Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Eestlased välismaal
Otsin tööd Helsingis!
 
annely 20. detsember 2011, kl 14.37
Kas oleks kellegil pakkuda tööd Helsingis, koristajana või siis oskan ka veidi teha lihtsamaid maalritöid? Soome keel ei ole veel selge, elukoht olemas.
 
epsu 20. detsember 2011, kl 20.29
mina otsin ka,lööme kampa!
 
Mina ka 20. detsember 2011, kl 23.00
Avame oma ari sest meid juba kolm.
 
Marju 21. detsember 2011, kl 06.12
Imelik, 3 inimest kirjutavad ja keegi kontakti ei jäta, normaalne...
 
pole imelik! 21. detsember 2011, kl 09.45
3 naist koos pidi ju laat olema!
 
ewekas 21. detsember 2011, kl 11.55
Minu juurde saab ka sigala tööle tulla aga sigala pole Helsingis.
 
ju 21. detsember 2011, kl 14.09
no aga kus su enda kontakt on?
Ja CV ikka ka peab lisama ning pilt.
Suve teksti peale ei vota keegi asja tosiselt.
 
annely 21. detsember 2011, kl 14.58
Kontakti ja CV saab siis kui kellelgi midagi tõsist pakkuda on. Huvi on tõsine ja naljast kaugel:)
 
Imre 21. detsember 2011, kl 17.06
Kuidas saab pakkuda inimesele, keda ei tunne?
Vahemalt pane kirja mis haridus sul tapsemalt on ja mis keeli sa valdad, millistes suhelda suudada.
Kui vana oled.
Abielus ja palju lapsi kui on.
Seal on palju pohjusi miks niisama lambist ei vastata.
Tooandjatel on oma kindlad noudmised tootajate suhtes.
Kui sa peale eesti keele muud ei oska ja soome keel on alles puukeel, siis vahemalt rootsi voi inglise keel peaks olema, sest kuidas muidu sinuga toointervjuul vestelda ja tooulesandeid selgitada ning mismoodi sa siis klientidega suhtled.
Mis puutub elamisse, siis peab sul olema ikka amtlik paber selle kohta. Niisama ilma regitsreerimata kellegi voodis magamine ei aita.
Ja ma soovitan tood ikka otsida oigest kohast.
See siin ei ole arvestatav kanal.
On kull, et info monede vabade toootsade kohta levib ka suust-suhu, aga ikka inimesei teatakse.
Siin ei ole mingisugust garantiid sinu toelise identideedi osas.
Soovitan kusida monelt tuttavalt voi endiselt tooandjalt voi siis otsida avalikest konkurssidest.
Kungi otsiti Turku Laevatehasesse renoveeritud laevale ehitusjargseid koristajaid, vaga kiiresti oli vaja. Akki leiad sealt kellegi. Kevadel alustavad aiandid lilledega smauti hooajatooga.
Motle ise ka ja uuri.
Kui juba kusagil sees oled ja raha tuleb, siis samal ajal vaata edasi.
Siit sa kull midagi ei saa, usu mind.
 
epsu 21. detsember 2011, kl 17.13
ewekas,kirjuta mulle meilile,see sigala töö huvitaks,sipsik@live.com
 
ewekas 21. detsember 2011, kl 19.39
Mis imelik aadress,Sipsik?
 
epsu 21. detsember 2011, kl 21.31
imelikku pole midagi,anna aga tööd......
 
- 22. detsember 2011, kl 10.42
piinlik eesti naise pärast...
 
Kuulge 22. detsember 2011, kl 18.31
see on nome, aga lubatud
 
zass 23. detsember 2011, kl 00.50
mis asi see NOME on,õpi enne kirjutama,siis mulise!
 
koss 23. detsember 2011, kl 01.56
nome on nome, sa NOME EI TEA VA, et enamuses keeltes pole tappidega tahti.
 
Kollane Ingel 24. detsember 2011, kl 09.30
Eestis on palju inimesi kes tahaks tulla Soome tööle!

Teie pole mingi erand! Miks peaks teid lambikaid keegi tahtma?

Soome arvutil pole täpitähti :P
 
Mull 25. detsember 2011, kl 01.30
Mix siin keegi arvab, et iga kirjutaja on Soomest nagu eestlasi mujal maailmas ei elakski.
See siin ei ole kyll sobiv koht endale job'i otsida.
Mine vaata eures'i fi'st parem. Muidugi kui ikka keelt oskad:-) Mis sa siia oma kuulutust paned, on ka palju fi foorumeid, kus kodutud ja ametita inimesed kirjutavad.
 
Kata 26. detsember 2011, kl 11.32
Minu Soomest ostetudarvutil on täpitähed ja ka õ on olemas.
 
