Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Eestlased välismaal
üürida tuba Helsingis
 
Aurelia Eespere 26. veebruar 2012, kl 19.02
Helsingist metrooga umb. 15-20 minutit.Korter asub Kontulas,kolme toaline,üüriksin ühte tuba-14 m2,ühine suur köök, wc ja vannituba eraldi,toas lisaks väike külmkapp ning riide kapp. Üür kuus: 270 eur.
kiire
53323718
 
segi või 26. veebruar 2012, kl 19.09
mõistus tule koju!
ühe toa 14m2 eest küsida 270 €, see on üle mõistuse hind. Soomes on 3-toeline kuu üüriga 500-600 euri. Krt inimestel pole ikka absoluutselt inimlikkust, saaks vaid raha.
 
eelmisele 26. veebruar 2012, kl 19.44
see on super odav, helsingis ei saa naljalt alla 400 mingit tuba,kahetoaline korter maksab helsingis ligi 900
 
m 26. veebruar 2012, kl 19.59
igati normaalse hinnaga pakkumine.
 
- 27. veebruar 2012, kl 02.38
See on superhind kui bruto. Tegelikult võiks ta mõne euro kommunaalide eest otsa nügida.
Aurelia! Leiaksid sa mulle seal Kontulas ükskõik millise töökoha ja ma kohe tuleksin ettemaksuga.
 
mul ka 27. veebruar 2012, kl 09.49
tuba pakkuda, aga muidu ei anna, tuba sama suur aga selle eest tahan 425e.
 
korteri hind 27. veebruar 2012, kl 10.04
mul Espoos 3 -tuba ja 950 .- euri. Kontula ja 1- tuba 270.- on norm. hind. Eestis elavale inimesele see tundub muidugi hirmus hind, kui makstakse yyri nii 60-120.- kuus...
 
Pekka 27. veebruar 2012, kl 14.03
Kuramuse jama,ise saate palka vaan 900-1200 eurot aga korteri üürivad 850 euroga.Ennem mõtlema kui üürima.
 
Dokror Pederastišeskihh Nauk 27. veebruar 2012, kl 15.24
Pekkakene! Täytyy kuitenkin asua jossain. Ei ilman lähiosoitetta Suomessa työihiinpääsy helposti käy!
 
ja sellepärast 27. veebruar 2012, kl 16.39
elavadki paljud mitmekesi koos, et natuke jääks ka toiduraha järele, kui yyr makstud,
erasektorist naljalt eestlane korterit ei saa, seal omad soomlased sabas, yhetoalise yyr juba 650,
sato ja vvo on firmad ,kust vöid korteri leida,
seal kahetoaline yle 800, ja eile tuli raadiost, et kuna lund nii palju, ja katuste rookimine kinnisvarahaldajale kallis löbu,, suratakse see yyrile otsa.
nii, et palun yyrige, 9ooeest kahetoaline, tehke lepingud, el, net jne, hakake hankkima mööblit ja köike muud eluks vajalikku, eks lihtsam ja odavam on ikkagi tuba yyrida, maksad 400toa eest, ja oled ka hästi saand, nii, et löpetage vingumine, vöi elage ja töötage Eestis edasi
 
Pekka 27. veebruar 2012, kl 19.45
Kyllä,pede dotsendil on õigus.On ammati.
 
Yx naine 27. veebruar 2012, kl 23.26
Sooviksin tulla allyyrnikuks, kui kellelgi oleks välja yyrida yks tuba korterist. Olen naine 50+, rahulik, korralik, ei suitseta. Olemas kindel töökoht Helsingi kesklinnas.
 
Dokror Pederastišeskihh Nauk 27. veebruar 2012, kl 23.33
Ma ei vaata mehi. Hoopis naisi vaatan ja kohe hoolega.
 
? 28. veebruar 2012, kl 10.53
Aurelia Eespere Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Helsingist metrooga umb. 15-20 minutit.Korter asub
> Kontulas,kolme toaline,üüriksin ühte tuba-14 m2,ü
> hine suur köök, wc ja vannituba eraldi,toas lisaks
> väike külmkapp ning riide kapp. Üür kuus: 270 eur
> .
> kiire
> 53323718

HELSINKIST metrooga Kontulasse.... Kulla jumal - Kontula on samuti Stadis. Kui istud Myllypuros metroo peale, söidad ainult 2 min. näiteks. Tee kõigepealt oma asukoht selgeks. Sa oled sama geniaalne, kes linnaks peab vaid kesklinna (kuigi selline konkreetne keskplats ja linna süda Stadis puudub, vaata infrastruktuuri ja ehitusplaani netist!) ja kogu riigiks pealinna.
Palju edu teise lolli leidmisel!
 
hei 28. veebruar 2012, kl 12.21
Kas Kontula on tänava nimi ?
 
