Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
tavalises rannas alasti
 
Anton 03. juuli 2012, kl 19.26
Siin on juttu olnud vanadest ja kortsulistest, kuid mina käisin end eelmisel soojal pühapäeval jahutamas Ida-Virumaal Kurtna Liivjärves, mis on Kohtla-Järve inimeste populaarne koht ja seal oli (rahvarohkemast kohast küll veidi eemal) üks perekond, kelle kolm last ujusid ja mängisid liival kõik alasti. Ainult et kui poiss oli umbes 8 ja noorem tüdruk 6 (umbkaudne hinnang), siis pere vanem tütar kindlasti vähemalt 12-13 aastat vana, aga silkas samamoodi alasti. Põhiliselt on see venelaste koht, aga ütlema ei tulnud seal keegi midagi. See ongi vahe, et kui noor neiu, siis kes ikka selle vastu protestib....
 
irw 04. juuli 2012, kl 08.48
liputaja saab eneserahulduse oma genitaalide näitamise eest. kas mitte alasti päevitajad ei soigu samamoodi, et see neid erutab erutab
 
tavaline päevitaja 07. juuli 2012, kl 15.07
Kuidas keegi rannas päevaitab-see tema oma asi !
Mida keegi rannas vahib- see tema enda asi !
Kelle arvamust keegi kuulda soovib- see tema enda asi !

Pseudoprobleem tekitatud sellest alastusest !
Miks keegi ei protesti pidevate sõja-tapmise-surma-vägivalla ilmingute vastu ??? Kas need normaalsemad, kui alasti(loomulik siia lima sündimise olek)inimesed???

Igaüks teeb omad valikud.
Igaüks päevitab, kuidas soovib.
Mina päevitan alasti, kas privaatselt või siis vahel nudistide rannas. Ja oh imet !!! seal kohtab tegelikult päris palju normaalseid ja ilusaid inimesi !
Jällegi-igaüks teeb ISE omad valikud.
 
teglt 08. juuli 2012, kl 14.44
ei meeldi üldse päevitada, vaevalt siis viitsiks veel mingi litsi tussi randa vahtima minna. nii igav mul ka pole :B parem juba purilaud vmt.
 
Q 08. juuli 2012, kl 15.41
Aljoo, inimene! Tee, mis tahad, aga midagi võiks varjatuks ka jääda. Samahästi võiksid ju keset linna kah paljana silgata...
 
Anton 10. juuli 2012, kl 11.26
Olen nõus "tavalise päevitajaga" (7. juuli 15.12), et meil on alastusest tehtud liiga suur probleem. OK, kui mõni tõesti saab šoki või ei suuda alasti inimest kannatada, siis oleks ebaõiglane, kui tema peab sel põhjusel rannast lahkuma või mujale rannaosale siirduma. Kuid peaks ju olema ka võimalus mitte vaadata. Ja samas ei tohiks alastipäevitaja ise imestada, kui teda jälgitakse, sest ta on tavalisele rannale tulles sellega ise põhjust andnud. Kokkuvõttes peaksid kõik jääma rahulikuks.
 
kana 11. juuli 2012, kl 08.07
jah, mind ei häiri. aga arvestades siinseid kommentaare - pole vist mõtet. räuskajad võiksid arvestada, et paljudele ei pruugi meeldida tatised kisavad tited, teie õllekõhud ja täispuhutud rinnad. aga nad jäävad enamasti soliidseks ja ei hakka selliste nähtuste peale kiljuma. soovitan sama teilegi.
 
beachbunny...selline tavaline 16. juuli 2012, kl 12.13
mina avastasin mõnusalt alasti päevitamise ranna nõva lähedal :-))
lõputu liivarand, päike, vesi, inimesed kusagil kaugel. Võta ja naudi !
üldse ei koti, mida keegi netikommentaarides räuskab.
 
Minni 10. aprill 2013, kl 10.08
Meil võiks ka kõik rannad olla clothing optionali tüüpi. Kes tahab päevitab alasti, kes stringides, kes trikooga ja kes karupükstega - kuidas keegi tagab. Ei näe alastuses mingit probleemi.
 
vastuolu 13. aprill 2013, kl 06.03
See on see ühiskonna võltsmoraal - lihtne alastus on hullem patt kui verine sadism ja vägivald....