Väikeettevõtja Turus 26. detsember 2011, kl 13.40
Oman väikest puhastusteenuste firmat ja kvaliteetse tulemuse saavutamiseks pean ka personali tõsiselt valima. Oma kogemustest tean, et kirjapilt annab inimesest üllatavalt tõese ettekujutuse. Prügikasti lendavad koheselt kirjavigadega taotlused ja täpitähtede puudumine pole vabandus.
 
88 26. detsember 2011, kl 18.31
see on siis oluline, kui otsitakse eesti keele õpetajat, kuid eks kõik tööandjad kujutavad ette, et nad on ise meeletult haritud ja haridusega inimesed ja hindavad inimesi ja nende töö oskusi eesti keele õigekirja järgi, päris naljakas!!!!
 
Loll Turu ettevotjale 26. detsember 2011, kl 21.17
Mis jura sa siin ajad?
Pole sul mingisugust puhasteenust ega muud firmat.
Kui teed midagi, siis koige rohkem oled ise pesuehtne mustuserookija ja su alluv on su mees voi tutar voi ema.
Uheski valisriigis, eriti lihttoole, ei otsita selle alsuel plaju on cv's kirjavigu.
Sel juhul ei saakski eestlased mujale maailma toole. Paraku aga vaga suur hulk tootab ka araabia ja aaisa maades. Kujutad ette, et nad seal koik oma cv'd on perfektses kirjas esitanud? Ja kui ongi, siis toointervjuul ei raagi neist keegi perfekset kohalikku keelt.
Lolli juttu ajad siin voi tapsemalt oeldes valetad. Suits paistab Itaaliasse ka ara:-)
 
eelmisele 26. detsember 2011, kl 23.00
ja sinusugune superinimene töötab Soomes?no siis pole ime,miks eestlaste maine nii alla on käinud!Ja tundub,et oled vaevalt 3 klassi haridust saanud,iga teises sõnas on viga!
 
eelmisele 26. detsember 2011, kl 23.01
ja sinusugune superinimene töötab Soomes?no siis pole ime,miks eestlaste maine nii alla on käinud!Ja tundub,et oled vaevalt 3 klassi haridust saanud,igas teises sõnas on viga!
 
Supememm 27. detsember 2011, kl 00.21
Ma tootasin Soomes kull vaga ammu ja peaaegu 10 aastat, aga abiellusin ja kolisin USA'sse. Tiba palju veini ja kiirustades kribasin, vead, so what.
Aga ma ei valeta siin ega kirjuta lollust kokku a'la keegi kosib Soomes lihttoolisi tehes valiku cv's esinevate kirjavigade arvu jargi. Tule pilvedelt alla, inimene!
Meil kaib aednik, brasiillane, ei oska eriti muud peale allkirja kirjutada, aga on olnud truu, aus ja kohustundlik pea 10 aastat juba.
Mul on allergia tahenarimise suhtes. See naitab, et inimesel ei ole muud pakkuda ega oelda kui end upitada mingi vaikerahva keeleoskuse najal.
Filoloogid ja tolgid suure toenaosusega delfi.ee's aega surnuks loomas ei kai. Ja kui kaivadki, siis ei tosta end oma eriala parast esile.
Paganama hea on siin see 'lase aur valja' foorum, saab idiootidele mone sona oelda. Ega taolisi mujal kohtagi kui siin.
Tuletab meelde, et maailmas on ka lolle:-)
 
- 27. detsember 2011, kl 02.35
Valige ikka kuhu tööle lähete! Keegi tuttav võiks ees olla. Siis on minnes pilt selgem. Alustage natuke ka elamispinnast. Ei saa ju vaksalis magada, need vist suletakse. Iga tööandja elamist ei anna ja ise otsides on pisut kallid algajale. Keelt ei takista ka miski õppida, eriti neid sõnu laiemalt, mis eriala puudutavad.
 
Kai 29. detsember 2011, kl 22.42
Tere.
Olen huvitatud kui Teil oleks pakkuda koristustööd Turus.
 
sss 30. detsember 2011, kl 00.37
Palun väga http://www.mol.fi/paikat/Search.do?lang=fi&searchExecute=true&AreaA1=9&AreaB1=9&AreaB1=90&AreaB1=91&AreaB1=92&AreaB1=93&AreaB1=94&AreaB1=95&AreaB1=96&AreaB1=97&AreaB1=99&professionCode=94&municipalities=turku&province=---&search=Etsi&country=---&freshness=1&duration=11&type=21&rentalLabour=---&searchphrase=#resultList
 
ann 14. jaanuar 2012, kl 01.24
ewekas.
kas se pakkumine oli nali või on töökoht sigalas olemas.kirjuta mailile
 
ewekas 16. jaanuar 2012, kl 18.41
Ann,see ei olnud nali.Tule ratesse ja vaata mind kus ma olen koos sigadega.Kasutaja nimi on mul sama.Minul on töökoht olemas ja sigala tööd vaata ikka täpsemalt mol.fi.Ma olen muide kogu elu töötanud sigalates.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!