Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Kõikvõimaliku kauba müük telefoni teel - telefoninumbrid blokeerimiseks!
 
Abi pakkuja 17. oktoober 2015, kl 20.26
Mulle helistati ka numbrilt 6743069.
Otsisin netist selle numbri omanikku, leidsin "Top connect". Kirjutasin sinna e-maili ja tulemuseks kõned lõppesid. Alguses vastati, et uuritake asja ja paari päeva pärast kirjutati, et "nüüd saime teada, et sellised kõned peavad lõppema".

Kui on selliste kõnedega probleeme, siis minge aadressile [b] https://www.telekom.ee/era/numbri-otsing [/b] seal sisestage telefoninumber, millega teile helistatakse ja saate numbri haldaja teada.
Edasi otsige numbri haldaja google'i kaudu üles ja saatke sinna e-mail kõnede kohta.
 
Ain 18. oktoober 2015, kl 16.55
Hoopis https://nba.tja.ee/numbriparing.aspx on leht kus saab teada numbri haldaja.
 
Merily 20. oktoober 2015, kl 18.06
Tere

ka minule helistati täna poole nelja paiku numbrilt 674 3069. Alguses ei jõudnud vastu võtta..siis helistasin tagasi,number kinni. Helistati uuesti,võtsin vastu ja siis katkes kõne...mõtlesingi,et mis number see olla võib,nüüd tean,et see on mõttetu müügitelefoni number.. Tean mitte vastu võtta.
Mul on ennegi olnud,kus helistatakse ja pakutakse ravimeid või muud kaupa ja surutakse jubedalt peale,aga ma olen loomulikult ei öelnud,kuna olen nii noores eas ja hea tervise juures,et ei vaja mingeid ravimeid ja vitamiine,mille tähendusi ma ei tea ega ei tea ka milleks need on..
 
telefoniomanik 27. oktoober 2015, kl 16.41
Egle Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> 6743069 Kalamaksaõli kapsleid pakutakse

Sama siin. Helistab ja viskab telefoni ära. Juba mitmes kord...
 
.... 29. oktoober 2015, kl 13.01
6743069 - jätkab lollide õngitsemist! Helistab ja kohe katkestab, ilmselt lootuses, et tagasi helistataks. Minult ta raha ei saa. Kahjuks kasutan ise vana telefoni, mitte nutikat, ja siin blokeerimisvõimalus puudub. Ei soovita kellelgi sinna tagasi helistada vaid selleks, et telefoniomanik nö.läbi sõimata - võib oma numbriga ja rahaga kehvasti minna. Pigem siis juba ignoreerida.
 
Laura 29. oktoober 2015, kl 16.42
Olen ise töötanud müügiagendina ja oskan kommenteerida. Numbrid valibki välja arvuti oma andmebaasist. Kas siis varasemate klientide või muudmoodi numbri andnud inimeste seast, suvaliselt ei valita midagi.
Tagasihelistamisel ongi nr kinni, sedt tegemist on ainult väljahelistatava numbriga.
Paljud call centerid töötavad vahetustega ja inimesed lähevad õhtuks lihtsalt minema :D sellest ka hommikused või õhtused kõned.
 
Laurale 30. oktoober 2015, kl 11.56
ja kust saab arvuti OMA andmebaasi? Ja viimati mainitud numbritega ei saa ka rääkida siis, kui kõne vastu võtta - kas arvuti siis katkestab koheselt? Pigem on just sellised juhtumid seotud pettustega. Müügiagendid on helistades esimesena end tutvustanud ja ka seda öelnud, mida tahavad pakkuma hakata. Ja kõne vastuvõtja asi on siis otsustada, kas ta tahab jätkata või mitte. Mina ei taha ja nii ka viisakalt kohe ütlen, ma ei osta kunagi midagi telefoniteel. Kuid taas - viimati nimetatud numbrilt tuleb kõne sisse ja see katkeb koheselt, kui sellele vastata, järjepidevalt ja alati, seega ei ole tegu juhusliku eksitusega. Puhas pettus!
 
Suht väss nendest kahtlastest kõnedest 30. oktoober 2015, kl 13.18
Mulle helistab number +372 674 3069 ka viimasel nädalal pea iga päev.
Pole küll kordagi neid kõnesid vastu võtnud (ei leia eriti mõtet võõrastele/kahtlastele numbritele vastata) aga suht närvidele hakkab käima juba - IGA PÄEV, ÜHEL JA SAMAL AJAVAHEMIKUL helistab...
On küll "Black Block Calls" peal, ag ateavitus tuleb ikka, kui blokitud nr kas helistab või smsi saadab...
 
