Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
kadaka kolumn
 
Täitsa Shrek 07. november 2014, kl 18.44
Aga..head pooliku joogi nautimist siis. Loodan, et seda ei riku ära võrdlus ühe teise anumaga:-)
 
kroku 07. november 2014, kl 18.44
Ma siin lugesin pealkirja ja arvasin, et siin teemas iga päev ikka üks korralik ja päevakajaline või poliitikast nõretav kolumn ilmub, mida siis arvustajad lahkama tõttavad, aga võta näpust, niisama jututamise teema. Siiski ootaks kolumni, mis kolumni vääriline. Kadakajupp, sul näikse aega maad ja ilmad käes olevat. Ole lahke ja kribagi iga päev või kui ei jõua, siis üle päeva, üks korralik kolumn teemal, mis sulle korda läheb või mida sina ilmaasjadest arvad.:)
 
kadakasupp 07. november 2014, kl 18.47
n55 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tulin mõttele, et delfi mehed peaks ühe teatud tüü
> bi kinni võtma ja tublisti tuuseldama. Sest pärast
> tema agaraid etteasteid sugeneb tõsine kahtlus, k
> as ja kui normaalseid mehi üldse leidub. Ime siis,
> et naised kohtama ei julge tulla, ja muud kaebuse
> d.

tead sa kedagi, kes teaks kedagi, kes teaks meest, kes tahaks siinsete naistega kohtuda?
 
kadakajupp 07. november 2014, kl 18.54
mnjah, mõni vist viskab toidu või joogi pärast esimest lonksu/ampsu minema...

kroku - kolumn sai panna seepärast pealkirja, et siin oli hulk inimesi, kes ühel või teisel või teadmata põhjusel tahtsid suva teemas midagi isiklikku minu kohta öelda. tegin siis teema, las seletavad siin. see on arvamusveerg üldisemalt, mitte minu isiklik - ma ei hakka siia blogima. neid päevakajalisi veerge on niigi piisavalt, las see olla vabakavaga.

arvamusavaldused - nii minu, kui ka foorumlaste-poolsed, on oodatud endiselt - teema pole oluline.
 
Täitsa Shrek 07. november 2014, kl 18.57
N55 vist mõtleb, et mulle oleks vaja kolki anda, et tema eelarvamused ikka pähe ära mahuks? Irw, katsu sealt staadioni tänavalt vähe abi ja nõu saada!:-)
 
kroku 07. november 2014, kl 19.00
Sul on vananenud andmed Tartus asuva raviasutuse kohta. Praegu peaks Raja tänava kant populaarsem olema.:)
 
kadakajupp 07. november 2014, kl 19.01
shrek - staadioni tänav on kolinud raja tänavale. ja eelarvamuste osas oled sa tõeline ekspert, ausalt. sellist mantrakordajat, kui sina, annab ikka otsida.
 
kadakasupp 07. november 2014, kl 19.11
ok.
kadakajupist vähemalt pool on mõistus - see on selge.
seega saab ta väga hästi aru, et ükski normaalne mees siinsete (rämps)naistega ei tutvu, aga pulli tehakse ajaviiteks ikka.
jupats teab ka paari olulist asja:
armastus käib kõhu kaudu
kõige "ükskõiksem" või kõige suurem pipardaja naine tekitab meestes huvi
meestele lähevad peale "sisukad" naised, mitte lotendavate dresside täitematerjal.

õigetes meestes on ta juba tähelepanu äratanud ja varsti nad ilmuvad välja. mina olen juba platsis, aga jupats on plaaninud pikema tsükli ja tihedama sõela.
ootame siis.
:D
 
kroku 07. november 2014, kl 19.15
Kui sa supikene oleks jätnud oma sõnavõtust välja süna (rämps)naistega, oleks sul kindlasti šansse olnud, aga nüüd on need sellise halvustava sõnakasutuse pärast tõenäoliselt kõikuma löönud. Aga mine tea, ehk naeratab sulle õnn.:)
 
kadakajupp 07. november 2014, kl 19.18
supp - assumption is the mother of all fuck-ups...

ja ma pole siin tutvumiseks, kokkamine on hobi, ilma tagamõtteta.

aga tänan komplimendi eest :).
 
kadakasupp 07. november 2014, kl 19.25
ei hakka end ilustama, sant lugu kui tõde pärast selgub.
jah kadakas, oled kümnel eri moel oma väärutust tõestanud ja lased aina edasi. küll see vilja kannab.
keegi meist pole siin selleks, vaid ikka tutvumi seks.
eks ju.
ma ei jaksa sinuga tempot hoida, mul töö nõuab kordades rohkem, kui sinult. reedeks õhtuks olen läbi tõmmatud.
;)
 
kadakajupp 07. november 2014, kl 19.35
ahsoo, sina kohe tead, mida mu töö nõuab ja puha? suutsid selle esimese lause ära tõlkida ikka? :D.