Meedias (ka siin Delfis) iga päev seoses vägivallauudistega suures plaanis pildid veretöödest, veristest nägudest ja verisest noast jne.

Aga kui mõnikord harva juhtub ka avalikult üles pilt täiesti tervest ja normaalse kehaga inimesest alastiolekus, siis on kisa ja kaebusi oi oi kui palju.
 
FKK 08. mai 2013, kl 11.02
Minu jaoks pole see probleem ja ise teeks ka vabalt nii, aga pole olemas hullemat ühiskonda kui meie oma koos oma mõttetu "moraalitundega" ja tohutute võltstabudega. Imelik - eestlased ju saunarahvas, aga nii kardavad alastust ja alasti olemist.
 
Neidis 04. juuli 2013, kl 10.37
Tehtud! Kive ei loobitud, moraalitsema ei tuldud. Kiimas kutid piidlesid ümberringi. Äge oli.
 
to FKK 04. juuli 2013, kl 17.55
Eesti rahvas üldiselt on tolerantne. Paljalt päevitajatel lastakse päevitada. Paraku on igas ühiskonnas oma tumbad kes ei suuda taluda kui keegi on erinev ja kohe sellepeale kohe kaebama läheb võimuesindajale.
Võimuesindaja on ka reeglina rumalavõitu ja pabistab oma koha pärast ning hakkab kohe kisa tõstma kaebuse ohvri vastu, et kaebajale meeldida.
 
vale suhtumine 08. juuli 2013, kl 11.19
teemaalgatus on küll vana, aga teema ise ei vanane :)
Armastan ise ka alasti päevitada, oma aias, tühjas rannas, vaikse metsajärve kaldal. Nudistide alale pole kunagi tahtnud minna ja siinse teema juures paneb ka mõtlema avalike alastipäevitajate endi suhtumine a la ÄRA TEGIN! Kellele tehti ära? Mida taotleti? Tundub et ei naudita päikest, vaid vajatakse ikkagi kinnitust, et õnnestus käia kellelegi pinda :) Aga see on pervertide impulss, uskuge või mitte, ka liputajad vajavad sedasama, et TEGIN ÄRA ja mida rohkem ülesärritatud inimesi, seda paremini õnnestus ära teha. Vaadake enda sisse hoolikamalt, õppige nautima päikest ja loomulikku alastust, mitte ärategemist. Kui mingi paar avalikus rannas normaalselt alasti päevitab, ei pane seda keegi tähelegi, inimkeha on nii loodud, et tavaliste kehaasendite juures suguelundid eriti esile ei kerki, aga no perverdist alastipäevitaja kohe oskab eriti silma paista :)
 
lemz 13. juuli 2013, kl 23.54
liputamine e. vajadus oma suguelundeid eksponeerida ja/või püüda sellega kedagi shokeerida on mõistagi perversne. võib ju siin igasugu peeneid nimesid välja mõelda, suurt erinevust nn. tavaliputajatega siin ikkagi ei ole.
 
m32 10. aprill 2014, kl 08.24
Kui mina näeks alasti päevitavat paari siis võtaksin oma naisega ka läheduses koha sisse, sest see on mõnus kui saab looduses chillida :) Aga soovitage häid kohti?
 
alastipäevitajanna 11. aprill 2014, kl 01.49
Ei ole Eestis nudistide randu, no ei ole! Olen terve elu neid igatsenud, lehte artikleid kirjutanud, aga ei midagi. Hiljuti kuulsin Reporterist, et Piritale ei tule ka see aasta nudistide rannaribakest. Ma ei mõista, kus me elame!? Võtke Leedu kaart ette ja vaadake, kui vähe on Leedus (Balti) merd, aga kõik see olemasolev vähene rannajoon on vaheldumisi tava- ja alastirandadega. Lätis on rannad olemas, Peterburis on olemas, Krimmis on, ainult Eestis ei ole?! Ah, parimad aastad on nagunii tuulde lennanud, varsti juba 50 täis, kui ÜKS rand Eestisse tulekski, ega siis vist enam ei lähekski. Aga kindel on, et minu silmad seda ei näe, et Eestisse tehakse alastirannad. Narva-Jõesuus pidada olema, ei tea, liiga kaugel, et päevitama-ujuma minna, aga Venemaa turistide ligimeelitamiseks oli ju vaja teha. Eesti inimestest riigiisadel ju ükskõik.
 
