Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sport
Grenade rasvapõletaja
 
Eliiseke 13. mai 2014, kl 15.15
Kas keegi on kasutanud Grenade rasvapõletajat? Mis on kogemused, kuidas mõjus?
 
Ene 18. mai 2014, kl 16.05
Olen kasutanud, võtsin kaalus juurde.
 
ei! 23. mai 2014, kl 23.51
Juurde kaalus ei võtnud, aga olulist kaalukaotust ka ei tulnud. Seega, suht mõttetu raha raiskamine, parem tee trenni ja vaata oma söögisedel üle!
 
viimasega 26. mai 2014, kl 21.31
 
hmm 28. mai 2014, kl 22.47
Mina võtsin seda ainult enne trenni (muidu peaks võtma 2x päevas) ja eesmärgiks oli pigem trenniks energilisemaks muutuda ja ka pärast pikka tööpäeva intensiivne trenn ära teha. Seda eesmärki ta isegi nagu täitis... pärast esimesi trenne oli millegipärast jube peavalu, aga see nii 6 trenni pärast ära.
Aga kaalukaotust mul ka ei olnud. Mul ei ole küll väga suurt ülekaalu, aga kaotada üht-teist veel oleks olnud.
 
Karoliina 14. juuni 2014, kl 09.07
Olen kasutanud 2 purki kahe kuuga ja kaotasin 8kg. Trenni teha pole aega ja neid süües hakkab süda nii puperdama, et ma ei kujuta ette, et peaks kuskil rapsima veel :-) söögiisu võtab küll täielikult ära ja alkot pole ka enam sellest saati tarbinud (ajab jubedalt iiveldama)
Kuna kaal on 5 aastat lihtsalt seisnud ja näljutamine ega trenn pole aidanud siis see mu lemmik toode. Apteegi tooteid olen kõiki söönud ja neet tõesti tõstavad vaid kaalu. Praegu on rasv puusadelt ja käsivartelt kadunud. Pepu on ümar. Mees ütles, et ta ei mäletagi, et ma kunagi nii prink oleks olnud. Tõesti mega toode!!!!!
 
Kasutaja 14. september 2014, kl 18.10
Hetkel olen kasutanud, kaalu kaotanud vähe. Suitsetajatel ei soovita võtta, südamesse löövad valud. Jätsin sellepärast maha. Energiat jätkub kauaks. Tavaline kõrvaltoime, et süda puperdab ja ajab iiveldama, kuid siis tuleks vett palju tarbida ja pikali heita paarikümneks minutiks. Söögiisu kaob vähesel määral ja magama peaks normaalselt. Seega õigel ajal magama.
 
des 27. september 2014, kl 16.36
Eestis saada olev Grenade on lihtsalt üks koffeiinipomm. Natuke on selles ka Yohimbinet taimeekstrakti kujul - puhas Yohimbine HCL on palju efektiivsem. Kuid seegi töötab kõige paremini paastu ajal (tühja kõhuga) treenides. Üldiselt mingisugune nälga peletav efekt tal on tänu nendele stimulantidele, kuid termogeenne efekt on väga nõrk.

Kui keegi soovib puhta Yohimbine HCL tablette võib mulle kirjutada. Euroopas pole neid saada. Eestis ammugi mitte.

Samuti annan infot ka kaalualandus ravimite kohta, milleks on nälga peletav ülekaaluliste ravim Sibutramiin (Reduksin, Reductil) ja kilpnäärme preparaat Cytomel (kiirendab ainevahetust).

dessan00@gmail.com

Teiste kogemused on kirjas siin - http://pastebin.com/pFQvdwx6
 
loen ja imestan 29. september 2014, kl 15.52
des Kirjutas:
------------------------------------------------------
>
> Kui k
> eegi soovib puhta Yohimbine HCL tablette võib mull
> e kirjutada. Euroopas pole neid saada. Eestis ammu
> gi mitte.
>
> >
> dessan00@gmail.com
>
> Teiste kogemu
> sed on kirjas siin - http://pastebin.com/pFQvdwx6


mhmmmm....
Euroopas pole neid saada, ammugi mitte Eestis...
Huvitav, kuidas siis sina neid Eestis ja Euroopaskeelatud ravimeid kätte saad ja turustada võid? Luba olemas? Võtad vastutuse teiste tervise eest?

Ei nori, kuid hirmutav on küll...
 
... 29. september 2014, kl 20.45
Misasi sind hirmutab? Astu Euroopast välja ja osta suvalise väikelinna apteegist kõike, mida tahad. Antibiotsi, kaalualandajaid, antidepressante... Euroopa pole maailma mastaabis eriti suur ala, väljaspool seda toimivad asjad teisiti. Kui keegi arvab, et ravimite müük lähtub ainult inimese tervisest, siis tulgu maa peale. See on suur poliitika ja veel suurem raha, mida liigutatakse. Eriti Euroopas, kus on õnnestunud kehtestada karmid piirangud lähtudes... millestki. Poliitikast ja rahast peamiselt.
 
hmm 01. oktoober 2014, kl 21.13
Ma pole küll see "loen ja imestan", aga noh, mis mind isiklikult hirmutab, on pigem see, et on nii palju rumalaid inimesi, kes loodavad kaalu kaotada mingi tableti abil, et jumala eest ei peaks ise järjepidevalt tervislikult toituma ja end liigutama. Mingi põhjus vast ikka on, miks retseptiravim on retseptiravim ja isegi käsimüügis saadaolevate ravimite kasutamine nõuab teatud elutervet mõtlemist, mida sellisele pakkumisele reageerijatel raudselt napib. Oskamatult ja nn lampi võetud ravimitest üldiselt abi ei ole.
 
... 02. oktoober 2014, kl 01.32
Oskamatult ja nn lampi võetud ravimitest üldiselt abi ei ole.
--------------
Noh, tegelikult on enamus sellistest kaalu alandavatest ravimitest tehtud "ameerika koduperenaistele". Nii lollikindlad, et isegi USAs pole kellelgi miskit tervisehäda ette tulnud, kui neid tarvitab. Ja see on juba tõsine näitaja - nende kohtusüsteemi arvestades.
Mis Euroopas on retseptiravim, pole seda alati mitte tervise kaalutlustest lähtuvalt. Muu poliitika on mängus. Eesti ja tema ravimikaubandus, see on üks imeasi, võin oma kogemustest väita.
 
tüdruk 09. oktoober 2014, kl 13.59
Minule mõjub Grenade kuidas kunagi. Mõni päev süda hullult puperdab, teine päev mitte. Olen tähele pannud, et kui peale söömist võtan, siis süda ei puperda. Tühja kõhu peale ei saa mina üldse võtta, süda läheb pahaks ja käed hakkavad värisema ja näljatunne suureneb. Võtan ka enne trenni ja nii palju mõjub, et energiat on rohkem ja ajab meeletult higistama. Kui võtan trennivabal päeval, siis samamoodi, hakkan higistama.
Ma käin 5x nädalas trennis ja toitun korralikult. Eesmärk on paar kilo kaotada, eks vaatame kas see grenade mõjub ka natuke.
 
Aders 27. juuni 2016, kl 00.23
Xenical toimib hästi. Xenical ilma retseptita http://www.europepills.com
 
Maria 27. juuni 2016, kl 00.24
Phen375 http://www.fatburnsupplement.net
zhdano 12. mai 2020, kl 14.41
Kaalualandavad kapslid - https://www.iherb.com/pr/Natrol-Acai-Berry-Diet-... Kokku kaotasin ma 14 kg ja see võttis mul vähem kui kolm kuud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!