Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Pagulaste sisserände peatamine
 
to han 24. august 2015, kl 17.40
Kui eestlased sulle nii vastumeelsed on, MIKS sa siin loed ja kommid?
On olemas küllalt Aafrika riikide foorumeid, miks sa seal ei kirjuta.
Loomulik on, et inimene suhtleb nendega, kes talle meeldivad, mitte ei tule siia vastikute eestlaste keskele.

Kui sulle ei meeldi, on sul võimalus eestikeelseid foorumeid üldse mitte avada.
 
Jaan P 24. august 2015, kl 17.49
Praegu võib toimuda põlvkondade vahetus. Kunagi tulid meie eellased Aafrikast ja läksid mööda maailma laiali. Aafrikasse jäid ahvid. Nüüd on nad ahvist vähearenenud inimesteks muutunud ja lähevad samuti maailma õnne otsima. Meil kõigil aga oleks aeg oma kunagisele kodumaale Aafrikasse tagasi rännata.
 
to to han 24. august 2015, kl 18.07
Mulle kui eestlasele meeldivad teised eestlased väga, mul ei ole kohe mitte midagi eesti foorumites lobisemise ja arutlemise vastu. Mulle ei meeldi sinusugused põhupead, kes arutelu asemel hakkavad kaagutama "miks sa siin käid, miks sa juba aafrikas pole, miks sa Aafrika foorumites ei kirjuta" ja nii edasi.

Miks sa ei võiks kusgil kanade foorumis oma aega surnuks lüüa, miks sa teisi minema ajad? Sa oled päris ebameeldiv foorumikaaslane ja soovitan sul soojalt ota oma foorum, kus võid ise otsustada, kes võib seal sõna võtta ja kes ei või ning kui seda ei raatsi, siis vähemalt ära tee teistele oma totraid rassistlikke märkusi.
 
Han 24. august 2015, kl 18.39
Jah, totutaja, kui sulle ei meeldi, mis ekre kohta siin kirjutatakse, ära võta palka välja ning ära passi siin. Lihtne ju, eksole ?
 
Juss2 24. august 2015, kl 21.07
Jätame EKRE rahule lööme mustad oma kunagisest kodust Aafrikast välja ja lähme ise sinna elama kunagisele kodumaale.
 
nimetu 24. august 2015, kl 21.13
Me oskame end ise ka ju hävitada, onju?
 
totottooottottoooo 24. august 2015, kl 21.32
neiu elsa, ega ometi sina ei tulnud täna vastu, oma käekesed põimitud ühe mustanahalise pihku, pikad blondid juuksed lehvimas, päikeseprilid ees ning ise niiiii õnnelik-niiiii õnnelik.
Vanust sul ehk 18 või natuke sinna poole....
Kuda siis oli kah?
A ega see sinu jutumulingi siin sulle rohkemat vanust välja ei pigista.:)
 
neiu elsa 24. august 2015, kl 21.40
Mis linnas ja kus kohas ?
 
Han 24. august 2015, kl 21.42
Lähme ise Aafrikasse ja varsti oleme ise ka samasugused tökatid.
 
nimetu 24. august 2015, kl 22.04
Rassistid võiksid minna jah, ekre ruulib ka Aafrikas, sinine peeretus kõige ees...
 
to 18.07 25. august 2015, kl 00.28
Kui sulle eestlased meeldivad, miks sa siis meie väikest rahvast hävitada tahad?
Eestlasi ei ole 60 miljonit, et kama kaks, las tuleb immigrante, midagi ei juhtu.

Jube naljakas on, kuidas mustade armastajad ei tahagi oma lemmikute foorumisse minna, vaid ikka siin pahade rassistide keskel olla.

Tead, mida see näitab?
Kui sa päriselt oleksid suur mustade austaja, siis sa ei raiskaks oma kallihinnalisest ajast ühte sekundit ka siin foorumis.

Seega see on täielik jama, mida sa siin kirjutad, tegusid ei ole mitte kuskil.

Tõeline mustade pooldaja ainult nende foorumis ongi ning unustab vastiku eesti keele ja veel vastikumad eestlased hoopis ära.

