Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Eestlased välismaal
Soome haiglasse tööle - otsin" kambajõmmi"
 
2E 15. august 2013, kl 20.56
Hoiduge Puolarmetsa haiglast ja eriti osakonnast 2E. Seal töötab eriti vastik eesti mutt, on seal mingi hoitaja aga arvab, et on juba suur pomo,tegelt salakaval kittuja, et ülemuste ees plusspunkte teenida. Nime kahjuks ei mäleta, on selline suur ja võimas, passib iga su liigutust peale!
 
minna 17. august 2013, kl 19.54
Ära üldista! Kõikides haiglates ei ole selliseid kittujaid.Aga nojah-tuntud tõde- üks eestlane kaebab teise peale.

Ei tahaks ka uskuda, et ühe eksimuse pärast vallandatakse.
 
meedik 21. august 2013, kl 12.17
Tere Meedik,

Kas sa annaksid enda e-maili aadressi?

minu epost on mallefosti@gmail.com
 
est 23. august 2013, kl 09.52
Ei taha teiste eestlastega koos töötada.
 
--- 23. august 2013, kl 10.58
ühinen täielikult est-iga! Ei ole suuremat vaenlast ja nahhaali kui "jeestlane".Kuhu iganes jala ukse vahele saab , kohe teist eestlast välja sööma, kaebama -valetama-varastama ja vanemaid olijaid laimama. Ja muideks soomlasest tööandja võtab väga tihti uustulnuka jutte puhta kullana...
 
to est ja --- 23. august 2013, kl 11.20
Mis rahvusest te ise olete? Kui ka eestlased, siis peate arvestama, et ehk ka teiega ei taha teised eestlased koos töötada. Jne. jne, kuni ring sulgub... Väga üldistamiseks kipub siin minema...
 
.... 23. august 2013, kl 15.47
....viimasele, tead ära sa nii väga ikka räuska kül siin foorumis... On kül ja veel aidatud ,siia tööle neid "p...sse" kukkunud "jeestlasi", tööd teha ei viitsita, endale ISE elamist ei otsita, plga üle kogu aeg vingutakse, et miks nii väike, miks näiteks nemad tulles kohe oma korterit ei saa aga Sinul on?Oleks teadnud et palgad nii väiksed , poleks tulnud,miks üürid nii kõrgedon? Miks igal nädalavahetusel ei või korteris pidu panna?Ja lõpuks "miks sina, korteri omanik, eest ära ei lähe, , tahan sinukorterit endale, kobi jalust!!!!" Sellised on "jeestlased""
 
to---viimaselt 23. august 2013, kl 17.49
Tead, selle jutuga ma olen Sinuga 100% nõus. Olen isegi kordi ja kordi aitaja rollis olnud ja enam ei aita. Põhjus on siit korduvalt läbi käinud. Ja minu küsimus ei ole üldse räuskamise moodi:) Eelnev jutt käis koos töötamisest.Side lõpp:)
 
med.öde 24. aprill 2014, kl 13.05
Olen ise Puolarmetsässä olnud tööl ja osakonnas 2E,aga no comments:)
 
pekka 26. aprill 2014, kl 17.23
Kui keegi töölt kinga saab, süüdistagu iseennast, mitte tööandjat,- välismaal ei töötata nagu kommunistlikus Eestis! - seda peaks teadmiseks võtma igaüks, enne kui üldse välismaale minema hakkab! - ja peamised läbikukkujad ongi lollpead maalt, kes arvavad, et Soome tullakse nõudma ja vinguma.
 
teadja 01. mai 2014, kl 16.16
Soomes ongi nii, et valesti tegemistele reageeritakse kohe ja pyytakse asi korda saada. Eestis pannakse lihtsalt silmad kinni nagu ei oleks midagi juhtunud. Kui öena saad teada asjadest, mis vöivad olla kahjulikud teistele patsientidele, peadki kohe reageerima. Se on työeettikka.
Need kes tahavad soome tööle, hoiakut peab muutma. Ja öel on suur vastutus, palju tehakse seda, midä eestis ainult arstid teevad.
 
