Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sport
Tantsukursused paaridele (Tallinn)
 
Kristiina 19. august 2012, kl 17.26
Tere,
Kas keegi oskab soovitada mõnda head tantsukursust Tallinnas, kuhu saaks mehega minna? Mingi kindel stiil ei huvitagi, aga probleem on, et seltskonnas tantsimine ei tule meil kuigi hästi välja ja oleks vaja mõned sammud selgeks (või üldse teineteise tunnetamine).
Vastuseid oodates
Kristiina
 
tuuli 19. august 2012, kl 21.09
Revalia Tantsukool hakkab sügisest kursusi korraldama jälle, Klandorfid tegutsevad seal. Äkki seelest on abi.
 
trip 23. august 2012, kl 14.56
Minge salsakursustele. Partneritunnetuse saab kindlasti, lisaks lahe muusika ja fiiling, oskus end tantsupõrandal liigutada. Tantsuõhtuidki toimub juba mitmes paigas Tallinnas. Muidugi, kui olete täiesti ebamusikaalsed ja rütmitundeta, siis võib olla keeruline. Valss ja foks on sel juhul kergemini õpitavad.
 
Jüri 04. detsember 2020, kl 19.23
Kui Tallinnas, siis suurim seltskonnatantsude kool Casa de Baile mu teada,
paljud sõbrad on seal käinud ja vaid kiitnud!
Lisaks salsale ja bachatale saab õppida ja päris mõnusat ja rahulikku tantsu kizombat, mida paljud võibiolla ei teagi või hoopis ilusat Argentiina tangot. Peaaegu vist iga kuu on uued proovitrennid www.tantsukeskus.ee kodulehel oli kirjas, et 15 aasta jooksul on 15 000 tantsijat juba käinud, tundub lahe.. Mõtlen ise ka minna kui kaaslase leian! :)
 
Jüri 04. detsember 2020, kl 19.28
Tegelt lugesin nüüd tantsukeskus.ee lehelt, et peagi kaaslast olema, vaid võib ka üksi proovitrenni minna, sest kohapeale tuleb teisigi üksi ja saab kõigiga tantsida, sest nii õppivat kiiremini, võtan julguse kokku ja teen selle proovitrenni ise ka Casa de Bailes ära!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!