Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Eestlased välismaal
Eesti naised välismaal......
 
kodueestlane 28. mai 2015, kl 10.23
Mul "südamest kahju" nendest naistest kes kolivad soome (ja ka mujale) "pudrumägede ja piimajõgede" peale ja sisse elama kuid kerjavad raha eesti meeste käest, no mida kuradit te sinna soome siis läksite kui ise endid ära elatada ei suuda?? Tegelikult on tõsi, et kui sa ei oska ennast eestis ära elatada siis ei oska sa seda ka soomes või kus iganes mujal. Minnakse lihtsalt lootuses saada teisest riigist suurt sotsiaalabi ja vi..ga raha teenida sest tuttavaid uues kohas ei ole just palju õnneks. Ja muidugi siis see Iha.ee ja SIE.ee, need on vist väga head kohad kus kerjata ja meestel per....eid lohku tõmmata ja neid armutult lüpsta. Lolle ju ikka leidub õnneks... :D
 
Välismaa eestlane 28. mai 2015, kl 11.18
Et nagu parem on kui ikka eestis see kerjamine toimuks, nii vihale ajab kui läheb teise riiki ja siis kerjab.

Ja noh eks need mehed, kes ennast lüpsta lasevad on selle ära teeninud. Vahet pole kus see lüpsja elab.
 
kodueestlane 28. mai 2015, kl 11.37
Ja need naised teevad eestlaste maine niii maha seal...
 
Välismaa eestlane 28. mai 2015, kl 11.52
Ja sulle on eestaste maine ju nii oluline, sest igakord kui sa ise väljamaale satud siis kõik kohe oi milline kerjajast lits nüüd eestis siia saabus.

Inimesi on igasuguseid ja lasta sellel mida teised teevad ennast nii palju häirida, no peab ikka enda elus üks suur tühi koht olema.
 
kodueestlane 28. mai 2015, kl 12.50
See teeb muret jah mulle....
 
Välismaa eestlane 28. mai 2015, kl 12.56
Elu on niigi raske ei ole vaja teiste muresid enda kanda võtta. Rohkem positiivsust ja usu välismaal elab väga palju hakkajaid tublisid mehi ja naisi, kes ei ela abirahadest ja ei teeni raha litsi lüües.
 
no kuulge 28. mai 2015, kl 13.12
......kas postitajal on tõesti nii kitsas silmaring, et põhjusi, miks Eestist lahkutakse võib olla ju väga erinevaid. Eesti on liialt väike ja eneseteostusvõimalused on piiratud, samas on ka arenguvõimalused väiksemad, teine kultuur avardab maailmavaadet jne...
 
Kas 28. mai 2015, kl 13.53
kodueestlasel endal on p*rse lohku tõmmatud, et nii hästi teab?:)
 
välismaa tuua kse koju 28. mai 2015, kl 17.04
no pole ju muret, vartsi tuuakse välismaa ju koju kätte. saab pruukida välismaist.
 
Tukholma 28. mai 2015, kl 18.44
Teemaalgataja kirjutab nagu üks mu tuttav kibestunud mees nimega Kaius. Kõik eesti naised on litsid ja need, kes võõrsile läinud, on seda teinud "pudrumägede ja piimajõgede" ootuses. :D
No nii samasugune sõnastus. Peab ikka kibestunud olema, et selliseid teemasid siia treida.
 
Eesti Naine 03. juuni 2015, kl 15.15
Mina olen Eesti naine välismaal. Lõpetasin nii keskkooli, kui ka ülikooli Londonis. Pole kunagi raha kerjanud Eesti meestelt. Olen teinud palju tööd ja vaeva näinud ning olen iseseisev naine.
 
ott 04. juuni 2015, kl 16.21
vale jutt, pole need naised siin välismaal litsakamad ühti - kodumaal on neid püksikummita tibisid jalaga segada.
 
