Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
kadaka kolumn
 
muumjik 04. november 2014, kl 22.22
mis siin ikka küsida, kui on jupp siis paremal juhul pisut üle õla, sinna jupi sisse palju kaalu ei mahu, jalad ulatuvad ehk maani, naisolevus ju siis on tissid küljes . . . :-P
 
kadakajupp 04. november 2014, kl 22.22
suurepäraselt minu hinnangul, võimlesin selle maitsestamisega omajagu, käisin ekstra selveris veinigi otsimas. argentina sauvignon blanc, joomiseks liialt toores, aga lihale suurepärane. rõõsk koor mahendas pisut mu maitsete rohkust, aga mulle meeldibki just niimoodi.
 
ahzooloog 04. november 2014, kl 22.26
Küll see kadakajupike siit varsti minema lohistatakse, oskab ennast kenasti virtuaalpresenteerida ja puha:D
 
juudas 04. november 2014, kl 22.31
reaalsus võib karm olla - nagu virtuaalinglitel tavaliselt on.
 
lihaga mees 04. november 2014, kl 22.34
Hmmm tundub et peaks su käest häid retsepte küsima edaspidiseks. Oleks msid nõus jagama?
 
ahzooloog 04. november 2014, kl 22.36
no mis siin karmi saab olla....tüdruk teab mihuke on toores vein ja teeb ahjus jänest jms.
 
kadakajupp 04. november 2014, kl 22.44
jagan meelsasti retsepte... ainult et mul nad umbes sellised - "võtke pisut seda ning siis natuke teist"-stiilis :).

faunateadlasele - loe teema algust ja tegelikult keskpaika kah, saad mu motivatsioonist aimu. (või siis ka selle puudumisest).

parameetritehuvilistele - 171/59 - mingeid muid mõõte küll peast ei tea, vast pole ka olulised. siin olen ma virtuaalne, ilma avatarita või virtuaalegota, seega pole ka vahet, kui ma nelja nurgadiivani suurune oleksin.
 
seda et 04. november 2014, kl 22.49
kas kartulid said valmis?
vaataks õige teised üle, enne kui sa sööma asud, ahh, mis arvad sellisest toredast mõttest?
 
kadakajupp 04. november 2014, kl 23.10
õhtusöök on ammu söödud ja mulle ei meenu, et oleksin külalisi kutsunud. aga maitsev oli sellegipoolest, pole tarvis ekstra inspekteerida :).
 
Sid 05. november 2014, kl 10.06
ahzooloog Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Senza on tegelt juba ammu con la donna. Aga tema n
> üüdne nimi tekitab minus pisut segadust, sest minu
> jaoks seostub Sid Viciousega, aga senzas pole gra
> mmigi punki:D

Selles on sul küll õigus, et punki pole mus grammigi. Juba lapsena, kui villu ja kojamees juba varblases istusid, kasvatasin ma omale poolemeetrise tuka ja hoidsin rockabilly meeste poole. ;)
 
ahzooloog 05. november 2014, kl 10.08
novott. ja minus jälle on päris mitusada grammi punki:D
 
n46 05. november 2014, kl 11.32
ei tea kui kõrge see hari peab olema, mis mitusada grammi kaaluks.
 
ahzooloog 05. november 2014, kl 11.36
üsna stereotüüpne suhtumine, punki ainult harjaga seostada...
 
kadakajupp 05. november 2014, kl 11.42
oo, puha karvased ja sulelised koos :). ja tänane skoor avatud, postilugeja saab usinalt tööle hakata ja oletajad kribama.
 
punapea 05. november 2014, kl 12.21
et siis siin teemas saab kõigest kirjutada...
viimati jäi mul kadakajupiga jutt pooleli parfüümide teemal (olen suur lõnamaniakk:D) - et siis niššitooted kaubamajas... olen nad praktiliselt kõik lägi nuhutanud ja leidnud paar üksikut sobivat. miks sa arvad, et ka neile IFRA reeglid ei kehti - enamus haisevad peaaegu sama sünteetiliselt (lilled atsetoonis) kui massbrändide lõhnad. või tead sa mõnda soovitada - ehk on mul midagi kahesilmavahele jäänud?
 
n46 05. november 2014, kl 12.29
üsna stereotüüpne huumorivaenulikkus, ahzooloog. mind on ka alati veidi anarhistiks peetud, hingelt. kõik oma (moraali)reeglite järgi elajad pole loomulikult punkarid.
 
kadakajupp 05. november 2014, kl 12.34
pole ammu kaubamajja sattunud, seega ei oska soovitada. pealegi oleksin ma vilets konsultant, ma lihtsalt ei tunneta lõhnabuketti sinu kirjeldatud viisil.

kunagi reisil käies oli poeke, mis segas naturaalsetest (väidetavalt) eeterlikest õlidest parfüüme, tegi ka nn tuntud lõhnade analooge. väga hästi kusjuures. võimalik, et ka eestis on midagi säärast saadaval - ainult õlide baasil segatud parfüüm?
 
