis kolmest ebameeldivast mehest rasedaks jääda?
ikka ise ronisid sexsuhtesse nendega..
ju sõbranna nägigi, et sulle ju meeldivadki sellised vildakad inimesed. talle ei meeldinud ja niipea kui avanes võimalus, lahkuski.. mis siin nagu imestada on?
 
P. to Tegelt ei saa aru 19. november 2014, kl 23.53
Ei olnud need kaks meest mitte sugugi ebameeldivad. Tavalised inimesed.

Lihtsalt naistuttavale nad ei meeldinud ning seetõttu tal ei olnud selle vastu midagi, kui ma nendega pere loon.

Kus ma olen öelnud, et ei meeldi, et naistuttaval kõik kenasti.
Kus sa näed asju, mida kirjutanud ei ole ?

Kirjutasin, et ma ei saa aru, miks on hiljem vaja hakata umbluud ajama ja kõike SALGAMA ? Milleks ?

Muide naistuttav ise suhtles täpselt samamoodi vildakate inimestega, sest ta paremaid ei saanud.
Oma hädaabi - peigmehe üle ta naeris ju.

Muide need kaks olid meil ühised meestuttavad, mõlemad olid nn. "sõbranna" voodipartnerid ka.
 
P. to Noo 19. november 2014, kl 23.59
Kui tal selline suhtumine minusse oli, siis kes käskis minuga suhtlema hakata.

Olnud siis üksinda.
 
P. to Tegelt ei saa aru 20. november 2014, kl 00.13
Kui naistuttavat häirisid su mõistes vildakad, siis ta oleks peigmehe puhul pidanud just rõõmus olema.

Miks ta meid siis lahku ajama hakkas ?
Just oleks sinu teooria järgi pidanud seda kõrgelt hindama, et hea peigmehe sain.

Kõige koomilisem on ikkagi see, et kaks nn. "vildakat" olid ka naistuttava partnerid. Esimesega sai naistuttav ilma minuta tuttavaks.
 
irw 20. november 2014, kl 00.14
"... ja väärt mehed ajasid teda abieluettepanekutega taga."

Mis haige tekst ja asjadest arusaamine sul on? :-D
 
P. to Irw 20. november 2014, kl 00.22
NIIMOODI ütles mulle NAISTUTTAV, kui minuga enam suhelda ei tahtnud.
Mis minu arusaam ?
 
irw 20. november 2014, kl 00.34
Kuule, keegi EI RÄÄGI nii, et "ajasid abieluettepanekutega taga" - mismoodi see välja näeks? :-D
Sa ära korda kohe kõiki haigeid väljendeid järele, mida kusagil kuuled!
Ütle, kas sul on mingi "grupp" ka või?
 
P. to Tegelt ei saa aru 20. november 2014, kl 00.36
Mind hakkas sinu mõttemaailm täitsa huvitama.
Kas kõik need, kes sind külmaks jätavad, on vildakad ?
Erutavad ju väga vähesed , kas kõik ülejäänud, siis nii 95% on su meelest vildakad ? Päriselt või ?
 
P. to Irw 20. november 2014, kl 00.41
Mis sa norid sõnastuse kallal. Nii ütleski, et talle tegid paljud head mehed abieluettepanekuid ja ajasid taga.

Miskipärast kogu meie suhtlemise aja mina seda ei näinud. Mõni selline tegi naistuttavale küll kooseluettepaneku, keda tema ise viimaseks nõmedikuks pidas.
 
P. to Irw 20. november 2014, kl 00.47
Kui nii väga detailselt tahad teada, siis selgitan.

Küsisin lõpuks telefonis, miks mind peigmehest lahku ajas.

Siis hakkas irvitama, et miks ta pidi tahtma meid lahku ajada, sest temal nii palju mehi, muudkui ajasid teda taga ja tegid abieluettepanekuid.

Ühesõnaga, kuidas ta sai minu kooselu peale kade olla, kui tema ise sai pidevalt kooseluettepanekuid.

