Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sport
sammulugejad
 
marge 17. aprill 2017, kl 12.56
kas teie sammulugejad ka petavad ... st. istusin täitsa paigal, ometi luges samme juurde. sammulugeja käib kas taskusse või riiete külge. aga kui ma istun paigal, siis ei tohiks ju juurde tulla.
mul muidugi nihvka ka, mul on medisani oma, see mis ühendub arvutiga, ja kus on sammud, põletatud kalorid ja unereziimi ning aktiivseks olemise näidud.
enne on mul olnud ka tavalised need mis lihtsalt loevad samme, need panid küll täiega puusse.
minu jaoks on siiski üsna oluline teada, kui pikki matku ma üldse siis läbin. kuna need ei ole looduses, siis mööda tänavaid rännates muidu oma samme teada ei saagi kui füüsiliselt lugedes, aga no kes see viitsib. samas kui sammulugeja paneb pidevalt juurde ... ei teagi nüüd mis seisukoht võtta.
 
Endomondo 23. mai 2017, kl 20.48
Ära loe samme, las Endomondo äpp loeb kilomeetreid. Lisaks mõistab ta lugeda ka muid toredaid näitajaid peale km. Saab ka valida, kas sammud tehti käies, joostes, palli mängides jne
 
2X2 04. aprill 2020, kl 23.18
Kaks sammu viinapoodi 2 sammu piimapoodi plaks ja vasak põsk plaks ja parem põsk jne
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!