Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Eestlased välismaal
kes teab, kasutab, amway tooteid?
 
niine 21. jaanuar 2015, kl 11.13
Kes teist kasutab AMWAY tooteid, kuidas olete rahul?
 
Mina 21. jaanuar 2015, kl 12.54
kasutan ja väga rahul
 
roots 21. jaanuar 2015, kl 13.01
Mina pettusin...vaid suuvärskendaja meeldis,kuid seegi võrreldes käsimüügis olevatega hirmkallis. Minu meelest ülehinnatud ja suureks puhutud mull see amway,imesid pole olemas.Samas kes rahul see kasutab.
 
üks suur mull 21. jaanuar 2015, kl 15.00
mittemidagi erilist, ainult hirmkallis hind, mida ei mööna teisel planeedil elavad jälleenmüüjad, kes koodeeritud kusetusele.
Ostsin kunagi imekallist pesupulbrit, mis olevat pesumasinat säästev, looduslik vahend.
Tulemuseks sain katkise pesumasina+kärnas naha.
Kosmeetikast ei räägigi, isegi marketi tooted etemad.
Jäin superagaja agendi küüsi ja siis saigi päris lai skaala erinevad tooteid proovitud ja kindel üks - kogu amwey on üks lõpmatu bullshitt.
 
amwey ohver 21. jaanuar 2015, kl 20.08
teadagi eesti pagulane tõmbab samasuguse tagapoole üsna mõnusasti lohku mingi amwey krääsäga :-(
Ettevaatust, ärge sattuge pähemäärimuse ohvriks!
 
lollituse ohver 21. jaanuar 2015, kl 20.22
teadagi eesti pagulane tõmbab samasuguse tagapoole üsna mõnusasti lohku mingi amwey krääsäga :-(
Ettevaatust, ärge sattuge pähemäärimuse ohvriks!
Tooted tuuakse KOHE koju kätte, et jumala pärast kusagilt ostma ei läheks.
Tavaar nagu kõik muudki poes müüdavad, v.a. hinnavahe, sest amwey hambapasta maksab 7€ pisike tuub ja on mingi hämar savipõhjane plöga.
 
kasutaja 21. jaanuar 2015, kl 21.33
Kasutan kuuendat aastat. Senini olin toodetega rahul aga kui tuli uus Amway home sari, muutus nõudepesu aine Dish Drops kuidagi lahjaks ja nüüd kulub seda enam. Eelmine meeldis mulle ja teistele kes tellisid rohkem. Tahaks teada ka teiste arvamust sellest tootest.
 
mina kasutasin 22. jaanuar 2015, kl 16.19
ei meeldi.
Amwey toodetel on hinna-kvaliteedi suhe paigast ära.
On palju kvaliteetseimad ja odavamaid erinevates kaubanduskettides.
 
?? 22. jaanuar 2015, kl 16.39
Kas mitte nimimärgid "niine" ja "Mina" pole üks ja seesama õnnetu amwey-agent, kes kavalust kasutades sedasi toodetele turustamist otsib?
Amwey-jüngid lähevad äärmustesse oma " jumala" nimel.
Valetatatakse toodete loodus-sõbralikkusest, kuid asi sellest vääääga kaugel.
Ja teine naiivne vale, mida olen kuulnud amwey-jüngrite suust, et nad ei tee müügitööd raha pärast, vaid see olevat nende armas harrastus:

1. kui harrastus, siis paluks jagada tasuta tooteid kiidulaulu ( loe: reklaami) kinnituseks
2. kui harrastus, siis miks tooteid müüakse 30% liigkasumiga?
 
ämwei 01. veebruar 2015, kl 11.18
Mina kasutan amvei kondoome...
 
Õnnelik klient 01. veebruar 2015, kl 11.21
Mina aga kasutan © Amway pessaare.
 
jahah 01. veebruar 2015, kl 11.39
no mina kasutan ämwei lihtsameelseid nunnasid.
 
ämwei nunnad 01. veebruar 2015, kl 11.45
Tõstan jalga ja pissin nende usulahus elavate mõrdade pääle :-(
 
oikeata bisnestä 05. veebruar 2015, kl 22.11
Eikö nuo amway "neidit" ole tavaranoineen pelkkä panokohdetta?
Ryssien ja vähäjärkisten virolaisten tavoittelematon haaveilu ?
 
irw 06. veebruar 2015, kl 13.08
oikeata bisnestä Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Eikö nuo amway "neidit" ole tavaranoineen pelkkä p
> anokohdetta?
> Ryssien ja vähäjärkisten virolaist
> en tavoittelematon haaveilu ?


Näedsasiis, üks soomlane ka siia ära eksinud.:) Kas isojärkinen-isosarvinen soomlane ei leia soomes enam ideesid, oma suure bisnessi jaoks ja käib mööda eesti foorumeid ideesid otsimas? Kas teil seal suured vaimud enam ei istugi kuklasse ning ei annagi ena nõu, kuda saaks oma bisnsit teha?
 
kahjuks 06. veebruar 2015, kl 15.53
on soomes mõningaid eesti ja vene rahvusest amway jälleenmüüjaid, kes sõna otses mõttes ei jäta ühtki aju "pesemata", kes nende teele satuvad.
Soomlane ei salli sisserännanuid ja seda suurema süüga tekib viha igasugu välismaalastest pähemäärijate vastu.
 
viimasele 06. veebruar 2015, kl 17.52
Kahjuks on ka Eestisse imbunud päris palju soomlastest ajupesijaid töövahendajate näol kes tüütavad inimesi a la kas sul ei ole tuttavaid kes tahaks Soome tööle minna.Tema otsib mingeid töökohti ja võtab vaheltkasu. Kas peab nendesse väga armastusväärselt suhtuma?
 
viimasele 06. veebruar 2015, kl 18.15
Sellistele sitapeadele tuleb kahurist tuld anda nii Eestis kui ka Soomes.
 
