Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sport
Jooksurada
 
Vladimir 24. mai 2018, kl 09.07
Müüa heas korras, vähe kasutatud mehhanistlik jooksurada GYM-TECH. Jooksu- ja käimisrada Gym-Tech on tugeva konstruktsiooniga ja tõhus vahend sisetreeninguks. Käimine ja kerge sörk on igas eas ja igasuguses füüsilises vormis olevale inimesele sobiv efektiivne ja energiat kulutav liikumisviis. Seadmel on peaaegu hääletu 8 astmega magnettakistus. Muid omadusi:

-EN/EC-standard

-kasutaja maksimaalne kaal tohib olla ca 120 kg

-näitab läbitud vahemaad ja caloreid

-kokkupanduna võtab vähe hoiuruumi

-käimisala 109x34 cm

-komplektis on kompuuter, mis näitab treeningu aega, liikumise kiirust, kalorikulu ja pulsisagedust. Võimalik on kõiki näite järjestikku näha.

-Mõõtmed kasutusasendis 135x70x125 cm ja kokkupanduna 55x70x139 cm.

Продам механическую беговую дорожку. Товар в очень хорошем состоянии, мало использованный. В сложенном виде тренажер занимает мало места и не будет мешать дома. На дигитальном экране можно следить за количеством сожженых калорий, пульсом, скоростью движения, пройденным путем и т.д. Идеально подходит активным людям с плотным графиком, позволяя приватно заботиться о своем здоровье в любое подходящее время, даже вечером, когда в тренажерные залы выстраиваются очереди.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!