Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Eestlased välismaal
Kaks kärbest ühe hoobiga !
 
n53 15. jaanuar 2015, kl 15.40
Tunneksin huvi ,kas kellegil on infot või tuttavat kes üüriks 5 toalist elamist Soomes välja ? Võib ka olla maja. Üür maxsimaalselt 1300.-

Teine soov,et kas keegi teab kedagi Soomes kes tegeleb hobustega ?
Aitähh !
 
Rovaniemis 15. jaanuar 2015, kl 17.09
oleks pakkumine. Jäta märk maha, kui sobib.
 
kolmas kärbes 15. jaanuar 2015, kl 17.09
Rovaniemil on välja üürida üks maja 5 toaga 1000€ kuus
 
n53 15. jaanuar 2015, kl 17.19
Kas ma selle maja kohta mingeid andmeid saaks,pilte ?
 
n53 15. jaanuar 2015, kl 18.24
Rovaniemi jääb natuke liiga kaugele
 
Vot 15. jaanuar 2015, kl 19.51
n53, siis kirjutagi, mida sa Soome all mõtled. Väljaspool Kehä 3 on ka Soome.
 
N 48 17. jaanuar 2015, kl 17.08
Kas ehk siis ka tööd pakkuda...
 
palju kärbseid ühe hoobiga 17. jaanuar 2015, kl 19.11
Ja siis palun kirjutage siia, kuidas see asjaajamine seal Soomes käib, milliseid toetusi ma saama hakkan ja kas ilma soome keelt oskamata hakkama ka saab? Ja üldse, tehke kõik vajalikud liigutused minu eest ära, siis ma tuuleeen!

Irooniline, kas pole? Kui ikka suur-suur soov ja tahe, siis peaks ise niipalju keelt oskama, et otsida soome (kinnisvara-)portaalides, kuulutusportaalides ja tööportaalides vajalikku infot ja üldse siit mitte küsima...
Mitte keegi ei garanteeri sulle 100% ei elukohta, ka mitte töökohta, miks peakski? Soome praegusajal tulek ei ole enam nii lihtne, kui aastaid tagasi. Äärmiselt naiivne mõtlemine teema autoril, kel vanuseks märgitud 53, ja teine küsija on 48. Soomes praegu suht rasked ajad ja ei taheta siia juurde uusi "töötuid". Tegelikult su oma asi, kui tööd ei ole ja antakse soe soovitus kolida tagasi sinna, kust tulid.
 
t 18. jaanuar 2015, kl 14.24
kuule viimane kärbes.. mis sa õelutsed siin, selleks see foorum ongi ju. kui sul pole nõu anda, ära loe neid teemasid ja ära ärrita end :D
 
ups! 18. jaanuar 2015, kl 14.32
Viimne kärbes ei õelutse, räägib õigust. Koolis mata tunnis ei anta vastuseid kontrolltööks. Kodutöö tuleb ise teha.
 
... 18. jaanuar 2015, kl 17.59
Mina tunnen hobustega inimesi Soomes. Mis see teadmine, aga sind aitab ma ei mõista.
 
n53 30. jaanuar 2015, kl 23.41
....to palju kärbseid ühe hoobiga .....mis sul viga on ???? Vahel lihtsalt on inimesi kes soovivad oma elamist välja üürida ,lihtsalt kõsisin.Elan ja töötan Soomes,tahame aga oma 4 toalise korteri kevadel välja vahetada ,suurema vastu ja sellest ka huvi.Oleme loomulikult uurinud ka kinnisvara portaalidest.õelust on rohkem kui asi väärt ! Hoia ennast tagasi.
....to .... hobuste kohta.Kuna ma eestis tegelesin hobustega ja just nagu hobi korras,siis ka tunnen huvi ja otsin siin endale hobust,kellega tegeleda .Ehk peremehel pole aega või mis iganes ja siis ma oleks kohe sellest huvitatud.
 