Aastal 2004 07. veebruar 2015, kl 01.51
... sattusin ise ka "amveilaste" punti Soomes. Eestis siis seda veel polnud, ma ei tea, kas üldse Eestis see ametlikult lubatud on olnudki.
Oli nagu usulahk. Kõik tundsid omavahel ja arutasid, missugusel preemiareisil keegi oli käinud. Tagant järele mõtlen, et see oli vist mingi reklaamitrikk uute jüngrite saamiseks.
Hiljem naabrinaine müüs paar aastat neid tooteid. Talle olid kõik külanaised tuttavad ja äri edenes. Muidu jäävad need ullikesed kõik hätta, sest samad asjad on poes palju odavamad ja soomlane väga loeb raha.

Olen kasutanud shampooni (ostsin suurte täitepudelitega, see mulle meeldis) ja juuksepalsamit. Ka pesuvahendeid proovinud. Vaatasin, seda shampooni enam tootevalikus polegi
https://www.amway.fi/kauneus?table=catalog_category_products&tuote=new+Satinique%E2%84%A2
 
kasutaja 07. veebruar 2015, kl 10.31
Viimasele 07. veebruar 2015, kl 01.51

Kirud ja samas kiidad. On sinuga ikka kõik Ok?
Minu majapidamises on palju Amway tooteid ja olen nendega rahul. Muideks, mind mitte keegi ei käse neid tellida ja teistele vägisi müüma.
 
to kasutaja 10. veebruar 2015, kl 14.16
Idiootsuse tipp, ise paljastad, et oled amwaylaste poolt ajupestud mugavuspagulane.
 
to kasutaja 10. veebruar 2015, kl 14.20
Teadmiseks sulle, et amway on tuntud brändide puhul ikkagi mukikaka ning ära vaevu oma idiootse reklaamiga.
Ka mina olen kunagi amway krääsä kasutanud ja tegemist on lihtsalt ülereklaamitud tugevasti alla keskmise shitiga.
 
enam kui kindel 10. veebruar 2015, kl 14.28
et siinne teemaalgataja kuulub ise amway klanni ja otsib sedasi peene nipiga toodetele turgu kui muudmoodi pähemäärimine on ebaõnnestunud.
 
KASUTAJALE 10. veebruar 2015, kl 15.01
Küsiks, kas sinusugusel ikka kõik OK ??
 
HH 10. veebruar 2015, kl 21.22
Antud teema kuulub LOLLIKLUBISSE, mitte Eestlased välismaal.
 
kl 01.51 13. veebruar 2015, kl 23.02
kasutaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Viimasele 07. veebruar 2015, kl 01.51
>
> Kirud
> ja samas kiidad. On sinuga ikka kõik Ok?
> Minu
> majapidamises on palju Amway tooteid ja olen nende
> ga rahul. Muideks, mind mitte keegi ei käse neid t
> ellida ja teistele vägisi müüma.

Pole ma kedagi ega midagi kirunud ega kiitnud!
Rääkisin müügisüsteemist, nii nagu see on ja vastasin küsimusele, kas keegi on mingit toodet kasutanud.

Shampoon mulle sobis, aga see ei pea teistele sobima. Minu juuksed rasvaseks ei lähe, on vööni ja pesen harvemini neid. Mõni peseb üle päeva.
Lühidalt oli mõte selles, et ei midagi erilist ja poes ning apteegis on kontrollitud kaup kõik olemas, palju odavam kui võrkmüüjate kahtlane tavaar.
 
kamoon 14. veebruar 2015, kl 11.45
Mis krt nõukaaegse kiiksuga olete..
et kaup, mis pole poeletil on hüpersuper?
Halloo, tulge mõistusele!
Amway tooted pole MITTEMIDAGI märkimistväärset, ainult kasuahned jällemüüjad teevad igasugu imelikke trikke müügitööks.
 
Raili 14. märts 2017, kl 11.19
Tere
Kas teie kaudu oleks võimalik osta Geel ahjude puhastamiseks AMWAY.
 
kasutaja 26. märts 2017, kl 20.12
Soome Amway seda toodet ei müü aga Eestis on saadaval.

https://osta-ee.postimees.ee/index.php?q%5Bq%5D=amway&fuseaction=search.search&q%5Bshow_items%5D=1&q%5Bshow_shop%5D=1&q%5Bcat%5D=1000
 
Väga pettunud 25. september 2017, kl 16.04
Ostsin ka mõned tooted aga mees viskas minema, kuna midagi nad puhtaks ei teinud. WC jäi sama mustaks, kui oli ja auto istmekatetest ei hakka üldse rääkimagi. Vaip ka sama must, kui oli.Ja maksa siis hulk raha, ei tea mille eest. Ripsmetušš ka jube kallis ja näokreem, pruun, täielik pask. Aga kindlasti on seal ka paar toodet ka head, suuloputus vedelik mulle meeldib aga see on ka kõik
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!