Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Eestlased välismaal
t66tan v2lismaal ja sooviks eestis kodulaenu v6tta
 
uudistaja 16. oktoober 2012, kl 16.56
tere,
Sooviksin kysida et akki kaasmaalased oskavad kogemusi jagada. Nimelt t66tan valismaal kus saan korraliku ametlikku palka, sooviks eestis kinnisvara soetada, Sissemakse on olemas, kui on kysimus et kui kergelt pangadEestis leaenu annavad kui palk ei laeku eesti kontole vaid valismaa kontole? On kellelgi kogemusi?
 
des 16. oktoober 2012, kl 17.27
Kirjuta eesti pankadele, saad kiirema pildi!
 
mmm 16. oktoober 2012, kl 18.29
Liisingu puhul on vaja panga kontoväljavõtet, eks laenu puhul samuti.
 
heh 16. oktoober 2012, kl 19.05
võta soomest laenu kodu soetamiseks eestis.
 
jeesus 16. oktoober 2012, kl 19.19
Kle kao keelenurka kui midagi ei meeldi.Muide paljudel välismaa arvutitel ei ole täpitahti !
 
mann 16. oktoober 2012, kl 20.36
piisab kuue kuu konto väljavõttest
 
unistaja 16. oktoober 2012, kl 21.15
Tead, laenu võid võtta ükskõik millise liikmesriigi pangast, sõltumata sellest millisest neist sa oma sissetulekut saad. Iseküsimus on see, kas pank sellega nõustub. Eesti pangad üldjuhul tahavad ju, et palk laekuks selle panga kontole kust laenu saada soovid. Võib olla on toimunud ka mingi muudatus selles osas ja tõesti piisab pelgalt väljavõttest.
 
..mm 17. oktoober 2012, kl 00.07
aga seaduse järgi tohib palkka maksta ainult selle riigi panga arvele, kus töötad. v6i eksin?
 
ll 17. oktoober 2012, kl 00.52
Eelmine suvi uurisin Eestist pangalaenu taotlemist ja põhimõtteliselt öeldi paarist pangast , et kui palk ei laeku eesti kontole on vaja käendajat. Käendajaks siis peab olema isik , kelle palk laekub Eesti kontole.

Meie puhul oleks laenusumma olnud u. 20-30 % kinnisvara hinnast.Sissemakse oleksime ülejäänud maksnud enda rahast.

Töötan ise x riigis pangas ja näiteks meie pank ei anna laenu, et kinnisvara soetada väljaspool riiki.
 
uudistaja 17. oktoober 2012, kl 14.17
T2nud, ma ise Soomes eit66ta aga riigis kus olen on sama moodi et v2lismaale ostuks ei anta ning ka intressid on palju k6rgemad. aga oskate 6elda et kui v6tta k2endaja siis kui suur selle k2endaja palk olema peaks?
 
to jeesus 17. oktoober 2012, kl 14.38
loll jutt suhu tagasi! või, et täpitähti pole väljamaa arvutitel...
 
Helsingist 17. oktoober 2012, kl 15.33
Olen selle kadalipu paar aastat tagasi läbi käinud ja see on miskipärast megaraske-mina kes ma saan Soomes ametlikult pikki aastaid Eesti juristi/arsti palka igatahes soovitud summat ei saanud-soovitati hoopis kuskile öismäele osta-tänan ei!

Mis muud kui rügan edasi ja minu raha saab eesti panga asemel tõenäoliselt Soome pank.
 
uudistajale 17. oktoober 2012, kl 15.53
Selline kirjaviis, nagu sinul on teistele lugemiseks ääretult solvav. Tõsi on, et mitte keegi ei pea ega taha sinu teksti siin desifreerima hakata. See on KGB amet.
See väide, et sinu arvutil ei ole täpitähti on aga täielik vale.
 
ll 17. oktoober 2012, kl 19.40
Vot seda ma ei teagi kui suur peab see sissetulek olema käendajal. Seda tasub uurida pangast kust laenu võtad.