Töötu 31. jaanuar 2015, kl 01.14
Alguses küsid maja kohta andmeid/pilte ja siis teatad, et jääb "natuke" liiga kaugele. Arvan, et sa ei teadnudki, kus Rovaniemi asub. Või tadsid juba liigagi hästi seda, et Rovaniemis polegi hobuseid vaid ainult porod ja karud. Aga ma võin ka eksida - sorry!
 
Soome ei piirdu tõesti 31. jaanuar 2015, kl 11.55
ainult kehä III-ga, ja teatavasti linnas ikka hobuseid ei pea. Sa, teemaalgataja, lihtsalt kompad pinda, et äkki keegi pakub sulle midagi.
Kus piirkonnas see teie praegune korter siis on? Sellest pole sõnakestki ju. Ma arvan, et sa lihtsalt "plaanid" Soome minekut, mitte ei ela seal...Vastasel juhul ei otsiks siit mingeid variante-võimalusi. Võiksid ikka aus olla!
Soomes elades leiaks ju ka mujalt infot kasvõi hobuse-inimeste kohta. Üldiselt see suht spetsiifiline ala, ja päris igaüht tööle ei võeta. Mul on ka keegi tuttav, kel hobused, isegi vist paar tuttavat, ikka soomlased, kuid ei hakka küll nt. teemaalgataja jaoks midagi uurima-orgunnima. Mõttetu on mingile suvalisele oma abikätt pakkuda, sest ta ise on lihtsalt laisk ja ootab, et keegi kuskil aitab.
 
n53 31. jaanuar 2015, kl 12.11
Aitähh kõigile ! Oli tore teiega vestelda.
....to Soome ei piirdu tõesti.....kas ma pean sulle tõestama,et elan Soomes.Palun väga,tule kontrolli,Kannelmäki 10 !!!!! Lihtsalt arusaamatu ,kust sellised õelad ja kohutavalt tigedad inimesed tulevad. Siin lähedalgi on Kannelmäel tall,selline väike.olen käinud seal.Otsin lihtsalt võimalust hobusega tegeleda,ratsutada omaette,rahulikult.eestis mul oli selleks olemas selline koht ,kus käisin iga päev ,peale tööd metsas seiklemas hobusega.ma ei taha mingit massi ja rutiinset uksest sisse välja käimist,vaid isiklikku suhtlust hobusega.Lihtsalt kohutavalt meeldivad need loomad ja nad on erilised sõbrad.muidugi ei saa sellest kõigest aru need inimesed kes siin üritasid suhelda.edu teile.Otsin edasi ja küllap ma ka leian endale selle koha siin.
 
n53 31. jaanuar 2015, kl 12.14
...to töötu......ma ei otsusta üksi elamise valimise kohta ,vaid koos noorema tütre perega ja nii ka otsustame kuidas meile kõigile oleks see valutu ja parim.eelkõige lastele.Nii,et tänan teravmeelsuste eest ! Oli tore.
 
Ah-ah.haa 31. jaanuar 2015, kl 14.56
Kannelmäki 10:D:D:D
 
kah Kannelmäes 31. jaanuar 2015, kl 15.10
sellist Kannelmäki 10 pole olemas.
 
n53 31. jaanuar 2015, kl 15.12
 
n53-le 31. jaanuar 2015, kl 17.17
Oled oma lollust siin piisavalt näidanud, äkki lõpetaksid ära? Keegi ei küsinud su konkreetset aadressi, vaid lihtsalt piirkonda, krt, Soome on Eestist ikka kordi suurem ja isegi Eestis saab mingi täpsema koordinaadi anda - nt. Põlvamaa, Saaremaa jne.
See, et sa ilmselt soome keelt mõhkugi ei jaga ja istud seal Kannelmäe 10G-s ja ootad, et keegi sulle suuremat pinda pakuks ja siis veel hobuse-asja ka, teeb lausa nalja! Ja solvusid ka veel...Tead, mine parem Eestisse tagasi!
 
