Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
issand 27. november 2014, kl 14.18
võivad tõsi olla need sõbrants ja peika j abort aga mina jään endiselt arvamuse juurde et sõbrants võttis selle peika ja lasi temaga jalga,sai lapse ja nüüd elavad happy ever after.P-le ei mahu see pähe,sest naine oli temast ju mehelikum,koledam. Ma ei usu et sõbrants oleks vaeva näinud neid lahku ajada ,ilma et ise seda peikat poleks tahtnud,tahtis ja sai ta endale
 
P. 27. november 2014, kl 15.34
Mina olen ohver, kas te hakkate nüüd ohvrit süüdistama? No hallo!
 
P. ei ole valitud 27. november 2014, kl 15.48
Vaadake kuidas pisarateni liigutatud Värnik räägib kõrgemate jõudude poolt väljja valitud olemisest. Olen nõus, et iga inimese saatus on määratud juba enne sündi. Need inimesed on kõrgemalt poolt välja valitud. Igaüks ei saa.

Igaühele pole ette nähtud isegi lõbusat elu elada. See on saatus ja selle vastu ei saa, miks siis on nii palju õnnetuid kui see nii lihtne oleks ja nii vähe välja valitud. SEST SEE ON ETTE MÄÄRATUD. POLEGI MIDAGI TEHA. ELA JA LEPI VÕI SURE KOHE.
 
no tore siis ju 27. november 2014, kl 16.29
Kes su elu ette määras? Sina ise ju. :) "Su ees su enda jäljed iga päev ..."
 
valetaja käsi 27. november 2014, kl 16.42
ega valetajal pole ka kerge koguaeg "oma" lugu rääkida.
võimalus ka, et ise usubki oma väljamõeldud lugu.
nagu sai juba öeldud: lääge ja tülgastav karakater kokku kirjeldatud.
 
jaaaa 27. november 2014, kl 17.30
Aga kus see Peee siis nüüd on? JUba mitu päeva kadunud.
 
njuja 27. november 2014, kl 19.44
P põrutas vist Taisse
 
P. 27. november 2014, kl 19.55
Mida mul enam 46, varsti juba 47 aastaselt teha? Kuhu minna? Elu on elamata ja olen ainult pealt näinud, kuidas teised naised elavad.

Nad puhkavad plami all ja elavad pöörast elu, lõbutsevad välismaalastega, peavad pööraseid pidusid. Olen sellest kõigest ilma. Ja mis peamine-olen ilma peigmehest ja pereelust.

See naistuttavat enam ammu ei huvita. Siiani hoian alles ja loen naistuttava sõnumit: OLED HALE PUGEJA! PUGEMINE ON SINU TÖÖ!

Kohe kui ta peigmehe endale sai, nimetas ta mind vanamutiks, et mul on vanamuti hääl. Kuidas mul siis päevapealt vanamuti hääl tuli?

Muide, pärnaõie tee on hea kehale ja hingele ja maitseb nagu mesi.
 
oh 27. november 2014, kl 20.17
Küll on ikka arusaam, et lõbutsemine PALMI all ongi elu. Jummel, ma küll sinna neegrite maale minna ei tahaks, isegi siis mitte, kui peale makstaks.
Ennem elan siinsamas, üksi ja vaikselt. Elu möödub igalpool ühtviisi ja kõik me jõuame lõpuks ühte sadamasse. Mis vahet, kas oli perekond, kas oli peigmees, kas oli sõbranna, kas tehti liiga või ei tehtud, kas hullasid kohalike või välismaa meestega. See ei oma mingit tähtsust, niiet pole põhjust end piinata mittekui millegagi. Ela ja ole lihtsalt.
 
P. to oh 27. november 2014, kl 20.31
Kui me jõuame kõik ühte sadamasse, jõuame siis juba kohe kui millegil pole tähtsust. Ega ei olegi lõppkokkuvõttes tähtsust, kuid tähtsust on niikaua kuni elame ja elada tahaks võimalikult hästi, mitte kannatades.
 
Nelli 27. november 2014, kl 20.34
See on ju teisiku postitus.
 
to Nelli 27. november 2014, kl 20.41
Põhjenda.
 
