Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
kadaka kolumn
 
kadakajupp 04. november 2014, kl 18.11
kallid kaaspostitajad ja lugejad!

siia teemasse on oodatud kõik üllitised, mis puudutavad minu või siis ka mõne teise kasutaja iseloomuomadusi, harjumusi, vanust, väliseid parameetreid ja kõike muud. lubatud on linkimine ja ebatsensuursed väljendid, kel soovi. kirjutada võib kõike ja kõigist - ainult üks reegel on:

reegleid ei ole.


see võimaldab eesmärgipärastel teemadel puhtana püsida ega tekita kelleski šokki minu postitusi lugedes.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kadakajupp 04.11.2014 18.13.
 
to kadakajutt 04. november 2014, kl 18.12
kas töötegemine segab su igapäevast elu?
 
kadakajupp 04. november 2014, kl 18.14
unustasingi lisada, et kõik küsimused teretulnud ja vastan samuti jõudumööda :).

ei, töötegemine ei sega mu igapäevast elu, see on osa igapäevasest elust. ennetavalt lisan, et mu tööpäev lõppes mitu tundi tagasi.
 
jumal halasta 04. november 2014, kl 18.19
hulluks oled läinud või? sul on ikka väga igav elu - sellist naist endale küll ei tahaks, kes midagi muud ei tee kui arvutis passib.
 
eeeem 04. november 2014, kl 18.22
äkki sa ei tea päris täpselt mida tähendab kolumn? :-D
mõtlesid kommuuni hoopis luua???
 
male 04. november 2014, kl 18.23
kas kadakajupp oma male või female?
 
kadakajupp 04. november 2014, kl 18.23
armas jumal, ma ei ootagi, et sa mu kätt paluksid :). teatan pühalikult, et tegelikult keedan parasjagu kartuleid kah :D.
 
male 04. november 2014, kl 18.23
s.t. kas ta on mees või naine
 
ta on 04. november 2014, kl 18.25
ei seda ega teist aga talle sobib kõik, st ta on tehniline väljamõldis
 
Ricky 04. november 2014, kl 18.29
Noh, ma otsin isegi ausat naist Tallinnast aga kui sellist siin ei leidu siis kirjutada võivad ka saledad blondiinid maalt.
 
kadakajupp 04. november 2014, kl 18.31
http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=kolumn... - leian, et kolumn sobib küll.

ja kadakas on female. aga siiski mitte biooniline.
 
Täitsa Bond 04. november 2014, kl 18.36
No aga..kuhu jäävad vihjed, et hambad sisse saaks lüüa? Mis kartulid, milline pesu, auto, kuupalk, mitu last, hambaplommi, kaenlakarva?
 
kas valus ka oli? teematajale 04. november 2014, kl 18.37
kas niisugust lollakat teksti luues nagu valus ka oli?
 
kadakajupp 04. november 2014, kl 18.42
viimasele - täpselt sama valus, kui sul seda lugedes ja teemat avades, tänan siiski muretsemast, minuga on kõik korras.

bond - oled sina aga uudishimulik...nii.
kartulisort on bellefleur, keedetud meresoola ja võiga. pesu enamasti CK, auto on üks tuntud saksa autotootja mark, palgaandmed on konfidentsiaalsed, mille kohta on töölepingus ka märge, lapsi 1, ee... viis hambatäidist ja neid viimaseid ei ole, aga kui oleks, siis vist lugeda ei viitsiks.
 
VM 04. november 2014, kl 18.45
Täitsa Bond võiks nüüd galantne olla ja enda kohta samad andmed avaldada.:)))
 
teen ka süüa 04. november 2014, kl 18.48
Ooo, teeme vahetust? Sa keedad kartuleid ja mul on liha ahjus.Tundub, et nagu vahetus oleks asjakohane?
Olen noormees :)
 
Täitsa Bond 04. november 2014, kl 18.49
Tee sellele 1'le siis üks hea söömaaeg:-)
 
VM 04. november 2014, kl 18.53
Eh, ei ole Täitsa Bond galantne.
Ikka samasugune nagu me kõik ....
 