Doktor Pederastitšeskihh Nauk 31. jaanuar 2015, kl 17.58
Isiklik suhtlus ja tegelemine hobusega kõrvalises kohas või nagu eelkommija ütleski "hobuse asja ka". Üldse ei tee mitte nalja vaid kutsub mõtisklema Katariina II hobustelembuse üle.

N53! Ole hea ja kantselda rahulikult edasi oma lapselapsi - hoia neid kindlasti "isikliku hobuse suhtest" eemal muidu tulevad sots. töötajad kallale ja lõhuvad pere ää.
 
siisike 31. jaanuar 2015, kl 18.29
.. aga naine 53.. oled nõus sõitma iga päev edasi tagasi 600 km .oleksin väga huvitatud kellestki, kes just käiks hobusega metsas jalutamas, kuna endal pole hetkel lihtsat võimalik. palju ei taha raha ka hobuse kasutamise eest, vaid talli yyrist poole.
 
2 eri teemat ju 31. jaanuar 2015, kl 19.23
n53 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tunneksin huvi ,kas kellegil on infot või tuttavat
> kes üüriks 5 toalist elamist Soomes välja ? Võib
> ka olla maja. Üür maxsimaalselt 1300.-
>
> Tei
> ne soov,et kas keegi teab kedagi Soomes kes tegele
> b hobustega ?
> Aitähh !

1. Hobuseid on paljudel inimestel. Mida sa siis soovid teada? Minu mehe õel on hobused.

2. Korteri üürimiseks pole vaja siit "Eestlased välismaal" foorumist teavet küsida. Vaevalt, et keegi eestlasest korteriüürija siit leiad.
Kui sul on tõsine soov, siis võib sulle linke panna, kust võid endale sobiva variandi leida.

"Üür maxsimaalselt 1300.-" Sa pole märkinud ju, mitmeks päevaks - kas tahad nädalaks, paariks?

Soome on sinu jaoks üks väike küla vist :-) Tavaliselt inimene nimetab kasvõi piirkonna.
 
Kännelmäki 10 :-) 31. jaanuar 2015, kl 19.33
n53 Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> .to Soome ei piirdu tõesti.....kas ma pean sulle t
> õestama,et elan Soomes.Palun väga,tule kontrolli,K
> annelmäki 10 !!!!! Lihtsalt arusaamatu ,kust selli
> sed õelad ja kohutavalt tigedad inimesed tulevad.
> Siin lähedalgi on Kannelmäel tall,selline väike.ol
> en käinud seal.


Kannelmäki (Helsingi slängis Kantsu) on Helsingi linnaosa. See asetseb Lääne-Helsingis.

-
 
n53 31. jaanuar 2015, kl 22.46
Minge metsa õelusekotid !!! Närige üksteist ja olge õnnelikud.Pole ju mõtet siin midagi täpsemalt kirjutada,sest tule alla jääd nagunii.see lihtsalt on selline koht .Pealegi tehakse sind nii lolliks .No edu teile närimisel.
 
to n53 31. jaanuar 2015, kl 22.49
Unusta maja ja hobused, pakun hoopis muul moel äkkrikastumist, nimelt amway bisnese näol.
Paned roosad okularid ette ning unistad. Ja kui mitte järgmises elus, siis ülejärgmises saad ehk miljonäri staatusesse.
 
n53 31. jaanuar 2015, kl 22.52
...to n53....ära peksa segast.Kes siin miljonäri staatusest on rääkinud !!!!??? Lugeda ei oska ?
 
Kaks kärbest ühe hoobiga 31. jaanuar 2015, kl 22.53
saad eelpool pakutud bisneses - ajupesu ja tühjad taskud :-(
 
to n53 31. jaanuar 2015, kl 22.55
no sa saad EHK rohkem kui unistada oskad.
Amway on suure eluunistuse algus, aamen..
 
naine 53 31. jaanuar 2015, kl 22.58
Äkki hoopis tutvuks?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!