anonüümselt virtuaalkeskkonnas oma väärtuse tõestamine... pole mitte midagi väärt, seega ei tee ma sääraseid rumalusi. mul ükskõik, mida minust arvatakse. siin.

ja siin ma ei tutvu (krt, mitmes kord see nüüd oligi seda öelda?)

mis ajakasutusse puutub, siis kes teeb, see jõuab.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kadakajupp 07.11.2014 19.35.
 
kadakasupp 07. november 2014, kl 19.47
tubli, hoia joont.

ei ei, ma ei suuda seda tõlkida. küsisin naiselt, ta ei saa ka aru.
 
kadakajupp 07. november 2014, kl 19.59
google on abiks, kui tervet fraasi ei hauka, siis sisesta sõnade kaupa. tervita naist minu poolt kah :).
 
kadakasupp 07. november 2014, kl 20.03
no olu olgu :D
 
kõrvaltmuigaja 07. november 2014, kl 22.42
Täitsa Shrek Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga..head pooliku joogi nautimist siis. Loodan, et
> seda ei riku ära võrdlus ühe teise anumaga:-)


Kohvi naudin alati, tänan. Plasttopsist, termosest või tassist. Kodus diivanil, kohvikulaua taga või metsas kännu otsas. Ja ei riku seda miskid võrdlused, mul liiga paks nahk :)
 
kadakajupp 07. november 2014, kl 22.56
ma tegelikult pole suurem asi kohvijooja - huvitav, kas poolik mahlaklaas või veinipokaal oleks esteetiliselt nauditavam?
või siis veeklaas, kus on aimatavad ülalt alla voolava vedeliku jäljed hoolikal vaatlemisel siiski näha...
 
n46 08. november 2014, kl 12.41
Bond imeb ilmselt veini ja õlut ka kaanega papptorbikust. kenasti popp ja noortepärane viis neid rõvedaid vahuvõrusid peita. huvitav, kas vahuvõrude foobiale on ka spetsiaalne nimi olemas? a la araknofoobia, klaustrofoobia jne. üks päris naljakas sõna -hipopotomonstroseskvipedaliofoobia – tähendab muide hirmu pikkade sõnade ees.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati n46 08.11.2014 15.24.
 
kadakajupp 08. november 2014, kl 13.08
ja süsimusta kõrrega, muidu võib vedeliku olemasolu või vahtu näha :D.

äkki on see mingi toidufoobiate alla kuuluv foobia?
 
mhmh 08. november 2014, kl 13.13
kuidas te aru ei saa, tal on foobia naiste ees, mida ta püüab naiste naeruvääristamisega varjata.
 
moosimadu. 08. november 2014, kl 13.16
Pole teda küll kunagi kabjaplaginal minu eest minema jooksmas näinud...
 
kadakajupp 08. november 2014, kl 13.18
ju ta siis reptiilifoobiat ei põe :D.
 
mhmh 08. november 2014, kl 13.19
moosimadu on bondi naine?
 
kadakajupp 08. november 2014, kl 13.22
ja moosikas - avalda siis püha tõde, millest te jõite? papptopsidest ja pimendusprillidega ning pärast seda suudlesite oimetuks?
 
eee... 08. november 2014, kl 15.22
Postitusi:
341
Registreerus:
19.10.2014 18.01

- midagi on selle inimese elus vägagi puudu, kes vähem kui kuu ajaga teeb delfis 340 postitust.
 
kadakajupp 08. november 2014, kl 15.28
ja mis sinul puudu on, et neid lugemas käid?
aga püüa nüüd selle teadmisega kuidagi elada, eksole :).
 
punapea 08. november 2014, kl 15.46
eee.... inimene on ehk hüperaktiivne, kui kirjutab sellises tempos. mis siis sellest, ega lugema ei pea kui sammu ei pea:D
 
eee... 08. november 2014, kl 15.48
see kui mina korra lugemas käisin ja omasin mõistust vaadata su profiili statistikat ei tähenda kohe mitte kuidagi seda et mul millestki puudust oleks. jäi lihtsalt silma et keegi kurtis siin delfis et sa kadakajupp targutad ja lällutad liialt igal pool, sestap vaatasingi et palju sa siis postitanud oled. see et sa minu absoluutselt asjakohase kommi peale nüüd kohe tagujalgele tõusid näitab et su ajumaht on ikka pehmelt öeldes tagasihoidlik, eksole ;)
 
kadakajupp 08. november 2014, kl 15.57
ah et kohe tagajalgadele? :D ja loomulikult olen ma vaimupuudega, siin ju teistsuguseid polegi.
noh, vähemalt oli sul piisavalt mõistust, et oma arvamus õigesse kohta kribada :).
 
ahto 08. november 2014, kl 16.00
mis siin imestada, eks ta mõni uue nime taha pugenud vana püsikas see kadakas
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!