Ma tean , et minu pank teeb stresstesti ja vaatab kui palju jääb alles kontole raha kui kõik maksed on maha läinud. On kindlad asjad mida arvestatakse ja mida mitte. Kõige kindlamad vastused saad ikka pangast, võta ühendust ja küll nad vastavad kõigile küsimustele.
 
uudistaja 17. oktoober 2012, kl 19.52
uudistajale
17. oktoober 2012, kl 15.53

- kas sul oma ajaga midagi paremat teha ei ole v6i?
t2itsa rumal inimene ikka!

II- t2nud sulle, ma just saatsingi paberid 2ra eks tuleb nyyd oodata :)
 
bobi 17. oktoober 2012, kl 23.25
Töötme ka välismaal ja ka laen Eestis oma 5a. juba.Kanname vahepeal Eesti konto peale ja iga kuu läheb kuumakse maha.Saatsime pangale 6 kuu väljavõtte ja pank aksepteeris.Nii,et no problemo ;)
 
seitse 18. oktoober 2012, kl 00.10
kas v6ib siis järeldada, et 5 aastat tagasi oli veeb laenubuumu tipp (2007) ja siis anti kergemalt. pärast seda aga laenukraanid kinni keeratud ja seepärast näit. 2 aastat tagasi ei saanud ka suure vaeva peale mitte. seega ei kiputaks ka praegu laenu andma?
 
ll 18. oktoober 2012, kl 11.45
5a tagasi olid asjad ''natuke'' teistmoodi pankades. Vist oli 3a tagasi kui mõned pangad Eestis võtsid vastu oma policy et välismaal teenitava palgaga ei anta laenu ilma käendajata.
 
Helsingist 18. oktoober 2012, kl 19.40
Ok et siis eestis 500 teenivale on mõistlikum laenu anda kui 80km eemal netos 2200eur saavale? Ning just kui viimastel aastatel on välismaal (eelkõige Soomes) töötavate eestlaste osakaal rahvastikus hüppeliselt tõusnud nii et liinidele lisatakse aina uusi laevu kuna vanad ei mahuta neid masse enam ära?

Ilma Soome kui tööandjata oleks eesti majandus üldse piiksus!

Ei tasuks märkamata jätta ka seda et Soomes on tänu tugevatele Ametiühingutele ning sots. süsteemile isegi töökaotuse puhul suure tõenäosusega võimalik laenu edasi maksta-eesti puhul on see paraku võimatu.
 
uudistaja 19. oktoober 2012, kl 16.12
to helsingist
aga just NII ongi, t2iest ajuvaba! mul on palk yle 2000 ja ei tahetagi anda kusjuures kaendaja ei tohi ka tuttav olla, peab olema leibkonnast. m6tlen end hulluks siin juba! laenu tagasimakse oleks umbes 350€ kuus mis on nali mu palga korval.. ma ei saa aru neist.
 
soovitus 21. oktoober 2012, kl 23.31
Kui pank ikka väga tahab, et palk laekuks neile, siis paluge tööandjal kanda palk Eestisse. 38 senti maksab ülekanne minul.
 
uudistaja 23. oktoober 2012, kl 01.11
ei ei ole kahjuks voimalik sest seadus naeb ette et palk peab laekuma sinna riiku kus makse maksan.
 
kuri 24. oktoober 2012, kl 01.04
6 kuu valjavotet on vaja eesti panka ja siis vaadatakse su laenutaotlus labi. Ma oleksin paris rahulikult saanud laenu votta aga ise pabistan veidi. Jama ei taha osta ja kallist ei hakka ostma. Minu vote asja juures veidi teine. Ise ehitamas eestis ka kaia ei oleks aega. Uhesonaga proovi. Kui oled abielus ja teise poole palk ka laekub sinna riiki siis pole uldse probleemi.
 
Cecelia 25. juuli 2019, kl 06.12
2% taskukohane laen.

Kaotage une öösel, kuidas saada laenu.
Otsite laenu oma arvete maksmiseks.
Otsite laenu auto ostmiseks
otsite laenu projekti mudeli laiendamiseks.

Lisateabe saamiseks saatke meile aadress: larry88buknor@mail.ru
WHAT'SAPP NUMBER: +18454007792

Tänan
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!