Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Eestlased välismaal
Soomes töötavate meeste naistele.
 
ti 22. november 2011, kl 09.21
jah mees joob mitte mina. soomest tuleb täis kui pump ja siis aina lõõgastutakse siin ja jälle tagsi et joogiraha teenida. Suhe lõpetatud aga asjad veel jagamata ja sõjad pidamata .aga see juba teine teema. ei ole see mingi suhe kui meri lahutab, kahjuks,mitme tuttava suhe ka sellega tuksis.
 
m47 22. november 2011, kl 17.11
vabandust,tõsi küll,sain valesti aru.Kahju,et teil suhe katkes aga arvan,et ega see Soomes töötamine suhet lõhu.
Paljud töötavad siin ja käivad Eestis ega siis lahku minda.Näiteks:kui olen komandeeringus kas siis pean ka naise ja lapsed kaasas vedama?
 
hmmmmm... 26. november 2011, kl 12.37
Kallid kirjutajad,on mõnel siin ka olukord selline,et mees on eestis ja naine on välismaal?
 
ewekas 26. november 2011, kl 17.24
Mina olen Soomes tööl ja mees Eestis.Ta saab invaliidsus pensioni ja kasvatab ja vaatab teismelise tütre järgi.Selline sitt seis aga pole midagi parata.
 
noor naine 05. detsember 2011, kl 19.53
Mees oli soomes töötand aasta kui mina lapsega järgi sain minna. Elame üürikas ja oma kodu pole aga seda aega tagasi küll ei taha kui üksi lapsega eestis olin. Oleksin pidanud kohe kaasa minema. Nüüd tunnen ikka end tõelise perekonnana. Siis olin eikeegi vanemate katuse all oma lapsega. Eesti naised, minge oma meestele järgi. Ärge elage üksteisest mööda. Nõme kui lapsed võõrduvad oma isast ja mingi onu on neile tähtsam. Minu venda hoidis laps rohkemgi kui issit aga nüüd kõik ilusti paigas. Elu on ilus.
 
kaak 06. detsember 2011, kl 14.10
Täiesti õigus on Noorel Naisel , kui oma mehele ei suvatse järgi minna , siis lahuta , sest lahus-elu ,pole-elu . Mõelge naised , kas tõesti on alati mees süüdi - usun ,et ei . Kui veel Eestis elasin kutsus nii mõnigi naine külla , kellel oli mees Soomes . Kui soovite tõde naised , siis külastage oma mehi tihedamalt Soomes.
 
Albert 06. detsember 2011, kl 15.06
See pendeldamine Viro ja Suomi vahet ka maksab .Aga kui palgast jätkub sagedasteks sõitudeks ,siis las uhavad.Tean ise mehehakatisi kes ei saa enam Eestist tagasi tulla,kuna pole raha laevapileti ostmiseks,Aga oma naise juures sai ära käidud.
 
avastus 07. detsember 2011, kl 08.42
nii ongi. Mehele tasub ootamatult külla minna. Parem veel, kui võimalik nädalake eemalt tema tegemisi jälgida. Mina sain kõik teada, mida kahtlustasin. Vabanesin nii mehest, kui ka kahtlustest. Ei sobi siiski lahus elu.
 
Albert 07. detsember 2011, kl 09.45
Moro,avastus,Mina olen sinu jaoks olemas,kui sa pole uut leidnud.
 
ti 29. detsember 2011, kl 12.45
vaatasin vana teemat ja tahan siia lisada et nii ongi. olin ka loll ja uskusin et tal pole seal kedagi aga nüüd tunnistas ise üles et vähemalt 4 naist on olnud. sain oma kahtlustele kinnitust.enne seda tahtsin veel suhet päästa,nüüd enam mitte ja nagu sellest veel vähe oleks -tulevad öösiti sõnumid ka eesti naistelt,üks vana suhe ja mingi uus ka. Tore tore,suur tüli oli ja rõve tunne on . Ja süüdi olevat mina ,sest ma eriti ei kirjuta ega helista. Aga tema ei tunnista et tegelt on süüdi ka alkohol ja liiderlikkus ja ka vahemaa....lootsin veel aga asi läks veel hullemaks.
 