Naerukoht 08. juuni 2015, kl 17.55
Eesti meestelt raha kerjamas? Mis raha?! Kivist ikka naljalt vett valja ei pigista..

aga jah, laksin ka valjamaale 10 aasta eest pudrumagesid ja piimajogesid otsima ja ei uskunud oma silmi, kui laevast maha astusin - ONGI!!! Nyyd siis suplen siin piimas ja pyherdan pudrus, ainult yks hea Eesti mees, keda saaks lypsta, on veel puudu muahhaahhahaaahhaaa
 
hj 06. detsember 2015, kl 09.02
Eks sinu nigel kirjaoskust räägib enda eest - sult pole tõesti midagi kerjata. Napi haridusega jorss, kes teeb madala palgaga tööd ja kellel pole lootust leida haritud naist, kes end ise ära elatab. Sinu päralt on Köögi-Lolad ja Vorsti-Marid.
 
Manc 15. detsember 2015, kl 10.17
Vb et oleks endal ka kahju. Aga pole sellist looma veel ise n4inud nagu teemaalgataja kirjeldab. Need keda siin UK's tean, k4ivad t88l. T88d on ja vireleda pole siin midagi.
 
Angela 15. detsember 2015, kl 10.31
Me ikka teeme Porolandias tööd aga muidugi on mingi % , kes proovivad ikka ära abielu või kooselu sommiga ja siis alustavad kerjamist ehk sotsrahasid lunima.Tööle minnes võtavad sageli haiguslehti jne. Sellised naised ei tee tööd ei Eestis ega ka Porolandias.
 
Nneka 17. detsember 2015, kl 23.34
Milline vahva sõnakasutus teemaalgataja poolt... Eesti intellikents kohe
 
Üllatusmuna 22. detsember 2015, kl 23.36
Aga milliseid naisi sa seksteenuste vahendamise lehtedelt leida loodad kui mitte litsakaid?
 
B.bist 26. detsember 2015, kl 13.55
Mis vahe seal on kus ja kuidas elada.
Kui naine elab ja töötab Eestis ja vahetab töökohta, siis ta ka ei saa hakkama oma eluga, mis sellest, et sünnimaa ja töövahetus sama riigi piires.

On erinevused riikide lõikes, see on tõsi.
Aga Eesti on ei midagi enamata, kui üks nendest.

Seega kui võrrelda tingimusi, eelsieid, miinuseid jne, siis ei ole korrektne panna Eesti automaatselt esikohale või pingerea tippu ainult põhjusel, et ollakse selle riigi kodanik.
 
Naine eestist 19. jaanuar 2016, kl 19.40
kas teemaalgataja teab kõiki naisi kes soome kolinud on. No on ikka mees. Terve eesti vabariigi naised läbi ja lõhki tundma õppinud. Vaat kus on eesti rekordite mees. Guinnessi rekordite raamatusse ,mis sa veel ootad .
 
Manc 31. jaanuar 2016, kl 00.42
Teemaalgatajal on just vastupidine mure- seksi pole ja seksi ei tule. Aastad aga aina l4hevad, 6lu laagerdub ja m6istus samuti.
 
eesti naine 02. veebruar 2016, kl 10.11
Eesti naised soomes vägagi hinnas. Nii ilu kui mõistuse poolest.
 
mai 03. veebruar 2016, kl 12.03
olen juba ule 10a Eestist valjaspool elanud ja siiani pole midagi kerjanud (kui Eestis elasin siis ka ei kerjanud). Ei saa aru miks tehakse naised norkadeks ja voimetuks enda eest hoolitseda. Isiklikult ei vota ma sentigi oma mehe kaest
 
ELAB KA EESTIS ÄRA:: 28. märts 2016, kl 11.12
Välismaa eestlane Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Et nagu parem on kui ikka eestis see kerjamine toi
> muks, nii vihale ajab kui läheb teise riiki ja sii
> s kerjab.
>
> Ja noh eks need mehed, kes ennas
> t lüpsta lasevad on selle ära teeninud. Vahet pole
> kus see lüpsja elab.
""TÖÖ OM PEAMINE:::
vaadake NAISED ::::KA EESTIMAAL SAAB ÄRA ELADA RAUDSELT ::::::KUI ELAKSIME
VALLAS--KÜLAS ---KUS OM OLEMAS VÄIKE TÖÖKOHT ,,OMA PERE ,,OMA MEES KODUKE--MINGIS KÜLAS:::
MEES 15-km, VÕIB SÕITA LINNA TÖÖLE::
1;; AGA NAINE ON MAAKODUS TOIMETAMAS
OMA LASTEGA KOOS:::
AINULT OM VAJADUS --ROHKEM KASVATADA ,,PURKI TALVEKS TEHA --MOOSI KÕVASTI TEHA ,,MAHLA KA -- --OMA KELDER KORDA SÜGISEKS:::
 
