Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
kadaka kolumn
 
dessert 10. november 2014, kl 04.04
nii, supp, kebi nüüd köögikata mannergusse tagasi. nüüd hakkavad siin teemas desserdid möllama.
 
supp 10. november 2014, kl 18.37
mina üritan kadaka paljaks koorida, ärge segage vahele krt võtaks.
 
kadakajupp 10. november 2014, kl 18.53
kadakas pole kooritav, on lihtsalt Juniperus communis kogu tervikuna.
 
supp 10. november 2014, kl 19.01
oled sa, kadakas, näinud koorega pannilabidat või võinuga?
 
supp 10. november 2014, kl 19.04
inglise keelega sa mind teibasse ei ajanud, aga selle va Juniperus communisega on asi kehvem. pakun, et koos naha karvadega?
 
kadakajupp 10. november 2014, kl 19.09
ei, harilik kadakas ladina keeles, ei muud.

ja mina polegi pannilabidas ega võinuga, kadakas olen. tervik, lahutamatu tervik.
 
supp 10. november 2014, kl 19.16
nonii, avasid uue lehekülje...paks su raamat on siis?
 
kadakajupp 10. november 2014, kl 19.23
lõputu ja igavikuline, nagu eluraamatud ikka.
kui sa mingeid füüsilisi parameetreid silmas pead, siis krt, neid olen ma siia toppinud vast oma korda paar-kolm ning ei viitsi seda kiunu taasesituse pärast kuulama hakata.
 
supp 10. november 2014, kl 19.36
ma ei viitsi otsida...ja milleks siis, sa ju ei tutvu.

tegelikult oli vihje hoopis leheküljele, kus pesitseb ladina keele oskus...või siis guugeldamise oskus, aga see küll lehekülge välja ei vea.
 
kadakajupp 10. november 2014, kl 19.43
ehh, puude nimetusi on lihtne otsida, muud teadmised tulevad elupuhuselt. muus osas olen sinuga päri - polegi oluline. ja seoses huvialadega olen ka ladina keelega kokku puutunud.
 
supp 10. november 2014, kl 19.53
selge - sa ei ole arst, sa ei ole apteeker, sa ei ole bioloog.
välistamise kaudu saab kaevuda su sisuni, ainult aega läheb.
päris palju juba koguneb infi ;)
 
kadakajupp 10. november 2014, kl 19.59
millest selline kõrgendatud huvi mu elu-olu vastu?
mitte, et see saladus oleks, aga ma ei ole huvitatud selle laiapõhjalisest presenteerimisest netiavarustes.
 
supp 10. november 2014, kl 20.02
kõrgendatud ei ole, tavaline on. kahjuks pead sa seda laiapõhjaliselt tegema, sest see on ju sinu valik ;)
 
kadakatupp 10. november 2014, kl 20.03
milleks siis kolumn kui pole persenteerimisest huvitatud? kas kadakatupeseene said välja ravitud tänasex?
 
kadakajupp 10. november 2014, kl 20.24
isiklikud teemad teatud tasandil ei ole mu valik - vastan küsimustele, aga ka see, mis kirjutasin, on vastus.
 
vihjepoeg 10. november 2014, kl 20.54
filoloogid õpivad ka ladinat.
 
supp 10. november 2014, kl 20.55
väga hea vihje. sõbrad on mul alati öelnud, et õpadest käi suure kaarega, nende vaim ei ole korras.
 
kadakajupp 10. november 2014, kl 21.18
sõpradega olekski vahest hea seda teemat arutada? palju toredaid mõtteid ja "kvaliteetaeg" :D.
 
supp 11. november 2014, kl 17.23
täna oli tööl raske, lapsed olid jõle üleannetud.
kuidas sul?
 
kadakajupp 11. november 2014, kl 17.38
alates keskpäevast jube kiire, lõunatada sain ka alles enne kahte.
 
supp 11. november 2014, kl 17.41
vaat kus...
minu päev sisustati tagaajamisega, väiksed huligaanid jooksid eest ära, pidin teise masina appi tooma, muidu ei saanud hakkama.
 
kadakajupp 11. november 2014, kl 17.46
rõõm kuulda, et siiski hakkama said - kuigi ma oma fantaasiavaese mõttemaailmaga ei suuda luua olukorda, kus lapsi peaks masinaga hoidma/taga ajama.
 
supp 11. november 2014, kl 17.51
asi selles, et marakratid läksid kiskuma - uue mänguauto pärast. vaatasin, et kohe kisuvad pooleks. õnneks oli meil kapis teine veel, tõin selle mängu ja asi rahunes maha.
no on elu.
 
kadakajupp 11. november 2014, kl 17.56
ma tegin pisut keerukamaid asju. aga need meeldivad mulle rohkem nagunii, kui mudilastele mänguasjade kättetoomine :).
 
supp 11. november 2014, kl 17.58
vaatasin jah. oled juba enne lõunale saamist 18 keerulist tekstipõhist postitust välja nuputanud.
oled ameti vahetamise peale ka mõelnud?
 
kadakajupp 11. november 2014, kl 18.08
see pole mu palgaline töö ja sulle ei kavatse ma kah postituste lugemise ja kokku lugemise eest palka maksta.

aga olen mõelnud ikka ameti vahetamise peale - praegusel tööl on omad plussid, nagu näiteks ka üsna vaba ajaplaneerimise võimalus, mis on oluline. ma ei hakka siia kõiki plusse ega miinuseid loetlema, ju siis plusspool kaalub muu üles ning ei ole ametit pikka aega vahetanud.
 
supp 11. november 2014, kl 18.13
nii...müügi"mees", kindlustaja...need tööd on keerulisemad kui kannide ettetassimine...
kui üks neist kahest ei klapi, siis mina ei tea. aga...mis sa flirtikus teed, uurimust?
 
kadakajupp 11. november 2014, kl 18.23
kuule, ameteid on sadu peale nende kahe. pealegi pole ma töövestlusel hetkel.

kunagi sai konto teha, ei ole seda ära kustutatud ja tegelikult saaks sealt ühe sotsioloogia-alase empiirilise uurimuse materjali piisavalt :). aga uurimust ma seal ei tee, tutvuda kah ei viitsi ega aktiivselt kasutada.
seega võiks vist öelda, et meelelahutuslikuks kirjavahetuseks?
 
supp 11. november 2014, kl 18.31
selge. aga väga kummaline. pakun sulle välja vahetu suhtlemise võimaluse. saad materjali juurde, sisustad aega...meeldivalt...meeldiva mehega ja ei pea siin mõttetut iba ajama ja silmi rikkuma.
kaasas käiks värske õhk, kaminaleek, su see...mis su lemmikkohv oligi...mesi, piim...ja hulluks ajavad ferromoonid.
no tead küll, sotsioloog selline...
 
100% 11. november 2014, kl 18.36
täitsa kamm, mida siin teevad, ajuvaba jutt 100%.kas raviasutused enam neid vastu ei võta. jube möla 100%-liselt.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!