Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Kassi ei antud
Annely20 08. märts 2013, kl 20.26
Oli pikk jutt maili teel ja oli kõik kokku lepitud,et võtan ta kassi, ehitasin kraapimispuu, maja , ostetud kassiliiv jne, kass oli 4,5a tõukass, tuli omanik ja nägi et olen ratastoolis, pakkis kassi puuri , lahkus nuttes st ei taha ikka loobuda... no ja ise siiani nutan. kas ratastooli inimesele kel pea selge ongi koduloom keelatud? Olen nii kurb, äkki on kellelgi
kassipoegi, mul ju kõik olemas kiisule, saaks sünnipävkingi?
 
* 08. märts 2013, kl 20.31
Kus kandis sa elad?
 
veel 08. märts 2013, kl 20.33
Uuri Kassiabist. Kindlasti, kindlasti võta endale kiisu. Ja ära lase ennast heidutada.
Annely20 08. märts 2013, kl 20.40
 
nii 08. märts 2013, kl 20.44
vaata lemmiklooma nurgast. seal ka pakutakse.
Annely20 08. märts 2013, kl 20.55
Olen kõik portaalid läbi käinud kuid sellist pole, otsin halli, musta-valgega peassi. tal oleks hea elu, toakassina,
 
jaa 08. märts 2013, kl 21.11
ära aja lolli juttu. koduloom keelatud. sa võid ju millise tahes kassi võtta. varjupaigad neid täis jne. üks ei andnud oma kassi sulle, sul pill lahti ja mõistus otsas. aga tartus keegi otsib oma madude jaoks kassi. ehk oled hoopis seesama tüüp. sellepärast see kamarajura. viu-viu kas ratastooliinimesele on koduloom keelatud. viu-viu
Annely20 08. märts 2013, kl 21.24
Tean et siin tigedad kommijad nagu ikka, ei põõra tähelepanu sellisele, vastan viisakusest>!
Annely20 08. märts 2013, kl 21.38
Ma ei oota kommijaid Talle kõik olemas.Tahan kiisupoga vaid , kommijad hoitke eemale!!!
 
terje 08. märts 2013, kl 21.51
minu sõbranna ei saanud kutsikat, kuna ta ema, kes asja ajas rääkis eesti keelt vene aktsendiga. Vot nii, kusjuures on tõeliselt suur loomafänna ja tema uus koer on väga hinnatud tõukoer.
Kindlasti on neid, kellel kiisupoeg üle või uuri varjupaigast.
 
.... 08. märts 2013, kl 21.56
Kui ta pakkis kassi puuri tagasi ja lahkus nuttes, sest ei tahtnud kassist loobuda, siis ta järelikult ei suutnudki lihtsalt kassist loobuda, asi ei ole üldse mingis ratastoolis ega muus.
Annely20 08. märts 2013, kl 22.02
Jah kui uurisin varjupaigast ühe kiisu kohta ,algul
oldi nõus, kui ütlesin et olen mingi aeg ratastoolis siis vastust ei tulnud, ju ei sobinud.
 
:) 08. märts 2013, kl 22.12
Ah, ära tee nalja. Ratastoolis inimene sobib kassi perenaiseks väga hästi, ei tasu igasugu asju ette kujutada. Koera võtmisel võiks veel probleeme tulla, aga kassi puhul kindlasti mitte. Otsi aga edasi, ära süvene oma kujutelmadesse.
Jõudu!
Annely20 08. märts 2013, kl 22.17
Kassimaja ehitasin
ja kraapimispuu tegin ise, liiv oli valmis, toit ka, nii kurb, tuttav lubas veel ilusa kaelakee kristallidga tuua, nüüd tühi tumme..........
Annely20 08. märts 2013, kl 22.22
Kahju et nii ei arvata.
Annely20 09. märts 2013, kl 09.36
Mul ka eakas rott, panin kassimajja, meeldib nii et välja ei tulegi- soe ja pehme:D
 
see 09. märts 2013, kl 16.25
see anneli on troll. inimene ei ole nii napakas.
Annely20 10. märts 2013, kl 01.18
Jälle üks tüüpiline Delfi tigedik, edu sulle!!!
 
tigedik jah 10. märts 2013, kl 08.57
ega ratastool inimest peast pehmeks ei tee. otsi põhjust õigest kohast. inimene hakkab nutma, ütleb, et kahju loobuda. ja sina tead täpselt, et ta ei andnud kassi just nimelt sinu ratastooli pärast. sa näed ju ise, et paljud siin ei arva, et sinusugusel ei tohiks kassi või mõnda muud looma olla. mina kaasaarvatud. milleks mängib täiskasvanud inimene sihukest hädapätakat ning lihtsalt viriseb siin. loeb mõtteid. kusagil ei ole ka kirjas, et ratastooliinimesele või kellele iganes PEAB kassi andma. tüüpiline telhvi iriseja, sry, hullem, kui tüüpiline. parem tegele uue kassi otsimisega. tüüpilisel telhvi tigedikul ei ole ka kohustust sulle kasse võimaldada.
Annely20 10. märts 2013, kl 09.16
Ma ei virise siin, olin hetkel nõrdinud, lihtsalt elu on näidanud et ma pole nüüd täisväärtuslik, aga ma ise ei põe, küll aga mingid võhikud kes kardavad et äkki on nakkav. Mina saan ilusti hakkama. Kasse olen otsinud loomulikult veel aga sellist ilusat pole trehvand, iga päev ju ei võta seega võiks meeldiv ja ilus olla.
 
pakun kiisupoegi! 11. märts 2013, kl 09.25
Kirjutasin teile Fb-sse :) kui sõnumite all kirja pole, siis leiate selle muude alt.
Annely20 11. märts 2013, kl 09.30
Kahjuks veel pole, ehk hilineb.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!