??? 05. november 2015, kl 22.48
kas keegi teab, mis firma või isik viimati kirjas oleva numbri taga on? See, millega tegeletakse, kisub juba ahistamiseks. Saadaks hea meelega politsei peale, see on ammu igasuguse piiri ületanud.... Ei hakka ise tagasi helistama, sest ei pruugi olla tervislik oma telefoni(arvele)...
 
Ain 06. november 2015, kl 19.49
Mingisugune Norra või Soome toidulisandite? müüja.
 
murrikas 09. november 2015, kl 13.59
56684870 mingit tasuta kosmeetilist näomaski soovis vene aktsendiga neiu pakkuda. Helistas 50min jooksul kolm korda.
 
boom 12. november 2015, kl 21.58
Andmebaasid tellitakse vastavatelt ettevõtetelt ( nimesid ei tea). Arvuti genereerib lampi numbri ja kontrollitakse https://nba.tja.ee/numbriparing.aspx vms süsteemi kaudu kas number üldse eksisteerib ja kui õnnestub lendab Teie number andmebaasi. Nimesid jne. muidugi keegi ei tea aga operaatori saab teada mis on mõnele ettevõttele hea. Pole vahet kas on peidetud vms. number endal. Kui number eksisteerib siis nad selle ka leiavad.


+3726743069 Helistab samuti iga päev. Täna kell 19:35 viimati. Ma selliseid kõnesid vastu ei võta, sest isegi kui ei soovi nendega rääkida ei tohi nad nii kergelt järele anda, sest see mõjutab ka nende tööd. Ülemused kuulavad suvalt kõnesid kontrolliks ja kui mõnele sellisele kõnele peale satuvad toob see ka neile pahandusi. Esimest ''EI'' vastust ei tohi ju vastu võtta ja peab edasi seletama.

Nutikaga on hea, et üks nupuvajutus ja viskab pildi mustaks, laseb lõpuni kutsuda aga häält enam ei tee. Ise kinni pannes võib veel tagasi helistada kohe.
 
Numbrid 6870395 ja 6870276 18. november 2015, kl 17.42
Kas keegi teab, kes või mis peitub numbrite 6870395 ja 6870276 taga? Mulle helistatakse nendelt numbritelt õhtuti kella 19-20 ajal.

Kui teaks, et loosiratas (! mhh) valis minu ja kingituseks auto või reis kaugele maale, võtaks kohe vastu :DDDDDDD
 
maarjal 19. november 2015, kl 14.38
mulle helistas ka äsja see nr 6743069 ja keegi ei rääkinud midagi googeldasin ja sain selle postituse.
 
Kto svonit 20. november 2015, kl 17.39
Mulle helistati just Moskvast (tel näitas ära, et Moscow). Lasi paar korda kutsuda ja lõpetas siis.
+74956408272
Olge ettevaatlikud!
 
Nutune lugu 22. november 2015, kl 16.50
Sattusin kah mingil ajal poolkogemata sellisesse kohta tööle - mulle sobis vaid osaline tööaeg, ja logistiliselt oli hea koht. Mõned kuud töötasin, siis hakkas nii paha teiste tülitamise pärast ja ülemus käis kah kogu aeg ukse vahel ja tänitas et miks nii vähe tulemusi. Peab tõeline pohhuist olema sellel tööl.
Paraku - ilma rahata ju ei ela. Maximas saad otse näkku sõimata, telefoni teel oli nagu kergem:-) Ja poole kohaga eriti kuskile ei võeta, isegi enamikesse poodidesse mitte. Istun juba aasta oma invaliidsuspensioni otsas, nälga just ei sure. Hullem nendel kel lapsed toita.
Aga jah, ma ise ei osta kah telefoni teel mitte midagi kuigi helistajast on kahju.
 
Ain 22. november 2015, kl 18.37
+74956408272 see number võib kuuluda inkassole, kes otsib võlgnike taga.
 
Kris 24. november 2015, kl 10.36
Krrt küll, närvi ajab mustaks juba - 3 KUUD IGA PÄEV, ÜHEL JA SAMAL KELLAAJAL HELISTAB 6743069 number!!!
Kui numbrit otsida, googeldada - viskab ette selle lehe siin... No tõesõna, tra küll, see ei ole enam normaalne!
 
Kui nõme 30. november 2015, kl 07.47
Kui oma pangakonto nr.ei anna siis vist on kõik korras. Ma kuulasin jutu ära.
 
