Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
kadaka kolumn
 
supp 11. november 2014, kl 18.37
rahu 100, jälgi mängu ilu ;)
 
kadakajupp 11. november 2014, kl 18.39
feromoon, mitte ferromoon.. aga mis sellise ettevõtmise eesmärk oleks, kui ma siin tutvumiskavatsustega ei ole? tasuta lõunaid ei ole, nagu sa isegi tead - ma ei taha ühtegi kohustust ei suhestumise ega suhtluse näol. üheöösuhteid ei harrasta, need pole rahuldustpakkuvad.

kui sa leidsid eelnevast tekstist vastuolu, siis selgitan pikemalt.
 
100% 11. november 2014, kl 18.41
siin puudub 100% ilu.on 100% ainult möla.
 
kadakajupp 11. november 2014, kl 18.42
protsent - tuletan jätkuvalt meelde, et foorumi lugemine on rangelt vabatahtlik tegevus ning tagajärgede eest vastutab lugeja/kasutaja ise 100 %.

mittesihtotstarbelise foorumikasutuse vältimiseks saab kasutada erinevaid võimalusi, lihtsaim on ülal paremas nurgas olevale punasele ristikesele hiirega klikkimine. edu :).
 
100% 11. november 2014, kl 18.45
sul on 100% õigus, lugemine on vabatahtlik tegevus.loetav on 100% debiilsuse etalon.
 
supp 11. november 2014, kl 18.45
krt, jah, pole seda sõna ammu näind. sinu kooliharidus paistab igast praost.

aga tegelt...kas sa ei saa piisavalt suheldud, et siin pead aktiivne olema? tead, vahetu suhtlus on kordades parem, kui see siin. miks sa end sellisesse raami topid, mehed on teinud sulle palju halba? või mis?
sind jätkub iga lolli küsimuse vastamisele, igale poole...mis nähtus see on?
 
kadakajupp 11. november 2014, kl 18.58
protsent - aga miks sa siis masohhistlikku kangelaslikkusega siin kükitad ja sõrmi sügad vastu klaviatuuri?

supp - suhtlen piisavalt, aga mulle meeldib selline suhtlus, kus võin poole sõna pealt minema kõndida, kui ära tüütab. siin vastan seepärast, et lubasin teemaalgatuses jõudumööda vastata.

lihtsalt olen ajapikku avastanud, et ma ei soovi hetkel suhteid ega nendega kaasnevat kogeda, ausõna lihtsalt ei viitsi. kuna paljud mu huvialad eeldavad arvutikasutust, siis veedan patuselt palju aega tõesti arvuti taga, seepärast on vist tekkinud ka pausitäideteks foorumid vms...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kadakajupp 11.11.2014 18.58.
 
supp 11. november 2014, kl 19.01
 
supinahk 12. november 2014, kl 20.51
palju sul siis huvialasid on, kui neid, mis arvuti kasutamist vajavad, on palju ;)
kui suur osa on lõviosa?
 
kadakajupp 12. november 2014, kl 21.25
paljud neist eeldavad lugemist ning kuna materjali sageli raamatukogust ei leia ega ammugi eestikeelsena, siis kasutangi internetti. samuti vaatan dokumentaale teinekord - tv-d ei vaata peaaegu üldse. töö eeldab ka online-teemat. paraku.
 
kisellinahk 12. november 2014, kl 22.07
nojaaa, aga kui paljud siis eeldavad lugemist?
mõistad, mingi arv...
 
kadakajupp 12. november 2014, kl 22.24
on see oluline või?
 
eesnahk 13. november 2014, kl 11.48
kõik on oluline, et kadakane tupp mul nahka üle pea ei tõmbaks.
 
kadakajupp 13. november 2014, kl 16.30
ei tegele sedasorti meelelahutusega, eriti kui arvestada, et teemaalgataja end nokunahaks peab.
 
nokuteater 13. november 2014, kl 18.19
kinu käib. mutil on paaaaalju huvialasid, mis kõik vajavad arvutitt. paaalju foorumisi ja tutvumise paikasid on kõik huvialad.
 
kadakajupp 13. november 2014, kl 18.23
on küll jah erinevaid huvisid, palju materjali on ingliskeelne. tahad, lingin siia miskit viimasest lugemisvarast?

