Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Eestlased välismaal
aga lahkuksin siit, kas kuubale või mehhikosse.
 
eestlane olen 20. veebruar 2016, kl 16.00
niisiis, arvan, et tahaksin just kuskil seal elada oma edasise elu koos perega.
kas on siin ehk kedagi, kes oskab sel teemal kaasa rääkida või omab kogemust kuuba ja mehhiko kohta.
tänud kõigile.
 
haha 20. veebruar 2016, kl 16.33
Põhja-Koreas ei taha elada vä? Või Somaalias, Süürias?
 
eestlane olen 20. veebruar 2016, kl 17.46
ma näiteks ei ole seda laadi, et ma lambist mõnd riiki ja rahvast halvustama peaksin, kui ma ei tea isegi, mis kuskil tegelikult toimub ja miks asjad on nii nagu on.
aga see selleks.
ma lihtsalt tahaksin sooja ja päikest, aga meil on külm ja jahe terve aasta.

samas elaksin ma heal meelel siberis. vähemalt on kontinentaalne kliima. läheb soojaks, siis on soe ja kui külmaks, siis ongi külm, mitte nii, et kogu aeg nagu oleks midagi, aga pole ei üks ega teine.
inimestega saab alati toime, ela, kus tahad. kõik oleneb sinust endast.
aga võimustruktuuridega asjad nii ei käi, nad pole ka päris normaalses olekus, vähe psühhid paljus.

miks ka mitte somaalias ja süürias elada, ma ei taipa, mis seal paha saaks olla. aga enne mingu need võõrriikides "korraloojad" oma territooriumile kenasti ja jäägugi sinna, mitte ärgu ronigu igale poole "korda looma". lasku teistel elada
 
hõkk 20. veebruar 2016, kl 19.12
aga mine siis siberisse, rongid käivad ju. mehhikosse ma pole nii kindel, kas rongiga saab.
ma arvan, et koli Valka. ee on sinusuguse irrealisti jaoks piisavalt lõunas.
 
:D:D:D 20. veebruar 2016, kl 20.16
"ma ei taipa mis seal paha saaks olla"..
Tee endale ja oma lähedastele teene - saa taipama. Uuri veidikenegi riikide kohta, kuhu oma peret vedama hakkad.
 
Hehh 22. veebruar 2016, kl 15.53
No mida postitust :D Tee endale kõigepealt selgeks riikide asukohad, rahvaarv, poliitilised vaated, naaberriigid, sotsiaalsed suhted, kuidas suhtutakse üldse sisserännanutesse, mis usk seal on, mis keelt/keeli räägitakse, kas eristatakse naiste- ja meestetöid, kas sul ja mehel oleks seal üldse peale lihtöö midagi teha (erialast), kas sa kohalikku keelt oskad, kas seal on võõramaalase viha (nagu meil ei sallita pagulasi või mustanahalisi), kas ja kuidas tööviisade taotlemine käib, kuidas on laste kooliskäimine organiseeritud jne. jne. praegu aga paistab, et oled paari pilti näinud antud riikidest ega tea üldse, mismoodi seal elu käib.
 
hj 24. veebruar 2016, kl 12.25
Tule taevas appi, sa ikka tead, mis riigid need sellised on.
 
muhha 25. veebruar 2016, kl 19.11
Süüriasse pagulaseks või? irw, võiks natuke ikka kodutööd ka teha sel teemal.
 
Sergio 20. juuni 2017, kl 02.31
Mul tekkisid ka need mõtted et tulevikus võib-olla koliks kuhugi ladina Ameerikasse ja ma uurisin palju nende riikide kohta, Youtube-s on palju Tagasiside videosid nende inimeste poolt kes on asunud sinna elama inglise ja vene keeles. Ma ei soovita minna elama Mehhikosse või Kuubasse. Mehhikos ollakse sõbralikud sinuga kui oled turist ja vihatakse kui oled valgenahaline püsielanik, ja sotsiaalne suhtlemistase on väga madal. Sotsiaalne süsteem on väga nõrk ja palju vaesust on, palgast seal keegi ei elatu, sest see on nii väike. Seal on kas vaesed või rikkad, keskklassi seal praktiliselt ei ole. Kuubast ma tean vaid seda et seal on veel vaesem riik kui Mehhiko. Tasuks kaaluda elamist pigem chiili, Equador või Brasiilia ja Argentina vahel. Viimases kahes on kuritegevus on väga suur, aga loodus ja kultuur väga huvitavad.
 
mexico 20. juuni 2017, kl 13.13
sa peaksid paar nädalat tequilat jooma, siis oled välimuselt vastuvõetav, mingit gringot me siia ei oota.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!