Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sport
Tartu maraton.
 
maratonihunt 14. jaanuar 2016, kl 19.00
"Jänese" järel on suusamaraton kergemini läbitav...eriti veel, kui ta on õrnemast soost:). Ja...arvatavasti on ka "jänesel" kiirem hoog sees, kui teda taga aetakse:).
Niisiis ootan huvilisi:).
 
huvitet 14. jaanuar 2016, kl 22.34
Tore. Oleksin huvitet, kui Hunt mind rajal nahka ei pista. Hakkame treenima koos... Laupäeval Kuremaa suusaradadel... pärast sauna ja ujulasse. Kui vana Hunt on? Kas Jänes jaksab temaga sammu pidada...?
 
suusad kaminas 14. jaanuar 2016, kl 23.36
haiga hind sellel hunt jänes kepid risti üritusel
 
maratonihunt 15. jaanuar 2016, kl 18.35
Kui ma jänese rajal nahka pistaks, siis oleks ju uut jänest vaja. Nii et seda hirmu pole vaja karta:). Hunt on terake üle viiekümne, sestap ongi abivahendeid tarvis, et aeg nii 5 tunni kanti tuleks. Eelmistel aastatel sattus ette juhuslikke jäneseid, aga nendega oli see häda, et kadusid kuskile ära...ma ei tahtnud kõiki jänesehaake kaasa teha:).
Treenida võiks muidugi ka koos, aga minu suusakilomeetrid kerivad enamasti Harku metsas.
 
huvitet 16. jaanuar 2016, kl 00.22
Vahemaa pikavõitu siiski koostreenimuseks, aga sellest vist ei sõltu maraton...? Mitu Tartu maratoni Hunt on läbinud? Mina (Jänes sedakorda vist siis) ühe millalgi 80-te lõpu poole kui tudeng olin. Usun, et suudan selle nüüdki läbi vantsida..varustus ju ka teine ja uisusamm, mis toona keelatud oli... Homme siis suusad välja ... ???!!!
 
maratonihunt 16. jaanuar 2016, kl 10.26
Ega sellest pole muidugi miskit hullu, et Jänes ühes kohas ja Hunt teises kohas treenivad. Minul peaks nüüd tulema 19. maraton. Alustasin ka kunagi 80ndatel ja 90ndatel tuli vahe sisse, aga sel sajandil pole ühtegi vahele jätnud(muidugi, kui sõit üldse ära on jäetud).
Kas ma sain nüüd õigesti aru, et timmid uisusammu?? 21.veebruari sõit toimub ikka klassikalise suusasammuga.
 
huvitet 16. jaanuar 2016, kl 10.56
Hunt siis maratonil ju proff ja Jänes amatöör niiöelda. Kuidas sellised kaks saaks nagu koos sõita? Peaksid vist naiste suusaparemikust suusakaaslast otsima? Ega ma niivõrd kursis olegi, et milline stiil seal sõiduks tuleb. Läheksin maratonile rohkem fännama ja mitte niivõrd tulemust saavutama. :) Ehk on veel huvilisi, kellel tulemus pole tähtis. Lööksin kampa.
 
maratonihunt 16. jaanuar 2016, kl 10.58
Noojah...ega sust siis head jänest ei saa.
 
N25 18. jaanuar 2016, kl 00.06
 
n25 18. jaanuar 2016, kl 00.06
 
13 05. veebruar 2016, kl 17.30
korda on maraton ära jäänud, kas tuleb 14-s ?
 
maratonihunt 06. veebruar 2016, kl 18.21
Sinnapoole kisub küll. Aga isegi kui üritus ära jääb, on "vana hobune" taas mingisse sportlikku vormi aetud ja see ju tegelikult kogu asja mõte ongi:).
 
!? 08. veebruar 2016, kl 16.44
Rahvaspordiks võiks olla: sulgpall,lauatennis,jooksuvõistlused. Midagi odavat ja, et ei sõltuks ilmastikust. Mida veel?
 
Oh ja ahh 09. veebruar 2016, kl 20.33
Ohh Irma ,Irma ei tea sa vist suusatamisest tuhkagi ,kui ei tea mis stiilis Tartu maraton sõidetakse siis ikka vähe kaugevõitu ,vanale inimesele soovitaks ikka klassikas sõita ,uisus olete nagu lehmad libedal jääl ,hetke ilmadega peab see ka vägagi paika.Ja kui ei tulegi Maratoni siis teine kord .ja maratonihundile ,ei leia sa siit trennikaaslast vähemasti naiste hulgast küll mitte .
 
joosu 10. veebruar 2016, kl 11.18
Võiks selle raja läbi joosta!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!