roberta 29. detsember 2011, kl 13.26
kahjuks see kolimine nii väga ei aita.Niisis kolisin,kuid ikkagi sain teada,et petab juba üle poole aasta teise eidega.
nyydki teatas,et veedab aastalõpu teisega.
Yle 20 aasta abielu on purunenud.
 
ti 29. detsember 2011, kl 13.47
tunnen kaasa sulle . mul tuleb sama jama. tema võtvat uut aastat vastu töökaaslastega ,no rääkigu seda juttu vanaemale. mina ei usu enam ühtegi tema sõna. kummaline te joomise ja liiderdamisega letamine ja vkaaasneb ka vaassimine,nii kui üks vale saab paljastatud ,mõeldakse uus välja.. olen mõttes sinuga ja soovin sulle ette juba uut ja paremat aastat. mul õnneks ei ole nii pikka kooselu kogemust selle jobuga.
 
Toro. 29. detsember 2011, kl 17.55
Aga neile, kes ise tahavad mehest lahti saada, soovitan nad yle lahe toole saata. Mina tegin sellise lykke, et otsisin mehele Soome too ja saatsin ta omal jalust minema! Ara oli tyydanud ta joomarlus ja seoses sellega tookohtade mahajoomine.
 
ti 31. detsember 2011, kl 11.08
nii mees tunnistas et tal ongi teine naine soomes.....aga see ei muutvat midagi,kõik elavat nii, ja ta ei taha mind jätta,mina olen eesti elu ja tema on nii arvaestanud. aga ma nüüd nutan ja mõtlen et nii ei suuda ja ongi kõik läbi,nüüd küll. on kellegile veel sellist diili pakutud?
 
to: avastus 06. jaanuar 2012, kl 23.52
õpeta palun sinisilma, kuidas eemalt jälgida:)
 
palju komandeeringuid selja taga 08. jaanuar 2012, kl 18.01
Noh jah, ma ei oskagi kohe kommenteerida. Arvan siiski, et kes petab, teeb seda nii Eestis kui vöörsil, vahet pole. Mujal lihtsam, vahele jäämise võimalus on väiksem.
Meie pere on saanud 12 kooselu aasta jooksul ikka seda komandeeringu maitset tunda. Usalduse probleeme meil pole ja ei arva ma ka, et ta seal kedagi teist põrutamas käib. Eks igaühe enda südametunnistuse asi kah, tavaliselt sellised asjad kaua vaka all ei ole, kuskilt ikka midagi välja imbub.
Raskem on neil, kel usalduse probleemid. Ise arvan, et kui kord on petnud, petab hiljemgi. Mõni kindlasti ka võtab oma lollusest õppust, kuid neid ikka vähem, kui neid kes isegi oma vigadest ei õpi. Rääkimata siis teiste vigadest.
Ise elan põhimõtte järgi: Ära tee teisele seda, mida sa endale ei taha
Ja olen siiani selle põhimõtte järgi edukalt elatud saanud. Olen ka abikaasale õelnud, et kui peaksin teada saama, et tal kuskil keegi teine, siis mingist andestamisest pole enam juttugi. Ja kõnniksin minema kah. Hinges oleks kindlasti valus, kuid arvan, et selliste meeste peale ei peaks, ükski endast lugupidav naine, aega/närve kulutama. Ükski selline mees pole seda lihtsalt väärt. Sama arvamus kehtib ka vastupidises variandis (näiteks mees teeb truult välismaal tööd, naine hoorab ringi Eestis).
Kuigi mehed mõtlevad oma väikemehega, on tõeline mees see, kes suudab mõelda ja oma väikemeest vajadusel ka taltsutada, mitte ei anna igale ahvatlusele järgi.
 
Tere! 11. jaanuar 2012, kl 15.07
Tervist!
Pole küll k6ike kommentaare lugenud aga siiski!
Esiteks ei ole tarvis mustata Eesti mehi, kes Soomes tööl on, SEST ise ma olen mees ja mul on ka "EESTLASEST" voodisoojendaja olemas ja tean väga paljusid Eesti naisi, kes lihtsalt kepivad siin igat värvi meestega! Kui mehel on Soomes üks voodisoojendaja, siis naistel on neid sadu! Ja lähevad samamoodi koju ja mängivad head pereemat ja kurdavad, kui raske neil ikka on ;) Kepime, kepime, kepime!!! Haige teema ju? Kas pole nii?
 