SIIS TULEB TAGASI KUPATADA 28. märts 2016, kl 11.17
kodueestlane Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja need naised teevad eestlaste maine niii maha se
> al...
NÄHA OM JAH ---ET EGA TIBID OMA
MAA MULLAS ---KASVATADA ENAM EI VIITSI::
NEED NOORED PERED ---KES ELAVAD VALLAS,,
EESTI KÜLAS ---SAAVAD HAKKAMA,,
AGA TÖÖD PEAKS KA TEGEMA,,MAA--MEES OTSIDA --LAPSED SINNA SÜNNITADA;:
KÜLL SEE KÜLAELU KA PAIKA SAAB;;
NÄITEKS 3. LIITRIT TÄIS -- PIIMA
SAAN OSTA LAUDAST 1.--EURUGA :::
OMA KARTUL ...OMA SISSE TEHTUD PURGID KELDRIS,, JA MOOSID OTSA,,
VÄIKE TÖÖKOHT ---VALLAS ÕPETAJANA,,
LASTEAED TÖÖTAB,,
 
ÄRA mai VALE--TA ??? 28. märts 2016, kl 11.21
mai Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> olen juba ule 10a Eestist valjaspool elanud ja sii
> ani pole midagi kerjanud (kui Eestis elasin siis k
> a ei kerjanud). Ei saa aru miks tehakse naised nor
> kadeks ja voimetuks enda eest hoolitseda. Isikliku
> lt ei vota ma sen tigi oma mehe kaest:: ??????????
AGA MEES ON ---JA MAKSATE KÕIK KOOS::
AGA KAS KODUS --ISADEMAAL ON KÕIK NII
HALB ---ET ELAMISEKS RUUMI JA RAHA PÕLE::
AGA KA TÖÖGA --SAAB SIIN ÄRA ELATUD
KUI LINNAS TÖÖD POLNUD ,,TULID MAALE
JA ELAN PÄRIS HEAD ELUKEST ::
SEST KA MAAKODU LÄHEDAL
OM EESTIS PALJU HÄID INIMESI;;;
 
mai 31. märts 2016, kl 16.19
mees on. temal oma konto ja minul oma ja uhiste kulude jaoks on uhine konto kuhu me molemad VORDSELT raha ule kanname.
Eestist ei lainud ma sugugi selle parast ara et Eestis tood ja haid inimesi pole. Igal pool on omad head ja vead ja see on igauhe enda otsustada kus ja kuidas elada
 
Mupsik 19. aprill 2016, kl 13.46
Kurat. Ma olen koik valesti teinud!
10 aastat eestist valjaspool elanud ja minu mees elab hoopis minu juures, arved maksan mina, kodutood teen ise, koristajale palka maksan mina, toidu ostan koju peamiselt mina.
Ega ma loll ei teadnud, et oleks Eesti mehe votnud, oleks elu poole lihtsam olnud haahaahaa.
Lahen nyyd head Eesti meest otsima, kelle kaest siis raha kerjama hakata!
 
:)) 18. juuli 2016, kl 22.08
Mupsik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kurat. Ma olen koik valesti teinud!
> 10 aastat e
> estist valjaspool elanud ja minu mees elab hoopis
> minu juures, arved maksan mina, kodutood teen ise,
> koristajale palka maksan mina, toidu ostan koju p
> eamiselt mina.
> Ega ma loll ei teadnud, et oleks
> Eesti mehe votnud, oleks elu poole lihtsam olnud
> haahaahaa.
> Lahen nyyd head Eesti meest otsima,
> kelle kaest siis raha kerjama hakata!

10+
 
mees 19. juuli 2016, kl 08.22
Kerjata võid, sellegipoolest ei näe sa pennigi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!