Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Eestlased välismaal
JOULUPREEMIA:-)
 
fb 17. detsember 2011, kl 14.18
Huvitav missuguse suunitlusega firmades, mis tasemel tootajatele/toolistele ja kus riigis makstakse joulupreemiat voi lisaks kuupalk voi midagi taolist.
Voi siis muu kompensatsioon nagu pidu, kink, reis jne.
 
meie saame 17. detsember 2011, kl 14.35
100 eurot jõuluks. asjaks ikka.
 
meie saame 17. detsember 2011, kl 14.37
vot mind rumalat, ei lugenud, et eestlased tahavad eputamist välismaal, aga ma ikka endiselt armsal kodumaal.
vabandan!:)
 
sellise suunitlusega 17. detsember 2011, kl 14.40
firmades, kus esmaseks prioriteediks pole omaniku jeep ja ämma suvila vaid jätkusuutlik areng ning töötajate motiveerimine.
p.s. enamuses 00nia värkstubades("virmad stiilis mees ja koer") on valikud sellised:
1. omaniku jeep või muu tillipikendus
2. omaniku armukese mersu
3. omaniku ämm ja suguvõsa
4. omaniku elukaaslane/abikaasa koos kutsikate/ järglastega
5 omaniku abikaasa vajadused (uus kutssi käekott or something)
6. virma investeeringud ja maksude optimeerimine
7. töölised (kes need veel on????)
8. lumpenile ei saa jõuludeks midagi anda sest nad on luuserid ja joodikud ning lakuvad kõik maha
pps. meile anti jõulupreemiat :))
 
to: sellise suunitlusega 17. detsember 2011, kl 15.27
Mida sa undad? Tee oma firma ja maksa endale ja oma naisele, töötajatele ja oma armukesele palka ja jõulupreemiat, nii et pritsib.
Kui ise oled nii loll, et mitte millegagi hakkama ei saa, siis kust kurat sa võtad suhtumise, et Sulle on vaja roppu moodi preemiat maksta? Need kes preemiat väärivad - need ka saavad (ja mitte ainult jõulu ajal). Kõik.
 
maag 17. detsember 2011, kl 16.52
jõuluks on see soome standard 100€, kuid pikkujoulut olid meil rootsi laeval. st kaks päeva pidu, söögid, joogid ja naised firma kulul.
 
Albert 17. detsember 2011, kl 16.58
Naised firma kulul??Kas siis olid sama firma naised kellega te prassisite või siis ...?
 
@ to: sellise suunitlusega 17. detsember 2011, kl 17.34
............siis kust kurat sa võtad suhtumise, et Sulle on vaja roppu moodi preemiat maksta? Need ke..............


a kust kurat sa võtad teadmise, et mulle on vaja roppu moodi preemiat maksta?????? mh ah?? ütlesin seda kuskil wäää???????
.........khm, khm, ilmselgelt sai koer kaikaga pihta, sry tahtsin peremeest tabada. ;P
 
Imlik 17. detsember 2011, kl 22.01
Parem on mitte oodata, sest siis ei ole pettumust ja juhul kui nakkab, siis on tiba roomu.
Ma motlen siin, et selles riigis makstakse riigiteenistujatele uhe palga ulatuses kusjuures pool sellest jouluks ja teine pool nagu meie moistes jaanipaevaks st suvepuhaks.
Teised ei tea eriti levinult saavat kull.
Pikka puhkust ka ei ole.
Ma ei tahagi seda. Ja mul savi mida omanik ostab.
Mis jama see uks hull siin eespool ajas? Nagu oleks kade, et keegi on omaniku armuke voi naine.
Praegu peab onnelik olem,a et uldse tookoht on.
 
m33 18. detsember 2011, kl 18.55
Mina sain preemiat kuupalga ulatuses... ehk siinmaal ka nn "13-s kuupalk"... seega 5500 eur. Elan Kesk-Euroopas, oman kõrgharidust ja töötan kaubanduse alal (jätaks täpsustamata kellena täpsemalt) keskastme juhina.
 
m33 18. detsember 2011, kl 18.56
Vabandust... tahtsin kirjutada, et mis valdkonnas täpsemalt.
 
nups 18. detsember 2011, kl 19.32
meil ka 13. kuupalk
 
Pariisist 18. detsember 2011, kl 20.42
Meie saame omanikult preemiat aastaringselt kui oleme midagi rohkem myynud v6i uusi kliente registreerinud. Kuna tegu on Pariisi kesklinnas asuva ekslusiivpesu myyva firmaga, siis saame ka vahel tasuta pesu valida. Omanik k2ib aegajalt ning kysib ikka kas meil on enda tarbeks sukki, sokke ja pesu piisavalt.
Nyyd on kyll l2bimyyk v2iksem kui mulle ja sellel aastal ei ole eriti suurt tungi ka j6ulueelsel perioodil olnud m2rgata. Aga turiste ikka liigub ning meil on lubatud teha eripakkumisi ja allahindlusi kuid see peab hiljem p6hjendama. Ka eestlasi on k2inud, aga ma salgan maha, et nende jutust aru saan, sest neist keegi pole olnud eriti soliidne ega ka rahakas. Kaagutavad hindade yle ja virisevad eestlastele tyypiliselt.
Saime eile 6htul igayks isikliku ymbriku ja teised ei ole vihjanud palju seal oli. Mina sain ka 5000 eur. Hirmus uudishimu on kas teised said rohkem voi v2hem. Pidevalt on ikka v2ike n2rv sees, et 2kki peetakse eestlast alav22rsemaks.
Ema pidi minestama kui kuulis, et 5000 sain, sest eestlase jaoks ja eriti myyjatari jaoks on see kosmiline summa. Siin aga on elu kallis. Ma maksan oma yhetoalise katusekorteri eest kuus 1500 eur. On kyll Pariisi sydames ja t66koht l2hedal, aga ega sinna peale voodi, adiivanilaua ja kapi midagi mahu. Lifti ei ole, sest maja on vana ja tuleb ronida m66da kitsast treppi 6ndale korrusele. Seega tahan 6elda, et preemia preemiaks, oma unistusi ja vajadusi selle eest t2ielikult rahuldada ei saa nagunii. K6ik kulub kuhugi asjadeks nagu apteegist vitamiinid, hambaarst, kiirema nterneti pakett ja uus l2pakakott. Elu selline.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!