hahah 11. jaanuar 2012, kl 20.42
Sa viimane. Naistest aga ei räägita nii nagu meestest. Nii et peta edasi, küll sa oma eesti muijalt jalaga saad. siis võid oma voodihoora kaissu ronida kui veel võtab. rõve
 
Virolainen 14. jaanuar 2012, kl 18.17
Ei siin Soomes see pano lõppe.Kui ikka ihu ja hing vajavad oma osa,siis tavaliselt unustatakse ära,et kes sind Virossa ootab,kas mees või naine või siis elukaaslane.
 
ti 15. jaanuar 2012, kl 09.45
väga hästi võttis Virolainen teema kokku,aitäh talle ,jah see on elu ja süüdi pole keegi või siis kõik ka meie riigiisad.
 
anti 15. jaanuar 2012, kl 11.52
vaadake rohkem seepe.sinna alla kuulub ka "kalevipojad" siis fantaasia töötab.Jõudu fantaseeriatele.
 
to anti 15. jaanuar 2012, kl 12.10
mis fantaasia, kalevipojad täiesti totta. nii ongi, siin üks, seal teine.
 
to: heh 08. august 2011, kl 14.19 15. jaanuar 2012, kl 16.23
to: heh 08. august 2011, kl 14.19
’’’’’ Teema oli tehtud selleks et naised mõtleks ehk minna mehega kaasa. Mehed ei saa ilma seksita elada nädalaid.’’’’’’’

On palju ameteid, kus abikaasa tööülesannete tõttu perest kaua eemal peab olema.
Võta näiteks kaugsõidu meremehed – kuidas need oma elukutsega kompromissi leiavad ja kas nende naised on siis need ”lõdvaga”?

Miks sa ainult neid tölle näed, kellel ehk ainult mingi ebamäärane (vabaabielu) suhe on kodumaal, kes ennast siis vabal ajal ”lõõgastavad” naistega (ja alkoga)?

Arukas perekonnainimene läheb teenima raha, mitte seda maha ”rällästämä”.


Muretse enda pärast, ega kõigil see TUNG primaarne pole.
 
irw 15. jaanuar 2012, kl 22.18
Mis sa viimane end nüüd nii puudutatuna tunned. kui ise pole selline töll, sis pole ju sul ka midagi öelda siin.
Aga rohkem kirevad ikka need kuked kes ise samasugused kahepalgelised töllid:D
 
Tere! 24. jaanuar 2012, kl 13.39
Nonii LISSANDUS kahele Eesti nasisele ka veel üks Soome muia AHAAAA, kes räägib siin fantaasiatest, siis tunnen kaasa, järelikult et ei ole elus seksinud valges ja mitte tekiall.... m6tetu nagu ju!!!! Kepp on hea ja kepima peab mis muud edu siis!
 
Sibulja 24. jaanuar 2012, kl 17.38
Ühel oli siin ikka õigus,et kodunt eemal olles ei löö mõlemad sugupooled risti ette ja kui aga võimalust on,põrutatakse ükskõik kellega!Olen sellist tsirkust kõrvalt näinud ja nii et pole need mehed ainsad patused:)
 
körvaltvaataja 25. jaanuar 2012, kl 10.21
rates riputavad oma pilte yles 40-50 aastased naised, tissid nii esile sätitud.ja minid seljas, tule ainult ja vöta, Vahetus ja vöistlus käib, kes mehe endale saab.Jube.
 
Sibulja 25. jaanuar 2012, kl 11.22
imelik jah,Eestis olles oma mehega on nii vagurakesed,aga Soome minnes on sellised sexi-miisud nii et oi-oi!No aga eks vanaeit taha ka kaeru,või kuda see ütelus oli:DDD
 
maasikas 25. jaanuar 2012, kl 16.03
See nii vana uudis ju :)Elasin ka vahepeal soomes ja isegi need kes muidu igati korralikud ennem olid ,magasid lõpuks ikka kellegi võõraga kuigi omal naine eestis või siis mees:)Loogish ju et nii see on seal:)
 
Eesti naised soomes 28. jaanuar 2012, kl 10.30
Eesti mehed, nyyd on vöimalus,
Meie Eesti naised tuleme ja krabame teid ära,
Laupäeva öhtu, kus körtsus kohtume??
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!