Kuid sina seda ei tee, seega kogu sinu jutt on suur jama.
 
tuututaja 25. august 2015, kl 00.35
Sa OLED rumal, sest sa ei pannud isegi seda tähele, et mu kommentaaris ei ole ühtegi musti pooldavat lauset.
See kommentaar oli ainult SINULE, kuidagi raske on ette kujutada, et sina ainuisikuliselt oled "pahad eestlased, kelle keskel ma olen".
Sul on suurushullustus, kohalik Louis XIV, ainult "L'Etat, c'est moi" asemel "rahvus, see olengi mina".
Ega ikka ei ole küll, sa oled rahvuse häbiplekk.
 
eelmisele 25. august 2015, kl 00.47
Kadunud poliitik oled, nii hästi nihverdada ja keerutada oskad.
See anne sul 5+.
 
to tuututaja 25. august 2015, kl 00.54
Kas sa lugeda ei oska? Teema on "pagulaste sisserände peatamine".
 
to han 25. august 2015, kl 02.06
Oled endake täiesti sobimatus kohas.
Mine "pagulaste" foorumisse.
 
tuututaja 25. august 2015, kl 08.26
Kui teema oleks ''lambakasvatuse olukord 1913. aasta venemaal'' leiaksid sa ka igast kommist lambavihkajate kohta käivaid vihjeid, seda ka siis kui tehakse märkus SINU käitumise kohta foorumis.
Pisike inimvistrik egoga, mis koosneb ämbritäiest mädast. Muudkui pritsid ja pritsid....
 
to neiu Blond 25. august 2015, kl 08.35
Kuidas siis nii, neiu Blond, tõmmu mees käe kõrval? Sa isegi ei mäleta, kus linnas temaga kõndisid?
Aga mis puudutab laternaposti riputamist, siis mul juba 4 aastat tagasi oli selline juhus, kus paar eestlasest blondi oleks mind otsemaid laternaposti otsa tõmmanud, kui ainult selline võimalus oleks olnud, kuna mul oli julgus koosolekul veidi kriitikat teha. Nende nõukogulik kasvatus käseb alandlikult vait olla ja kookus seljaga ringi käia.
 
neiu elsa 25. august 2015, kl 08.40
Naljakas, ega mina ainuke neiu eestis ole ju.
 
to neiu Blond 25. august 2015, kl 10.08
Eks sa peadki ju siin ja seal tõmblema, sest sul ju mustanahaline peika.
 
pooldajad 25. august 2015, kl 10.19
saatke omad tütred rakverre.las halootavad ja sexi küsivad teie lastelt ka.muidaks nad ei vali vanust 12 sobib neile ...just minu tuttava tütar on nii vana
 
to toto 25. august 2015, kl 10.22
Hmm, neiu Elsa andis korvi ja nüüd valad oma pettumuse valedesse? Nõrk ja annab tunnistust su aju vallutanud alaväärsuskompleksist.
 
to neiu Blond 25. august 2015, kl 11.46
Kuhu sa kadusid, Blond?
Mind pani siin sõna võtma see ülbe ja irvitav naeratus teie näol, siis kui sa oma mustaga möödusid ja demonstratiivselt oma üleolekut näitasite. See oli teil nagu päheõpitud lavastus mööda tänavat a la me veel näitame neile, va vastikud pärismaalased.

Ära siis järgmine kord muste prille ette pane..Tahaks sulle otse silma vaadata...
 
nimetu 25. august 2015, kl 12.14
Kas seda viimast kuidagi ravida ka saaks?
 
eelmisele 25. august 2015, kl 13.36
No vat siis, te kaunid ja blondid musimupsukesed, sallivad ja tolerantsed, katsuge nüüd oma suure "tolerantsuse" ja "positiivsusega" veidi tagasi tõmbuda.
Võite saada löögi sealt, kust ei oota.

Egas siis midagi ei jää saladusse, kõik tuleb avalikuks. :)
 
nimetule 25. august 2015, kl 13.42
Mul oli sama mõte - kas see on ravitav?
Kahjuks vist sündis sihuke. Õnneks pole see vähemalt nakkav.
 
kats 25. august 2015, kl 16.06
Facebookis liigub ringi filmilõik, kuidas neegrid tülitavad ja peksavad valget tüdrukut.
 
nimetu 25. august 2015, kl 16.10
:D. Õnneks tõesti. See oleks jube, kui me kõik sellised oleks.
13.36, mis tuleb avalikuks?
 
facebook 25. august 2015, kl 16.15
Just-just, facebook on tõe kriteerium ja seal nähtav on alati tasakaalustatud tõde.
Amen, sister in stupidity.
 
nimetu 25. august 2015, kl 16.23
Muidugi facebook on kõva sõna. Hahaha. Kats, käi parem siin möllamas!
 
salliv eesti 25. august 2015, kl 16.23
seltsimehed! olge positiivsed! kõik imeilusad vassilissad saavad mehele ning blondidele on lahti imedemaa! külastage meie lehte kui tõe kriteeriumi!!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!