Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mainori kõrgkool aastal 2018
 
areneja 05. juuli 2018, kl 17.48
Kas keegi on käinud viimastel aastatel seal õppimas? Kas tase on paranenud? Olen kuulnud, et osad just uuemad erialad on alles lapsekingades, samas osad pidavat hea tasemega olema. Viimased aktiivsed foorumiteemad on olnud aastail 2010 ja 2011. Need arvamused seal on ka loomulikult kõik väga halvad. Loodaks, et äkki keegi tänasel päeval kiidab.

Kindlasti ei soovi diplomit kellelegi (st tööandjale) näitamiseks. Peale seda läheks veel edasi õppima kuhugi mujale. See kool on hetkel ainuke, mille üks eriala mulle hästi sobiks. Lisaks oleks suur osa õppest minu linnas Tartus. Muidu ilmselt vaataks veel TLÜd ja EBSi võibolla.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!