Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
kadaka kolumn
 
icic 04. november 2014, kl 19.24
päevad läbi oled siin, siis keedadki kogua aeg kardulaid?
 
hollandi gigolo 04. november 2014, kl 19.27
Kadakas ma ei hakka sind saagima siin pikemalt aga kui sa kaaslast ei otsiks siis mida kuradit teed sa Delfi naisteka tuvtumise rubriigis, kardulad või mitte:)?
 
kadakajupp 04. november 2014, kl 19.29
viimane postitus käis pigem teemaalgatuse kui sellise kohta. kasutan tõesti palju arvutit, nii tööga seoses kui ka muul ajal. kas sina oled siis ka päevad läbi siin, et statistikat teha või teed õhtul mitmetunnise kokkuvõtte, kandes iga kasutaja kohta andmeread korralikku exceli tabelisse?

tubli, pole miskit öelda, vat seda mina ei jaksaks.
 
Täitsa Bond 04. november 2014, kl 19.30
Vm,

Võid muidugi uurida laiemalt. Ka siin foorumis on paar psühhopaati, kes konkureerivalt koguvad andmeid, pilte ja infot osalejate kohta ja siis vahetavad seda. Nemad teavad ehk pareminigi, kes on kes:-)
 
kadakajupp 04. november 2014, kl 19.33
gigolo - alguses lugesin huvi pärast, kõiki rubriike. päris kaua juba, selline hommikul kohvi kõrvale delfist uudiste ja muu lugemine on rituaal.
aga siin on selline lahe läbilõige ühiskonnast - no vaata neid erinevaid postitusi :). ja miks siis mitte siin lugeda/kirjutada. üsna interaktiivne alafoorum kah ju.

muidugi kui ma juhtun tõesti ühtäkki kõrvuni armuma, siis võin ju kaaslase osas ümber mõelda, aga selle sündmuse toimumise tõenäosust ei pea kuigi kõrgeks.
 
tean 04. november 2014, kl 19.33
sa oled lihtsalt hale, ei tea ise ka mida tahad, kadakas. salamisi loodad, et ehk on su elu õnn siin, pingutad ja pingutad, kuid tulemuseta. ons sulle ka kirjutatud su sinise regatud nime tõttu?
 
kadakasupp 04. november 2014, kl 19.33
see on tema viis tutvuda, tõmmata tähelepanu ja kedagi orki saada. need "oh ma ei taha ühtegi meest näha ega kuula ja ega ma loll ole et siit tutvust otsin" ongi need kõikse suuremad kiimakotid ja meestenäljad.
 
hollandi gigolo 04. november 2014, kl 19.36
Ok kadakas, minu jaoks oli vastus ammendav:)
 
kadakajupp 04. november 2014, kl 19.39
ma ei ole oma aadressi avalikuks teinud ega ootagi kirju. kel on midagi öelda, siis olge lahked - terve uue teema tegin.

aga selgeltnägijatele on siin vist müstika-nurgake? seal peaks saama oma oletusi ja spekulatsioone jagada.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kadakajupp 04.11.2014 19.40.
 
kadakatupp 04. november 2014, kl 19.41
Millal viimatati sexi tegid?
 
kadakatutt 04. november 2014, kl 19.49
kuival on, muidu oleks natsa normaalsem
 
kadakatupp 04. november 2014, kl 19.52
teatab, et tal austajaid karjade kaupa, aga teda ei huvita need koledad vanamehed. viimati seksis eile 18 kutiga.
 
nonäedsasiis 04. november 2014, kl 19.57
seda sa kuulda tahtsidki oma teemas, jah? ego hakkab uut vormi võtma.
 
kadakajupp 04. november 2014, kl 20.01
ma ei seadnud ühtegi piirangut teemadevalikule ega tekstile - seega on sul õigus, niisugune oli tõesti suunitlus. ju siis ongi mõnel tarvis end ekstra-anonüümselt väljendada või välja elada, mind see küll kuidagi ei sega.
 
MAVIS CALOS 04. november 2014, kl 20.18
Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte epost(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.
 
VM 04. november 2014, kl 20.27
Täitsa Bond,
ma jätan su nüüd täitsa rahule. Ma ei kogu mingeid andmeid ega vaheta neid kellegagi, tegin vaid pisut nalja.
Pole minu asi su eraelu.
Head õhtut!
 
irww 04. november 2014, kl 20.32
Lahe, hüsteerikud päris leilis
 
tookes 04. november 2014, kl 20.39
täitsa pizdets värk siin. no comments.
 
mh 04. november 2014, kl 21.04
kadakajupp sobiks hästi Senza la Donnaga - samasugune arukus ja väljapeetud käitumine. Sarnane energia.
 
kadakajupp 04. november 2014, kl 21.13
senza on nüüd esiteks con la donna, aga tänan komplimendi eest väljapeetuse ning arukuse osas. :).
 
ahzooloog 04. november 2014, kl 21.19
Senza on tegelt juba ammu con la donna. Aga tema nüüdne nimi tekitab minus pisut segadust, sest minu jaoks seostub Sid Viciousega, aga senzas pole grammigi punki:D
 
kadakajupp 04. november 2014, kl 21.21
ja kui tõlget ei tea, siis kõlab nimi üsna naiselikult - ma alguses arvasin, et ta ongi naine.
 
to ahzooloog 04. november 2014, kl 21.22
Ka sina 60+ papi,istud kogu aeg 50+ foorumis, kaagutad seal.
 
to tookes=ahzooloog=aga 04. november 2014, kl 21.23
60+ papikene, aiaiai!
 
ahzooloog 04. november 2014, kl 21.27
mis 60+...ikka 100!
 
Täitsa Blond 04. november 2014, kl 21.40
Mis meestega juhtunud on? Keegi pole veel kadakajupi pikkust, laiust ega rasva% küsinud:)
 
mida mõõtu? 04. november 2014, kl 22.09
Lihtsam oleks, kui ta riputaks endast topless pildi kuhugi üles ja siis saaks delfi foorumi autoriteetne komisjon anda oma eksperthinnangu.
 
astronoom 04. november 2014, kl 22.16
Mis tähtkujust sa kadakajupp oled?
 
kadakajupp 04. november 2014, kl 22.18
kõige lihtsam oleks küsida, aga see on ainult minu tagasihoidlik arvamus. topless-pilte mul erakogus väga ei ole ning ammugi ei riputaks neid avalikult üles - pole oluline, millisesse portaali.


/kaljukitse päikesemärgi esindaja/



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kadakajupp 04.11.2014 22.19.
 
lihaga mees 04. november 2014, kl 22.19
Kurat kahju küll et sul nii hea liha olemas oli juba. Leidsin endalegi kartuleid. Kuidas jänes maitses?
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!