/või eeldan, et kui emakeeles kirjutada ei mõista, siis muus keeles lugeda ammugi mitte?/


ja kui kasutaksingi arvutit sajal tutvumissaidil kollamiseks, siis keda krt see küll segama peaks? jälle ei saa juuli mehele ja jaan naisele või? :D.
 
punanahk 13. november 2014, kl 18.30
see on sinu postitus:

arvad, et muudes foorumites on ühtäkki teistsugused inimesed sootuks või teised reeglid tutvumiseks? no ei ole, lihtsalt puudub vbl see interaktiivsus ja segavad mõttetud vahepostitused. aga vaidlustes selgub tõde ning naiivne oleks arvata, et mingi x-sihtgrupp on just kuskile teisse kuldfoorumisse koondunud.
by kadakajupp - Saame tuttavaks

foorumid, tutvussaidid-sina juba tead asja.
 
kadakajupp 13. november 2014, kl 18.38
foorumeid on üsna erineva sisuga, aga seda asja sina vist ei tea? tutvumine, olgu siis sihtotstarbelisel lehel või mõnes muus interaktiivses suhtluskeskkonnas ei erine väga. ja eks olen ka tutvumissaite külastanud.

aga nii muuseas - on kohe keelatud netis mitut saiti külastada või? seega ei saa su tsiteerimise mõttest aru.
 
tillinahk 13. november 2014, kl 18.41
aga mul on palju rohkem huvisid, kusjuures ma ei vaja arvutit. mõned olulisemad panen sulle kirja:
säärejooks
suured tissid
sile kõht
prink tagumik
pügatud tutt
tumedad juuksed
naturaalsed küüned ja ripsmed

aitab küll
 
kadakajupp 13. november 2014, kl 18.46
ma ei oska küll sulle nõu anda, tillinahk, kus ja kuidas sa oma huvialadega saaksid tegeleda, arvutit kasutades oleks see keeruline küll või vähemalt mitte nii rahuldustpakkuv.
 
tillinahk 13. november 2014, kl 18.52
aga sinu arvutit vajavad huvialad siis oleksid:

rate
delfi date
suhted24
flirtic
aamor
kiss
...
...
?
 
kadakajupp 13. november 2014, kl 18.55
flirticus on konto küll tehtud, date tean ja suhted 24 on ka kuskilt silma jäänud, ülejäänutest pole kuulnudki - mis krdi kohad need veel on... ja rate oli vist kunagine fb eelkäija vms?

aga sulle lugemiseks mu huvialadest, üks näide.

https://www.boundless.com/physiology/textbooks...
 
kadakatupp 13. november 2014, kl 18.57
ära ürita end targemaks teha kui reaalselt oled.
 
kadakajupp 13. november 2014, kl 19.03
ahah - eks ma siis teinekord lingin siia siinseid foorumipostitusi ja tegelikult minu lugemisvara pole küll kellegi kolmanda asi..


miks krt link poolikuks jäi, jälle mingi neetud reegel või...
 
kadakajupp 13. november 2014, kl 19.03
https://www.boundless.com/physiology/textbooks...
boundless-anatomy-and-physiology-textbook/
nervous-tissue-11/neurophysiology-113/types-of-neurotransmitters-by-function-619-3349/

ok, liigendamist vajas teadmata põhjusel.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kadakajupp 13.11.2014 19.04.
 
eesnahk 13. november 2014, kl 19.08
miks sa iha.ee linki siia ei pannud? seal ju veedad suurema osa ajast peeniste disaini uurides.
 
tillinahk 13. november 2014, kl 19.09
kas sa püüad sealt lugemismaterjalidest aru saada seda, mis sul viga on?
 
supp 13. november 2014, kl 19.11
õhtust musike-kadakas. krt, noksid on sulle ringi ümber võtnud ja lõksu püüdnud. tulen sulle appi või?
 
ahzooloog 13. november 2014, kl 19.13
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> https://www.boundless.com/physiology/textbooks...
>
> boundless-anatomy-and-physiology-textbook/
> ner
> vous-tissue-11/neurophysiology-113/types-of-neurot
> ransmitters-by-function-619-3349/
>
> ok, liige
> ndamist vajas teadmata põhjusel.

Ei vaja mingit liigendamist. Ja ei jäänud poolikuks su eelmine link. Registeeritud kasutajatel ei kuvata tervet linki, aga peale klikkides avaneb ilusti. Pole tänu väärt:)
 
eesnahk 13. november 2014, kl 19.21
ära pabla, supp. noksid on jupatsil endiselt kättesaamatus kauguses. eks ta limpsab küll keelt nende järele, aga teki alla võtab endiselt juraka luunja kurgi kaasa.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!