Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sport
meest sportima, tantsima
 
tln naine 12. oktoober 2015, kl 11.30
Otsin kaaslaseks terviserajale ja tantsujalga keerutama tublit hakkajat meest Tallinnast pikkuses 175- 182cm ja vanuses 55-60a. Jäta kontakt.
 
m 12. oktoober 2015, kl 18.52
Kui küsida tohib(naise vanust ju ei ole viisakas pärida), siis kuhu kanti otsija iga jääb:)?
 
mees 32 12. oktoober 2015, kl 20.25
Kuule kasva nooremaks, sa nati liiga vana siin meeste jaoks! Ma kolkend kaks! Su vanuses sportimine lõppeb sageli insuldiga!
 
tln naine 15. oktoober 2015, kl 12.33
Ise ka Tallinnas.
 
mees 32 16. oktoober 2015, kl 04.35
Ma ei ole Tallinnast, nii et võta vähe vaiksemalt! Ma elan Ida-Virumaal, Panga külas! Ma sinu asemel kaoks siit foorumist rutem kui muidu, sest sinu olukorda arvestades (ülekaalus, infraktioht), siis võib see lõppeda surmaga. Kas sa tööl käid? Miks sa kell 12.33 siin oled?
 
artist 19. oktoober 2015, kl 17.16
Miks sportimisel ja tantsimisel kaaslase vanus ja pikkus loeb? Iseasi, kui tutvumisrubriigis kaasat otsid, siis küll pole naljakas küsida. Aga siin tundub kõva kiiks sul küljes olevat.
 
:) 20. oktoober 2015, kl 15.46
Tantsimisel loeb minu jaoks küll pikkus. Ja vanus ilmselt samuti mõlemal puhul.
 
jah 20. oktoober 2015, kl 16.45
nii on, mõlemad alad spordiga seotud ja vanused, pikkused on antud asja puhul väga oluline.
 
artist 20. oktoober 2015, kl 22.09
Kui inimene on cm või aasta sinna-tänna, siis enam terviserajale ei sobi ning jalakeerutamiseks ka mitte.
Ise olen tantsinud endast vanemate ja nooremate, pikemate ja lühemate partneritega. Jalakeerutamine pole võistlustants. Miks terviseradadel ei sobi olla sõbrannade või muidu võõraste seltsis? Peab siis kohe otsima vastavate gabariitidega ja ilmtingimata isast?
Ainult kehakaalu unustasid lisada.
 
ooO 22. oktoober 2015, kl 13.17
Minule nt meeldib tantsimas käia mehega, kellega mu silmade kõrguse vahe on max 15 cm. Väga palju pikemaga ei ole hea, ja tantsutrenni ma ei läheks endast lühemaga. Kui ma ikka mehe pealage vahin, siis mulle enam ei meeldi. Mis ei tähenda, et ma kõigil üritustel ei võiks tantsu lüüa igasuguse kasvuga meestega.
Ja kui ikka tantsust ja trennist jutt, siis olgu tõesti meessoost ja enam-vähem omavanune - nii et ilmtingimata isase otsiksin kindlasti, nagu artist peenelt väljendas:)
 
ns 23. oktoober 2015, kl 18.58
Minu arvates tantsimisel on mehe pikkusest olulisem hoopis tema keskkoha ümbermõõt. Kui see on ikka nagu ehtne tünn, siis pole enamus paaristantse just eriti mugavad temaga teha.
 
tln naine 24. oktoober 2015, kl 10.45
Kõik on õige, loodan, et daamid leiavad ka omale sellise mehe nagu neile sobib. Kahjuks siin vist sobivas vanuses ja pikkuses, mille alguses kirja panin, mehed ei käi, keda vaba aja sportlik liikumine huvitaks.
 
artist 25. oktoober 2015, kl 20.18
Loomulikult ei käi mehed Naistekas. See rohkem tutvumiskuulutuste rida.
ooO, jutt ei olnud tantsust ja trennist, oli hoopis terviseradadet ja jalakeerutamisest.
 
ooO 25. oktoober 2015, kl 21.39
Spordifoorumis terviserada ja jalakeerutamine seostub siiski sportliku huviga. Üsna loomulik, et mõtlen tantsutrennile (ka suvalise tantsuklubi kursus on suht hea trenn) ja jooksu/kõnni/rattatuurile. Ja ka teemaautor räägib sportlikust liikumisest.
 
artist 26. oktoober 2015, kl 20.09
...loodan, et daamid leiavad ka omale sellise mehe nagu neile sobib... Oo, sport, sport, sport...
 
tln naine 28. november 2015, kl 17.22
Kergitan teemat.
 
tln naine 01. veebruar 2016, kl 22.28
Tallinna mees,55-60+ vanuses, kui juhtud lugema minu kuulutust ja sinus tärkab huvi, siis kirjuta siia e-mail, võtan ühendust.
 
avantürist 18. veebruar 2016, kl 13.18
Kas homme Kõrvemaale suusatama minek sobiks:)?
 
homme 20. veebruar 2016, kl 18.58
sajab vihma või lörtsi,mida te seal suusatate:)
 
teemaalgataja 23. oktoober 2016, kl 17.12
Teema aktuaalne.
 
jajah 29. oktoober 2016, kl 17.46
Ma sooviks samuti tutvuda sportliku mehega Tallinnast vanuses 46 ja rohkem ning pikkuses 175 ja rohkem. Tutvumiskuulutust "Saame tuttavaks" ei pane, kuna sealne rubriik on üsna labane ning kuna eelkõige olen huvitatud sarnase elust arusaamisega mehega tutvumisest, siis kuulutan siin.
 
teemaalgataja 17. november 2016, kl 20.08
No tore, et keegi teinegi naine minu teemasse on tulnud otsima tantsupartnerit ( kahju et inimene ise ei suuda siin teemat omale teha, saaks ehk lihtsamalt).

Muidugi on tants sport nagu iga teinegi ala, kus vaja treenida ja võhma.
 
viimasele 17. november 2016, kl 21.16
istu oma aktuaalse teemapüstitusega siin rahus üksi edasi :-)
 
ihii 17. november 2016, kl 21.23
12.oktoobril torti ikka sõid? aastajagu tõstmist peaks olema sobivalt tähistaud:)
 
teematekitaja 18. november 2016, kl 12.38
Tänan heade soovide eest!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!