Täitsa Bond 04. november 2014, kl 18.59
Vm,

Minu kohta pole enam midagi juurde kirjutada-kõik, mis väikest ja õelat eestlast peaks rõõmustama, on kusagil juba kirjas, kordama ei hakka ja juurde võib alati fantaseerida igaüks
 
kadakasupp 04. november 2014, kl 19.00
meest otsid või teed pulli? kui pulli ei tee siis kui vana on laps?
 
kadakajupp 04. november 2014, kl 19.02
lihaga noormehele - mul on liha juba olemas, valge veini ja rõõsa koorega hautatud küülik. maitsestatud lisaks kadakamarjadega ning vahemere ürtidega.
 
kadakajupp 04. november 2014, kl 19.05
oo, milline kena nimi - kas see oli juhuslik valik?

aga teen jah pulli, milline täiearuline meheotsija hakkaks siia kolumne tegema, see poleks tõsiseltvõetav. kuna mul siiralt ükskõik, mis keegi siin anonüümselt minust arvab, siis saan endale niisuguseid meelelahutusi lubada :).
 
hollandi gigolo 04. november 2014, kl 19.05
aitab mölast. Kadakas pane parem pilt. Mul on äiapapa selgeltnägija ja lasin tal rakendada kaugnägemist kadaka kohta. Tema ütles et 40+ luubikestega (paksud prillid), sibulakarva juustega ja pisut ümmargune bibliograaf. Selle info eest küsis äi 15 euri ja pani viinapoodi plagama. Seda raha ma enam tagasi ei saa seega minu investeeringu huvides lase aga pilt ülesse et meil kõigil süda rahul oleks.
 
kadakasupp 04. november 2014, kl 19.07
kas sul on siis üle keskmise kiiks?
 
kadakajupp 04. november 2014, kl 19.10
irw...gigolo - äärmiselt sitalt kulutatud 15 €, teinekord pöördu proffessionaali poole. või siis vähemalt kellegi poole, kes suudab veenvam olla.
aga mida siis see pilt peaks tõestama? keegi pole välimuse ega vanuse kohta küsinud...ee..ok, kuskil teemas oletati, et olen 66 - aga sellega on seni piirdunud.
 
vanur 04. november 2014, kl 19.11
eks siin ole ennegi neid pullitegijaid nähtud, kes hiljem saba jalge vahel kiunudes põõsasse poevad ja haavu lakuvad. alustad suure hurraaga, saad oma positiivse tähelepanu kätte ja siis tuleb...ai-ai...
ikkagi, kui sa oleksid norm ja sul oleks toimiv pereelu, siis sa siin ei heegeldaks. vähemalt mitte sellise sagedusega. seega - mis sul tegelt viga on, et üksikuna end tunned. nii hull sa ometi pole, et sul on meeldiv kaaslane kodus ja siis toksid siin oma iba?
 
VM 04. november 2014, kl 19.11
Täitsa Bond, ära nüüd kiusa inimest - kusagil on juba kirjas! No ma ei käi ju kõiki kohti läbi ja kõik loetu ei jää meelde ka.
Ma ei palugi korrata, tee lihtsalt üks koopia varem kirjutatust, riputa siia üles ja käib küll!
Teinekord, kui mul midagi meelest ära läheb, siis on hea siit jälle vaadata.
 
VM 04. november 2014, kl 19.15
Ah-jah, kõige tähtsama unustasin ära - ma ei ole õel.:DDD
 
kadakajυpp 04. november 2014, kl 19.16
aga palun, pilt on siin, kasvult olen selline jupp aga mõned asjad on sellised suuremat sorti kaa mul -
http://3.bp.blogspot.com/-IAXvxQ9Mozo/UKGA9Zsj-gI/AAAAAAAAAhE/a0KTjwptBhU/s1600/asia-boobs-bouncing.gif
 
kadakajupp 04. november 2014, kl 19.20
miks ma peaksin põõsasse pugema? see osa jääb sinu tekstist pisut arusaamatuks. ja teema oli tehtud rohkem just negatiivse tagasiside jaoks - et suvalisi teemasid ei risustataks minu või mõne püsikasutaja kallal võtmisega.

kaaslast mul tõepoolest kodus ei ole, ei soovi ka - ei koju ega väljaspoole seda. mis sagedusse puutub, siis ma olen lihtsalt tegus - kes teeb, see jõuab, eks :D. ilmselt tüdinen sellest meelelahutusest peagi, eks siis tuleb keegi uus. aga tv ees lösutaja ma pole tõesti ning mida kuradit siis neid kardulaid keetes ikka teha.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!