Nelli 27. november 2014, kl 20.49
Kohe, kui ta peigmehe endale sai...
P ju kirjutab, et ei saanud tema peigmeest, vaid mõjutas lihtsalt lahku minema. Muud pisiasjad veel...pole päris see.
 
poleoluline 27. november 2014, kl 22.13
kas teisik või kui mitmes teisik, nagunii on see teema nagu marukoera tatt. Kirjuta mida tahes, ega nagunii keegi õiget sotti saa, ta-ta-ta-ta-ta-taa
 
P. 28. november 2014, kl 05.55
Teisikud on pärus hoogu läinud ja pole ma kuhugi kadunud. Polnud vahepeal mahti kirjutada.

Pean väga vara ärkama ja pole veel pead selgeks saanud. Teised naised puhkavad kuskil palmi all, mina pean eestis puhkama kui üldse puhkama saan. Tavaliselt ei saa, sest kuhu ma koristaja palgaga sõidan?

AIDAKE! ANNETAGE PUHKUSERAHA, ET SAAKSIN PUHAKATA JA TEISTE NAISTEGA RÄÄKIDA SELLEST!

Teiste naiste ees oskan ainult määäääää teha, see peab lõppema. Raske on olla. AIDAKE
 
pee 28. november 2014, kl 07.17
Aidake parandada minu elukvaliteeti. Naisi ma ei saa keda m a siis saan ÄAĀAAAAAAAAAAAAAAAAAA??? !
 
P to P.. 28. november 2014, kl 09.09
Ooo beibe i kann teik it koos aim lounlii
 
P. 28. november 2014, kl 09.18
Elaks suurlinnas oleks asi lihtsam. Siis läheks välja ja olek aga siin trts pole mul midagi teha pealegi nüüd juba 46 aastasena, varsti juba 47.olen vanamutt juba. Nägu on ära vajunud ääääää! Kes mind enam tahab!
 
P. 28. november 2014, kl 09.35
Väga inetu et keegi ei rahastanud mu puhkust mändide all
 
Nelli 28. november 2014, kl 16.13
P-l olekski juba aeg loobuda siia kirjutamisest. See on ennast juba ammendanud, nüüd tuleks keskenduda reaalile!
 
P. to Nelli 30. november 2014, kl 11.00
Reaalile keskendun ma ju kogu aeg. Iga päev on ühesugune, kust ma leian naiste seltkonna? Istun pubis, aga kõigil on tegemist, keegi ei näegi mind.

Olen käinud üksi pubis istumas, kuid teised naised on oma seltskondadega ega märka mind. Praegu, pühapäevahommikul pole kedagi pubis, pubis on kolm-neli külastajat. Mida ma siin teen, kellega tutvun?

Naistuttav elab ilusat elu, kuid ma pean kannatama. 46, varsti juba 47 aastasena.

Mõnikord usun ja olen seda juba 20 eluaastast peale uskunud, et ükskord tuleb minu aeg, tuleb võimalus ja mulle avanevad uksed, ehk siis osutun väljavalituks ja see usk on siiani.

Et saavutan elus midagi, teen karjääri või saan pere, sest pere on naise elus kõige tähtsam.
 
P. 03. detsember 2014, kl 17.56
Kus sa oled kulla P? Siin sinu teisik, miks kadusid ja miks keegi siia enam ei postita?
 
???? 03. detsember 2014, kl 19.30
Kuhu ja miks kõik kadunud on?
 
P. viimastele 03. detsember 2014, kl 19.42
Teil jäi sellest ilast veel väheks või? Eks ma hakkan siis juurde mäletsema.
 
aga 03. detsember 2014, kl 21.58
te hakake esimeselt lehelt uuesti lugema. Mingit vahet ju pole, isegi puhtam, sest siis teisikud veel ei möllanud. Kui jõuate viimasele, on P ka ravilt tagasi.
 
mida, mida 03. detsember 2014, kl 23.02
P on äkki hoopis merike või nii kuidagi...väga temalik igastahes.
 
P. 04. detsember 2014, kl 04.43
Pole ma kuhugi kadunud, olen vahepeal huviga jälginud, mida teisikud teevad ja lasknud neil tegutseda.

Ei saa magada, sest õlad ja pea valutavad. See tuleb koristamisest. Olen raske töö valinud.
 
miks??? 04. detsember 2014, kl 12.29
Miks keegi enam ei postita ja kuhu on kadunud P?
 
Ahh 04. detsember 2014, kl 13.36
Korjasin oma teisik P-d kokku ja läksime pesakonnaga talveunne. Mändide alla :)
 
diskussioon 04. detsember 2014, kl 13.48
Arutelu peab jätkuma.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!