eelmisele 13. aprill 2014, kl 07.53
Asi käib niimoodi: mingi mutike kel ajud pseudokristluse poolt ära pestud, näeb rannas paljast naist mille peale ta enne rahu ei saa kui on salakaebuse kirjutanud Poliitikule ehk võimurile. Võimur, suures võimuihas näeb siin potentsiaalse elektoraadi ees plusspunktide teenimise võimalust ja kasutab talle usaldatud võimu karjääritegemise eesmärgil ära. Muidugi võivad ka nudistid kirja saata samale Poliitikule aga siis peab ajuspestuna hakkama avalikult põhjendama nudistidele vastutuleku sammu ja see oleks meie Poliitikule juba liig. Kas käiks mõistuslik põhjendus üle jõu või oleks tegu väga riskantse sammuga mis võib rikkuda Poliitiku mesimagusa olesklemise võimu tipus.
 
m32 02. mai 2014, kl 08.51
Soovitage häid kohti alasti päevitamiseks sel suvel :)
 
Hele 20. mai 2014, kl 11.51
Kas Kloogal on ainult üks alasti päevitamise rand? Kuulsin, et mitu :)
 
ex liputaja 20. mai 2014, kl 14.42
kloogal saavad liputajad peksa!!!
 
tavaline päevitaja 05. juuni 2014, kl 16.45
Läheme siis Klooga-Randa...kusagil ikka randa jagub, kas vasakul või paremal.
Kui natuke ette planeerida, siis tahaks ära käia Lätis, Salatsgriva, saulskraisti...mis iganes ta oli. Kiidetus alasti rand !
Kui saab hea seltskonna, siis minek ! auto ja jäätis minu poolt !
PS: "hea" tähendab muidugi "naisheadust!"
 
päike 07. juuni 2014, kl 13.07
Hea alastirand on Narva-Jõesuul. Soovitan seda mõnusat kuurorti.
Aga muidu võib ju normaalselt päevitada stringides. Naised võivad ju tavarannas olla topless, aga stringides. Meestele on ka stringid olemas.
 
vbl 10. juuni 2014, kl 08.50
Narva-Jõesuu on hea, kui ilma on siis neljapäeval minek, kes tahab ühineda?
 
tavaline päevitaja 11. juuni 2014, kl 14.41
..neljapäeval teenin veel maksuametile raha....
siis puhkan, loodetavasti !
Aga hea seltskonnaga tulen hea meelega kampa, sõbrad-kaaslased kuidagi laiali pudenenud....
 
vbl 11. juuni 2014, kl 16.50
:)kui ilma on siis tulevikus miks mitte
 
m38 17. jaanuar 2018, kl 13.16
teglt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ei meeldi üldse päevitada, vaevalt siis viitsiks v
> eel mingi litsi tussi randa vahtima minna. nii iga
> v mul ka pole :B parem juba purilaud vmt.

Loomulikult tekib kohe mõte, et palja tussiga ei saa olla keegi muu, kui lits.
 
Nii see ka pole 13::16 31. jaanuar 2018, kl 06.53
m38 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> teglt Kirjutas:
> -------------------------------
> ------------------------
> > ei meeldi üldse päev
> itada, vaevalt siis viitsiks v
> > eel mingi lits
> i tussi randa vahtima minna. nii iga
> > v mul ka
> pole :B parem juba purilaud vmt.
>
> Loomuliku
> lt tekib kohe mõte, et palja tussiga ei saa olla k
> eegi muu, kui lits.
Kui oligi Lits ,, siis tuulutada om ikka vaja :
Olen ostnud selli--sex vabas õhus olemiseks ja paljalt päikest nautida
Omale suurema mootoriga paadi---kuumal suvepäeval on seal järvel õhku rohkem, ,,, Naudid saab naistega loodust ja pole mingit kellegi ahistamist ,, Enam pole rannas ---Noks ja tutt paljaks --ja naudi elu :::
Ei sega teiste ranna mõnusid ,,
 
MP 02. veebruar 2018, kl 18.35
See ongi siis keskmine eesti tase ja mõistus??
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!