punapea 05. november 2014, kl 12.42
lõhnaainetele on seatud piirangud ning enamus neist on asendatud sünteetiliste analoogidena. ilmselt pole see enam võimalik, leida head eeterlike õlide baasil tehtud parfüümi. ainult ühe ma leidsin (25% parfüüm) ja osa sellest ikka lendleb vastiku sünteetilise lehana. ok, mis siin ikka jahuda millestki, mis on juba nii moderniseeritud ja masstootmisele suunatud, ja pole minu ninaga nõus:D nukraks teeb. kuigi ega mul selle vastu pole midagi, et loomkatsed on keelatud, kuid kahju ikkagi headest lõhnadest, mis nüüd põhimõtteliselt p.. leeratud:/
/õnneks need paar-kolm tükki, mille leidsin on enam-vähem mu ninaga sõbrad:D
tnx:)
 
ahzooloog 05. november 2014, kl 12.48
n46 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> üsna stereotüüpne huumorivaenulikkus, ahzooloog. m
> ind on ka alati veidi anarhistiks peetud, hingelt.
> kõik oma (moraali)reeglite järgi elajad pole loom
> ulikult punkarid.


jap, ma olen ilgelt huumorivaenulik.
 
ahzooloog 05. november 2014, kl 12.49
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> lõhnaainetele on seatud piirangud ning enamus neis
> t on asendatud sünteetiliste analoogidena. ilmselt
> pole see enam võimalik, leida head eeterlike õlid
> e baasil tehtud parfüümi. ainult ühe ma leidsin (2
> 5% parfüüm) ja osa sellest ikka lendleb vastiku sü
> nteetilise lehana. ok, mis siin ikka jahuda milles
> tki, mis on juba nii moderniseeritud ja masstootmi
> sele suunatud, ja pole minu ninaga nõus:D nukraks
> teeb. kuigi ega mul selle vastu pole midagi, et lo
> omkatsed on keelatud, kuid kahju ikkagi headest lõ
> hnadest, mis nüüd põhimõtteliselt p.. leeratud:/
>
> /õnneks need paar-kolm tükki, mille leidsin on
> enam-vähem mu ninaga sõbrad:D
> tnx:)

eeterlikke õlisid müüakse pea iga nurga peal, neid DIY õpetusi leiab ka kindlasti netist, kuidas ise kokku segada.
a nii huvi pärast küsin, et mis need paar-kolm tükki on, mis su peene ninaga sobivad?:)
 
punapea 05. november 2014, kl 13.15
ahzooloog, tahad mulle kinkida?:D ei ütle, las igaüks leiab ise oma. ja kui tahad oma prouale sobivat valida, siis küsi siiski enne temalt, milliseid lõhnu eelistab (lille, puuvilja, idamaised jne.). lõhnu kinkida ei tasu, kui pole päris kindel kandja eelistustes.

ja need eeterlikud õlid... võibolla ma tõesti segan kord ise kokku ühe lõhnabuketi, millega ma 99,9% rahule jään:D
 
Naine38DD 05. november 2014, kl 13.19
Ise tehtud on hästi tehtud.
Näiteks siin ideid...mine või ogaraks:D

http://www.pinterest.com/dejana4pintrest/diy-perfume/
 
kadakajupp 05. november 2014, kl 13.27
mõningaid kalleid ja haruldlasi õlisid on keeruline ja kulukas hankida, aga kindlasti on see üks alternatiive poelõhnadele. õnneks mulle sobivad need ka. sauna jaoks segan odavamatest õlidest koorijaid - ylang-ylang on üks lemmikutest, mida kasutan ja patšuli ka.
 
Naine38DD 05. november 2014, kl 13.29
no koorija sisse sobib väga hästi ka tavaline virgin oliiviõli. Koos kohvipaksu ja kaerajahuga.
 
kadakajupp 05. november 2014, kl 13.53
baasõli kasutan nagunii ning segan koorija hoopis ümarateralise meresoolaga, eeterlik õli on lihtsalt lõõgastav naudinguboonus sinna juurde :).
oliiviõli tekstuur pole minu arvates piisavalt "õhuke", magus mandel, jojoba ja argaania on head baasõlid, samuti külmpress kookos.
 
kadakasupp 06. november 2014, kl 20.02
reanimeerime väheke seda suure hurraaga pihta hakanud värki või, annab muidu päris otsad.
 
kadakajupp 06. november 2014, kl 20.16
on sul supil ka miskit teemakohast öelda?
 
kadakasupp 06. november 2014, kl 20.25
aga siin pole ju teemat, lase aga edasi.
mis sul täna õhtul lauale panna on? veini ka kasutasid? no ja eks sa ise tead.
 
kadakajupp 06. november 2014, kl 20.31
selle teema mõte ei olnud "kööginurk", kuigi kõikvõimalikud teemaarendused on lubatud.
täna eriti ei kokanud, ei olnud sööjaid. mina olen söönud ning põetatavale tegin tema soovide kohaselt toorsalati. homme õhtuks valmistan midagi tummisemat kindlasti, kui tahad, võid menüü valikul kaasa rääkida.


P.S - ahjaa, veini ma toorsalatisse ei pane.
 
kadakasupp 06. november 2014, kl 20.36
ma siis tunnikese mõtlen, et mille isu mul homme olla võiks. sa siis teed ja pistad nahaka ja mina ütlen, et küll oli ikka hea ja sina oled super kokk.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!