- 28. veebruar 2012, kl 14.48
Kontula on üldjoontes meie mõistes midagi linnaosa taolist aga mitte päris nii. Piltlikult seletades nagu Kalamaja on Põhja-Tallinnas. Pisike küla suures linnaosas. Asub sadamatest ja raudteejaamast umbes 15 km. kaugusel Lahti kiirtee ja Idasõidutee vahel. Umbes kilomeeter on Helsinki esimese ringteeni ja umbes neli kameed Idakeskuseni
 
hei 28. veebruar 2012, kl 20.08
 
- 29. veebruar 2012, kl 10.36
Arvestades, et Kontula on Ida-Helsingi üks kõrgeima kuritegevusega piirkondi, siis jääb küll vaid oma riisiko niisugusesse paika ronida. Lisaks sellele on see maast laeni eestlaseid täis, no kes täiemõistuslik inimene tahab teiste eestlaste kõrvale kolida?
 
Töötu 29. veebruar 2012, kl 10.56
Koliksin ükskõik kuhu peaasi, et see mu töökohale lähemal oleks!
 
hei 29. veebruar 2012, kl 11.37
Kas siis Kontula on cyproci mehi ja koristusfirmade koristajaid täis?Maast laeni-hästi öeldud.
 
Töötu 29. veebruar 2012, kl 14.41
Seal ja mujalgi neid ikka on. Hakkavad tekkima sellised hiinalinna taolised asumid rahvuste järgi. Kui mõne rahvuse esindaja juba jala ukse vahele on saanud siis sinna tuleb neid juurde. Nt. Rajamäki, Rinnekoti jne.
 
Yx naisele 29. veebruar 2012, kl 17.11
oleksin Sulle tuba pakkunud aga Sul E.post varjatud.
 
Yx naine 29. veebruar 2012, kl 23.35
Minu postiaadress on tuisueit@hot.ee
Ja olen väga huvitatud elamispinna leidmisest Helsingi piirkonda.
 
? 01. märts 2012, kl 11.05
Helsingi piirkond sisaldab ala, mis jääb Sipoo ja Espoo vahele.Umbes 50 km.raadiuses Helsingi raudteejaamast.
 
- 01. märts 2012, kl 11.29
Töötu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Seal ja mujalgi neid ikka on. Hakkavad tekkima sel
> lised hiinalinna taolised asumid rahvuste järgi. K
> ui mõne rahvuse esindaja juba jala ukse vahele on
> saanud siis sinna tuleb neid juurde. Nt. Rajamäki,
> Rinnekoti jne.

Infrastruktuur näeb ette, et igas nö. linnaosas peavad olema üürikorterid, nii era- kui linnaomanduses, hitastalot e. korterid, mille eesostu-müügiõigus on linnal, sotsiaalpinnad, alajaotustena korrusmajad, eramud jne. See välistab nn. hiinalinnade teket. Elanikkond on hajutatud.
Loomulikult on ka nn. rikkamaid linnaosasid, sealsed hinnad ja planeering sõltub juba otseselt muudest väärtustest.
 
hei 01. märts 2012, kl 11.58
Mis või kes on infrastruktuur Helsingis.Ei saa aru.
 
To:? 01. märts 2012, kl 12.14
Helsingi piirkond on lai jah, kõik erinevad võimalused tuleb läbi kaaluda. Eks hind on kaalukeeleks. Rongi- ja metrooühendused on ju üldiselt head.
 
Töötu 01. märts 2012, kl 12.49
Hiinalinn oli jah halb võrdlus. Pidasin silmas, et on märgatav selline suund etniliselt kokku hoida kui selleks vaid vähegi sobivad võimalused avanevad.

Kauniainenisse vaevalt võõrtööline üürikat otsima läheb aga mine sa tea. Seal kusagil vist isegi Eesti tänav.
 
bossar 05. märts 2012, kl 12.32
Ei tea mina kust teie leiate selliseid 900-1200 kortereid. Kontulas just kuu tagasi pakuti 600 euri kolme toaline kõik hinnas.
 
nussar 05. märts 2012, kl 16.54
kle, viimane, tee suvaline üüriportaal lahti ja vaata! närvi ajavad igasugused jobukakkudest valetajad...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!