Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sport
loll küsimus
 
pikant 03. juuli 2011, kl 13.26
Miks kulutatakse tohutu energia maha sportimisele, kuid enda kodu on samal ajal räämas ja hoolitsemata ning peremehe- ja perenaisekätt pole majapidamises praktiliselt üldse näha? Väga palju olen näinud selliseid inimesi. Ühel lausa maja mere ääres, kõik tingimused olemas ilu loomiseks, kuid lausa paha vaadata, kuidas esivanemate pärand on nagu kõrvalhoone.

Millest selline asi tuleb?
 
see 03. juuli 2011, kl 13.36
tuleneb matslusest, tõusiklusest ja harimatusest. Ning sellest, et raha on mõned inimesed ära rikkunud: kes pole pidanud pingutama, et midagi saada, kellele on kõik sülle kukkunud, see ei oska asjade väärtust ka hinnata. Ja mõni on lihtsalt hoolimatu jobu (nt niidab muru vaid aia seest, aga aiataguse laseb võssa kasvada). Sellist mentaliteeti (ei näe oma ninaotsast kaugemale) kohtab aga sageli, paraku.
 
? 03. juuli 2011, kl 14.18
Mis ühist sel on spordiga?
 
talent 03. juuli 2011, kl 14.18
Hmm... ma olen ka meelsamini jooksurajal, kui vehin kodus lapiga.
 
Valdur 04. juuli 2011, kl 00.11
ma olen näinud ka väga palju mitte sportivaid inimesi, kel kodu räämas ja kasimata....huvitav, mis nende probleem on?
 
kiks 06. juuli 2011, kl 00.16
kodu räämas olekut ei saa minu meelest küll vaid sportimisega seostada. minu meelest on mittesportlikel inimestel kodu sagedamini räämas, sest kes teeb, see jõuab. ka olen märganud, et sportlikud on sageli energilisemad ja heatujulisemad. nad jõuavad ja mis peamine, TAHAVAD jõuda. kodu räämas olek näitab lihtsalt hoolimatust ja ükskõiksust. ma ei taha sugugi väita, et ühelgi sportlikul inimesel pole kodu korrast ära, vaid ma arvan, et kodu puhtuse või mittepuhtuse põhjused on mujal kui sportimises.
 
pikant 09. juuli 2011, kl 21.20
tahtsingi teada, miks leitakse jõudu ja aega spordile, kuid koristamisele ei leita, kuigi see võtab palju vähem energiat

teeme nii, et ma nimesid ei hakka siia panema üles
 
to pikant 11. juuli 2011, kl 07.51
See on sul väga tõsine probleem-pöördu terapeudi poole!
Ehk eluks olulisemad asjad tuleb teha kõigepealt-alles siis tulevad lillepeenrad,luud ja tolmulapp.
Kui tervis läind on läind ka kõik muu :) (reporteri õhtuste klantskodude teemadel).
 
pikant 13. juuli 2011, kl 10.28
kust otsast on maratonijooksmine olulisem kui isiklik hügieen ja puhtus (eriti kui needsamad sportlased veel kubisevad suguhaigustest?!?)
 
x 13. juuli 2011, kl 16.08
ela oma elu
 
pikant 24. juuli 2011, kl 12.05
ahaaa, mõni tundis siin lõpuks ennast ära! vanemad on omaarust sportlikud, ent korter kubiseb s.tast niivõrd, et toidumürgitused on regulaarsed külalised ja nüüd järeltulijagi tõmbleb sporti teha, kuid kodus peavad sugulased käima koristamas, sest kõva sportlane ei suuda rehagi kätte võtta

irw
 
sport 24. juuli 2011, kl 15.30
Kuule "pikant", mine tegele parem ise spordiga, saad oma energia siin sapine olemise asemel mujale suunata :)
 
judit 24. juuli 2011, kl 23.53
oled õige pealkirja pand - loll küsimus. oli tõesti loll küsimus ja väga veidra asetusega, sellest ma ka aru ei saand su viimasest jutust mida on korteris rehaga teha... maga välja, sport ei välista koristamist ega koristamine sporti
 
laisik 25. juuli 2011, kl 23.12
Ideaalselt korras kodu on märk raisatud elust
 
pikant 29. juuli 2011, kl 13.48
ja batsillidest kubisev kodu on märk asotsiaalsusest ja harimatusest

reha käis järeltulija kohta, kel mehe maja looduslikult kaunis kohas, ent ise ei suuda naisterahvana kätt külge panna, et kodu korda teha, õpi lugema, oled kah harimatu?
 
jeerum 06. august 2011, kl 13.48
Aga palun, selle asemel, et siin haukuda, mine küsi temalt!
 
naene 06. august 2011, kl 16.48
Ma tean kaht liiki inimesi (pilt pole muidugi nii must-valge, aga üldistan)
1. Jõutakse teha kõike: käia trennis, teha teadustööd, elada pereelu ja olla särav sõpradegi jaoks
2. Vedeletakse diivanil, kirutakse naabreid, halba ilma ja Ansipit (ja trenniinimesi nagu näha:)) ning näritakse permanentselt kuklit.
 
. 09. august 2011, kl 22.22
:D
naiste delfikas @ ee
 
klapp 10. august 2011, kl 16.03
see on prioriteetide küsimus. Ilmselt need inimesed peavad sporti ja sellest saadavat heaolutunnet olulisemaks kui korras kodu. Ehk siis, neis ei tekita vaimustust steriilselt puhas kodu, see on nende jaoks ebaoluline. Lihtne! Inimesed on erinevad ju
 
pikant 10. august 2011, kl 21.29
ahjaa, üks väike detail veel: lisaks toidumürgitustele levitavad nad ka suguhaigusi; kui näiteks suusalaagrites käite, siis teadke, et nende suguvõsa liikmed harrastavad juhuseksi ja vastav info on kiire liikuma
 
N 11. august 2011, kl 08.53
Pikant'il on tõsine probleem. Tuleks hoopis tervisefoorumis oma "murede" kohta abi paluda.
 
njahh 12. august 2011, kl 16.25
ema ees, tütred järgi...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!