Sellist UMBLUUD ajas.
 
irw 20. november 2014, kl 00.50
Kuule, tule nüüd ikka maa peale tagasi! Ütlesid, et sõbranna on 1.90 pikk?? Ikka tõesti või?
Kui pikk see ta norrakas siis veel on?

Norrakas oli sind ju Norrasse tööle kutsunud, ja samas sa väidad, et te pole sõnagi omavahel rääkinud!
 
P. to Irw 20. november 2014, kl 01.06
Täpselt 1.88.
Norrakas vist natukene lühem või enamvähem sama. Ei torganud silma, et neil pikkusevahe oleks.

Jeerum küll, norrakas mind nüüd küll Norra tööle ei kutsunud, vaid seda tegi aferist -naistuttav, kes lootis mind koorida.

Ma ju ometi kirjutasin sellest.
Saatsin veel naistuttavale sõnumi palga suuruse kohta ja see oli naeruväärne.

Peab mind ikka täiega idioodiks.
 
P. 20. november 2014, kl 01.49
peigmees oli ju pisike ja kõhna, ega see 1.88 pikk naine teda ju ei tahtnudki.
Mulle polnud ju endised sexpratnerid kah väga meeldinud, ju ta arvas, et see peigmees on järjekordne selles meeste rivis, kellest ka aborti tegin.

saan täitsa aru, et ega sõbranna ei teadnud.
 
P. to P. 20. november 2014, kl 02.32
Ei olnud peigmees midagi nii pisike, minust ikka pikem, aga sale küll.

Naistuttav oleks peigmeest väga tahtnud, tal oli päris lühikesi meestuttavaid, kellega oleks hea meelega leivad ühte kappi pannud, aga nood ei olnud huvitatud.
 
P. 20. november 2014, kl 02.50
tegelikult ma saan aru küll, et kõigil suht suva, kes keda pani seal eest ja tagnt 13 aastat tgasi.

Inimetsel ju muudki teha. ma ikka imestan, et tegelikult ei huvita ju.
 
P. to P. 02.50 20. november 2014, kl 03.01
Vähemalt sinul ei ole suva, nii muretsed, et ma kirjutamist ära ei lõpetaks.
 
P. 20. november 2014, kl 03.04
mul on tõesti suva, kes keda magatas, kes kellelt last sai või ei saanud.. täiesti suva, kas mängiste lesbisid või olite zoofiilid.. täiesti suva, nagu see kas NY-s sadas maha lund 1,5 m, või oli seda 1,3 meetrit..
 
natuke targemat lähenemist ka. 20. november 2014, kl 03.12
Causes of Antisocial Personality Disorder

Researchers today don’t know what causes antisocial personality disorder. There are many theories, however, about the possible causes of antisocial personality disorder. Most professionals subscribe to a biopsychosocial model of causation — that is, the causes of are likely due to biological and genetic factors, social factors (such as how a person interacts in their early development with their family and friends and other children), and psychological factors (the individual’s personality and temperament, shaped by their environment and learned coping skills to deal with stress). This suggests that no single factor is responsible — rather, it is the complex and likely intertwined nature of all three factors that are important. If a person has this personality disorder, research suggests that there is a slightly increased risk for this disorder to be “passed down” to their children.
 
Reena 20. november 2014, kl 08.28
Sa oled ikka täiega nõmedik ja vastiku iseloomuga mõrd.
Sõimad ja kirud oma sõbrannat kuigi ise räägid temast kuskilt netis avalikult taga. Mõnitad tema pikka kasvu jms.
Sõbranna ajas sulle UMBLUUD?
Mida sa ise praegu teed sii?

Mine ravile, sulle on seda miljon korda üteldud seda.
Sa oled psüühiliselt haige inimene ja sind saab ravida vaid psühhiaater.
 
no tore siis ju 20. november 2014, kl 10.15
P ei suudaks ise kirjutamist lõpetada, sest miski tema elus ei kulge tema tahtmist mööda vähimalgi määral, ta ei saaks, isegi kui tahaks. Keegi peab talle sõbrannaks hakkama, kes käsiks tal mingil moel elada, muidu teine juba 13 aastat nagu kadunud lambuke ega oska olla kuidagi. :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!