Kirjutage mulle ka 08. juuni 2015, kl 21.51
Kas on veel Soome minejaid ?
 
Agnes 09. juuni 2015, kl 11.49
Mina samuti.
 
Töötu 09. juuni 2015, kl 12.14
Mina ka ja otsemaid. Työturvallisuuskortti and users voimassa.
 
Mida 09. juuni 2015, kl 13.48
see työturvallisuuskortti antud teemasse puutub? Kui tahad Soome haiglasse tööle saada kasvõi hooldustöötajana, peab ikkagi olema vähemalt 2 aastane hooldusõe koolitus. Seal ei ole nii, et hooldustöötajaks võetakse suvaline inimene "tänavalt". Työturvallisuuskorttiga saad koristajaks, mitte tervishoiu alale. Haiglasse koristajaks ei pääse ka muide "igaüks".
 
Positiivne 09. juuni 2015, kl 14.59
Käin soome keele kursustel ja õpin kohe mõnuga. Plaan minna sügisest, olen üksikinimene , lapsed on täiskasvanud.
Kui keegi omab häid kontakte siis palun kirjutada :)
Usun,et ei pea minus pettuma !
 
mhmh 10. juuni 2015, kl 18.04
Puolarmetsa 2 E suhtes ühel kommenteerijal täitsa õigus, eesti õdesid täis ja kõige hullem seal üks suur blondi peaga, topib oma nina igasse asja.
 
???? 25. juuni 2015, kl 11.33
Kas sellel suurel blondil nime polegi?Räägite nagu tulnukast :-)))
 
hj 28. juuni 2015, kl 12.05
Ma ei saa aru, kuidas te niimoodi kambaga nagu lapsed minna mõtlete? Tere, me oleme Eesti õed, võtke mind ja mu sõbranna ka tööle? Otstarbekam on ikka üksi asju ajada. Teine on ju teile pigem konkurent ja võibolla eelistatakse hoopis teda. Keeleoskus on väga tähtis, meid ju ka häirivad õed ja arstid, kes ainult vene keelt räägivad.
 
pp 28. juuni 2015, kl 12.13
Esiteks mõtle, kas su lastele on ikka kasulik selline soomestamine ja emakeele kängu jäämine. Tulevikus on neil raske Eestisse kodumaale tagasi tulla. Eesti haridus jääb napiks ja köögi eesti keel pole päris see.

Mingit head palka sa oma nigela soome keelega seal teenima ei hakka, üürid ja elamine aga on kallis.

Soome megapaksude kerede hooldamine, no ma ei tea...
 
siil 29. jaanuar 2017, kl 13.56
Kui soovid töötada isikliku abistajana, siis pole näiteks töökogemust vaja.
 
Liisa 06. august 2017, kl 11.37
Tere minul on hooldaja kutsetunnistus kutsekvalifikatsiooni nõuetele. Lõpetasin hooldaja kooli sellel aastal. Ja mul on väga tahtmist minna soome haiglasse tööle.
Olen töötanud EMO, S siis olen töötanud opitoas, intensiivis,
Ja mulle väga meeldib minu töö.
Soome keel on mul suus.

Minu meili aadress on liisa.kuntsel@gmail.com
 
viimasele 27. august 2017, kl 09.58
haiglatesse tööle saamiseks peab sul olema elukoht-elamispind sissekirjutusega ette näidata, küll aga võid õnne katsuda www.avustajakeskus.fi äkki midagi näkkab 02518549 ? tegu on info telefoniga, mis toimib tööpäeviti kella 9.00-16.00ni nemad võivad sulle pakkuda kuus miskit 30- 160 töötunnini. Töö on tavaliselt 1 kliendiga, igal hingel omad vajadused, ka leping võib kesta 1 kuust-kuni 11kuuni... uuri elu , vaata mida sulle vastatakse...Kuid alati on tegu osalise tööajaga...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!