Liina 02. detsember 2015, kl 14.04
Ka mulle helistab nüüd iga päeva +372 6743069. 1 kord sain ka vastu võtta, kuna tundus Eesti number olevat, 11 sekundit kõneaega ka läinud (arvele veel midagi lisandunud ei ole), aga mitte midagi ei räägitud siis.
 
KP 08. detsember 2015, kl 17.34
V Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vanaemale helistati numbrilt 6726530 ja pakuti rav
> imid hea hinna eest. Tema ütles oma nime ja aadres
> si. Ei teagi mida nûûd oodata.. Milleks petturid k
> oguvad neid andmeid?

Ja mis sellest teemast sai? Kas tellimuse sai katkestada? Kui jah, siis millal, kas juba pärast proovipartii kätte saamist? Mu tuttav ka kergeusklikult läks õnge, nüüd kirub ennast... Üritasin ta jutu järgi googeldada aga väidetavat firmat nii ei leidnud..
 
Kord 14. detsember 2015, kl 11.06
Eesnäärme kontroll 6870276. Mida k6ike enne jõulu ei pakuta.
 
Ekari 18. detsember 2015, kl 17.42
Tra helistati ka+372 674 3069 numbrilt ja pakuti mõtlesin davai odavalt saadud ja see pakk pii jõudma 10 päeva jooksul ja sellest juba möödas 21 päeva ja mitte ühtegi pakki pole näinud ja ühendust ei saa ka kuidagi võtta nende rottidega.
 
Anti 28. detsember 2015, kl 15.29
Tere! Yks lahendus telefonisp'ammi vastu. Kui ei taha, et telefon suvaliste numbrite k~onede peale heliseb, v~oib vana hea Nokia 3310 telefoniga teha j'argmist.
1. Seadista "Helinad" menyys suvaline profiil nii:
"Helina toon" = "(tyhi)"; "Helina tugevus" = "Nivoo 4", ehk see mida soovid helisemisel kuulda; "Vibroalarm" = "V'aljas"; muud parameetrid, sh. profiili nimi vali siin nagu meeldib.
2. Aktiveeri just loodud helinaprofiil ("Helinad" menyyst v~oi toitenupule vajutades).
3. Igale kontaktile telefoniraamatus, kelle k~one peale soovid kuulda telefoni helisemist, vali soovitud helinatoon menyyst: "Telef.raamat" -> "M'a'ara toon"

Need kontaktid, kellele tooni ei m'a'ara, j'a'avad "Vaikimisi" tooniga ja ei tekita telefoni helisemist. Samuti ei tekita mingit helisemist k~oikv~oimalikud v~o~orad numbrid, mida pole "Telef.raamatus". Telefon muidugi n'aitab sisse tulevat k~onet ja j'atab selle vastamata k~onede nimekirja - hiljem v~oib m~onda numbrit internetist otsida, kui huvi on...

Kui soovid, et k~oikide numbrite k~oned j'alle heliseks, aktiveeri m~oni teine helinaprofiil.

V~oimalik, et nii saab seadistada ka teisi telefone.

Parimat!
Anti
 
kull 29. detsember 2015, kl 20.15
+372 6189232 sama case, helistas. Kui tagasi helistasin, ei vastanud.
Merle Tross 30. detsember 2015, kl 14.44
Minule helistati 14. dets 2015 telefonil 6743069 ja pakuti õlikapsleid. Väga viisakas naisterahvas oli, niiet olin tellimusega nõus, terve kuu kogus vaid 3.49 eest. Ootasin pakki päris mitu päeva ja siis tekkis kahtlus, et miskit mäda. Googeldasin ja jõudsin sellele lehele. Oh õudust andsin oma andmed sulidele. Aga oh üllatust, täna sain oma kapslid kätte koos ilusa jõulutervituse ja muu infot andvate paberitega. Kui ma enam kapsleid ei taha, siis on võimalik helistada telefonil 6743068 ja uurida saab rohkem www.omegamarine.ee, mis asub Tallinnas Pärnu mnt 130.
 
+372 674 3069 11. jaanuar 2016, kl 11.25
Helistatakse vähemalt 2 korda tööpäevajooksul keegi midagi ei räägi, tagasihelistades annab kinnist.
täiesti kohutav kui tüütu.
 
Kord 16. jaanuar 2016, kl 18.22
55532617 Lux, eriline sviidiajaja
 
Air 20. jaanuar 2016, kl 11.25
korduvalt on helistanud Ocean Air 55565369
 
Oliver 20. jaanuar 2016, kl 13.20
+372 6189232 helistas kõne ajal sisse, pärast tagasi helistades ei vastanud mitu korda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!